Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaška – Francija

Hrvaška – Francija


hahaha ti pa imaš bogo sposobnost razuumevanja – odnos naroda do nas slovencev, ne pomeni,da poznam vsakega hrvata. LOL kok ste eni prismuknjeni s svojimi komentarji.
In ne to da ne navijam za nekoga ne pomeni,da ga sovražim… enako to ni pomenilo pri mojem stricu. Očitno ti to razlagaš po svojih dejanjih, ker očitno ti tako ravnaš in si polna sovraštva _ torej ti zase govori in razlagaj tako,da za tistega za katerega ne navijaš,da to pomeni da ga sovražiš očitno. Torej si ti polna sovraštva. Ker take razlage zrastejo na tvojem zelniku.
Govorimo od odnosu do nas slovencev kot naroda in očitno je imel prav. Ne govorim pa o posameznih ljudeh hrvatih, ki so lahko še kako super, samo so žal samo posamezniki, s katerimi pa imamo krasne odnose.
[/quote]

S posamezniki imaš dobre odnose, na neki drugi, mednacionalni ravni, imajo pa Hrvati kot narod do nas grozen odnos?
Naj te razsvetlim s podatkom, da slovenski in hrvaški narod nikoli v zgodovini nista bila sovražna naroda. Nikoli v vojni. To je v mednarodni skupnosti prej izjema kot pravilo. Tudi problemi z mejo niso vojna, niso odraz mednacionalnega sovraštva, so samo nerazrešeni pravni problemi po razpadu skupne države.
S takšnimi ljudmi kot si ti pa res lahko nekega dne prerastejo v vojno.

Čas je za slavo Francije, ki jim je ušla 2006 in še doma 2016.. a 2018 bo naše leto!

S posamezniki imaš dobre odnose, na neki drugi, mednacionalni ravni, imajo pa Hrvati kot narod do nas grozen odnos?
Naj te razsvetlim s podatkom, da slovenski in hrvaški narod nikoli v zgodovini nista bila sovražna naroda. Nikoli v vojni. To je v mednarodni skupnosti prej izjema kot pravilo. Tudi problemi z mejo niso vojna, niso odraz mednacionalnega sovraštva, so samo nerazrešeni pravni problemi po razpadu skupne države.
S takšnimi ljudmi kot si ti pa res lahko nekega dne prerastejo v vojno.
[/quote]
takoje posamezniki osebe hrvatje so dobri ljudje nekateri in s tistimi imamo dobre odnose. Kot narod imajo do nas hinavski in neiskren odnos in nam nagajajo. ne govorim o davni zgodovini govorim o sedaj in bližnji preteklosti. In kot narod jih ne vidim iskrene na nacionalni ravni, ker samo hvatajo krivine kako bodo koga okoli prenesli – ja pač mislim s tem na vse meje, ki jih imajo – vse imajo neurejeno, vse po svoje obljubljajo, ko bi morali obljubo izpolniti naredijo drugače… ja boš rekel – je politika – ja je – ampak bolj bistveno kot pilitika v tem oziru kot narod so mi njihove vrednote, način obnašanja, ravnanja… to je odraz na nacionalni ravni vrednot naroda – pri tem pa to niso nujno vrednote posameznikov, ki so lahko čisto ok.
zato ja za hrvate kot nacijo ne navijam, mi niso simpatični in zaupanja vredni.
Konec koncev tudi njihvo navijanje z ustaškimi simboli in podobne… niti slučajno mi ni bluzi tako navijanje, kot ga imajo oni kot narod – spet posamezniki izvzeti…
evo razbijanje, uničevanje v navalu kao nekega veselja – požigajo lastne otoke, uničujejo hidrante, novinarja potopijo v vodnjak… spomni se lanskega incidenta, ko so celo svojo sodržavljanko napadli
https://www.dnevnik.si/1042774836

sorri ne, za takšen ne morem navijati.

