Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu JOOOOOS!

JOOOOOS!

Če nisem čist prešpricala anatomije človeka pri biologiji na gimnaziji, potem bi rekla, da je lulika nekje vmes med drhtečim srčkom in mezinčkom na nogici…. ni res????

res je, sam take reči kot je lulika hočem posebno slišat!!!!

Prav, ljubi moj – torej popravek:

VSE je tvoje… od ustnic vročih…. preko srca, ki nemirno drhti…. preko lulice sladke, mehke, puhaste in omamno dišeče….. do nohtka na mazinčku desne nogice… VSE!

Bo tako bolje???

Oh Lunca moja, točno tako!

C M O K ! !

In kje si ti zdaj, včasih bi pa res te rada en mal mela, ampak tebe ni…škoda;))! Ko bi vedel kaj zamujaš..;))

Joj….ko pa meni prhaja je pa res hudič…..da boš vedla……
uf….. kot bi….eh saj ne znam povedat…takrat sem v transu!
🙂

Hudiča ne me rajcat!
….najhuje je ko vidiš željo in potrebo na drugi strani…to tudi mene požge…uf!

ja pa te bom …sam ne vem kako naj te, če te zmer zgrešim;))…no glavno pa je, da te podžge;))..haha..pridi dragi te čakam in spet zamujaš..bemti deci;))!

in spuščaš glasove kot medo..ane;))hihi

menda res….jaz ne vem…ker sem v devetih nebesih! 🙂

Tale Jos…je tu, ko nas ni …le kaj bo iz tega;))??

Bi mi pasalo dons en mal, da bi me crkljal..pa ga spet ni..škoda..

….na v minuti moram narest nemogoče:
položim te na trebuh te odgrnem do golega…..ljubkujem tvoj hrbet….grem malo navzgor….ti masiram vratne mišice in hkrati poljubljam okrog ušes….nežno diham, tako da slišiš pritajeno strast….

šepetaš mi na uho nežne besede..in tvoje roke drsijo vse nižje..božaš rito, roke postajajo zahtevne, moji boki se premikajo in moja muco želi že čutiti tvoj dih na sebi…in le kje si spet se sprašujem…mmmmmmmmm

…..malo sem se oddaljil,,in ker si še vedno tukaj…..grem zopet preko tvoje ritke….jo mimogrede malo pognetem…..in se čisto približam nad tvojo muco….
duham vanjo vse bolj in bolj,….iztegnem jeziček in te božam……gori doli…..
—lizzz … lizz ….mmmmmMMM

Ja tko hočem in zelim se vec, zelim ga cutiti v mojih ustih in zato te prosim, daj mi ga, da te se jaz prevoham, se zarijem v njega..mmmmmm

Ne morm več čakat, delo kliče in zdele bi enga na hitr, tak divji prvinski nagon bi bil…ko me kar tam v stoje nekje ob poti, lahko tudi v liftu, vse bi ti pustila samo daj me že,))..dragi imej lep dan..danes ti pa jaz bezim, ker delo klice in sonce zunaj tudi..mmmmm…bos v mislih kaj moj;))?!..haha

Greš z mano v lift,ga zaustaviva in se odelava,najstrastneje?

Sem ti napisala, da nisi moj tip..Jos pa je…čao mali;))!

Bi pod odejo videla,da sem še kako tvoj tip in bi se me še in še želela.

bi ti men povedal, kdaj jaz tebe najlazje ulovim tule..no povedal vsem nam zenskicam tule, ki te mamo…kaj že,))?!

Ulovi me sedaj.

žal te moram razočarat..moja napaka..tole bi morala pisati za Josa..njemu je bilo namenjeno..sorčiborči;))…

tebe ondi pa res ni blem ujet…smo te že vse…haha

Misliš?

Vem!

Odvisno,veš.

New Report

Close