Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je ženska dvoličnost naravna zakoitost?

Je ženska dvoličnost naravna zakoitost?

Nič nisva dala skoz, kaj boš revše naveličano, če še do sedaj nisi ugotovilo sploh katerega spola si, pa si že star junc. 🙂

Tako bedast izgovor o naveličenosti seksa, pa res lahko samo ti pripelješ, ker je na ravni razvoja in izgovorov triletnika. 🙂

trotl, vse sva že predebatirala, ko si še imel nick modrival.

Znanstveno je dokazano, da je normalen moški najbolj potreben v obdobju pubertete in adolescence, tam do 20-ega leta. V odrasli dobi, po 30-em, seks povdarjate samo nepotešeni junci, ki ste celo mladost pre.drkali. Zdaj pa siv pa plešast nekaj o kavsu fantaziraš.

“Znanstveno je dokazano”… jao…. se pravi, ce je “Generala”, lol, pri 35ih minilo veselje do seksa, se ne pomeni, da je pri vseh tako. Meni se tudi vec ne seksa kot pri 20-ih. Kar pa se ne pomeni, da se mi seks vec ne prileze. Se mi. Tudi 4x na vikend, ce nisem med tednom. Ali po mesecu pavze. Dokler se ne navelicam partnerice, seveda.

Libido je odvisen od nivoja testosterona. In ker pri moskem z leti upada, logicno upada tudi zelja po spolnosti. Z vsemi individualnimi odstopanji. To je vse kar je “znanstveno dokazano”, brez brige, da ga tudi marsikateri 70-letnik vsaj obcasno se rad namoci. Kaj sele 50-letnik.

Drug problem pa je, da vecina zensk, ki so jim “dosegljive”, ze davno tega ni fuckable. Poleg tega so se zatezene, zamorjene in domisljave. Pa se za taksne bi se moski potem moral vec kot prevec potruditi, da bi padle. In se tipom vec preprosto ne da. Tisto malo uzitka, ego trip-a, vec ni vredno truda, ki bi ga morali vloziti. Pa se potem kdo ve, ce bi bilo kaj kruha. Torej, ni racunice. veselje jih mine se tisti trenutek ko ji prime. To za tiste, ki niso vezani. Medtem, ko se je vecina dolgorocno vezanih svojih partnerjev ze davno tega seksualno navelicala. Tu so razne zamere, nejevolja, vecina pa jih je tako unfuckable. In, spet logicno, seksajo vse manj in manj. Pocasi pa vec nic.

Tudi meni se da vse manj in manj truditi okoli zensk. To pride z leti in padcem testosterona. In, ce bi moral kri scati, da bi prisel do fuckable komadov, bi me tudi ze davno minilo. Na sreco pa temu se ni tako. Vsaj zaenkrat se brez prehudega naprezanja obcasno padajo tudi precej mlajse, ne glede na to kje zivim. In dokler bo tako, ne mislim furati ideoloskega celibata.

V katero kategorijo spade “General” pa je toako jasno vsakemu, ki ga dovolj dolgo bere. Padec testosterone. Tako da se mu se komaj kdaj dvigne. Potem, v zivljenju ni iz sebe nic naredu, Se pravi, da bi se sedaj moral pretegnit, da bi prisu do zensk, ki so marginalno fuckable. Ni vredno… Samo si ne upa bobu bob reci in nekaj posplosuje, filozofira in natolcuje. 🙂

Ma tukaj ste sami takšni na forumu, ki nimate nobenih možnosti. Jaz od tipov dnevno dobivam komplimente v realnosti, tudi mlajših in mi je kar hudo za vas, sam nek DeSUS in ostali brezvezniki, ki vas nobena ne pogleda.

Res mi je hudo za vas, ko leta preživite na tem forumu, pa se vas usmili kakšna na dvajset let in po uporabi zavrže.

Ti forumi so neke vrste dear John, za osamljene ljudi.

Zanimiva tema, provokativna.

Zenske se morajo najprej vrniti k staremu nacinu dela in razmisljanja, da bodo spet srecne in zadovoljne. Torej skrb za moza in druzino, vzgoja otrok, dobra kuha ipd.

To pa res ni dosežek, obupanci se vedno najdejo…

Mednje spadaš tudi ti…


Se ne spomnim, pa sem že kaj njenega prebrala.
Že ni naredil vtisa.
[/quote]
Ne ga srat no, neizobražena največja forumska primitivka bo razumela globino njenega pisanja. Ženska ima pa še kako prav, saj ne govori samo o slabostih žensk, ampak o trgu , ki narekuje vse in nas uničuje. Zaveda se tudi da ženske niso izborle nobenih pravic s feminizmom kot se rade hvalijo, ampak je to naredil trg. S tem da je res, da babe ste pa veliko bolj neumne od dedcev. In tudi to je že zapisala, da dedci so v zgodovini res počeli marsikaj, pa se je vedno potem med moškimi našel nekdo, ki je to obsodil in speljal v drugo smer, za ženske pa utemeljeno pravi, da te presoje in sposobnosti nimate.

