Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Izmišljeni komunistični »dan upora« proti okupatorju

Izmišljeni komunistični »dan upora« proti okupatorju

Savitri

Se popolnoma strinjam !


ravno obratno, . . . . na tole tvoje pisanje moram pa še nekaj napisat. :-)
Najprej !!! Ne štuli me v njihove odločitve, ker nisem bila zraven!:-)))
Sem pa že zdavnaj ugotovila, da domobranci niso nikoli nehali rovariti. Že leta 1961 sem brala eno pismo, ki ga je pisala ena sorodnica iz Amerike moji znanki, da so pribežeči domobranci napravili špetir med Slovenci, kateri so že pred drugo svetovno vojno šli s trebuhom za kruhom v Amariko.
Brala tudi na internetu en prispevek na 25 straneh enega emigranta, napisan je bil ŽE leta 1965, ki je kritiziral državo Jugoslavijo.
Ja, ja, domobranci so predvidevali, da se bo izteklo drugače, v njihov prid, žal, se to ni zgodilo.
Polomili so ga po dolžini in širini in to DOMOBRANCI. . . . TO JE BILO NJIHOVO ENOUMJE,
katerega pa ti ne vidiš.


Hahaha, slepi so bili, ker so mislili, da ste se kaj poboljšali, žal, se niste in so vas vzeli za kolege. 🙂
Še prejšnja skupščina (po tvoje komunisti) je sprejela 81 dopolnil k Ustavi, da se je Slovenija lahko osamosvojila in še več drugih dopolnil, da je DEMOS lahko nemoteno izpeljal zadeve do osamosvojitve, itd.. Tega ti nočeš vedeti, ali pa mogoče res ne veš???:-)))


Ja, še sedaj se slepite po tolikih letih, DA GA NISTE POLOMILI, KO STE SE PRIKLJUČILI OKUPATORJU IN OVAJALI ZAVEDNE SLOVENCE.
IN VAŠ KONEC JE BIL TEMU PRIMEREN. LE ZAKAJ SO BEŽALI IZ SLOVENIJE, ČE SO BILI ČISTI KOT SOLZICA!”???

Hahaha, zakaj pa udrihate PO NJIH, če ne postojijo več??? Osovraženi, a res???


Pa na Radiu sem danes že na vsezgodaj poslušala koračnice, pa lepe partizanske pesmi so tudi vrteli.

Živel 1. maj in tudi 2. maj je odmevalo iz ROŽNIKA. :-))))

Naj ti bo, lepo praznuj!

Savitri,

jaz pišem samo z nickom PRABABI! Zakaj te motijo očitki, pa veš sama![/quote]

A sem Ti stiopila na žulj? Glede na to, kako vedno očitaš drugim, da pišejo pod različnimi VZDEVKI, to najbrž počneš sama, sicer ne bi s tem nenehnmo gnjavila drugih. Ali mi lahko razložiš, zakaj in čemu bi človek uporabljal različne vzdevke, saj tako ali tako nihče ne ve pravega imena pisca.[/quote]
Savitri,
stopila si na svoj žulj, sem ti že napisala, če se ne čutiš kriva, nimaš kaj vedno oporekati.:-)))
Ker te zbode, se oglasiš!

Ampak ona in Ninočka imata fiksno idejo, da za vsakogar vesta, da uporablja več vzdevkov in seveda tudi katere, zato kar naprej vsiljujeta določena sporočila drugim ljudem, kot so jih v resnici napisali. Ja nekateri se pač več ukvarjajo s tem, kdo bi utegnil kaj napisati, kot pa s samo vsebino sporočila.[/quote]

Savitri,
hahaha, ona??

“mamma mia”,

ne seri ga!!!!

novi nicki, novi smeški, >))))))))))))))))))))))

“ravno obratno” – 28.04.12 ob 08:23 – . . . . . . >))))) – 5 x
“laž”, . . . . . . . . – 28.04.12 ob 16:59 – . . . . . . >))))) – 5 x
“laže cigan” . .. – 29.04.12 ob o7:22 – . . . . . .. >))))) – 2 x
“mamma mia” . – 29.04.12 ob 09:51 – . . . . .. .. >))))) – 1 x

Lep dan ti želim, na Radiu vrtijo pesmice, :-))))))))) uživaj, :-))))[/quote]

Kaj pa če se za temi vzdevki skriva Ninočka? Ona je obsedena s smeški.[/quote]