na drugi strani so mi postali na nacionalni ravni prav v fuzbalu še posebej simpatični islandci – kako so opozorili nase z njihovim načinom, strpnega korektnega navijanja. vse simpatije moje dobijo.Evo tako, več razlogov imam zakaj posebej v fuzbalu sploh nikoli ne bom navijala za Hrvate. Ta njihova nasilnost in mešanje z nacionalizmom mi je v fuzbalu še posebej odvratna, poleg vsega zgoraj naštetega.


takoje posamezniki osebe hrvatje so dobri ljudje nekateri in s tistimi imamo dobre odnose. Kot narod imajo do nas hinavski in neiskren odnos in nam nagajajo. ne govorim o davni zgodovini govorim o sedaj in bližnji preteklosti. In kot narod jih ne vidim iskrene na nacionalni ravni, ker samo hvatajo krivine kako bodo koga okoli prenesli – ja pač mislim s tem na vse meje, ki jih imajo – vse imajo neurejeno, vse po svoje obljubljajo, ko bi morali obljubo izpolniti naredijo drugače… ja boš rekel – je politika – ja je – ampak bolj bistveno kot pilitika v tem oziru kot narod so mi njihove vrednote, način obnašanja, ravnanja… to je odraz na nacionalni ravni vrednot naroda – pri tem pa to niso nujno vrednote posameznikov, ki so lahko čisto ok.
zato ja za hrvate kot nacijo ne navijam, mi niso simpatični in zaupanja vredni.
Konec koncev tudi njihvo navijanje z ustaškimi simboli in podobne… niti slučajno mi ni bluzi tako navijanje, kot ga imajo oni kot narod – spet posamezniki izvzeti…
evo razbijanje, uničevanje v navalu kao nekega veselja – požigajo lastne otoke, uničujejo hidrante, novinarja potopijo v vodnjak… spomni se lanskega incidenta, ko so celo svojo sodržavljanko napadli
https://www.dnevnik.si/1042774836

sorri ne, za takšen ne morem navijati.

na drugi strani so mi postali na nacionalni ravni prav v fuzbalu še posebej simpatični islandci – kako so opozorili nase z njihovim načinom, strpnega korektnega navijanja. vse simpatije moje dobijo.Evo tako, več razlogov imam zakaj posebej v fuzbalu sploh nikoli ne bom navijala za Hrvate. Ta njihova nasilnost in mešanje z nacionalizmom mi je v fuzbalu še posebej odvratna, poleg vsega zgoraj naštetega.
[/quote]

Oprosti, ampak to, kar pišeš, ni logično. Na osebni ravni kot ljudje so dobri, kot narod pa niso? Narod so ljudje!
Tisto, kar hočeš najbrž povedat, pa je, da na meddržavni ravni niso dobri do nas. Meddržavna, mednarodna politika je takšna kot je. Ampak to, oprosti, nima veze z narodom!
Če že hočeš izpostavljat karakterne lastnosti naroda, to lahko narediš na podlagi izkušenj s posamezni, ne na podlagi tega kakšno politiko zagovarja par profesionalnih politikov v njihovi ali slovenski vladi. Politika ni narod. Ne pišite neumnosti in nelogičnih misli in stavkov.

Sm tud prej navijala kdaj za Hr, tako kot kdaj navijam tud za Slo, Srbijo…Slo se niti uvrstila ni na SP, Srbija že izpadla, za koga druzga naj navijam? Bližja mi je Hr kot Fr, fajn narod so, ok, če spregledam tiste, ki so obremenjeni z nacionalizmom, teh pa tud v Slo ne manjka, nikjer, jih najdeš povsod.
Sm npr v kvalifikacijah navijala tud za Slo, pa tud za BiH.
Me pa niti mal ne mot, če cela Slo v nedeljo navija za Fr. Naj. Jaz bom še naprej za Hr.

