Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izginula punčka v srbiji res čudno

izginula punčka v srbiji res čudno

Odgovor na objavo uporabnika
?, 29.03.2024 ob 17:31

Odgovor na objavo uporabnika
Zvarek, 29.03.2024 ob 15:25

En član naroda klavcev in morilcev manj. Manj potenciala za množenje ruskih ritoliznikov.

Zvarek, imaš svoje otroke, si človek?? Sram naj te bo za to izjavo.

To je komentar od “veselega”. Česa tako pritlehnega in primitivnega je sposoben samo ta iztrebek.

Odgovor na objavo uporabnika
Petek778, 29.03.2024 ob 18:13

Eni ste pa zelo pogumni z obsojanjem mame…jaz si ne upam tako na daleč sodit.

Kar se njenega ne joka tiče: v osnovni šoli  je naš sošolec naredil samomor. Njegova mama ni nikoli zajokala, je pa še danes, po več 30 letih popolnoma otopela.

Ne tako suvereno kazat s prstom, ker enostavno ne veste. Vsaj zdaj še ne.

In po drugi strani, imaš en kup primerov po svetu, ko so starši ob najdbi mrtvega otroka tulili, jokali, kričali, po določenem času pa priznali, ko so dokazi govorili zase, da so ga oni ubili.

Ali človek pred kamero joka ali ne, ni čisto noben dokaz za čisto nič.

Kakšen monstrum bi lahko napravi kaj takšnega enemu dve leti staremu angelčku. Ne morem razumeti. A ljudje res čisto vse počnejo za denar. Jaz samo špekuliram. Upajmo da je starša nista prodala.

 

 

 

Če je bil res dež po izginotju in ko je prišla policija s psi, potem so sledi izgubljene.

Psi ne vohajo več. Imam psa, ki dobro išče izgubljeno osebo.

Če je bilo tako, je bilo morda načrtovano.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Povem.vam, 29.03.2024 ob 19:48

Če je bil res dež po izginotju in ko je prišla policija s psi, potem so sledi izgubljene.

Psi ne vohajo več. Imam psa, ki dobro išče izgubljeno osebo.

Če je bilo tako, je bilo morda načrtovano.

 

 

Ja, tocno tako. In mama ve kaj je bilo. 100%.

 

Srbski kriminalisti so med najboljšimi na svetu, sigurno bodo prišli na sled otroku, tako ali drugače.

Je pa dejstvo da nekdo laže. Po pisanju medijev so stvari totalno nelogične in skrivnostne. Ne dolgo nazaj je nek obsojen pedofil v Srbiji ugrabil mladoletno punco, so ga izsledili oziroma se je sam predal, ko je ugotovil, da so ga našli.

Upam, da je Danka še živa.

Odgovor na objavo uporabnika
ja šur ja, 29.03.2024 ob 17:52

Ženska je pri svojih starših.  Mož mora biti drugje, da se ne bi kaj med sabo dogovarjala.  Lahko si pa ziher, da policija ne brska zastonj okoli hiše.

Sicer pa ni potočila niti ene solze, nobene panike, nič.

Seveda! Izpraševanje najbližjih oseb je vedno prva zadeva, ki jo opravijo. Najprej morajo izključiti domače, da gredo lahko dalje. Isto je pri zakoncih, ko npr. mož najde umorjeno ženo doma. Najprej se spravijo nanj in ga morajo oprati suma. Ali pa mu ga dokažejo. To je normalen proces. In jasno, da dva zakonca ločijo. Pa seveda brska policija okoli hiše, če naj bi tam nekje otrok zbežal.

Grem stavit, da ne bodo našli ničesar, ker je ni tam, ne žive ne mrtve. Po moje jo je nekdo ugrabil, medtem ko je mati šla po flaško z vodo. Noče pa priznati, da je otroka pustila sama verjetno vsaj 5 min.

Kako pa ti veš, da ni “potočila solze”? Takoj po ugrabitvi je človek šokiran, nekateri sploh ne dojamejo, so popolnoma v šoku, nekateri se pred kamero ne sesujejo, se pa potem doma. Tako njen brat kot soseda povesta, da je ženska sesuta, da samo joče in ne spi.

Dajte malo manj obsojat vsevprek!!

Neumnosti klatiš.  Svojci so tisti, ki podajo prve informacije, to drži.  In v kolikor ne obstaja sum vpletenosti, je s tem zgodba zaključena.

Treba je vedeti, da gre za izginotje še ne dve leti starega otroka, ki je pred nekaj meseci šele shodil,  v vsakem primeru je nemogoče da bi se  izgubil na način, da ga nihče ne bi mogel najti.  Zato je mama cele dneve na policiji, ker se tako njeno obnašanje kot dejanja ne skladajo s tistim, kar je povedala ob prijavi.

