Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je ženska dvoličnost naravna zakoitost?

Je ženska dvoličnost naravna zakoitost?

Stoletja in tisočletja so ženskam prali možgane, da je njihov največji dosežek v življenju poroka.
Beri romane, glej filme, vse se vrti okol tega, ali je glavna junakinja dovolj lepa in mila, da bo dedec pred njo padel na kolena in jo prosil za roko.
In mission acomplished, happy end, vsi srečni.
In to ostane, na žalost, še kar nekaj časa, naučeno vedenje, tudi če nobena čsito dobro ne ve več zakaj.
Zdej pa – lej ga tička, ne rabijo več princa. In nista več samo lepota in milina glavna atributa.
Počasi bo ženskam prikapljalo, da je poroka v prid samo moškim. In bodo rekle “ne hvala”.
Kaj boste pa potem?
[/quote]

Na kurbe bomo sli, ve boste pa samske in spolno nepotesene, ker kurbarija vsepovprek ni v vasi naravi.
[/quote]

A kurbe niso ženske ali kako?

To je počasi brezveze.

Zdaj spet naenkrat, kako je vam ful do sseksa in seksate, s kom le, a marsovci na luni, sploh ker se hkrati delaš norca z dedcev, češ d anič ne seksajo.

Pa ne mi spet o nekih alfah, ki da poservisirajo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk, ker smo odrasli, ne pa otroci, no.
[/quote]

Ti bi me pa rad prepričal, da ženske stradamo seksa?
Dej no.
[/quote]

Itak, da ga budale stradate. Tebi se prav vidi, kako kurca pogrešaš v življenju.

Polarni sij, še vedno čakam odgovor.
Nekaj vreščiš, da so samske ženske lene pa da samo potujejo in se lišpajo.
Ko pa ti nekdo pove, da to preprosto ni logično pa ti zmanjka besed.

To je pa ja povsem logicno. Ce nima atributov za to, da si bi mogla omislit sugar daddyja, se pac pusti oplodit prvemu, ki pride mimo in ga potem nacevlja, ter vlece bajno prezivnino… 80 evrov na mesec… je pa ze kar za en dopust, a ne? 😉

Saj si ga dobila, imaš polno rit, ne da bi ti bilo treba delat in bit sposobna za kaj. Kaj ti misliš kako se da to skrivat še, kako je baba postala čisto neumna in uničevalka vsega?

Samo to se sčasoma vse pošlihta, če ne bo vojne bo pa čez noč enako kot so rekli od danes naprej je svet v recesiji, bodo čez noč rekli, od danes naprej je v svetu pomanjkanje hrane in bo konec norenja, ker s prazno ritjo ne boš norela. Saj že napovedujejo in opozarjajo, ravno včeraj je bil članek, da se vsi ukvarjajo s tem, da bo hrane v prihodnosti primajkovalo, le Slovenija nič ne govori o tem.

V naravi, sploh pri sesalcih, je tako, da samec, ko oplodi samico, gre lepo naprej po svoje in ga nič ne briga za potomstvo. Vsa skrb za mladiče je stvar samice

očitno zelo slabo poznaš živalski svet.v človeškem si pa čist izgubljen,a ne

To je pa ja povsem logicno. Ce nima atributov za to, da si bi mogla omislit sugar daddyja, se pac pusti oplodit prvemu, ki pride mimo in ga potem nacevlja, ter vlece bajno prezivnino… 80 evrov na mesec… je pa ze kar za en dopust, a ne? 😉
[/quote]

a ne? Sploh ker on mesečno več za pivce & čikce zmeče, kot za lastnega otroka ..

To je pa ja povsem logicno. Ce nima atributov za to, da si bi mogla omislit sugar daddyja, se pac pusti oplodit prvemu, ki pride mimo in ga potem nacevlja, ter vlece bajno prezivnino… 80 evrov na mesec… je pa ze kar za en dopust, a ne? 😉
[/quote]

Sicer je debata o samskih, ne o mamicah.
Je pa stvar res taka kot pišeš. Samske mamice z otroci in 80€ preživnine, če jo sploh dobijo, verjetno izjemno veliko potujejo :).