Kako je potem lahko tako imbecilna, da je tako tečna kot driska s Hrvati tu gor?
[/quote]

je*ač je Hrček.


takoje posamezniki osebe hrvatje so dobri ljudje nekateri in s tistimi imamo dobre odnose. Kot narod imajo do nas hinavski in neiskren odnos in nam nagajajo. ne govorim o davni zgodovini govorim o sedaj in bližnji preteklosti. In kot narod jih ne vidim iskrene na nacionalni ravni, ker samo hvatajo krivine kako bodo koga okoli prenesli – ja pač mislim s tem na vse meje, ki jih imajo – vse imajo neurejeno, vse po svoje obljubljajo, ko bi morali obljubo izpolniti naredijo drugače… ja boš rekel – je politika – ja je – ampak bolj bistveno kot pilitika v tem oziru kot narod so mi njihove vrednote, način obnašanja, ravnanja… to je odraz na nacionalni ravni vrednot naroda – pri tem pa to niso nujno vrednote posameznikov, ki so lahko čisto ok.
zato ja za hrvate kot nacijo ne navijam, mi niso simpatični in zaupanja vredni.
Konec koncev tudi njihvo navijanje z ustaškimi simboli in podobne… niti slučajno mi ni bluzi tako navijanje, kot ga imajo oni kot narod – spet posamezniki izvzeti…
evo razbijanje, uničevanje v navalu kao nekega veselja – požigajo lastne otoke, uničujejo hidrante, novinarja potopijo v vodnjak… spomni se lanskega incidenta, ko so celo svojo sodržavljanko napadli
https://www.dnevnik.si/1042774836

sorri ne, za takšen ne morem navijati.

na drugi strani so mi postali na nacionalni ravni prav v fuzbalu še posebej simpatični islandci – kako so opozorili nase z njihovim načinom, strpnega korektnega navijanja. vse simpatije moje dobijo.Evo tako, več razlogov imam zakaj posebej v fuzbalu sploh nikoli ne bom navijala za Hrvate. Ta njihova nasilnost in mešanje z nacionalizmom mi je v fuzbalu še posebej odvratna, poleg vsega zgoraj naštetega.
[/quote]

Kaj je zate nacionalna raven? A tisto, ko se v Sloveniji recimo pišejo testi, ki jim rečemo nacionalno preverjanje znanja? Nacionalna raven je raven, ki obsega celo državo, vse ljudi. Si res to mislil?


z vsem spoštovanjem ne spravljaj se na mojega pokojnega strica, ok?
povedala sem svoje mnenje – in kakor se obnašajo hrvati kot narod do nas sosedov, pa tudi do ostalih očitno, je imel še kako prav.
Nikjer tebe nič nihče ne sili – ne vem od kje to razbereš – lako te je pa sram, da se tako obnašaš do pokojnika. Imel je očitno več kvalitet kot ti – kar je razvidno iz tega tvojega zapisa.

Ti imaš tako znanje in vedenje kot hrvati očitno, kako razbijati, se dreti ustaške vzklike in simbole, razbijati in zažigati po lastni državi in osede, ki tam pošteno plačajo dopust ipd. to so tvoje kvalitete očitno zato pa so ti hrvati ljubi. mi je v veselje, da ne delim mnenje in niti kvalitet s teboj. ti pa kar navijaj za Hrvate.
[/quote]
Pravilno slovensko se napiše, da ne deliš MNENJA ne mnenje.
Slovenceljnost na višku, jezik pa na nuli.

Ne bodo nam metali to pod nos, ker nas ne dojemajo kot nogometno nacijo. Metali bodo pa to pod nos vsem domnevno velikim nogometnim nacijam.

