Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je ženska dvoličnost naravna zakoitost?

Je ženska dvoličnost naravna zakoitost?

Malce si narobe napisal. Moral bi napisati, da bodo moški srečni,če se bodo ženske vrnile na prastar način življenja. No, še bolje: srečni bodo luzerski tipi. Normalni moški se povsem znajdejo v modernem svetu. Luzerji pa jokajo za časi, ko je bila ženska lastnina moškega.

Spet se je ze navsezgodaj nabralo kup babjih prismod, kot ji je označila Vesna Godina, ki neumorno gonijo eno in isto. Še boste stradale pomanjkanje moškega spolnega uda.

Ti si čist enostavno popolnoma prismuknjen.

Ha, ha, še nisem slišala za žensko, da seksa strada. Enim pač ni do seksa, tistim, ki pa je do seksa, ga z lahkoto dobijo.
A se nisi ravno ti nekoč hvalil, da obdeluješ poročene ženske? Če nisi bil ti, je bil pa en drug. Ki je z veseljem razlagal kako obdeluje poročene ženske.
[/quote]

Zgoraj sem te vprašal, kaj tebi pomaga kao možnost seksa s tipi, do katerih ti po tvojih besedah itak ni, pa nisi odgovorila.:)
[/quote]

Naj ti bo dovolj odgovor, da seksa ne stradam. Tisti f.fehtarji me pa nikoli niso zanimali in se niti pod razno nisem nikoli zapletala z njimi, je pa takih tipov ogromno, tudi na MONu. KOliko pa seksam ali pa ne seksam pa jasno, da ne bom razlagala okrog. To se hvalijo 16letniki pa ostareli tipčki, ki so ostali na nivoju pubertetnikov. Ostali pa to hrani zase in za svojega partnerja.

Tle sem že tolikokrat napisala, da nisem samska, da se mi res ne da več….
[/quote]

Pa se kako si samska in osamljena otrok pa tudi nimas.
[/quote]

Torej je pametna.

Pa se kako si samska in osamljena otrok pa tudi nimas.
[/quote]

Torej je pametna.
[/quote]

Ajoj.

Priznam, v užitek mi je provocirat ostarele ločence, ki lazijo za svojimi bivšimi pa za mladimi ženskami :). Potem pa zavrnjeni tu gor jokcajo.

Zgoraj sem te vprašal, kaj tebi pomaga kao možnost seksa s tipi, do katerih ti po tvojih besedah itak ni, pa nisi odgovorila.:)
[/quote]

Naj ti bo dovolj odgovor, da seksa ne stradam. Tisti f.fehtarji me pa nikoli niso zanimali in se niti pod razno nisem nikoli zapletala z njimi, je pa takih tipov ogromno, tudi na MONu. KOliko pa seksam ali pa ne seksam pa jasno, da ne bom razlagala okrog. To se hvalijo 16letniki pa ostareli tipčki, ki so ostali na nivoju pubertetnikov. Ostali pa to hrani zase in za svojega partnerja.
[/quote]

Pozabi ti na partnerja, nikoli ga ne bos imela. Kdo bi pa gledal tako avšo zafnano.

Torej je pametna.
[/quote]

Ajoj.
[/quote]

Se je upanje zate zgleda.

Naj ti bo dovolj odgovor, da seksa ne stradam. Tisti f.fehtarji me pa nikoli niso zanimali in se niti pod razno nisem nikoli zapletala z njimi, je pa takih tipov ogromno, tudi na MONu. KOliko pa seksam ali pa ne seksam pa jasno, da ne bom razlagala okrog. To se hvalijo 16letniki pa ostareli tipčki, ki so ostali na nivoju pubertetnikov. Ostali pa to hrani zase in za svojega partnerja.
[/quote]

Pozabi ti na partnerja, nikoli ga ne bos imela. Kdo bi pa gledal tako avšo zafnano.
[/quote]

He, he, jaz sploh ne iščem partnerja.
Drugače pa kot jaz opažam, večja afna je ženska, prej se poroči. Pa bolj je avšasta, prej se poroči.
Pa, da ne bo užaljenosti: to ne pomeni, da so vse hitro poročene avšaste, afne. Je pa dejstvo, da so vse avše in afne poročene in to ponavadi zelo hitro. Že pri 20ih.

