Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu JOOOOOS!

JOOOOOS!

ne , hvala..bi ti rad eno po njuški;))

ja tko ku ti meni..ane;))?!

očitno ste me vse prekosile, zato tu prec spizdite:-))

bi. Če bi se mi z golo vsedla gor:-))

jaz bi ti ga res dal!

tudi tu smo si enaki..ko je cajt je treba švistttttt;))..nea se jezi dragi..mmmmmmm

…Ma mogoče pa res tako…..
….mogoče pa res kar od enkrat…..oj…”kje te srečam JAZika”
…..ej men se bo utrgal, tko me drži…kaj pa tebe? ….JAZ: ” Ja mene pa tudi SLUČAJNO…..ajoj…..”
—- p o h o t a —-
dajva se hitr dol…kjerkolii
Greva kar za vogal prve hiše, te zagrabim za rit in te strastno grizem po vratu in ušesih, te z eno rokom masiram joške ampak samo kakšno sekundo ker ti že dol vlečem hlačke, ti začnem ljubkovati že dojko…..te slečem kolikor se da…
te dvignem in te nasadim na tiča….tako lepo zdrsneš na njega….
uffff. …. sape kar ni in ni dovolj…….oba zajemava sapo …odprta usta….
pritisk se viša do višav……
.
.
.
.
mogoče pa res..ja kaj pa veš

to bi pasal a..nehi sanjat in pejt delat..da bomo mel vsaj za kruh..bel..za crnega itak ne bo;))..hihi

mogoče pa res tam nekje..nekoč ..pade en tak divjak strasti…pacek me rajcas kle navsezgodi;))

o komu že midva to zdele..aja o hlebcu črnega kruha..no saj zate bomo kupili vročo žemljičko..dišečo,slastno..mmmmmmm

Očitno jih bo Kir nenazadnje še fasal:-)

boljš ja..

a tako luliko imaš??? Ja, menda si edina, ki mi ni povedala kakšno imaš!

pred njim jih boš ti,))!!

haha..hihi..hoho..jaojao..ma ti si res en norček..hihi..si me pa nasmejal zdej s tem res!! kakšno mam..veliko kosmato, črno..debelo..bljakkkkk..hihi

grem delat..ti pa cist priden bit in nc sanjat o zemljicah..raje se v eno zagrizi..saj ves kako je pomemben dober zajtrk..naj bo polnozrnata, dišečka…in iz kruha..to je pogoj..ker iz mesa te bo le še bolj zmedla;))..mmmmmm

mmmmmmmm, tako lepo?!?

Pa bi se raje ragrizel – ne prisesal na meseno- to tvojo, saj menda od tega ne dobiš holesterola:-)))
Kar delaj ja, sicer te lahko šef še skensla!:-)))

Kako si nastrojena do mene:-(

Da se ne boš polulala,oziroma ti ne bo kaj ušlo v tangice:-)

A ni to fajn,pa malo pomencaš s ritkico po stolu:-)))

Saj veš, da samo lepo pogledam in mi je vse oproščeno;))..če pa še kaj dodam..smo pa že v nebesih;))…

ti je pasala žemljička..si me ubogal al ne…

kakšne tangice, raje vam delam konkurenco z boksarcam;))..pozimi pa res mmeni ni do tangic;))!

Samo obljubljaš!
Se meni samo zdi ali je KIR danes malo nataknjen? Da ni mogoče včeraj ostal brez?
cmok, cmok

Hmm, saj vem kako velik vpliv na šefa imaš!:-)))

Nisem, dobil sem le tisto iz peči, pa bi raje tvojo!

Pa ti vse veš ljubica, nisem natikal, pa sem ostal nataknjen! Cmok nazaj!

O, tale pa paše!!

New Report

Close