Oprosti, ampak to, kar pišeš, ni logično. Na osebni ravni kot ljudje so dobri, kot narod pa niso? Narod so ljudje!
Tisto, kar hočeš najbrž povedat, pa je, da na meddržavni ravni niso dobri do nas. Meddržavna, mednarodna politika je takšna kot je. Ampak to, oprosti, nima veze z narodom!
Če že hočeš izpostavljat karakterne lastnosti naroda, to lahko narediš na podlagi izkušenj s posamezni, ne na podlagi tega kakšno politiko zagovarja par profesionalnih politikov v njihovi ali slovenski vladi. Politika ni narod. Ne pišite neumnosti in nelogičnih misli in stavkov.
[/quote]

Nekateri posamezniki se tudi poistovetijo z politiki.in njihovim državniškim odnosom. In se tudi tako obnasajo… spomni se primera kaj je naredila ena lastnica app lani z mladimi slovenci, kiso posteno rezervirali app. Ce bi malo poznala statistiko takih bedarij ne bi pisala. Torej v povprecju ima narod kot tsk dolocene znacilnosti, ki so prevladujoce, dolocene vrednote, kiso prevladujoce… in za hvatev povprecju karvelja zgoraj nasteto… posamezniki nekateri, so pa seveda druga pesem in pozitivno izstopajo in tega povprecja. To je ta logicnost. Lahko tudi nekazeri se negativnejev minus. Ampak s tistimi s katerimi se druzim jaz pac izstopajo v pozitivno Od zgoraj v povprecju prevladujočih lastnosti hrvatov kot naroda.

Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :))))))))

Nekateri posamezniki se tudi poistovetijo z politiki.in njihovim državniškim odnosom. In se tudi tako obnasajo… spomni se primera kaj je naredila ena lastnica app lani z mladimi slovenci, kiso posteno rezervirali app. Ce bi malo poznala statistiko takih bedarij ne bi pisala. Torej v povprecju ima narod kot tsk dolocene znacilnosti, ki so prevladujoce, dolocene vrednote, kiso prevladujoce… in za hvatev povprecju karvelja zgoraj nasteto… posamezniki nekateri, so pa seveda druga pesem in pozitivno izstopajo in tega povprecja. To je ta logicnost. Lahko tudi nekazeri se negativnejev minus. Ampak s tistimi s katerimi se druzim jaz pac izstopajo v pozitivno Od zgoraj v povprecju prevladujočih lastnosti hrvatov kot naroda.
[/quote]

Oprosti, ampak res te težko berem. Pa nepravilna uporaba s , z, kopica drugih tipkarskih napak, slaba slovnica, … Daj bodi Slovenec, pa pokaži malce več spoštovanja do svojega jezika. Briga me, kakšni so Hrvati. Ne živim na Hrvaškem in tudi športa ne mešam s politiko.


Pravilno slovensko se napiše, da ne deliš MNENJA ne mnenje.
Slovenceljnost na višku, jezik pa na nuli.
[/quote]

Tema tukaj ni izzivljanje tvoje gled slovenscine. Ce pa ze drugim nekaj beres levite… kaj je to slovenceljnost? Kje je ta izraz v sskj?
Lastnega sodrzavljana takoj napades zaradi njegovega osebnega mnenja, ker ne navija za hrvata. V ogledalo se poglej kdo si. Si hrvaske forume vse lektorirala in jim napela kako ne smejo navijati v teh dneh za lasten narod, ker so naredili kje kaksno gramaticno napako?

Odpri si svojo temo in se tam izzivljaj na tvoj bolni nacin. Ce premores toliko razumevanja, tukaj ni tema o lektoriranju in znanju slovenscine. Ofni si svojo in se tam izzivljaj s tem, tukaj pa ne smeti.

Tema tukaj ni izzivljanje tvoje gled slovenscine. Ce pa ze drugim nekaj beres levite… kaj je to slovenceljnost? Kje je ta izraz v sskj?
Lastnega sodrzavljana takoj napades zaradi njegovega osebnega mnenja, ker ne navija za hrvata. V ogledalo se poglej kdo si. Si hrvaske forume vse lektorirala in jim napela kako ne smejo navijati v teh dneh za lasten narod, ker so naredili kje kaksno gramaticno napako?

