Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Inteligentne ženske pogosteje ostanejo samske

Inteligentne ženske pogosteje ostanejo samske

Ja, res imamo težave. Mene se nekateri moški bojijo, en mi je to tudi priznal, ker pač nisem tupa in ne prikimavam samo. Zato pa sem sama.

Pol pa na žalost nisi pravega spoznala. To je res neumno da bi se te bal


jao….žensko posploševanje, p akdaj se boste naučile malce logičnega razumevanja…

pišeš, da ti je nekdo priznal, da se te boji, zdaj pa ti zaključuješ, da se te nekateri moški bojijo, in da si zato sama…..
kaj pa ostali moški, ki se te ne bojijo? ti niso všeč? se ti bojiš njih? vidiš kako izgleda, če vlečeš zaključke brez neke logike.

za moj konec v tej temi……vsak, ki je sam, je sam izključno zaradi svoje krivde……ali si ne zna najti kompatibilenga partnerja, ali je idiot, ali kaj tretjega……inteligenca nima nič pri tem, imajo pa druge človeške lastnosti….predvsem nezmožnost objektivnega razumevanja okolice, zmožnosti sklepanja komromisov in prilagajanja. kajti v partnerstvu žal nikoli ni bilo, ni in nikoli ne bo……JAZ……temveč….MIDVA.


:)))) In ti to verjameš in zdaj misliš, da si pametna? Hmhmhmh

ja, točno, a se je še kako pokazalo, da ravno moški ni pripravljen na to, da ni v partnerstvu več samo moška beseda glavna, ampak oba sodelujeta. A da ne drži? Samo preberi teh 18 strani “črev” pa bo vse jasno …

p.s.: saj jaz sem za kompromis, ampak samo če moja obvelja ( to je vic, a žal zelo resničen, očitno ..:()

Haha, in ti si mu verjela?
Da nisi tupa?
Ehm….bo najbrž še kaj drugega vmes 😀

Vprašanje je samo, ali je moški strah pred pametnimi ženskami ostanek prejšnjih časov ,
stvar navade in tradicije, ali pa gre za “prastrah”, ki je vsajen nekam v gene…

Citat moje najljubše feministke Jane Austen:
“To come with a well−informed mind is to come with an inability of administering to the vanity of others, which a sensible person would always wish to avoid. A woman especially, if she have the misfortune of knowing anything, should conceal it as well as she can.”

Čeprav – evolucijsko je smiselno, izbrati si čim bolj pametnega partnerja, mene neumni
moški odbijajo (sicer neumne ženske tudi, ampak med njimi ne izbiram)..t.orej je verjetno
ta moški odpor do pametnih žensk omejen samo na … omejene moške.
Pametni moški si izbirajo pametne ženske. In ker je pametnih moških manj :-))))) ostane
samskih veliko pametnih žensk 🙂

Čim je ženska samozavestna, razgledana in ve kaj hoče, se je moški ustrašijo. Sama se nikogar ne bojim, ker dobro vem, kaj želim in hočem. To pa ravno moške moti in zbežijo, ker rabijo ponižne ženske, ki bi mu stregle od nog do glave in samo pritrjevale.

Veš kdo rečem ženskam, da so koze. Tak, ki je slabič in jih ne razume. Zatorej pazi, kako naslavljaš ženske.

imam pa res smolo, da te nisem ob pravem času spoznal.
sem namreč porabil ogromno časa, da sem dobil eno, ki ni “tupa”…

In jaz sem srečna, da te nisem srečala. Malo bolj spoštuj ženske. Upam, da tvojo spoštuješ.

imam pa res smolo, da te nisem ob pravem času spoznal.
sem namreč porabil ogromno časa, da sem dobil eno, ki ni “tupa”…[/quote]

bomo njo prašali……..
………………………………

je ne rab……………………………………………………..
vera uči, da mora sam ona njega spoštovat……

Vera uči napačno in to je vse zastarelo. Mogoče pa se res zgleduje po veri.

sreča je obojestranska.

svojo pa spoštujem, ker ni “tupa”.

No, saj ni treba ravno poudarjat, v kako zavrtih krogih se giblješ, smo razumeli 🙂

Ste brali? V bistvu smo to že vedeli, kajne?

http://www.planet-lepote.com/inteligentne-zenske-pogosteje-ostanejo-samske

No, to je pač “plačilo”, ki ga morajo plačati za svojo pamet in neodvisnost. Moški namreč težko prenesejo pametno žensko poleg sebe. Večina jih ima raje neumnice, ki se jim trapasto smehljajo in jim v vsem prikimavajo.
Eh, svet se od kamene dobe ni kaj zelo spremenil…

Ne strinjam se s tem! Ce so intelektualke, pac ni nujno, da ne bi zelele srece v dvoje, razen ce so custveno hladne osebe. Vzrok za samskost je cisto slucajna custvena hladnost.