Tukaj je njeno čudno obnašanje, tukaj so izbrisani klici in sporočila na njenem telefonu dan pred izginotjem in tudi na dan izginotja, tukaj je fotografiranje mame tega otroka – deklico je fotografirala iz vseh kotov, preden je tisti dan “izginila”.

Šok mame?   Ne traja 3 dni, pa če se razpočiš.

 

A ti misliš, da so bagerji, reševalci, pes, policaji tam zato, ker imajo piknik?  Si res tako zabita ali se samo delaš?

Sicer JE možno, da deklice ne bodo našli, sploh ker je mama tam odraščala in je zadevo skrbno načrtovala.

Da bi pa nekdo ugrabil otroka v tisti zaraščeni džungli, bogu iza nogu….  A ti to resno?  Si sploh prebrala kakšen članek o tej zadevi, videla o kakšni vukojebini je govora?  Tista podrtija stoji na koncu vasi, vaščani vejo eden za drugega, kdaj gre kdo srat in ti pišeš, da je prišel nekdo ki je (medtem ko je mama dajala vodo sinu) zagledal to punčko v tistem ŠAVJU in jo ukradel?  Resno?  Ljudje ste še bolj zabiti kot bi si človek mislil.

Ej, kaj pa misliš da se je zgodilo tistemu ciganskemu dojenčku pri nas?  Ga je uboga mamica pozabila nahraniti…. celih sedem mesecev?  No povej, budala.

Si. Kaj je 2 leti star otrok kriv za dejanja odraslih

.https://youtu.be/Gj2G8eXGKBo?si=bJULPhMMbdYBmQLQ

Grozote se dogajajo. Nekako ne morem verjeti, da bi bil starš sposoben sodelovati pri tem izginotju. Vprašanje kakšna je zgodba tukaj. Meni se zmeša, bi izginila nasa punčka, ki se tudi ni stara 2 leti.

Odgovor na objavo uporabnika
odg budali, 29.03.2024 ob 20:18

Neumnosti klatiš.  Svojci so tisti, ki podajo prve informacije, to drži.  In v kolikor ne obstaja sum vpletenosti, je s tem zgodba zaključena.

Treba je vedeti, da gre za izginotje še ne dve leti starega otroka, ki je pred nekaj meseci šele shodil,  v vsakem primeru je nemogoče da bi se  izgubil na način, da ga nihče ne bi mogel najti.  Zato je mama cele dneve na policiji, ker se tako njeno obnašanje kot dejanja ne skladajo s tistim, kar je povedala ob prijavi.

Tukaj je njeno čudno obnašanje, tukaj so izbrisani klici in sporočila na njenem telefonu dan pred izginotjem in tudi na dan izginotja, tukaj je fotografiranje mame tega otroka – deklico je fotografirala iz vseh kotov, preden je tisti dan “izginila”.

Šok mame?   Ne traja 3 dni, pa če se razpočiš.

 

A ti misliš, da so bagerji, reševalci, pes, policaji tam zato, ker imajo piknik?  Si res tako zabita ali se samo delaš?

Sicer JE možno, da deklice ne bodo našli, sploh ker je mama tam odraščala in je zadevo skrbno načrtovala.

Da bi pa nekdo ugrabil otroka v tisti zaraščeni džungli, bogu iza nogu….  A ti to resno?  Si sploh prebrala kakšen članek o tej zadevi, videla o kakšni vukojebini je govora?  Tista podrtija stoji na koncu vasi, vaščani vejo eden za drugega, kdaj gre kdo srat in ti pišeš, da je prišel nekdo ki je (medtem ko je mama dajala vodo sinu) zagledal to punčko v tistem ŠAVJU in jo ukradel?  Resno?  Ljudje ste še bolj zabiti kot bi si človek mislil.

Ej, kaj pa misliš da se je zgodilo tistemu ciganskemu dojenčku pri nas?  Ga je uboga mamica pozabila nahraniti…. celih sedem mesecev?  No povej, budala.

Kaj je s tabo, kreten? A ti baba čula baba rekla zadeve tretiraš kot dokaze? To o brisanih klicih je zraslo na zelniku kretenov kot si ti. To, o slikanju otroka “z vseh profilov” na eni vaški opravljivki, ki je pač videla, da je mati otroka, o glej ga zlomka, fotografirala s telefonom. Jaz ga tudi, ej danes sem ga ravno pred blokom trikrat pofotkala. Če jutri izgine, bo to takoj DOKAZ, da sem ga hotela prodati, budala butasta!!