Saj si ga dobila, imaš polno rit, ne da bi ti bilo treba delat in bit sposobna za kaj. Kaj ti misliš kako se da to skrivat še, kako je baba postala čisto neumna in uničevalka vsega?

Samo to se sčasoma vse pošlihta, če ne bo vojne bo pa čez noč enako kot so rekli od danes naprej je svet v recesiji, bodo čez noč rekli, od danes naprej je v svetu pomanjkanje hrane in bo konec norenja, ker s prazno ritjo ne boš norela. Saj že napovedujejo in opozarjajo, ravno včeraj je bil članek, da se vsi ukvarjajo s tem, da bo hrane v prihodnosti primajkovalo, le Slovenija nič ne govori o tem.
[/quote]

Veliko vreščiš in blebetaš. Vendar odgovora pa še ni in ni.
Vedno tako nekaj vreščiš, brez repa in glave, ko te nekdo povprašaš glede tvojih teorij? Pojasnila pa nikoli?
No še vedno me zanima od kje samski ženski, ki menda je lena, denar za potovanja?
Daj konkretno napiši. Brez vreščanja o nekih tvojih težavah.

Seveda. V vrtec, pa k zdravniku, pa na CSD, pa na rdeci kriz, pa… Ves koliko se to nabere?

V naravi, sploh pri sesalcih, je tako, da samec, ko oplodi samico, gre lepo naprej po svoje in ga nič ne briga za potomstvo. Vsa skrb za mladiče je stvar samice

očitno zelo slabo poznaš živalski svet.v človeškem si pa čist izgubljen,a ne
[/quote]

Ja, saj vem, da živali preživnino plačujejo po stricu Googlu. Živalski svet je plačilno discipliniran, poznamo mi njihove današnje principe. Feminizem je naredil svoje tudi po gozdovih.

Seveda. V vrtec, pa k zdravniku, pa na CSD, pa na rdeci kriz, pa… Ves koliko se to nabere?
[/quote]

Ja, si kar zadel opis potovanj samohranilk. Ima kar marsikatera točno taka potovanja. Žal.

Seveda. V vrtec, pa k zdravniku, pa na CSD, pa na rdeci kriz, pa… Ves koliko se to nabere?
[/quote]

Ja, si kar zadel opis potovanj samohranilk. Ima kar marsikatera točno taka potovanja. Žal.
[/quote]

Zal. Ampak… ima pa tudi modri Point. Vecina jih ne dojame, da je zivljenje Kim Kardasian izjema in za 98,5 Slovenk (financno) nedosegljiva raven. Kar potem izkrivlja tudi sliko navzven. Paradoksalno, ampak resnicno (opazam, ko pridem dol).

Ja, si kar zadel opis potovanj samohranilk. Ima kar marsikatera točno taka potovanja. Žal.
[/quote]

Zal. Ampak… ima pa tudi modri Point. Vecina jih ne dojame, da je zivljenje Kim Kardasian izjema in za 98,5 Slovenk (financno) nedosegljiva raven. Kar potem izkrivlja tudi sliko navzven. Paradoksalno, ampak resnicno (opazam, ko pridem dol).
[/quote]

Pojma nimam kdo je Kim.

Zal. Ampak… ima pa tudi modri Point. Vecina jih ne dojame, da je zivljenje Kim Kardasian izjema in za 98,5 Slovenk (financno) nedosegljiva raven. Kar potem izkrivlja tudi sliko navzven. Paradoksalno, ampak resnicno (opazam, ko pridem dol).
[/quote]

Pojma nimam kdo je Kim.
[/quote]

Ne pomaga. :-)))

Zenske pejte si v temo nizje “se vam te zdijo ok?” pogledat kako more zgledat lepa zenska, pa pa potem povejte, ce ji je katera podobno, drugace sploh ne repliciram vec, pa boste spet na suhem :))

Pojma nimam kdo je Kim.
[/quote]

Ne pomaga. :-)))
[/quote]

??? Zdaj pa nisva niti približno na isti valovni dolžini, ker nimam pojma o čem pišeš :). Oz. o kom.
Res pa je, da nisem ne ločenka, ne samohranilka, in nimam pojma kdo je tista Kim.

