Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izginula punčka v srbiji res čudno

izginula punčka v srbiji res čudno

.https://youtu.be/MoiZOlAHa1E

izjava enega soseda

– Ja sam bio kod kuće, u dvorištu, video sam ženu da je došla u tu napuštenu pojatu, a godinama tu niko ne živi. Decu sam video da su sa njom, ali ja sam nastavio da radim ovde po kući. Posle sam čuo Miloša, bio je van sebe, došao je do moje kuće da me pita jesam li video malu devojčicu, kaže nema je nigde. Posle smo se svi podigli na noge kako bismo pomogli. 

 

Torej mala je bila takrat z njo. Pa tudi oče ni bil daleč, očitno.

Danes so objavili, da je res forzenzika ugotovila, da je pobrisala tisti cas dosti sms ev in klicev. To pac ni normalno obnašanje. Jaz že 2 leti nisem pobrisala klicev, ker nimam kaj skrivati.

Vse preveč smrdi v zgodbi. Uboga punčka.

Meni pa ni jasna ta zgodba z bagri. Kaj in zakaj kopajo? Če je bilo pred kratkim kaj razrito in zakopano se vidi. Pa kako lahko ena ženska v eni uri skoplje, kar 8 tonski bager ne more najt v 10 minutah?

Ali kopljejo samo zato da pač nekaj delajo?

Odgovor na objavo uporabnika
Hhhh, 30.03.2024 ob 18:57

Meni pa ni jasna ta zgodba z bagri. Kaj in zakaj kopajo? Če je bilo pred kratkim kaj razrito in zakopano se vidi. Pa kako lahko ena ženska v eni uri skoplje, kar 8 tonski bager ne more najt v 10 minutah?

Ali kopljejo samo zato da pač nekaj delajo?

Mogoče najdejo truplo še kakšnega otroka.. Vse je mogoče danes.

 

Ste pogledali zgornji video – jedna dobra priča.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3554, 30.03.2024 ob 19:32

Ste pogledali zgornji video – jedna dobra priča.

Na 15 minuti začne tip nakladati…  Nato izpostavi možnost da je punčka živa ker je pred dvemi dnevi bil objavljen posnetek tistih bosanskih lopovov, ki so poskusili priti do denarja.  (On tega v času oddaje ni vedel, da gre za fake zadevo).  Skratka, ni za gledat naprej…. Neko gobezdalo ki  išče svojih 5 min slave.  Če je kaj zanimivega pa lahko napišeš, na kateri minuti je, ker tole ni za gledat eno uro.

Saj te nihče ne sili da gledaš celi prispevek. Jaz spremljam primer že od samega začetka. Zato sem ga pogledal do konca.

upajmo da so opazili pravo Danko

.https://youtu.be/bmJyzC4HKUQ

Odgovor na objavo uporabnika
hahaha945, 30.03.2024 ob 20:35

Na 15 minuti začne tip nakladati…  Nato izpostavi možnost da je punčka živa ker je pred dvemi dnevi bil objavljen posnetek tistih bosanskih lopovov, ki so poskusili priti do denarja.  (On tega v času oddaje ni vedel, da gre za fake zadevo).  Skratka, ni za gledat naprej…. Neko gobezdalo ki  išče svojih 5 min slave.  Če je kaj zanimivega pa lahko napišeš, na kateri minuti je, ker tole ni za gledat eno uro.

Tocno tako. Tudi jaz nisem prisla cez prvih nekaj minut. Prostor morajo zafilat in jim ta ubogi otrok pride prav. In se gledanost jim bo dvignila.

Eni tu res niste normalni,kaj to da je mama prodala otroka sodite po sebi ,neverjetne budale ste.Ne morem verjet,da obstajajo taki,ki jim je normalno,da mati proda otroka.

Prelistaj si malo ta spisek kao v Sloveniji še nikoli ni izginil otrok.

pa pol klati nebuloze

https://www.policija.si/index.php/pogresani?view=tiralice

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno536, 29.03.2024 ob 09:30

Srbi prodajajo lastne otroke.  Tudi v porodnisicah v Srbiji otroci izginjajo.

 

 

gnoj pejt v norišnico

Kaj serješ s temi izbrisanimi klici in smsji,lahko da ima kakega oboževalca pa je brisala.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8171, 31.03.2024 ob 16:58

Kaj serješ s temi izbrisanimi klici in smsji,lahko da ima kakega oboževalca pa je brisala.

