Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je ženska dvoličnost naravna zakoitost?

Je ženska dvoličnost naravna zakoitost?

Saj o tovrstnih prismodah je članek Vesne Vuk Godina in vas tudi poimenuje s prismodami, ki pa še zdaleč ni edini, je veliko govora o tem kot družbenem problemu zadnje čase, torej nikakor ne gre le za monovce.

Ja, si kar zadel opis potovanj samohranilk. Ima kar marsikatera točno taka potovanja. Žal.
[/quote]

Zal. Ampak… ima pa tudi modri Point. Vecina jih ne dojame, da je zivljenje Kim Kardasian izjema in za 98,5 Slovenk (financno) nedosegljiva raven. Kar potem izkrivlja tudi sliko navzven. Paradoksalno, ampak resnicno (opazam, ko pridem dol).
[/quote]

ja, to pa res pretiravaš – oz. bolje, ne vem kakšen krog poznanih imaš potemtakem. Si se v odstotku konkretno zmotil. Sponzoruše so sicer bolj poznane na jugu …

Saj o tovrstnih prismodah je članek Vesne Vuk Godina in vas tudi poimenuje s prismodami, ki pa še zdaleč ni edini, je veliko govora o tem kot družbenem problemu zadnje čase, torej nikakor ne gre le za monovce.
[/quote]

O kakem članku to pišeš?
A ni Vesna Godina ena FDVjevka? Meni nekako FDV ni ravno nek koristen faks.

Zal. Ampak… ima pa tudi modri Point. Vecina jih ne dojame, da je zivljenje Kim Kardasian izjema in za 98,5 Slovenk (financno) nedosegljiva raven. Kar potem izkrivlja tudi sliko navzven. Paradoksalno, ampak resnicno (opazam, ko pridem dol).
[/quote]

ja, to pa res pretiravaš – oz. bolje, ne vem kakšen krog poznanih imaš potemtakem. Si se v odstotku konkretno zmotil. Sponzoruše so sicer bolj poznane na jugu …
[/quote]

Uf… danes Imam dolge kable (pa se precvikani so na ene par koncih). Daj malo bolj nezno, pocasi,… da bom lahko sledil. 🙂

Saj o tovrstnih prismodah je članek Vesne Vuk Godina in vas tudi poimenuje s prismodami, ki pa še zdaleč ni edini, je veliko govora o tem kot družbenem problemu zadnje čase, torej nikakor ne gre le za monovce.
[/quote]

O kakem članku to pišeš?
A ni Vesna Godina ena FDVjevka? Meni nekako FDV ni ravno nek koristen faks.
[/quote]No vidiš, bistrost ti je tudi vrlina. jaoooo 🙂

No sem vedela, da vreščiš brezveze neke nelogičnosti. Odgovora kako tvoje nelogičnosti ne gredo skupaj pa ne bo.
In prav sem imela. Nisi zmožen odgovora. Samo vreščiš neke nelogičnosti.
Nekoč boš spoznal, da ženska, ki je lena in samska, bolj težko potuje in se lišpa. Ker z lenobo pač to ne gre.
[/quote]
Saj niso moje, čeprav vidim enako kot mnogi, govora je namreč o članku, ki ga je za delo napisala Vesna Vuk Godina in vas prav lepo opiše kake prismode ste in kaj počnete.
[/quote]

A to si kak rumeni cajtung bral? Jaz rumenega časopisja ne berem. Lahko pa napišeš obnovo članka.

O kakem članku to pišeš?
A ni Vesna Godina ena FDVjevka? Meni nekako FDV ni ravno nek koristen faks.
[/quote]No vidiš, bistrost ti je tudi vrlina. jaoooo 🙂
[/quote]

Nisem hodila na FDV, sem naravoslovka. Ti si torej FDVjevec?


Saj niso moje, čeprav vidim enako kot mnogi, govora je namreč o članku, ki ga je za delo napisala Vesna Vuk Godina in vas prav lepo opiše kake prismode ste in kaj počnete.
[/quote]

A to si kak rumeni cajtung bral? Jaz rumenega časopisja ne berem. Lahko pa napišeš obnovo članka.
[/quote]
Ja, delo je res rumeni cajtng. Pa daj nehaj se smešit in potem se čudiš, da se ne da več skrivat kako maso babjih prismod imamo pri nas, ki ni za popolnoma nič, niti za eno rabo ne.