Ja, nemogoče je, da bi se izgubil, res je. Je pa mogoče, da ga je avto pobral, ko je mati šla do svojega avta in v njem iskala stekleničko. Ob bajti je bilo vse zaraščeno, ja, ampak ženska je hodila že po cesti, saj jo je posnela kamera iz sosednje hiše, ko je z OBEMA otrokoma šla mimo. Čez 5 min je z nasprotne strani pripeljal en avto. Le kako, če je povsod gozd in šavje, a butara? Ta kamera je tudi dokaz, da je deklica bila z materjo in da ženska enostavno ni mogla otroka ubiti, ga nekam odnesti in pokopati sredi belega dne v roku pol ure. Če ti to ni jasno, ti nič ni.

Od kod pa taka potreba po tem, da kljub nobenim dokazom o krivdi teh staršev – tako prepričano snujete starševsko vpletenost, pa več pove o tebi kot o tej ženski.

Ja, policija jih zaslišuje, ker niti policiji ni jasno, kako je lahko otrok izginil. Po moje izgublja dragoceni čas, ker starši niso krivi. Dekica je tudi na slikah lepo negovana, lepo oblečena, vidi se, da se je zanjo skrbelo. Lahko se pa seveda tudi motim. Potem boš pa ti prišla na račun in se naslajala, kako si imela prav.

Da bi pa nekdo ugrabil otroka v tisti zaraščeni džungli, bogu iza nogu….  A ti to resno? 

 

Pa točno to počnejo. Vzamejo nekoga za tarčo in ga zasledujejo, dokler ni prilika, potem pa hop in ugrabijo otroka. Ravno zadnjič sem brala, ko je en srbski kriminalist razlagal, kako je konec z ugrabitvami organiziranih tolp, ki so kradle bogataške otroke (tudi sina Lepe Brene recimo) in zahtevale odkupnino. Zdaj je čas kriminalcev, ki tudi za 500 € ukradejo otroka in ga predajo tolpam, ki ga takoj odpeljejo v tujino. Med tem časom se pa butasta policija s starši ukvarja. Tako majhnega otroka celo z letalom zapeljejo komot. Imajo nek potni list, kjer je otrok podoben temu ugrabljenemu. Lahko sploh ni niti istega spola. Ugrabitelji lahko deklico spremenijo v dečka, samo postrižejo jo, ji dajo uspavala, in otrok celo pot spi. V nekaj urah je lahko že na Tajskem. Tega bo vedno več, zna priti tudi k nam.

ne obsojajte staršev, če nič ne veste.

če mama od Danke ni do sedaj povedala, potem sem trdno prepričan, da nikoli ne bo. Resnico bo odnesla s sabo v grob. Takšne so ženske. Ne vse.

Glede na to, da je djevojcica lepa kot lutka, bi znalo bit, da so jo prodali za mastne pare.

Mene je ta zgodba tako ganila, da mi gre na jok ob branju vseh morebitnih razpletov. Tako malo bitjece, da mora nekaj tako groznega v življenju prestati. To si ne zasluži noben otroček. Pa ne glede kaj se je zgodilo, kako je mogla biti prestrašena.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4681, 29.03.2024 ob 23:16

Glede na to, da je djevojcica lepa kot lutka, bi znalo bit, da so jo prodali za mastne pare.

Zna bit pa tudi, da je to nekdo opazil in jo ukradel. Pred par leti so tam ukradli otroka iz maminega naročja in zbežali. Zakaj bi kriminalci plačali mastne pare dvema revežema, če lahko otroka enostavno ugrabijo. Kdo je ugrabil sina Lepe Brene se še zdaj ne ve. Samo da so oni imeli srečo, ker so bili bogati in so od njih zahtevali odkupnino. Ki so jo prinesli, fanta pa pustili nekje živega. Kriminalci ne plačujejo “mastnih par” enim revežem, ki jim lahko otroka itak ukradejo. To je cela mreža zadaj. Eden ukrade otroka in dobi 500 €, preda ga drugim, ki z njim spokajo čez mejo daleč stran, tam ga dobijo tretji in šele tam se začnejo vrtet mastne pare.

