Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je ženska dvoličnost naravna zakoitost?

Je ženska dvoličnost naravna zakoitost?

Babe se boste morale pocasi privaditi na samskost in spolno neaktivnost, ker danasnje babe moskim pac niste atraktivne. To je se posebej problem tam okoli 30. leta, ko se zenskam zaradi pubertete, dobesedno mesa od zelje po sexu.

Ženska, če želi, komot seksa. Če pa ne želi pa pač ne seksa.
[/quote]

To drži. Kako pa lahko desc pofuka ves ta gravž, ki hodi naokoli mi pa tudi nikdar ne bo jasno. Večina žensk je tako grdih, da se jih dotaknil nebi.

Na samskost mogoče. Na spolno neaktivnost pa res ne, za to je kandidatov vedno dovolj in jih vedno bo.

Moški ste prekrojili svet po svoje. Zdaj ga pa imejte. Zakaj ste zdaj tako užaljeni, ker vidite, kam ste pripeljali to življenje. Ko moški prevzamejo vodstvo vse porušijo pred seboj krivijo pa nič krive ženske.


Okrog 30. leta se ženskam zaradi pubertete meša od želje po seksu?

Hm.

Se precej strinjam. Ženske so samo obrnile od moških vsiljeno monogamijo sebi v prid. In samo z ekonomskimi spodbudami so se pripravljene vključit v ta sistem, drugače ne.

No pol pa povej “how much”?:-):-):-)

Dolgoletno osamljene babure teoretizirajo. je pa fajn brat, ah ja.:)

Ženska, če želi, komot seksa. Če pa ne želi pa pač ne seksa.
[/quote]

To drži. Kako pa lahko desc pofuka ves ta gravž, ki hodi naokoli mi pa tudi nikdar ne bo jasno. Večina žensk je tako grdih, da se jih dotaknil nebi.
[/quote]

Se strinjam s tabo. Jaz se tudi ne bi dotaknila nobene ženske. Sva si pač podobna, da naju ne privlačijo ženske, ampak moški.

Odvisno, kaj je na trgu,

Ženska, če želi, komot seksa. Če pa ne želi pa pač ne seksa.
[/quote]

To drži. Kako pa lahko desc pofuka ves ta gravž, ki hodi naokoli mi pa tudi nikdar ne bo jasno. Večina žensk je tako grdih, da se jih dotaknil nebi.
[/quote]

A ti kdo pištolo drži v glavo, da bi si jih moral dotakniti. Ti si samo jezen pobec, ki ne preneseš zavrnitve. Za druge te pa ni treba skrbeti. Od kdaj si si pa vzel pravico svet reševat. Aja saj res od kar misliš, da si moški. Ja ni čudno, da je svet v krizi, če imamo takšne pobece. In še hočeš vse na pladnu, da se ti ženske klanjajo kako čudoviti stvor si.

Svet je torej v krizi, ker smo moški poženščeni in ker ženske povzemate pobudo?

In zdaj, ko ste že zavozile, naj spet mi prevzamemo pobudo?

Na samskost sem se že davno navadila.
Nisem se pa še navadila, da se moški tako radi ponujajo za seks. Ti kar zbijejo voljo do seksa, ko se pa tako ponujajo. Predvsem poročeni se radi ponujajo. V svetem prepričanju, da smo samske, tako potrebne seksa (kot omenjaš tudi ti), da bi marale vsakega luzerčka.
Samo zanimivo, da se ponujajo, ponujajo, ponujajo v nedogled. Očitno niso tako iskana roba? Ali pa nekaj moških obdela večino žensk, kar se tiče seksa ali kako?

Kako to misliš, da ste moški poženščeni? V kakem smislu?

To drži. Kako pa lahko desc pofuka ves ta gravž, ki hodi naokoli mi pa tudi nikdar ne bo jasno. Večina žensk je tako grdih, da se jih dotaknil nebi.
[/quote]

A ti kdo pištolo drži v glavo, da bi si jih moral dotakniti. Ti si samo jezen pobec, ki ne preneseš zavrnitve. Za druge te pa ni treba skrbeti. Od kdaj si si pa vzel pravico svet reševat. Aja saj res od kar misliš, da si moški. Ja ni čudno, da je svet v krizi, če imamo takšne pobece. In še hočeš vse na pladnu, da se ti ženske klanjajo kako čudoviti stvor si.
[/quote]

Ti kar izvoli zganjat intimne vragolije z gravži.