Butelj

Na posnetku je deklica, ki je glede na velikost skoraj gotovo stara več kot dve leti. Pogrešana deklica je stara 22 mesecev, nima še dveh let.

Ne moreš vejet, da folk dejansko naseda tej maloumski noriji.

Otroka zvlekla v podrtijo sredi vukojebine, kjer jih ni bilo ze mnogo let in glej ga zlomka. Začudoma je otrok kar naenkrat izginil ravno takrat.

Zvezat na stol pa priklopit na štrom dokler se ne zjasnita kaj sta naredila z njo

Odgovor na objavo uporabnika
Noro, 31.03.2024 ob 19:55

Ne moreš vejet, da folk dejansko naseda tej maloumski noriji.

Otroka zvlekla v podrtijo sredi vukojebine, kjer jih ni bilo ze mnogo let in glej ga zlomka. Začudoma je otrok kar naenkrat izginil ravno takrat.

Zvezat na stol pa priklopit na štrom dokler se ne zjasnita kaj sta naredila z njo

Točno to.  Ampak žal ne morejo, zakonodaja je jasna.  Že tako babe ne morejo zadrževati niti na policiji, dnevno jo kličejo tja in privijajo, ker nimajo dokazov da je vpletena, čeprav vejo, da je.

To, da je oče uspel priti skozi poligraf, ne pomeni nič.  Poligraf opravijo vsi sociopati.

 

Odgovor na objavo uporabnika
trajk9, 31.03.2024 ob 16:38

Eni tu res niste normalni,kaj to da je mama prodala otroka sodite po sebi ,neverjetne budale ste.Ne morem verjet,da obstajajo taki,ki jim je normalno,da mati proda otroka.

A bos rekel da je moznost nic? Da še noben stars v zgodovini nikoli ni prodal svojega otroka? Se dogaja celo danes (sploh v Afganistanu)

jaz sem že na začetku rekel, da je otrok prodan ali ugrabljen. Samo ti dve opciji se mi motata po glavi. Nekaj mi pravi, da bodo Danko našli živo in zdravo.

Odgovor na objavo uporabnika
majhni, 30.03.2024 ob 15:03

Pred manj kot enim letom je v Franciji prav tako dvoletnik izginil izpred hiše starih staršev, kjer se je igral in sta ga stara starša le za hip pustila sama.

Eno je to, da je ta starost izredno občutljiva, da se otroku kaj zgodi, največkrat utonejo. Kaj je bilo v teh primerih, je zgolj ugibanje.

Sedaj So ga našli mrtvega na tistem mestu kjer je izginil! Pa so ga tudi iskali cela armija,meni nič jasno.

mater no, na koncu se bo še pokazalo, da sta starša prodala svojega otroka v Romunijo.

Pa še kako zelo daleč lahko otrok, ali pa tudi odrasel dementen, ki zaradi poškodbe hodi zelo počasi, odraca v uri in pol. Tudi čisto počasi pride lahko zelo daleč in gotovo so preiskali samo en majhen krog, ker kot je videti že tu vsak meni, da ne more iti daleč. Pa žal lahko, v uri in pol pa sploh. Človek, ki se premika zelo počasi, pa ti v petih minutah že lahko izgine izpred oči in če se ne ozreš pravi čas lahko odluta bog ve kam…

Odgovor na objavo uporabnika
trajk9, 31.03.2024 ob 16:45

Prelistaj si malo ta spisek kao v Sloveniji še nikoli ni izginil otrok.

pa pol klati nebuloze

https://www.policija.si/index.php/pogresani?view=tiralice

Butelj, a lahko preveriš, preden daješ ven. Rečeno je bilo, da ni nikoli izginil otrok, ki bi ga ugrabila TRETJA OSEBA!!! Vsi otroci na seznamu so izginili skupaj z njegovim/njenim DRUGIM STARŠEM. Ali ga pogreša mati, ki ga je odložila pri očetu in sta izginila neznano kam ali ga pogreša oče, ker ga je odpeljala mati!

Daj budale, nejahte noret. V SLOVENIJI ŽE 40 LET NI IZGINIL OTROK, pa da oba starša ne bi vedela, kje je! Bo šlo????

Ti,  ‘Seveda’ , samo tebe se je še manjkalo, da se zdaj dereš, no znižaj ton!

New Report

Close