Savitri,
ti bi pa ja morala vedeti, kdo se skriva za temi vzdevki, še nisi ugotovila!? 🙂

PRABABI

Jaz stojim za temi vzdevki in nihče drug !>)))))) Ja in kaj sedaj ?>))))))

Bilo bi dosti bolj zanimivo vedeti, kdo stoji za vzdevki : ” PRABABI, ninej, Boom itd……. !>))))))

Pa si spet po krivem obdolžil nekoga !>)))))) Sicer smo pa to že vajeni pri tebi !>)))))))

hehehe, a mene slučajno vabiš na kofe???

hehehe a te ferbc matra kane, kar naj te, mene prov nič ne briga kdo si ti!!!!

sicer pa PRABABI je PRABABIi, BOOM je BOOM in ninej je ninej, pa če se ti tule na glavo postaviš, si pa vseeno štejem v čast!!!!:))))))))))

Si kakor metla, ki stalno pometa, sama pa ostane zmeraj umazana !>))))))

no no le ta!

Kar k šefu MON-a pojdi, pa bo zanimivost takoj vidna!

Piši z registriranim nickom in ne švercaj! Si ena velika reva, ker se skrivaš.
Pa bodi že kdorkoli, lahko je tudi sam šef MON-a, pa se z nami poigrava, če ima čas!??

Kar imam jaz komu povedati napišem z registriranim nickom in to že ves čas.
Prav zaradi takih skrivačev sem še tukaj! Ja, naj dodam še, da se vam skrivačem dobro godi!
Nadgradnja MON-a deluje!
Mogoče se bo pa gospod Primož, . . no no “le ta”, le oglasil???

Jaz pa mislim, da je PRABABI in ninej eno in isto registrirano levičarsko trobilo !>)))))) Drugače se nebi izmenično javljala !>))))

Daj tipčino, povej zakaj si po krivem obdolžil osebo pod vzdevkom “Savitri”, da se skriva za tistimi omenjenimi vzdevki ????>)))))))

Se ti ne zdi, da bi se moral opravičiti za to ?>)))))) saj vem da ti kot levičar tega ne zmoreš, samo drugič pazi kaj trobiš !>))))))

Kje sem pa napisala, da je pod vzdevki Savitri??? NISEM!!!

Ti pa res pišeš, da sem jaz PRABABI in ninej! ena in ista oseba.
Takoj k PRIMOŽU, DA BO RAZČISTIL, PA ŠE ZA TEBE BO POVEDAL kaj za en ptiček si!
Pa meni, PRABABI in Ninej se opraviči!

Jaz pa mislim, da je PRABABI in ninej eno in isto registrirano levičarsko trobilo !>)))))) Drugače se nebi izmenično javljala !>))))

hahaha, nihče ti ne brani tako misliti!!!:))))))))))))

Vidim kako komunajzarjem ne diši preveč pisec, ki jim parira zelo uspešno v vsaki temi. Sedaj mi je jasno komu je več do vsebine in s tem do nekega dialoga in komu samo do diskreditacije osebnosti, ki jim ne odgovarja, ker je dosti bolj moder in jih zadene v bistvo, pa mu nemorejo nekako pozitivno parirati.
Najverjetneje je vzrok v tem, da te osebe levega pola nimajo resnice kot izhodišča temveč je njihov cilj zakrivanje in prikrivanje resnice. Tako pa ni mogoče vzdržati dalj časa v igri, ker se mora zateči prej ali slej k provokaciji in intrigantstvu.
Zaradi tega zadnjega pa tudi tukaj vedrijo noč in dan.

mater bom še posumila, da se tule pogovarjam s politiki?!!!!:)))))))))))))))))))

Iz anarh-komunizma prehajamo počasi v anarh-sindikalizem !

đuro, ti si pa res en duro, . . . . škoda časa za take đure!!

Nemoj stara mama, da mi diraš Đuro jer je moj komšija, evo odmah preko puta, jasno !

Ninej, pozdravljena!
Hahaha, kako se počutiš v registriranisukni PRABABI? :-)))
Naj se tolaži in misli, misli so proste. Ampak, tale misel je bedasta.

Lepo se imej in lep zaključek praznika, kot kaže zadnjega 2. maja?

Lp.

Hahaha, sem še tle, kar na dva deci pejt z Đurom preko puta.
Pa lp.