A to si kak rumeni cajtung bral? Jaz rumenega časopisja ne berem. Lahko pa napišeš obnovo članka.
[/quote]
Ja, delo je res rumeni cajtng. Pa daj nehaj se smešit in potem se čudiš, da se ne da več skrivat kako maso babjih prismod imamo pri nas, ki ni za popolnoma nič, niti za eno rabo ne.
[/quote]

Nisem vedela, da če ne bereš Dela si pa prismoda.
No zdaj vsaj vem definicijo prismode: to so ženske, ki ne berejo Dela 🙂 in ne poznajo vseh Delovih novinarjev.

A to si kak rumeni cajtung bral? Jaz rumenega časopisja ne berem. Lahko pa napišeš obnovo članka.
[/quote]
Ja, delo je res rumeni cajtng. Pa daj nehaj se smešit in potem se čudiš, da se ne da več skrivat kako maso babjih prismod imamo pri nas, ki ni za popolnoma nič, niti za eno rabo ne.
[/quote]

Jaz pa ima naročene Slovensk novice, čisti rumeni časopis, in ti povem, da tam Vesna Godina piše članke.

Vesna V. Godina vas je pogruntala in zadela. In to naravnost v srce, zdej se pa požrite :))

He, he, kdo bi si mislil. Dedci pa čisto nori na rumene trače Vesne Godine.

V čem to me je zadela?
Res ne vidim nobene korelacije.
Ona piše o salonskih feministkah, če je to ta članek, ki ga nobeden od vas ni zares prebral in ki
ga tako zagrizeno citirate…
O tem, o čemer se pogovarjamo, pa nič.

V čem to me je zadela?
Res ne vidim nobene korelacije.
Ona piše o salonskih feministkah, če je to ta članek, ki ga nobeden od vas ni zares prebral in ki
ga tako zagrizeno citirate…
O tem, o čemer se pogovarjamo, pa nič.
[/quote]

Govorijo o clanku, ki je nekako (takrat bil) teaser za njeno knjigo (ki je izsla ze pred casom). Mocno dvomim, da se je kdo izmed komentatorjev zares poglobil v tvarino. Ceprav na prvo zogo deluje “poljudno”, se gospa loteva zadev v globino. Zanimivo ctivo, sicer.

V čem to me je zadela?
Res ne vidim nobene korelacije.
Ona piše o salonskih feministkah, če je to ta članek, ki ga nobeden od vas ni zares prebral in ki
ga tako zagrizeno citirate…
O tem, o čemer se pogovarjamo, pa nič.
[/quote]

Govorijo o clanku, ki je nekako (takrat bil) teaser za njeno knjigo (ki je izsla ze pred casom). Mocno dvomim, da se je kdo izmed komentatorjev zares poglobil v tvarino. Ceprav na prvo zogo deluje “poljudno”, se gospa loteva zadev v globino. Zanimivo ctivo, sicer.
[/quote]
Se ne spomnim, pa sem že kaj njenega prebrala.
Že ni naredil vtisa.

V čem to me je zadela?
Res ne vidim nobene korelacije.
Ona piše o salonskih feministkah, če je to ta članek, ki ga nobeden od vas ni zares prebral in ki
ga tako zagrizeno citirate…
O tem, o čemer se pogovarjamo, pa nič.
[/quote]

Ona je govorila o samskih 30 letnicah, ti to že zdavnaj nisi več, tako da se te članek o tem res ne tiče.

V čem to me je zadela?
Res ne vidim nobene korelacije.
Ona piše o salonskih feministkah, če je to ta članek, ki ga nobeden od vas ni zares prebral in ki
ga tako zagrizeno citirate…
O tem, o čemer se pogovarjamo, pa nič.
[/quote]

Ona je govorila o samskih 30 letnicah, ti to že zdavnaj nisi več, tako da se te članek o tem res ne tiče.
[/quote]

Res je.