A da bi šla ženske gledat? Ne hvala, ženske mi ne sedejo.

Ne pomaga. :-)))
[/quote]

??? Zdaj pa nisva niti približno na isti valovni dolžini, ker nimam pojma o čem pišeš :). Oz. o kom.
Res pa je, da nisem ne ločenka, ne samohranilka, in nimam pojma kdo je tista Kim.
[/quote]Le pojdi športat, boš fit samska prismodica, ne si napenjat možgančkov, to je treba šparat. 🙂

Ne pomaga. :-)))
[/quote]

??? Zdaj pa nisva niti približno na isti valovni dolžini, ker nimam pojma o čem pišeš :). Oz. o kom.
Res pa je, da nisem ne ločenka, ne samohranilka, in nimam pojma kdo je tista Kim.
[/quote]

Dobro zate (brez kancka cinizma) in za tvoje bliznje.

Malo sprosceno kvackam. Cisto tako iz glave. Nic med vrsticami (danes).

??? Zdaj pa nisva niti približno na isti valovni dolžini, ker nimam pojma o čem pišeš :). Oz. o kom.
Res pa je, da nisem ne ločenka, ne samohranilka, in nimam pojma kdo je tista Kim.
[/quote]Le pojdi športat, boš fit samska prismodica, ne si napenjat možgančkov, to je treba šparat. 🙂
[/quote]

No sem vedela, da vreščiš brezveze neke nelogičnosti. Odgovora kako tvoje nelogičnosti ne gredo skupaj pa ne bo.
In prav sem imela. Nisi zmožen odgovora. Samo vreščiš neke nelogičnosti.
Nekoč boš spoznal, da ženska, ki je lena in samska, bolj težko potuje in se lišpa. Ker z lenobo pač to ne gre.

??? Zdaj pa nisva niti približno na isti valovni dolžini, ker nimam pojma o čem pišeš :). Oz. o kom.
Res pa je, da nisem ne ločenka, ne samohranilka, in nimam pojma kdo je tista Kim.
[/quote]

Dobro zate (brez kancka cinizma) in za tvoje bliznje.

Malo sprosceno kvackam. Cisto tako iz glave. Nic med vrsticami (danes).
[/quote]

O čem ti to? Nič te ne štekam?

Kje si pa to prebral? Labodi krasno skrbijo za mladiče.
[/quote]

Labodi niso narava, ONI SO FEMINISTIČNI PLAČANCI!!!!!
[/quote]
Hahahaha model

He, he, se smejim.
Sem samska že od nekdaj. Pa kaj mi manjka?
Nič. Me sploh ne gane, če neki monovci govorijo, da sem lena. Pa kaj, če sem lena?
Službo imam, denar tudi, prosti čas se najde do neke mere. Izkoristim ga za meni ljube hobije.
In se nasmiham raznim valom in podobnim, ki jih to moti.

Le pojdi športat, boš fit samska prismodica, ne si napenjat možgančkov, to je treba šparat. 🙂
[/quote]

No sem vedela, da vreščiš brezveze neke nelogičnosti. Odgovora kako tvoje nelogičnosti ne gredo skupaj pa ne bo.
In prav sem imela. Nisi zmožen odgovora. Samo vreščiš neke nelogičnosti.
Nekoč boš spoznal, da ženska, ki je lena in samska, bolj težko potuje in se lišpa. Ker z lenobo pač to ne gre.
[/quote]
Saj niso moje, čeprav vidim enako kot mnogi, govora je namreč o članku, ki ga je za delo napisala Vesna Vuk Godina in vas prav lepo opiše kake prismode ste in kaj počnete.

New Report

Close