Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj bi?

Kaj bi?

from the holy book, pa ko sem se nazadnje pogledal sem bil še človek

Življenje si je treba narediti lepo in ne kompleksno.

Seveda, sam povej kdaj.S kolesi , ali peš?Jaz bi najlažje z….avtom.

sem ravnokar ugotovil da se je bolečina prestavla v glavo-kar me čudi ker tam ni nič

Greva peš izpred parkirišča pred Lipo?

Odstopam, ti ne sledim.

In ostala je brez besed…

res je ,dejmo se rajši o seksu pogovarjat-kdaj si nazadnje?

Kje pa je Lipa?A tista Lipa? Sem šla samo enkrat gor in to iz Vikrč(?).

Včeraj.Točno ja, zdej, ko boš vzdržen do novega leta….se boš vseeno pogovarjal o sexu?

Diskoteka Lipa v Spodnjih Pirničah,koder se je takrat zgodila tragedija.

Ja, to bi mogoče še našla.
Gre še kdo al samo midva?

teorija mi šla vedno bolje od rok kot praksa-ja se bom, upam da se kaj novega naučim od vas starih mačkov

Samo midva,pa saj nisem nevaren;-))Jaz grem vsako soboto ob pol devetih iz parkinga.

Kaj pa potem, po novem letu?Boš pa kar znova začel?
Je sex kot hoja, ali vožnja s kolesom, ko enkrat znaš nikoli ne pozabiš?
Ali je sex kot šport, bolj treniraš boljši si? Brez rednega treninaga ni rezultatov?

Ne vem, ne vem, če ti je za zaupat.Bi prišla do vrha, ali pa bi….

Mogoče bi zavila kam s poti…;-))))

seks je pač seks-nič mističnega ni v njem-enim je za reprodukcijo, enim je v užitek, enim je za preganjanje dolgčasa, enim je za potrjevanje, enim je za dokazovanje in filanje ega enim je pač zrasel preko glave…

Pride to kar tako čez noč, ali pa traja dalj časa da prideš do tega spoznanja?

to sem spoznal včeraj

Vau, ste se pa razpisali… Nisem vsega prebrala, bolj mnenja na koncu (pa včeraj na začetku)…

Mirela, tvoje mnenje mi je ful všeč…

Jaz sem ravno v takem položaju. Ne vem, mogoče se kateri spomnite moje zgodbe… Pa saj sploh ni več važna: vmes sem se zaljubila v drugega…ga izgubila…z možem nehala seksat… Živiva skupaj, ker imava druge skupne interese, otroke…ker me ima on zelo (preveč) rad in je raje z mano tako…

Nisem zadovoljna…pogrešam ne samo seks…pogrešam objeme…poljube… Pa vendar mi srce ne da, da bi (spet) razdrla družino…prizadela otroke… Čakam na kaj vem kaj…

Z možem sva razčistila… Ve, da ne morem bit več z njim na ta način, že prej ni bilo ne vem kakšne kemije…

V glavnem, ko bi vsaj imela v sebi odločnost, da rečem to ni to in šla naprej…

Ampak, dokler v sebi ne začutim, da sem odločna, da vem, kaj je moja pot…pač ne morem česa spremeniti… Upam, da bom našla: tako sebe kot svojo pravo pot. Tisto, katero zmorem, smem in upam…

Pozdravčka vsem…

ne išči odgovora, ki ga ni….dokler se ne odločiš…khmmmm

eh mala…leta pa bežijo…….hi

leta letijo - iščem stevardeso

Se pravi da je to trenutna odločitev.Se je še držiš?

Prav to me skrbi, kaj pa če se zgubiva?

danes je nov dan in nova odločitev-še bomo seksali

New Report

Close