Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj bi?

Kaj bi?

Mene pa zanima, kaj bi naredili v primeru, če bi se s partnerjem v vsem razumela, se dopolnjevala in na splošno vse O.K.,razen pri sexu.
Bi ga prevarali, varali ali bi ga zamenjali?

Uf, tole je pa…
Mislim, da ne bi šlo.
Pismo ej, če me je česa danes še sploh strah, me je ravno tega, da se do konec življenja ne bom (več) naseksala….hehe
Ne saj ni tako hudo, ampar resno mislim, da takšna veza pri meni ne bi šla na dolgi rok.
Samo ljubezen je premalo, tako kot je premalo samo sex.

Bi živela z nekom, s katerim se ujameta 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, razen v sexu ne in imela ljubimca, ali pa ga zamenjala z ljubimcem, s katerim je sex krasen, se pa drugače ne ujameta?

Mah ne, nič od tega.
Ne da se mi več…;-)

Zdaj se grem še samo, če je vse v kompletu. Pa to ni treba 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ujemanje, recipročne morajo biti zgolj napomembnejše točke.

Aleksandra. napisal:

> Mene pa zanima, kaj bi naredili v primeru, če bi se s
> partnerjem v vsem razumela, se dopolnjevala in na splošno vse
> O.K.,razen pri sexu.
> Bi ga prevarali, varali ali bi ga zamenjali?

Če se tako fino štekata, bi se pa morda dalo pogovoriti še o nočnih aktivnostih in kaj spremeniti eh ? Ali pogovor sploh ni več varianta dandanes.

zamenjala.

Multisolko napisal:

> Če se tako fino štekata, bi se pa morda dalo pogovoriti še o
> nočnih aktivnostih in kaj spremeniti eh ? Ali pogovor sploh ni
> več varianta dandanes.

Tale komentar je pa čista desetka!

Pogovor je vsekakor zanimiva zadeva, ampak ponavadi pogovor ne reši ničesar…pomembna so dejanja….kaj boš razglabljal raje delaj!
Lep dan vsem:)

Definitivno je sex med partnerjema zelo pomenben v ljubezenski vezi.Če sex torej ni zadovoljiv se prikrajšana oseba počuti nezadovoljno v sexualnem lajfu in to je povod,da tudi druge stvari med partnerjema začnwejo “škripati”,pojavi se seveda nezadovoljstvo in nervoza med partnerjema.Rešitev je torej maximalno ujemanje v sexu.

zadnja možnost

Pa če pogovor ne reši zadeve, ali pa če je eden od partnerjev bolan, ali pa če je frigiden, ali pa precej starejši…?
No, pa je spet ista tema, ali je plačan sex tudi varanje.

Če se dva ne ujemata v sexu je vsekakor bolje, da sta narazen kot skupaj.

samo zaradui seksa se pa takega človeka ne splača varati, še manj pa zapustiti, še tako piškav oreh si želi biti stren-tako da z pravim pristopom bi se tudi to uredilo

Če se ne ujemaš v sexu se tud na drugih področjih ne moreš!
Kdor to trdi laže!

seks predstavlaj max 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dobrega partnerskega odnosa in ne moreš graditi dobrega odnosa na seksu , je pa res da če se tu ne rešjio težave lahko uniči 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tistega kar je dobro

če imaš moralne zadržke okoli varanja se spomni kako to delajo eskimi…

Nimam nobenih moralnih zadržkov, pa zaenkrat tudi nobene želje da bi se s komerkoli zapletala.Tako kot je sedaj mi popolnoma ustreza in si zaenkratne bi zapletala življenja.Če bo pa potreba po tem, bomo pač zadevo spremenili..Popolnoma verjamem, da tisto česar ne veš ne boli.

že misliti o tem je greh, velik grešnik si alexandra, velik grešnik..

Kaj pa prijateljstvo med partnerji, ne obstoja?Je torej sex pogoj za razumevanje?Kako smo potem lahko z nekom prijatelji, čeprav z njim ne sexamo?Potem velja, da prijateljstvo med moškim in žensko ni možno?

seveda je možno,odvisno s kom in kako.

Prijateljstvo!?
Hmmm…slej ko prej pride tudi sex in kaj je pol to! A je še prijateljstvo?

Ja,pa res.Pa še v cerkev ne hodim, da bi mi kdo odpustil te grehe.

Al pa ne…………..imam prijatelja že mnogo let; ampka res prijatelja v pravem pomenu besede in nobenemu na kraj pameti ne pade, da bi se spustila v kaj intimnega. Nisva si niti tako “fizično” všeč, da bi se kaj takega lahko zgodilo.

Ne vem če je dober sex glih greh!?
Prej bi rekel da je užitek:)

Precej zapleteno, torej…dobrega partnerskega odnosa ni brez dobrega sexa, prijateljstvo pa slej ko prej pripelje do sexa?

New Report

Close