Odpri si svojo temo in se tam izzivljaj na tvoj bolni nacin. Ce premores toliko razumevanja, tukaj ni tema o lektoriranju in znanju slovenscine. Ofni si svojo in se tam izzivljaj s tem, tukaj pa ne smeti.
[/quote]

Nikogar ne napadam, ker ne navija za Hrvate. Halo?? Od kje ti to? Me pa izredno moti, če en noro zaveden Slovenec piše slabše slovensko kot kakšen begunec ali migrant, ki je v Sloveniji pol leta!!
Forum je javen. Upoštevaj to tudi pri pisanju!

Oprosti, ampak to, kar pišeš, ni logično. Na osebni ravni kot ljudje so dobri, kot narod pa niso? Narod so ljudje!
Tisto, kar hočeš najbrž povedat, pa je, da na meddržavni ravni niso dobri do nas. Meddržavna, mednarodna politika je takšna kot je. Ampak to, oprosti, nima veze z narodom!
Če že hočeš izpostavljat karakterne lastnosti naroda, to lahko narediš na podlagi izkušenj s posamezni, ne na podlagi tega kakšno politiko zagovarja par profesionalnih politikov v njihovi ali slovenski vladi. Politika ni narod. Ne pišite neumnosti in nelogičnih misli in stavkov.
[/quote]

To, kar piše, ni zato logično, ker se gospod ne zna pravilno izražat v slovenskem jeziku in ne zna niti tvorit logičnih misli in stavkov. Hotel se je navezat na zgornje mnenje, v katerem je omenjena mednacionalna raven, pa še tega ni sposobne pravilno napisat in piše o nacionalni ravni. In takšni so potem najglasnejši! Sramota!

Danes igrajo Belgijci in Angleži za 3. mesto. Občutek imam, da bodo zmagali Belgijci. Za jutri pa da Hrvati. Samo občutek imam, nimam pojma o fusbalu, za nikogar ne navijam. Mi je čisto vseeno, kdo je 1., 2. ali 3. Me živo zanima, če me občutek vara, ali ne? ))+

To, kar piše, ni zato logično, ker se gospod ne zna pravilno izražat v slovenskem jeziku in ne zna niti tvorit logičnih misli in stavkov. Hotel se je navezat na zgornje mnenje, v katerem je omenjena mednacionalna raven, pa še tega ni sposobne pravilno napisat in piše o nacionalni ravni. In takšni so potem najglasnejši! Sramota!
[/quote]

Si sele ti napisal. A te kdo sili brat. Res boljse, da ne beres, ker ne razmes napisanega in potem tapkas kozlarije.

Danes ni nobene tekme, jutri in pojutrišnjem sta.

Tekme so jutri in pojutrišnjem.

Se mi zdi da na tem prvenstvu zmagujejo tisti za katere se to najmanj pričakuje in zgubljajo tisti ki se prezgodaj veselijo zmage.

je*ač je Hrček.
[/quote]

Ti pa Alpski Hrvat :))

Si sele ti napisal. A te kdo sili brat. Res boljse, da ne beres, ker ne razmes napisanega in potem tapkas kozlarije.
[/quote]

Če človek razumljivo piše, ga razume še največji bebec. Če se ne zna izražat, tako kot se ne znaš ti, pa vprašanje, če sploh sam sebe razumeš.

Samo če Mbappeju noge polomijo. Mali je prehiter za vs eobrambe na tem SP in ne vem, zakaj bi Hrvati bili izjema. Če pa malega polomijo, bo pa rdeči karton in igralec manj.

Nekaj se palite na ta hrvaški hype, dejansko pa so imeli samo srečo in nič drugega. In ko izgubijo finale, nihče več ne bo vedel za njih, kot se nihče več ne spomni koga je premagala Brazilija v finalu 1962.

Senzacionalno Češkoslovaško.

Ja to veš z googlom.

In ko izgubijo finale, nihče več ne bo vedel za njih, kot se nihče več ne spomni koga je premagala Brazilija v finalu 1962.

A veš da sem šla prav brskat. Premagali so Češkoslovaško (si misliš, kakšni žogobrci so bili čehi takrat), tretje mesto Čile, četrto pa Jugoslavija 🙂

New Report

Close