Odgovor na objavo uporabnika
ja šur ja, 30.03.2024 ob 08:09

Zna bit pa tudi, da je to nekdo opazil in jo ukradel. Pred par leti so tam ukradli otroka iz maminega naročja in zbežali. Zakaj bi kriminalci plačali mastne pare dvema revežema, če lahko otroka enostavno ugrabijo. Kdo je ugrabil sina Lepe Brene se še zdaj ne ve. Samo da so oni imeli srečo, ker so bili bogati in so od njih zahtevali odkupnino. Ki so jo prinesli, fanta pa pustili nekje živega. Kriminalci ne plačujejo “mastnih par” enim revežem, ki jim lahko otroka itak ukradejo. To je cela mreža zadaj. Eden ukrade otroka in dobi 500 €, preda ga drugim, ki z njim spokajo čez mejo daleč stran, tam ga dobijo tretji in šele tam se začnejo vrtet mastne pare.

Otrok je bil ubit ali prodan.  Tretje možnosti ni.

Pa ne mešaj ugrabitve z namenom izsiljevanja z ugrabitvami otrok za prodajo.

No ja, lepa lih ni. Ima tipičen balkanski obraz, seveda po otroško luškan, kot vse deklice pri 2-eh letih. Zaradi lepote je že niso ukradli.

Mama je šla pogledat hišo, če bi se jo dalo preurediti, da bi tja šli moževi starši.

Kajti sedaj so vsi skupaj, z njegovimi starši, v enem stanovanju, ki je last njegovih staršev.

Hiška, ki jo je šla pogledat, pa ni samo njena, ampak tudi od njenega brata in očeta. Ona sploh nima ključev, da bi vstopila vanjo. Za hiško pa je parkirala zato, da ne bi kdo javil njenim, da je prišla pogledat hiško, ker so njeni proti, da bi se njen tast in tašča naselila tam.

Punčka je bila očitno ugrabljena.

Odgovor na objavo uporabnika
dvoje, 30.03.2024 ob 08:33

Otrok je bil ubit ali prodan.  Tretje možnosti ni.

Pa ne mešaj ugrabitve z namenom izsiljevanja z ugrabitvami otrok za prodajo.

glede na kamero od sosedov, ki so zaznale mamo z vozičkom in to deklico manj kot uro pred tem, ko so alarmirali policijo, je nemogoče, da bi jo mati tam ubila in nekam zakopala. Če bi jo, bi jo preiskovalci zagotovo našli, saj so vsak kotiček preiskali. In če bi jo že hotela ubiti?? A bi res pred tem z njo špancirala okoli? Tole je na zelo trhlih temeljih in nima nobenih osnov.

Nič ne mešam ugrabitev. Pravim, da obstajajo take in drugačne ugrabitve. In če je tu šlo za ugrabitev, je bila te vrste, da je nekdo prežal na otroka, najbrž že dlje časa in iskal primeren trenutek.

Zakaj pa ti ne dopuščaš možnosti, da je bil otrok ugrabljen, ampak sta po tvoje samo dve možnosti in starša sta pri obeh kriva. Oziroma mati, ne? Diši po starem dobrem sovraštvu do žensk.

Jaz dopuščam možnost, da sta starša otroka prodala, pravim samo, da ne sklepajte prehitro, če dokazov ni. Ampak če sta jo starša prodala, sta zagotovo vpletena oba, ni najmanjše možnosti, da bi ženska delovala sama in sama pobasala denar, ne da bi mož vedel. Če je tako, potem mož še kako ve, za kaj gre. Poleg tega dvomim, da sta jo prodala trgovini z belim blagom. Je pa možno, da sta jo prodala bogatemu paru, ki nima otrok, češ da bo zanjo lepo poskrbljeno. Ampak v tem primeru sta naredila kaj? Denar nekam zakopala? Ga nista še dobila? A misliš, da policija ne preverja dotoka denarja na bankah?

Kot rečeno, dokler se nič ne ve, je blesavo kar na pamet razpredat, kako je zagotovo kriva ta mati.

 

Odgovor na objavo uporabnika
sea454, 29.03.2024 ob 09:21

a ni vse čudno, otroka, 2,3 leta stare je ta ženska pripeljala na nek vikend, ki je katastrofa, zapuščeno, zanenemarjeno, polno, smeti, vej itd..da bi šli malo v naravo. Tam jih ni bilo že par let, ona pride na dan, ko je bilo še slabo vreme, mrzlo, prejšnji dan  dež..Potem punčka izgine, ona je policijo klicala šele čez eno uro in pol..pravi,da se je za trenutek obrnila in ona je izginila. Ne pusti poligrafa, ker je spet noseča, baje je mama pretirano mirna, ne deluje preveč prizadeta. Tam zdaj prekopavajo z bagri vsega boga..

