Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Izmišljeni komunistični »dan upora« proti okupatorju

Izmišljeni komunistični »dan upora« proti okupatorju

Avtor teme: “komunistični golaž”, je prilepil članek od: “Ive A. Stanič”-a.
Tale Ive A. Stanič, sem še napisala, da ga je povsod polno.

V temi, “27. april, DAN UPORA PROTI OKUPATORJU”,
je od Staniča prek 12 postov, pisal je z nickom “Maks”. Zelo, zelo mu gre v nos 27. april.
Domobranci ne morejo sprejeti poraza v drugi svetovni vojni in si izmišljujejo razne izgovore.
Tokrat, Izmišljen komunistični “dan upora” proti okupatorju.

Naj malo pogledajo delovanje domobrancev in sodelovanje z okupatorjem in branje PRISEGE, na ljubljanskem stadionu 20. aprila 1944 in še 30. januarja 1945 in še in še . . . . .
V temle linku bodo spoznali zgodovino domobrancev, vse od leta 1941 od okupacije dalje.
http://sl.wikipedia.org/wiki/Slovensko_domobranstvo
VSEBINA, beri, beri, beri in klikaj!!!

Ravno obratno je , ker komunisti ne morete sprejeti dejstva, da ste ga polomili po širini in dolžini, pri vspostavitvi nesvobodnega enoumja, ki je na koncu končal ravno tako kot so predvideli že takrat domobranci !>)))))))
Takrat so komunisti bili slepi in tudi danes ni nič drugače !>))))

Še zmeraj se slepitei in ničesar ne razumete in nočete razumeti, DA STE GA POLOMILI in konec vaš je primeren temu !>))))))
Na zemljevidu več ne postojite, vaši liderji so pa osovraženi !>))))))

Vi pa pojete še zmeraj koračnice !?>))))))))

Ja in? Napiše lahko tudi 1000 in več sporočil, če hoče. Saj tudi vidve Ninočko pišeta pod drugimi vzdevki, pa se nihčle ne razburja, razen vaju nad drugimi.

WW, napaka pišem samo pod NINEJ, to bi pa ja že lahko vedela, nimam namena skrivat nobene moje misli in me za njih ni sram!!!:)))

ninej

Če bi to bilo res, nebi napisal takšnega stavka. Pišeš: ” to bi pa že lahko vedela ” Kako vedela ? Ja kdo pa lahko tukaj to ve ?>)))))
Potem pišeš : ” nimam namena skrivat nobene moje misli ” Ja res ?>)))) Zakaj pa potem nikoli ne odgovoriš na vprašanje ?>)))))
Na koncu pa narediš največjo napako ( saj drugače ne moreš, če lažeš), da napišeš : ” in me za njih ni sram !!!:))) Zakaj bi te moralo biti sram ?>)))))
Torej tvoje misli, ki jih tako ali tako poznaš samo ti, morajo postati besede in šele takrat te je lahko sram.
Izid je lahko samo eden. Lažeš in uporabljaš mnogo vzdevkov tukaj !>)))))))

hahaha, ja tudi prov, misli kakor te je volja in se tolaži!!!:)))))))))))

mene NI sram, in zato pišem vedno kot NINEJ, je pa verjetno tvojega pisanja sram tebe, pa nič ne de, itak nihče ne ve kdo si in se mi že iz tega naslova zdi brezveze tvoje početje!!!!:)

ravno obratno, hahahahahaha,

če bi bilo ravno obratno, bi “SILE OSI” DOMOBRANCE sprejeli medse, med zmagovalce druge svetovne vojne. Žal, jih niso.
Zakaj jih niso, pa povprašaj še živeče takratne domobrance. Jih je še veliko živih, saj so mladoletne domobrance izpustili. Tudi to, bi ti moralo biti znano!
Meni je zelo znano, kaj so bili zmožni domobranci, črna roka in še pod raznimi imeni so se pojavljali.

Nadrejeni “Kernner”, jo je popihal in pustil svoje ovčice na Koroškem. Silam osi, zmagovalcem 2WW, čeprav je vedel kaj jih čaka, saj so bili obveščeni. Pa še mnogo odgovornih jih je popihalo.

Še bi ti lahko veliko napisala, . . . . .
Slepiš se ti, in tudi marsikaj ne razumeš iz tistega vojnega časa. Beri, Beri, . . .
KDO GA JE POLOMIL???
POLOMILI SO GA DOMOBRANCI, KER SO PRISEGLI HITLERJU IN IZDAJALI ZAVEDNE SLOVENCE. IZDAJALEC OSTANE IZDAJALEC. Kot je videti, je po tvoje vse prav kar so delali
domobranci.

Za probo, 🙂 je dovolj. Škoda časa.

Ja in? Napiše lahko tudi 1000 in več sporočil, če hoče. Saj tudi vidve Ninočko pišeta pod drugimi vzdevki, pa se nihčle ne razburja, razen vaju nad drugimi.[/quote]

Savitri,

jaz pišem samo z nickom PRABABI! Zakaj te motijo očitki, pa veš sama!

Ja in? Napiše lahko tudi 1000 in več sporočil, če hoče. Saj tudi vidve Ninočko pišeta pod drugimi vzdevki, pa se nihčle ne razburja, razen vaju nad drugimi.[/quote]

Savitri,

jaz pišem samo z nickom PRABABI! Zakaj te motijo očitki, pa veš sama![/quote]

A sem Ti stiopila na žulj? Glede na to, kako vedno očitaš drugim, da pišejo pod različnimi VZDEVKI, to najbrž počneš sama, sicer ne bi s tem nenehnmo gnjavila drugih. Ali mi lahko razložiš, zakaj in čemu bi človek uporabljal različne vzdevke, saj tako ali tako nihče ne ve pravega imena pisca.