Zakaj vas ene tako motijo samski ljudje?
Ok, mi je jasno, da so tu gor tipi, ki hočejo biti v vezi in jih vse ženske zavrčajo in zato sovražijo samske ženske. Ampak zakaj ti isti moški sovražijo tudi samske moške?
Pa tudi razumem, da so nesrečno vezene ženske nevoščljive samskim ženskam in jih zato sovražijo, ampak, da je toliko takih žensk?


že naslov je tak, da razpihuje sovraštvo na temelju osebnih lastnosti, kar je sicer z ustavo prepovedano, vendar to lastnikov sč ne moti.

Za zenske je najvecji fenomen ta, da ceprov sovrazijo da bi moski na njih gledal kot na nek “seks objekt”, je njihovo “prodajanje” sebe moskemu osnovano ravno na tem. Da se nastavlajo in pritegujejo. Zato so zenski mozgani manj razviti in zato zenska hrepeni po inteligentnih moskih. To so neke lastnosti ki jih zenske nimajo, same sebe razvijajo v smislu da morjo bit lepe, vpadljive, da bodo izbrane… na moskih jih pa pritegne pol tisti njihov manko… pametno razmisljanje.

LOL… ti si glede na silno inteligenco, izraženo v tem postu 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moški….
Joj kok sem srečna, da so moji možgani drugačni od tvojih….

Škoda, da te blazne inteligence ne uporabijo moški recimo v šoli. Da recimo maturo punce veliko bolje, v povprečju, opravijo kot fantje.

Res da je že stara tema, kako je nek uspeh v šoli merilo pameti in sposobnosti. Šola je samo piflanje nečesa kar pozabiš čez 5 min po končanem testu.

Cestitke avtorju.

Take so pac zenske. Bolj kot curak jih zanima cvenk. Edino kar lahk moski pametnega naredi je da se ne veze v zveze in da nosi po dva kondoma na ticu ko seksa. Tko bojo ostal za druzinske vezi sam se osamljenci ki ne morjo zivet brez zenske.

Če se vrnemo k zakonu narave – tam se razmnožujejo samo najbolj sposobni in ne obratno, kot bi ti rad nam povedal :)))

Če se vrnemo k zakonu narave – tam se razmnožujejo samo najbolj sposobni in ne obratno, kot bi ti rad nam povedal :)))
[/quote]

In preživijo najbolj prilagodljivi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In preživijo najbolj prilagodljivi.
[/quote]

Monovski jamravčki, katerim bi se moral ves svet prilagajat, pa izumrejo, kot je edino prav.

Monovski jamravčki, katerim bi se moral ves svet prilagajat, pa izumrejo, kot je edino prav.
[/quote]

Ne vem za koga se mas ti, glede na stalno prisotnost tukaj. Ce si ena pajcevinasta bajsa ki cel na visi na monu se ne pomeni da tebe caka kaj lepsega.

Ne vem za koga se mas ti, glede na stalno prisotnost tukaj. Ce si ena pajcevinasta bajsa ki cel na visi na monu se ne pomeni da tebe caka kaj lepsega.
[/quote]

A spet ti? A ti je dolgčas?

Pri volkovih samci in samice skrbijo za zarod pa so sesalci, tako da ne bluzi na pamet.
Sicer je pa to, da pri človeku oba spola skrbita za družino čisto naravno. Smo pač na višji stopnji razvoja, tako smo lahko razvili socialne prvine.
Mnogi moški se sicer radi sklicujejo na naravno in nenaravno tako kot jim v dani situaciji ustreza. Sploh, ko je posredi denar.

New Report

Close