Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu JOOOOOS!

JOOOOOS!

Ljubi bog!
A je prav, kar vidim v tvojem profilu?????
Mislim na to, kar počne tvoj Crazzy Frog?!?!?!?!?!?!

Hihihihihihihi….. hahahahahahaha…… hohohohohooh…..

🙂

jeh …. sem ga našel mimogrede in se mi je zdel zanimiv…čeprav v prvem trenutku nisem vedel kaj dela…ker je tko hiter! hehe
..Ja Lunca…in to v pričakovanju….ko ti izteguješ jeziček! 🙂

Uuuuu, moj jeziček je pa spreten… na vse načine, hihi….

sem šla gledat, babji firbec kaj čem in kaj vse ta žaba še ne bo počela;))…ljubko ni kaj..haha

Dobra finta, ne?!?!?!?!
Je prav sladko, ker si predstavljam Josa, kako isto počne, pri tem pa mu en uč takole noro poskakuje, hihi….

si me nasmejala..haha..še dobro, da ga ni tu;))..ampak meni je tale žabec najbolj ljubek v uni prvi tv reklami, ko je vozil in na ovinku bigbig, pogledal nazaj in po gasu…;))

Ma ja…. mi smo vsi nori nanj…. imam prva dva filmčka shranjena na disku, da se tu in tam režimo….
Če nimaš, ti lahko pošljem….

A Josa danes ni?
Vidim, da je KIRa spet zlo veliko, hihi….

In danes se je zgleda za Majo ogrel… ljubi naš KIRči…. ta bo še umrl zaradi žensk!

Želim da mi to zadnje piše na nagrobniku! Morda bi me še po smrti rajcalo, hahahaha

Hihi, mucek moj!

Saj veš da sem!

To je pokvarjena nora žaba.Počne same pi*arije.

Mam, hvala vse te žabice, ker so tudi mojo mularijo čisto osvojile;))…

Jos itak prihaja pozno, prepozno-škoda..dons se mu bo zdel ,ko ga pogrešava……Kir pa kot vedno ga meče 300 na uro, če ima le čas;))…ne bo umrl nenene, prej se mu bo en malčk zmešalo..hihi

Ja, vem! Rada te imam.

Ondi – se mi je zdelo, da nisi moj tip;))!

A se mu še ni?????
Mislim zmešalo, hihi….

Kako te imam šele jaz!

ne še ne..hihi..prav počasi se mu meška…ma saj mu paše..ane..hihi

Okej Luna, imej lep dan..mene čaka še en mal dela..izživi frej dan do konca..pa Josa pozdrav in Kiru napopaj en vroč poljub namesto mene;))..papa

Enako, enako!

Oo, hvala, da lahko oba dedca sama pocmokam!!!!!!!

To se mi je menda itak že:-)))) sAJ SEM VENDAR TESLO, KOZEL, ….
A ne Lunca?

naj ti bo, ko si lih ti,))..zdaj pa res sibam in si drugic se jaz vzamem oba..haha

Ja, ja….
Moj, moj!

Oh Lunči,
tist me muči,
najlepše kar maš
a meni ne daš!

Cmokca!

Oooo, moj poet!
VSE je tvoje… od ustnic vročih…. preko srca, ki nemirno drhti…. do nohtka na mazinčkiu desne nogice… VSE!

Mislil sem seveda v pozitivnem smislu pokvarjenosti.

Kaj pa …. lulika???? Zame je to prvi srček pri ženskah, veš

New Report

Close