Po moje, punčka sploh ni prišla zraven, ali se ji je že prej kaj zgodilo, pa se je pripeljala sem samo kao za izgovor, da se je tu izgubila, ali pa je bila zraven, samo že mrtva, ker se ji je nekaj prej zgodilo, lahko tudi nesreča s strani staršev in so jo tu nekam zakopali..Ne vem, res je vse čudno.

ne veš, nič ne veš, pa pišeš kot da vse veš.. in kaj bo pisalo potem, ko bodo odkrili, da je bila ugrabljena, se boš potuhnilo zakopalo glavo v pesek. budalo

Ogromno je majhnih zapuščenih otrok med migranti, ki jih je kot listja in trave v Bolgariji in Srbiji. Nekdo pa bi šel ugrabit ali prodajat otroka bogu za hrbtim. Japajade.

Očitno jo je ugrabil nekdo, ki je ali zasledoval/ videl mamo, da gre proti hiški. I ne mara, da ona hodi tja ali uporablja hiško, lahko sorodniki…

Ali pa je že bil tam in ima interese, da nihče ne hodi na posestvo ( očiščeni, uporabljani rovi v dolžini 4,5 km).

“Danka Ilić nestala je u ponedeljak oko 13.45, dok je majka davala vodu drugom detetu. Policija je odmah pozvana i bila na licu mesta u roku od 15 minuta, kao i vatrogasne službe, nakon čega je počela potraga.”

Glede na to, da jo je kamera ujela nekaj po 13.00 uri, kako živa in zdrava hodi z mamo, je nemogoče, da bi v pol ure ženska deklico ubila in jo nekam zakopala, policisti pa je v 70 urah ne bi našli. Ni šans.

Torej ali ugrabitev ali prodaja. S tem, da se poraja vprašanje, ali bi jo ženska res tam prodala, potem pa takoj alarmirala policijo?? Lahko bi rekla, da jo je pol ure iskala sama po gozdu, čisto verjetno, marsikdo bi tako naredil, saj ne kličeš takoj, ko otrok nekam odtava. Meni se je to zgodilo na kopališču. Enoinpolletnik se je igral v peskovniku, ves čas sem ga imela na očeh, potem pa je starejši otrok prišel do mene in sem kako minutko gledala stran. Ko sem spet pogledala, ga ni bilo nikjer. Vsa panična sem ga iskala po celi plaži, zagotovo pol ure, ko sem ravno hotela narediti paniko in alarmirati vodstvo plaže, ga pa vidim pri tuših, kako je opazoval vodo, ki je škropila okoli. Komot bi ga takrat v tistem vrvežu kdo ugrabil. Komot!

Tam v gozdu je pa zadeva ravno tako enostavna. Ženska se ukvarja z drugim otrokom, tamala pride do nekega šavja, tam pa en tip, ki je že prej prežal na deklico, tamalo pobaše, kak kloroform na robcu in to je to.

Ampak po moje javnost ne pozna vseh podatkov. Policija pa ja, vendar noče dati v javnost, da ne ogrozi preiskave. Tole je čudno in gre v smer prodaje:

“Kako je naveo, kada je policija, razgovarajući sa porodicom ustanovila sve okolnosti samog nestanka devojčice, i da puštanjem sistema “Pronađi me” neće dodatno biti ugrožen život deteta, sistem je pušten u rad.”

Namreč ta sistem alarmira letališča, železnice, prek interneta, telefonov, bankomatov, vsepovsod se vrti obraz določenega otroka in praktično vsak pride to vpogleda na izginulega otroka. Policija v tem primeru ni takoj zagnala sistema (kar so ji očitali), ker se je bala, da bi se v primeru ugrabitve lahko ugrabitelji ustrašili in otroka ubili. Tole gor, da so ugotovili, da s tem sistemom ne bo ogroženo življenje otroka, pa lahko samo pomeni, da so otroka prodali ljudem, ki so jo kupili zato, ker nimajo svojih otrok. Tudi to se dogaja. Ti ljudje otroka ne bodo ubili. Policija torej še ne pozna identitete “kupcev/ugrabiteljev”, ve pa, da otrok ni ogrožen. Le kako vedo, da otrok ni ogrožen? No, tudi druga možnost je, da je policija nedvomno ugotovila, da se je otrok dejansko izgubil in odtaval. Pa je to res možno po tem, ko je policija bila tam praktično v 15 min? Da bi deklica odšla tako daleč? Policija tudi misli, da je otrok še vedno v Srbiji. Zanimivo tole. Špekuliram ja, ampak vsaj na osnovi nekih dokazov in mnenja policije.

Veliko je nepojasnjenih stvari. Kako vedo, da je mati šele eno uro po izginutju Danke poklicala policijo in obvestila svojega moža.

New Report

Close