Vi nočete nas, mi pa nočemo vas. Kaj boš s preveč pametno babo … poslal jo boš v tri krasne. Imel dve dipl. punci … obe kepko preveč pametni. Saj ne, da bi jaz bil kaj res pameten, ampak tako pa tudi nisem nor, da bi bil s tako nerazgledanimi ženskami. Eno so knjige. Drugo so realnost .. še posebej, ko so študirani ljudje zelo nepismeni. Meni trenutno ni do tega, da bi na slovnico gledal … ene pa so prave ekstremistke … za ločili pišejo skupaj, ali jih pa sploh nimajo, slovenščino pa imajo porazno … in to so diplomirane ženske. Lastna hvala, cena mala. Mejte tiste vaše pametne diplomirance, pa ne pametujte tu. Tako kot vam gremo mi na spodnji organ (4.-5. stopnja) tako nam greste ve.

Najhuje je, ko ti ženska pametuje cel čas o eni stvari, o kateri resnično nima pojma … naklada in naklada, na vse možne načine, da bi lahko celo knjigo napisala, toliko pove o tem .. pol pa ji poveš, da si to delal 5 let, da v nulo veš vse … potem pa ti reče na koncu, aja, saj mi je to en pravil, ali pa … to sem na netu prebrala … daj spizdi nazaj v tiste svoje knjige, pa živi v svoji pravljici še naprej.

Nič ne rečem, eni so resno pametni, tričetrt od teh so pa resnično neumni. Bolj ko se dela pametno, bolj se dela sama iz sebe norca. Nisem noben dipl. oz študiran človek, imam samo navadno srednjo poklicno šolo, pa vem popraviti, zmontirati itd vse sam … tam pa ti pride en bookworm, pa ti pametuje o tem, kako bi moglo biti, ker v knjigi tako piše. Daj, spelji se stran.

Zato pa je res, da “pametni” dipl. in višji, ne pašejo z “manj pametnimi” srednješolskimi izobrazbami, ker pametni se učijo samo iz knjig, srednješolski pa z rokami, nogami in glavo.


joj, kakšne klamfaš…To ni noben znak pameti in ne inteligence, ampak svojeglavosti in arogance. 🙂

Nobena vsaj približno razgledana in samozavestna ženska si na glavo ne bo nakopala moškega. Ponavadi si ga večina le zato, ker ostali to od njih pričakujejo, v nekaterih okoljih tudi zahtevajo. Dejstvo.

Pri nas veljaš za čudnega, če si že samski, kamoli gej itd. In potem te vezani prepričujejo, kako je bolje biti v zvezi, a sami nesrečni in ne vedo, kaj bi s seboj.

Mit “v dvoje je lepše” je res zgolj mit… Ni lepšega od svobode in da počneš tisto, kar te resnično veseli in dopolnjuje. V partnerstvu je v vsakem primeru potrebnega veliko odrekanja. Veliko preveč odrekanja! Slednje človeka ne osreči, pač pa povzroči, da postane otopel in vdan v nesrečno usodo.

Koliko poročenih ali drugače vezanih parov je srečnih? Če je 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh, je to že visoka cifra. Potem pa pridejo še otroci in pol svojega življenja daš njim in življenje gre mimo tebe. Ko si star in bolan, se šele zaveš, da sploh nisi živel. Na koncu pa še te otroci želijo “potolči” za tistega nekaj malega “herbije”.

Prisegam na samsko življenje in druženje s prijatelji. Čez to ga ni. Sicer pa vsakemu svoje.

Poznam eno, za katero lahko rečem, da je pametna. Temu primerno je uspešna v službi, vodja raziskovalcev na svojem področju, zelo dobra plača. Ko je njej začela tiktakati biološka ura, je precej časa porabila za to, da je našla “primernega” (pametnega, uspešnega, nadarjenega) tipa, da jo je oplodil. Ker babnica ne izgleda slabo, je imela kar probleme, da se ga je znebila, potem ko je bila že noseča.
Natvezla mu je neko zgodbico o tem, da je zaljubljena v drugega, potem je pa le šel. Ona ima zdaj otroka, starega 6 let, nima pa tipa, si ga ni hotela nakopat na glavo. On nima pojma, da je nekje njegov otrok…
Meni sicer tak način ni všeč, ona pa je očitno uporabila moškega samo za oploditev. In takih žensk se moški najbrž resnično bojijo. Zakaj? Ker jih take ženske sploh ne potrebujejo.


Še ena, ki psihične motnje opravičuje s pametjo.


Še ena, ki psihične motnje opravičuje s pametjo.[/quote]

Robi, tebi bi se verjetno možgani scvrknili, če bi pomotoma napisal kaj pozitivnega
o ženskah…
Le pazi.


Še ena, ki psihične motnje opravičuje s pametjo.[/quote]

Robi, tebi bi se verjetno možgani scvrknili, če bi pomotoma napisal kaj pozitivnega
o ženskah…
Le pazi.[/quote]
Če bi pisali samo pozitivno, bi bilo debate hitro konec. Kaj sploh lahko pozitivnega napišeš o ženskah. So ženske sploh pozitivne?

Robi, tebi bi se verjetno možgani scvrknili, če bi pomotoma napisal kaj pozitivnega
o ženskah…
Le pazi.[/quote]
Če bi pisali samo pozitivno, bi bilo debate hitro konec. Kaj sploh lahko pozitivnega napišeš o ženskah. So ženske sploh pozitivne?[/quote]

Nastaviš vabo in čakaš?

New Report

Close