Govorijo o clanku, ki je nekako (takrat bil) teaser za njeno knjigo (ki je izsla ze pred casom). Mocno dvomim, da se je kdo izmed komentatorjev zares poglobil v tvarino. Ceprav na prvo zogo deluje “poljudno”, se gospa loteva zadev v globino. Zanimivo ctivo, sicer.
[/quote]
Se ne spomnim, pa sem že kaj njenega prebrala.
Že ni naredil vtisa.
[/quote]
Ne ga srat no, neizobražena največja forumska primitivka bo razumela globino njenega pisanja. Ženska ima pa še kako prav, saj ne govori samo o slabostih žensk, ampak o trgu , ki narekuje vse in nas uničuje. Zaveda se tudi da ženske niso izborle nobenih pravic s feminizmom kot se rade hvalijo, ampak je to naredil trg. S tem da je res, da babe ste pa veliko bolj neumne od dedcev. In tudi to je že zapisala, da dedci so v zgodovini res počeli marsikaj, pa se je vedno potem med moškimi našel nekdo, ki je to obsodil in speljal v drugo smer, za ženske pa utemeljeno pravi, da te presoje in sposobnosti nimate.

Kje boš ti kaktus ka razumela, tudi če piše ogromno, obširno in lahko razumljivo in logično in je dobesedno pojem razgledanosti in inteligence, ki jo pri babah redko srečaš.

He, he, kdo bi si mislil. Dedci pa čisto nori na rumene trače Vesne Godine.
[/quote]

Ja dedci pograbijo vse, kar jim boža ego, glej modregavala zakompleksanega, ko hvalospeve ločenki poje, hehehehehe.

To je počasi brezveze.

Zdaj spet naenkrat, kako je vam ful do sseksa in seksate, s kom le, a marsovci na luni, sploh ker se hkrati delaš norca z dedcev, češ d anič ne seksajo.

Pa ne mi spet o nekih alfah, ki da poservisirajo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk, ker smo odrasli, ne pa otroci, no.
[/quote]

Ti predlagam, da se vpišeš kot ženska na kak spoznavni portal. Lahko napišeš, da si debela, grda ženska. Pa boš vseeno videl, da boš imel naval tipov, ki bi radi seksali s tabo.
Ja, naval je ogromen. Povpraševanje s strani žensk je pa malo. Tako, da tista, ki želi veliko seksat, to komot počne. Namreč tipi se ponujajo na polno in večina ostane poklapanih.
[/quote]

100-ič ista lajna. kaj tebi pomaga možnost seksa s tipi, do katerih tebi ni?

To je počasi brezveze.

Zdaj spet naenkrat, kako je vam ful do sseksa in seksate, s kom le, a marsovci na luni, sploh ker se hkrati delaš norca z dedcev, češ d anič ne seksajo.

Pa ne mi spet o nekih alfah, ki da poservisirajo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk, ker smo odrasli, ne pa otroci, no.
[/quote]

Ti bi me pa rad prepričal, da ženske stradamo seksa?
Dej no.
[/quote]

Samske ga dokaj stradate, da.

Ti bi me pa rad prepričal, da ženske stradamo seksa?
Dej no.
[/quote]

Samske ga dokaj stradate, da.
[/quote]
Saj najbrž to po tolikih letih suše sploh ni več funkcionalno, ne pri babah, ne pri dedcih. se zato poimenuješ aseksualen, kar v prevodu lahko nekako pomeni tudi brezspolnik? 🙂 Lahko to malo bolj obrazložiš, ko imaš že izkušnje. 🙂

Ni kaj razlagati. Večina ljudi ne seksa. Seks je bolj domena mularije, najstnikov, svežih zaljubljencev in parov, mlajših od 35 let. kasneje pa vsi o seksu bolj nakladajo, da prikrijejo manjko. Tudi forumski klovni, kot si ti, popay, gunnar..nič ne seksate.


Glej, drugo te sprašujem. Pusti tisto o nas, zase bomo najbolje sami vedeli, si ne rabiš glave s tem belit in blodit. 🙂 Za scat najbrž še imaš nekaj, karkoli že, drugo pa zagotovo zakrni, če nisi nikoli uporabljal. Recimo će ne bi nikoli stopil na noge, tudi ne bi bi bile več kar tako sposobne za hojo. Kako potem, pomeni pri tebi aseksualen kot se poimenuješ, da si postal brezspolnik z zakrnelim organom?

To pomeni, da sem naveličan seksa. Sej ne da sva to že dala skoz..

New Report

Close