PRABABI

Pišeš, da so mladoletne domobrance izpustili !?>))))) Toda v Hudi jami so našli tudi otroška trupelca !>))))))
Kako pa to komentiraš ?>)))))))

zakaj in čemu bi človek uporabljal različne vzdevke, saj tako ali tako nihče ne ve pravega imena pisca.

hehehe, eto vidiš, to se pa tudi jaz sprašujem, bo najbolje da vprašaš tegale , ki piše pred mano, miljon neregistriranih nickov, morda pa zato, da je videti da vas je več (kar pa težko verjamem – slovenci imamo inteligenco), ampak danes lahko pogledaš – koliko se vas vrti na tem forumu !!!!:)))))))))))))

To kar je napisal zgornji pisec, je samo ponovil, kar mu je bilo že enkrat povedano. Kaže pač s prstom vstran od sebe, ker mu je težko obrniti roko navznoter in pokazati sebe !>))))))

se popolnoma strinjam!!!:))))))))))))))

“mamma mia”,

ne seri ga!!!!

novi nicki, novi smeški, >))))))))))))))))))))))

“ravno obratno” – 28.04.12 ob 08:23 – . . . . . . >))))) – 5 x
“laž”, . . . . . . . . – 28.04.12 ob 16:59 – . . . . . . >))))) – 5 x
“laže cigan” . .. – 29.04.12 ob o7:22 – . . . . . .. >))))) – 2 x
“mamma mia” . – 29.04.12 ob 09:51 – . . . . .. .. >))))) – 1 x

Lep dan ti želim, na Radiu vrtijo pesmice, :-))))))))) uživaj, :-))))

Sem si kar mislil. Kažeš pač s prstom vstran od sebe. Pa meni je vseeno kdo piše in kakšna imena uporablja pri tem. Osredotočim se samo na vsebino, saj tako ali tako nikogar ne poznaš, kaj ne ?>)))))))9

Ti se strinjaš le s tistimi, ki blatijo Janšo, Cerkev, samostojno Slovenijo ….

Že videno, tvoje ime pa lahko takoj dodaš k spisku tistih, ki blatijo lovenijo!!!
Laže cigan, ja pa res lažeš da bolj ne moreš. V Hudi jami so trupla Slovencev, ki so jih pobili domači izdajalci pod okriljem okupatorja in so bili še hujši zločinci od njega. Sam okupator je v svojih dnevikih lepo napisal vašo zločinsko dejavnost!!!:
“Gestapo je rekel: strah nas je domobrancev, tako zlobnih zločincev še nismo videli. Gestapo se je učil od njih. In ko se je gestapo že razbežal, so domobranci in z njimi njihov nadrejeni. škof rožman, še vedno prisegali Hitlerju in nacizmu. Neverjetno!!!!”
Zato PRENEHAJTE SE SPRENEVEDAT in lagat o zgodovinskih dogodkih!!!

RAMBO

Sedaj imaš lepo priliko, da pokažeš še neodkrite množične grobove !>))))))

pol se pa čudimo, ko ankete kažejo, da Janšo podpirajo predvsem moški manj izobraženi!!!!:))))))))))))))po teh tvojih postih sodeč šole verjetno še od daleč nisi videl, kaj je že to knjiga???:))))))))))))))

Nič se ne čudi, saj so to ankete tvoje strani, te pa že vemo kakšne so bile pred volitvami in kako je bilo potem, a ne ?!>)))))

Sicer smo se na volitvah kar sami prepričali kakšna struktura volivcev je podprla Jankoviča, kaj ne ?!>))))
Da ti ne bom govoril o inteligenci le teh ( po 20 in več let živijo pri nas pa še slovensko ne vejo pošteno !>))))))

sori – ne ankete, raziskave!!!:))))))))))))))

A Ti je to povedal, da tako zatrdno veš ali samo sklepaš? Pa mimogrede, Slovenci pišemo z veliko zaletnico.

“mamma mia”,

ne seri ga!!!!

novi nicki, novi smeški, >))))))))))))))))))))))

“ravno obratno” – 28.04.12 ob 08:23 – . . . . . . >))))) – 5 x
“laž”, . . . . . . . . – 28.04.12 ob 16:59 – . . . . . . >))))) – 5 x
“laže cigan” . .. – 29.04.12 ob o7:22 – . . . . . .. >))))) – 2 x
“mamma mia” . – 29.04.12 ob 09:51 – . . . . .. .. >))))) – 1 x

Lep dan ti želim, na Radiu vrtijo pesmice, :-))))))))) uživaj, :-))))[/quote]

Kaj pa če se za temi vzdevki skriva Ninočka? Ona je obsedena s smeški.

Ampak ona in Ninočka imata fiksno idejo, da za vsakogar vesta, da uporablja več vzdevkov in seveda tudi katere, zato kar naprej vsiljujeta določena sporočila drugim ljudem, kot so jih v resnici napisali. Ja nekateri se pač več ukvarjajo s tem, kdo bi utegnil kaj napisati, kot pa s samo vsebino sporočila.

hehehe WW, ne moreš iz svoje kože – preberi počasi svoj post v njem je napisano veliko bistvenega!!!

sicer pa kaj vam še ostane – le tolažba!!!!:)))))))))))))

New Report

Close