Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu JOOOOOS!

JOOOOOS!

Ja tako je, za najdražje si je treba čas vzeti. Jaz si ga za KIRa z največjim veseljem.
Bi dale ali ne bi? Kaj misliš? S pohoto se pa po moje ne hvalimo, no, vsaj za eno vem, ki se ne.

Mislim da imaš še pa še prav! Ko bi blo treba v akcijo, pa repek med noge :-)))

Ne vem če je mrzlo! No, odločitev in izbira je tvoja. Izberi kar ti najbolj paše.:))

Moški ali ženske?

Kuj železo dolker je vroče..Hojla kako si kaj danes?

Čao! Danes – zelo utrujeno, ampak upam da me bo kakšna tema tukaj, spravila pokonci. Pa ti?

O ženskah govorim ljubica!

Tudi jaz-utrujeno.Ponoči sva kresnila eno rundo,malo daljšo in sedaj mi manjka dve ure spanca.Si me že prebudila brž,ko vidim tvoj post.

ha, ko bi blo vse odvisno le od mene…

Aja? Se ti je večkrat zgodilo, da je dala rep med noge? Očitno nisi izbral prave.:)))

…. izgleda ljubči

Glede na to koliko imaš ponudb, je mislim da samo na tebi. :))) Sicer pa, saj imaš lahko vse, samo opogumiti se moraš. Kdaj si že napisal, da je dovoljeno vse!

Muci kje pa vidiš vse tiste ponudbe? Jaz jih ne, naročilnic tudi ni:-)))

Kir bi lahko avdicijo naredil in testiral ženske,ter izbral ducat najboljših.:-)

Problem je v tem, ker ni naročilnice. Ponudbe so, samo je ne prebereš dobor, zato pa tudi naročilnice ni!

bereme, berem, pa še vedno nič!
Aja, mislila si virtualno..

kaj se ti repenčiš dragi, ne zganji ljubosumja prosim, saj veš kok sm tvoja;))

sem vesela, da si imel tak dan, super!…no jaz ti zelim se tak vikend;))

bravo maja..cista petka..hihi..pa je dobil po nosku..hihi

Ja, čutim… Takoj bi mi dala a ne, sam da bi prišla skup:-))))))))))

to je le izgovor….jaz cas… pa vi nimate..japaja!

kar se tiče ostalih besed..pa nikoli ne reči nikoli dragi..mar ni tako;))

ja smo take ku ti..po teb se učimo..hihi

Bi ti rada – po tamali?

hahahaha, zdaj ne vem ali je učitelj slab ali učenke:-)))

nene vse klapa kot po maslu, saj ves, da je dober ucitelj tisti, ki ga potem učenci prekašajo;))..hihi

New Report

Close