Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Izkušnje v Troje?

Izkušnje v Troje?

Aja. Prvič smo z mojo best frendico, po nekaj kozarčkih alkohola.

Preko interneta je skoraj nemogoče kaj najt, ker so same neresnosti in moški, ki se izdajajo da so punce ali se izdajajo da so par. Ampak če imaš potrpljenje in voljo…..mogoče kaj najdeš.

Najlažje pomoje v svinger klubih. A tam še nisem bila. Na hrvaški jih je veliko, pri nas ne vem za nobenega.

vas takole berem in se sprašujem koliko tipov se skriva pod ženskimi imeni in na tak način opisujejo svoje fantazije… nekako ne verjamem da je toliko žensk za take stvari, zgleda kot da je pol MONa razvratnega in se žgejo vsepovprek.

Verjetno so to pisale bolj ene in iste osebe in sami sebi odgovarjali.

no tudi jaz sem že u troje in to kombinacija mmž. pač spoznali smo se preko interneta sicer sem bol iskal njo ampak naletel na par, ki je iskal njega. Pač me je zamikalo in se tudi dobil. Na začetku bil kar narvozen zato ker je bili prvič to zame. Ko sem se prostil mi je bilo všeč in tudi njima. Tako da glete tega mislim da če si to res želi kdo to naj proba samo moraš imeti v glavi vse raščiščeno sploh pa če sta v paru in iščeta tretjo osebo.

zelo ogabno


jaz sem z mojo probal večkrat v štiri in ti rečem neverjetno lepo.Monotono življenje izgine.Seveda morata bit oba prava brez otroškega ljubosumja ,ki ni potrebno.Po vsakem srečanju je pripadnost še večja.Pa nisem verjel ,da je temu tako dokler nisem probal.V troje je verjetno še lepše .

lp.tudi sam imam iskušnjo v troje z mojo punco in njeno prijateljico,noro morš probat ko te dve dobesedno rastrgata,,

Res za to moraš met spucano v glavi.tudi midva sva iskala po netu in sami pari za to nama ni bilo moja z dvema ni hotla samo z žensko.in na koncu z njeno best frendico noro ni za opisat babe norita ko ti 2 cuzata ena se nabija drugo ližeš po muci eh brez besed 4 leta prakticiramo v troje smo res dobri prijatlelji in to vemo samo mi…

….ko sem vam fauš….Jaz bi tudi pa moj noče niti slišati:((


Pa ga prepričaj…. saj ženske to znate 🙂

Že probala-večkrat,pa obupala…..itd Jaz sem zelo odprta na tem področju,on pa zavrt :/


Ja nerodna reč. Nič kaj zavidljiva, če si še dovolj mlada in je pred tabo še dolga doba sexualne aktivnosti 🙂
Imaš dve možnosti… se s tem sprijazniš ali pa probaš za njegovim hrbtom…

Ja saj,ampak nisem prepričana če bo to šlo cel lajf.Največja želja mi je oditi enkrat v swinger klub,tko pa samo sanjam in skrivaj brskam po teh forumih,pa sanjarim….


Pravijo, da če si nekaj močno želiš, da se ti uresniči.. ampak časovno ni določeno.
Iz izkušenj pa vem, da če sam nekaj narediš…

Midva iščev za v troje ,če si za zmz.moja nebi prenesla se enega dedca zraven.želi pa si zensko.si za?

Pozdrav @oh-ah,

imam izkušnje in imam podobne želje kot ti… vendar sedanja partnerka ni stvar…

Mogoče želje lahko uresničiva skupaj!

LP
Swingy

Midva tudi iščeva punco ali par od 25-40 let.

Več na ZS

Tudi moja ni za to varjanto zato delam to za njenim hrbtom. Moraš pa res paziti da vse sledi za samo počistiš prekriješ. Si privoščim enkrat na dva mesece iz enim parom kjer se dobimo v Ljubljani najememo sobo ter uživamo v sexu. Ko končamo se stuširamo in nato ter gremo vsak v svojo smer.

nihče ne napiše kok bolezni je že fasal tako

s partnerko iščeva par kjer je ona bi ..sva mlada in urejena ona 25 on 30 ..če koga zanima kaj več ve kaj storiti…pa kar pogumno ..lep pozdrav

Mogoče zveni malce naivno, pa vendar mene konkretno zanima kje in kako lahko naletiš na partnerja, ki bi bil pripravljen na zadevo v troje,varianta mmž

Če pa je kdo za simulacijo snemanja takega dogodka mžm,žmž, oz. da se jih posname za zasebno rabo udeležencev…..eni uživamo tudi v tem.

Če je katera, ki bi šla vsaj samo pogledat v swinger naj mi piše na [email protected]

Skratka: jaz o trojčku sanjam že desetletje. Sicer imam partnerja, vendar ga v to ne bi vključila, ker ni za to.
Problem nastane, ker mi swinger klubi ne dišijo, še manj pa neko internetno dogovarjanje.
Najbolje bi bilo, če bi se spoznali spontano, nekje na žuru, s kakim kozarčkom v riti, malo kemije, vzajemne privlačnosti in tako naprej – vendar se to do sedaj ni še nikoli pripetilo (no enkrat se celo je, ampak je bil na žuru tudi moj partner)

Se pravi mi ostane samo net. Vendar ne vem kako se tega lotiti. OK – jasno mi je, da se javiš na oglas – vendar kaj potem…mislim kakih fotk ne mislim pošiljat – se pravi najprej pijača, da vidimo če smo si kul oz. kako ste se tisti, ki to prakticirate našli? Dišita mi obe varijanti MMŽ ali ŽMŽ. to slednje bi bilo še bolj kul, ker s punco še nisem bila in tudi lažja varijanta, ker najdeš par.

Kak nasvet dobrodošel…

Za začetek se registriraš….

Res ,da imam takšen neumen nik ,sem potrebna ,ampak me je minilo ,že dolgo sem sama ,zato sem sama kriva ,ampak ,da bi me dva sexala??? Kako se počutiš potem?Te ni nič sram?Nisem starokopitna ,drugače nebi brala to ,ampak ženska malo samospoštovanja ,kaj meniš??Te lahko vsak naskoči??Ahh dajte no ,grem raje dol

New Report

Close