Čekam Jankoviča več čitav sat , da mi plati piče, ali je sigurno zaboravio na mene i obečanje !

Si pa revež, če moraš čakat eno uro, da ti kdo plača pijačo. 🙂
Mimo mene so tudi prišli eni zelo žejni s hribov, sem jih postregla, pa še eno uro in pol smo klepetali, evo, pa noč. 🙂
Viš, tako je to, če te nekdo zamoti, drugi pa žejen čaka.
Če bi ti prišel mimo mene, bi se tudi odžejal in tudi kaj prigriznil. 🙂
Upam, da si sedaj obljubljeno pijačo že dobil.

Pa mije čas ušel, ampak tole pa moram spravit skupaj. Štirije ali pet postov se nanašajo na eno temo in to:
Ukinitev izmišljenega partizanskega, ups, komunističnega, “dan upora” proti okupatorju.

http://med.over.net/forum5/read.php?186,7753787, tema je 2 x namalana, da si boste zapomnili
http://med.over.net/forum5/read.php?186,7753787,
http://med.over.net/forum5/read.php?186,7722557,
http://med.over.net/forum5/read.php?186,7753983,
Madonca ste bili pridni! :-)) Koliko ste zaslužili za to laž??? :-)))

Jaz, pa nisem mogla spraviti, potegniti niti stare teme, komulativa od leta 2009 dalje.
Niti NOVA TEMA 27. april, še ni prišla na dan.

Najbrž zato, ker so desničarji ugotovili, da je ta praznik izmišljen, po vrhu je še komunistični :-)))) “DAN UPORA” proti okupatorju.
Hahaha, pa toliko ljudi ga je praznovalo, le desnica NE!!!

Še imam nekaj dolga tukaj, če ne bo preje prišla MATILDA, bom še kaj napisala.
Nekdo je tukaj v eni temi klical Matildo. Nič bat, ONA, pride po vsakega, ko opravi vse kar mu je bilo naloženo. Leta niso važna. Hja, nekate bi tastare, radi kar zbrisali! 🙂
ne gre tako!¨ Jok, MATI NARAVA ima svoje ZAKONE.

Bolje ti stara mama potraži njemu posao u javnoj upravi, pa če onda on tebe častiti pičem. OK ?…

no no le ta!

Kar k šefu MON-a pojdi, pa bo zanimivost takoj vidna!

Piši z registriranim nickom in ne švercaj! Si ena velika reva, ker se skrivaš.
Pa bodi že kdorkoli, lahko je tudi sam šef MON-a, pa se z nami poigrava, če ima čas!??

Kar imam jaz komu povedati napišem z registriranim nickom in to že ves čas.
Prav zaradi takih skrivačev sem še tukaj! Ja, naj dodam še, da se vam skrivačem dobro godi!
Nadgradnja MON-a deluje!
Mogoče se bo pa gospod Primož, . . no no “le ta”, le oglasil???[/quote]

“Kar imam jaz komu povedati napišem z registriranim nickom in to že ves čas.,” to trdiš, ampak kdo Ti verjame? Preverčkrat druge obtožuješ, da pišejo pod več vzdevki, da bi Ti človek verjel, da tega ne počneš sama, sicer tega ne bi neheno poudarjala.

no no le ta!

Kar k šefu MON-a pojdi, pa bo zanimivost takoj vidna!

Piši z registriranim nickom in ne švercaj! Si ena velika reva, ker se skrivaš.
Pa bodi že kdorkoli, lahko je tudi sam šef MON-a, pa se z nami poigrava, če ima čas!??

Kar imam jaz komu povedati napišem z registriranim nickom in to že ves čas.
Prav zaradi takih skrivačev sem še tukaj! Ja, naj dodam še, da se vam skrivačem dobro godi!
Nadgradnja MON-a deluje!
Mogoče se bo pa gospod Primož, . . no no “le ta”, le oglasil???[/quote]

“Kar imam jaz komu povedati napišem z registriranim nickom in to že ves čas.,” to trdiš, ampak kdo Ti verjame? Preverčkrat druge obtožuješ, da pišejo pod več vzdevki, da bi Ti človek verjel, da tega ne počneš sama, sicer tega ne bi neheno poudarjala.[/quote]

Savitri,
zakaj se ne pozanimš??? Dobro veš, kje lahko dobiš odgovor! Nočeš, raje mene dolžiš, da to počnem, kaneda! :-)))

New Report

Close