Kje boš ti kaktus ka razumela, tudi če piše ogromno, obširno in lahko razumljivo in logično in je dobesedno pojem razgledanosti in inteligence, ki jo pri babah redko srečaš.
[/quote]

NE bluzi, polarni. Seveda ja, trg je je kaj naredil – kdo pa je trg? Mi. In, sori, za ženske ni noben moški nič naredil. Se oklepate svoje pozicije kot Američani za prevlado na celi zemlji. Vse zasluge, da ej položaj med spoloma vsaj približno uravnotežen, gre ženskam. NA kratko.

Ti bi me pa rad prepričal, da ženske stradamo seksa?
Dej no.
[/quote]

Samske ga dokaj stradate, da.
[/quote]

Ha, ha, še nisem slišala za žensko, da seksa strada. Enim pač ni do seksa, tistim, ki pa je do seksa, ga z lahkoto dobijo.
A se nisi ravno ti nekoč hvalil, da obdeluješ poročene ženske? Če nisi bil ti, je bil pa en drug. Ki je z veseljem razlagal kako obdeluje poročene ženske.

Ti bi me pa rad prepričal, da ženske stradamo seksa?
Dej no.
[/quote]

Samske ga dokaj stradate, da.
[/quote]

Tle sem že tolikokrat napisala, da nisem samska, da se mi res ne da več….

Bla bla. nesamska, pa se kr naprej prereka z dedci na forumu. To bo ja.

Ti bi me pa rad prepričal, da ženske stradamo seksa?
Dej no.
[/quote]

Samske ga dokaj stradate, da.
[/quote]

Aja, pa če bi bila slučajno samska, bi seksala točno tolk, kot bi mi pasal.
Mogoče bi bile bitke s kvaliteto, ampak po določenema času se tudi to najde.

Veš, če si nekdo ne želi seksa, to ne pomeni, da strada seksa. To pomeni, da ga ne želi. Ima ga na voljo, želi ga pa ne. Torej ne strada seksa. Pač ne seksa, ker mu do tega ni.

Samske ga dokaj stradate, da.
[/quote]

Ha, ha, še nisem slišala za žensko, da seksa strada. Enim pač ni do seksa, tistim, ki pa je do seksa, ga z lahkoto dobijo.
A se nisi ravno ti nekoč hvalil, da obdeluješ poročene ženske? Če nisi bil ti, je bil pa en drug. Ki je z veseljem razlagal kako obdeluje poročene ženske.
[/quote]

Zgoraj sem te vprašal, kaj tebi pomaga kao možnost seksa s tipi, do katerih ti po tvojih besedah itak ni, pa nisi odgovorila.:)

Veš, če si nekdo ne želi seksa, to ne pomeni, da strada seksa. To pomeni, da ga ne želi. Ima ga na voljo, želi ga pa ne. Torej ne strada seksa. Pač ne seksa, ker mu do tega ni.
[/quote]

Poanta je ista. večina ne seksa.

Samske ga dokaj stradate, da.
[/quote]

Tle sem že tolikokrat napisala, da nisem samska, da se mi res ne da več….
[/quote]

Pa se kako si samska in osamljena otrok pa tudi nimas.

Torej ne seksaš, ampak vseeno ne stradaš seksa, ampak preprosto ga ne rabiš.
A ni to ok? Meni se zdi to ok. Bolj je kriza, ko ostareli ločenci fehtarijo za seks. To pa je obupano.
Če ga pa ne želiš in ne fehtariš okrog, pomeni, da ti je ok in da seksa ne stradaš.


Se pa zato z mojim ne.
Pa kaj si že tako okvarjen, da nisi zmožen normalnega pogovora? Zakaj zaboga bi pa lagala tlele nekim tujcem? Kere bolne.

Lahko, da se motim, ampak meni se zdi, da je General tisti tip, ki je še pred kratkim veselo obdeloval vaše žene :).

Tle sem že tolikokrat napisala, da nisem samska, da se mi res ne da več….
[/quote]

Pa se kako si samska in osamljena otrok pa tudi nimas.
[/quote]

LOL…dej povej, a avto mam?
Kaj pa mačko?
Al pa kanarčka, dej povej če mam kanarčka….keri loleki tle gor…:)))

Ni možen normalen pogovor na glupe feministične provokacije. Ta tema je zabava, ne pogovor.

Ok, sam pol se pa zabavejmo.

New Report

Close