A ti kdo pištolo drži v glavo, da bi si jih moral dotakniti. Ti si samo jezen pobec, ki ne preneseš zavrnitve. Za druge te pa ni treba skrbeti. Od kdaj si si pa vzel pravico svet reševat. Aja saj res od kar misliš, da si moški. Ja ni čudno, da je svet v krizi, če imamo takšne pobece. In še hočeš vse na pladnu, da se ti ženske klanjajo kako čudoviti stvor si.
[/quote]

Ti kar izvoli zganjat intimne vragolije z gravži.
[/quote]

Pameten si. Tudi mene moški privlačijo, ženske pa niti malo. Kako sva si podobna.

A ti kdo pištolo drži v glavo, da bi si jih moral dotakniti. Ti si samo jezen pobec, ki ne preneseš zavrnitve. Za druge te pa ni treba skrbeti. Od kdaj si si pa vzel pravico svet reševat. Aja saj res od kar misliš, da si moški. Ja ni čudno, da je svet v krizi, če imamo takšne pobece. In še hočeš vse na pladnu, da se ti ženske klanjajo kako čudoviti stvor si.
[/quote]

Ti kar izvoli zganjat intimne vragolije z gravži.
[/quote]

Zakaj te skrbi za mene.
Pobec ti jaz povem če bi bil žival te že dolgo več ne bi namakal tička. Ker bi te alfa samci požrli, ker imaš motnjo in ta motnja se ne sme širiti naprej. Vidiš to je narava. Ne pa ti ki jočeš na ves glas nad ženskami in potem misliš, da te bodo oboževale. Sami si si svet ustvaril zdaj pa ceno plačuj.

Ti kar izvoli zganjat intimne vragolije z gravži.
[/quote]

Pameten si. Tudi mene moški privlačijo, ženske pa niti malo. Kako sva si podobna.
[/quote]
Če človk vsakega gravža nebi pofukal še ne pomeni, da bi desca. Ampak tega pač ne razumeš. Si povedala v katero kategorijo žensk spadaš.

LOL…a to so tvoje mokre sanje?
Ker komedijant… :-)))

Svet ni v nobeni krizi. Daj poslušaj se, zdaj si že kot modrival.

Prav pol pa ni.

Pameten si. Tudi mene moški privlačijo, ženske pa niti malo. Kako sva si podobna.
[/quote]
Če človk vsakega gravža nebi pofukal še ne pomeni, da bi desca. Ampak tega pač ne razumeš. Si povedala v katero kategorijo žensk spadaš.
[/quote]

Če smo ti ženske gravži, sta le dve možnosti: ali si ženska ali pa gej :).

Malo se je grobo izrazil, v bistvu pa ima prav. večina žensk je privlačna samo obupancem.

Jah, tud to ne več.
Preostane jim samo še MGTOW.
[/quote]

Bljuziš. večini bab še evdno ustreza resna zveza. In zanjo alfe, kakorkoli jim že pravite, ne dobite, ostanejo samo..pač ostali.
[/quote]

Stoletja in tisočletja so ženskam prali možgane, da je njihov največji dosežek v življenju poroka.
Beri romane, glej filme, vse se vrti okol tega, ali je glavna junakinja dovolj lepa in mila, da bo dedec pred njo padel na kolena in jo prosil za roko.
In mission acomplished, happy end, vsi srečni.
In to ostane, na žalost, še kar nekaj časa, naučeno vedenje, tudi če nobena čsito dobro ne ve več zakaj.
Zdej pa – lej ga tička, ne rabijo več princa. In nista več samo lepota in milina glavna atributa.
Počasi bo ženskam prikapljalo, da je poroka v prid samo moškim. In bodo rekle “ne hvala”.
Kaj boste pa potem?

Stoletja in tisočletja so ženskam prali možgane, da je njihov največji dosežek v življenju poroka.
Beri romane, glej filme, vse se vrti okol tega, ali je glavna junakinja dovolj lepa in mila, da bo dedec pred njo padel na kolena in jo prosil za roko.
In mission acomplished, happy end, vsi srečni.
In to ostane, na žalost, še kar nekaj časa, naučeno vedenje, tudi če nobena čsito dobro ne ve več zakaj.
Zdej pa – lej ga tička, ne rabijo več princa. In nista več samo lepota in milina glavna atributa.
Počasi bo ženskam prikapljalo, da je poroka v prid samo moškim. In bodo rekle “ne hvala”.
Kaj boste pa potem?
[/quote]

General trdi že leta, da se ne bo poročil.

New Report

Close