Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj bi?

Kaj bi?

da bi z nekom komaj začenjala, pa se ne ujemala v spolnosti, pr meni ni mogoče, da bi s takim človekom nadaljevala, ker mi je spolnost pač nadrgadnja ljubezni in zelo potrebujem telesno ljubezen.

Če pa bi se mi zgodilo potem, ko bi si z nekom že nekaj ustvarila, pa bi naenkrat zavladal hlad ali bi se kateri spremenil, zbolel, …torej, če nebi bilo ujemanja v spolnosti, v potrebah…..potem bi najprej sledil en iskren, dooolg pogovor. Zakaj, kako in komu se je to zgodilo. Če bi našla razloge, bi našla še rešitve. Sploh pa bi sklenila s tem partnerjem potem sporazum…naprimer: ostaneva par zaradi imetja, otrok, njega, mene…..sporazumno pa si vsak po svojih potrebah poskuša urediti življenje tako, da bova zadovoljna na vseh področjih, tudi spolnosti.
Tako bi lahko bila samo toliko časa, dokler si nebi našla partnerja, s katerim bi bilo tudi ujemanje v spolnosti.

Če pa noben nima potrebe po tem, po novem partnerju, pa lahko pač živita kot brat in sestra:) pa glumita pred svetom, kako jima je lepo.
Sam težko, da se dva taka najdeta, ki jima tak odnos ustreza.

Sploh ni možno, da se povsod ujemaš, samo v spolnosti ne. To ni ljubezen, to je potem ali poslovni odnos ali pa usmiljenje.

Se pa dogaja, da ni kemije, da se ohladi….samo to se rešuje drugače, ne s še enim otrokom, ne z novim avtom, ne z vikendom na morju….to se reši z iskrenim pogovorom in obojestranjskim kompromisom.
V odnosu pač morata biti dva enakopravna in oba srečna…..polovičke ne obstajajo, tisto…saj je vse ok, samo……to je že začetek konca!

Seveda brez ljubezni in kemije,kar je steber za nadaljno vezo,ni nič.

Prej bi rekel, da je to stvar svetovalca za seks.

Ja,ja se strinjam. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verujem in verjamem edino sebi in v sebe.

no vidiš prej bo prišel v nebesa vernik ki ima v sebi za gorčično zrno vere kot pa…

Me poznaš? Ali pa je zate vsaka super, samo da je ženska?
Sorči, dons sem mal zatežena.

Kot pa?

Seveda, kaj bi komplicirali.Pač ne ščiješ proti vetru.

jaz

Poznam te ne in ni vsaka ženska prava.Ti se mi zdiš prav prijetna in odprta.

Ni za obupat se bomo pa v peklu srečal in se imel fajn.Pa Ondi tud pride skor sigurn.

Točno,če poželenje čutita oba,zakaj bi se vzdržala.

aja, ti si v stroki, če vzdignem desno roko me pod pazduho boli?

Ej Ondi, se kar topim. Dej še kej lepga mi povej pa grem tud jst s tabo na Š.G.

Kaj , kaj …?

zato ker nismo živali!!!!! smo resni in odgovorni ter predvsem spoštovani člani družbe

kaj, kaj -za to še pa nisem slišal-

Ja sam kaj, ko pa smo ženske take komplikatorke.Če bi ble ženske take kot moški….kako preprosto bi bilo življenje.

ženske niste komplikatorke, zame ste bolj kot multipraktik

Kaj, kaj pomeni:Če dvigneš desno roko te pod pazduho boli.Je to kakšna bolezen?

O, mater.Od kje pa zdaj to?

bom še levo vzdignil da vidim če je bolečina zbalansirana

Multipraktik? Moj je tako zakompliciran, da ga ne uporabljam več.Preden ga sestavim, ajde to še gre.Smo potem je treba vse dele pomit…

Bi res šla z mano?

Razširi mi obzorje, da bom vedela o čem se sploh pogovarjava.

New Report

Close