Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj bi?

Kaj bi?

Da bi buil greh? zakaj pa to?………to pač ni res! :)) Dober sex je pika na i. Je pa res, da je za vsakega posameznika zelo različno, kaj je njemu dober sex……zame je 3/4 dobrega sexa dolga in “pestra” predigra……..npr. :))))

Js sm sinoči mojo tri ure rajcal:))) šele pol sva prišla do akcije:))

Se pravi važno da dobro sexaš, pa ni važno s kom?

tak pristop ko t ga zagovarja prcofukl je totalno zgrešen, ne moreš graditi odnosa samo na seksu in če med dvema vlada zaupanje, spoštovanje in medsebojno razumevanje-bo tudi v seksu vladala harmonija; ne moreš pa vedno pričakovati nekih vulkanskih izbruhov v postelji

To pa nism rekel, js imam stalno partnerko, se super ujameva in sploh ne pomišljam na druge…

Zakaj ne bi bili vulkanski izbruhi!!! če sm pa tega sposoben in tako čutim

Odvisno od človeka………….sem imela nekoč…………enga tipa, ki je bil strašno dober, nežen……prijazen………vse ok………v sexu pa se nikakor nisva ujela. jaz z njim nisem mogla več nadaljevat…….ni šlo. Pa nisem neka “velika sex potrebnica”; ampak enostavno me ni mogel zadovoljiti. jaz s takim človekom ne bi mogla nadaljevat življenja. Da bi pa varala, pa mi na kraj pameti ne pade.

saj veš da je cerkev sladkost greha povečala za 10X s tem ko so ti dali možnost da se pokesaš

no ker včasih je tud verjetno samo kakšen mali gejzirček-tud vulkani skoz ne bruhajo

potem že ni bil pravi in tud verjetno na drugih področjih ni bilo vse v najlepšem redu,skratka problemi so, problemi bodo….kurc jih gleda

hja………bi bilo prav lušno, če bi šlo vse brez problemov.

zamenjala … je preveč fajn, če je fajn;-)

neskončen v svojih željah , a omejen v svojih zmožnostih je človek padli bog ki se spominja nebes- mislim da smo vsi preveč pod vplivom potrošniške družbe ki nas skoz bombardira z samimi najboljšimi zadevami ki jih moramo imeti, storit in narediti v svojem življenju- najboljši seks, najboljši moški, ženska , avto…. jaz pa mislim da je vse tako enostavno- živi in pusti živeti, ljubi brez dušenja čustev drugega in sprejmi ljidi takšne kot so in jih ne poskušaj spreminjat, če pa ti kdo ni po formu se mu ap enostavno izogni…

Nč js vam želim še veliko užitkov:)

Šibam na šiht!

Odvisno,če si postaviš neko mejo da dlje od oprijeteljstva ne greš.ampak včasih nekontrolirano presežeš to mejo.

ondi bi z veseljem poglobil vajino prijateljstvo …. recimo za 15 cm, mogoče manj, mogoče več?

Z Aklexandro seveda,zmeraj in povsosd,ker je super ženska.

ondi pa ti bi še kačo nategnil, če ti ne bi v drevo pobegnila..

Tako se pritrjuje.Bravo Acjom.

Ja,grešiš brez slabe vesti, saj veš da ti bo oproščeno.Kaj pa mi neverniki?
Kdo je potem boljši, oz.slabši?

Kakšno tako postavno,blond ali črnih las,vročo na dveh nogah.

verjemi kaj takšnega kot je nevernik ne obstaja-vsakodo verjame v nekaj-a je to Alah, Vsemogočni bog, Krišna, Buda…. ni važno globoko v tebi je zrno vere

Pa je ura pravilno delala in kazala čas?:-)

kača,sssssssssssss-ja ne vem kakšne so ti pa všeč?

Ali ni že to, da si moraš postaviti mejo, misel da bi rad še kaj več? In ali je potem, ko si predstavljaš, želiš s prijateljem sexa, to še prijateljstvo?

To je že prekoračitev meje in avantura.Občadni sex s prijateljico,recimo.

New Report

Close