Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je to nova moda v LJ, da greš s psom v trgovino?

Kaj je to nova moda v LJ, da greš s psom v trgovino?

Aha. In cerkva in pamž?


Bo treba kakšno knjigico prebrat, ali pa po internetu posrfat.
Pasja slina je sterilna, čudno kajne ???? še večji čudež, pasje bolhe ne gredo na ljudi ??


Bo treba kakšno knjigico prebrat, ali pa po internetu posrfat.
Pasja slina je sterilna, čudno kajne ???? še večji čudež, pasje bolhe ne gredo na ljudi ??[/quote]

bo treba mal mon zgodovino pregledat, pasjeljubke znajo povedat, da pikajo tudi


Bo treba kakšno knjigico prebrat, ali pa po internetu posrfat.
Pasja slina je sterilna, čudno kajne ???? še večji čudež, pasje bolhe ne gredo na ljudi ??[/quote]

bo treba mal mon zgodovino pregledat, pasjeljubke znajo povedat, da pikajo tudi[/quote]
uši od njihovih sončkov ;-)))

bo treba mal mon zgodovino pregledat, pasjeljubke znajo povedat, da pikajo tudi[/quote]
uši od njihovih sončkov ;-)))[/quote]

🙂 ha, ha ha ej stari faca si (mal heca)

Ene tete se mi prav smilite. Doma imate smrdeče in prdeče dedce ki zaudarjajo po alkoholu, ščijejo mimo školjke, v umivalniku puščajo cel kup kocin, zvečer se ne stuširajo in operejo zob, gate si preoblečejo enkrat na teden, vrtajo po nosu in kroglice frcajo naokoli…….
Pes ne počne nič od tega. Proti vašim dedcem in razvajenim pamžem je pes človek. Ve pa slabše kot navadna goveda. ( Kravice, ne mi zamert ).
Fuj in fej, opice (opice, ne mi zamert) primitivne zagamane.


uši od njihovih sončkov ;-)))[/quote]

🙂 ha, ha ha ej stari faca si (mal heca)[/quote]
Še malo heca:
Gospa s psom pride na avtobus, pes se vsede zraven nje in nekega potnika, potnik glasno, že čutim kako po meni bolhe lezejo! gospa : Piki pojdi stran, gospod ima bolhe ;-))))

amen.


Ola, kajzarca, si se razhudila:)))) Preveč kvasa danes v masi? Ampak prav pa imaš! Zelo!!

Se vidi, da ste močvirnki še 100 let za opicami :-)))
Pri nas na štajerskem, gredo lahko psi (človekov najboljši prijatelj) z lastniki v Europark, kjer se lahko po mili volji sprehajajo, ne v torbi, ampak lepo po svojih nogicah. Zdaj se pa požri, baba zafrustrirana…. Če te moti pes v torbi, potem si pa res…. sama veš kaj 😛

joj,joj sušno obdobje

Yap!
In dedci tistih kokoši (kokoške, ne mi zamert) gredo lahko kadarkoli celo na obisk v porodnišnico, k teti v bolnico, na avtobus (z usranimi gatami) brez zaščitne obleke, v cerkev, k zobozdravniku za LJUDI….pa nima nihče nič proti. Ne, en čist kužek, ki je lepše vzgojen in je tudi precej lepši videti od tulečeih in razvajenih pamžev ki v trgovini s polic vlečejo vse živobarvne reči….pa tja res ne sme.
Človeška brezmejna neumnost me je vedno strašansko žalostila. In očitno razjezila tudi.

Za mizo sedita gospod in njegov pes. Mirno kartata.
Pride kolega in začudeno gleda v psa s kartami med tacami.

Presenečen komaj izdavi: “Matr, maš ti pametnega psa. Da zna kartat… kaj takega pa še ne.”

Gospod dvigne pogled in zmajajoč z glavo pravi: “Kaj? Pametnega? Pojma nimaš. Vsakič, ko ima dobre karte, maha z repom. Tako neumen je.”

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Tukaj kjer zivim , v vsaki no skoraj vsaki pizzeriji, trgovini , vecjih nakupovalnih centrih, imajo skledico z vodo za pse, na vidnem mestu, kar pomeni , da so tudi psi enakopravni obiskovalci, razen v trgovinah z zivili..Tam na vratih imajo obesen znak z podobo lustnega kuzeka z napisom: zal, jaz tukaj ne smem vstopiti, zunaj bom pocakal…

never give up:) Good night, Good night! Parting is such a sorrow That I shall say good night till it be morrow W.Sh.

No takole, pes , ki ga imam je že 6-ti , in 40 let imam pse, vedno so bili lepo vzgojeni.
Res pa je, da nikoli nisem šel v noben lokal s psom , enostavno mi to ne sede, nimam nič proti če kdo pride s psom, samo sam pač ne grem.
Pes gre sicer povsod z mano samo počaka zunaj , razen poleti ko grem recimo na gostinski vrt, takrat leži poleg.

No, v trgovini sem že doživela, kako ljudje odpirajo jogurte in vtikajo prste notri in probavajo hrano, pretipajo komplet zelenjavo in sadje, celo nohte notri zasadijo, se praskajo po glavi in hodijo na wc brez da bi si umili roke in nato pretipajo vse izdelke na policah. Da ne omenjam kolikokrat sem doživela smrad v obliki švica od ljudi, ki se sprehajajo po trgovinah To je pa res čisto in apetitlih. Kaj takega noben pes ne more narediti in toliko bacilov raztrositi kot jih lahko en človek. Pa nimam psa doma, samo sem velikokrat že doživela kakšni packi znajo biti ljudje. Sicer pa je to v EU nekaj povsem normalnega, verjamem pa da tukaj v Sloveniji je še veliko zahojenih ljudi, ki se jim zdi pes v trgovini znanstvena fantastika, kot se je stoletja nazaj zdela televizija.

slep gre lahko z psom kamor hoče.če je lastnik trgovine oz lokala proti in ne dovoli vstopa ga lahko celo prijaviš.:)

Zdaj šele vidim med kakšnimi primitivci živim. Nekateri ste res 100 let za leseno žlico in to v največji meri Ljubljančani ki se imate tako za oh in sploh in imate toliko za povedat o Štajerski. Pridite malo v moje konce – živim v 10x manjšem mestu pa smo očitno 100 let pred vami po miselnosti in kulturi. Toliko o našem glavnem “mestu”. Pa saj je po eni strani boljše da ostanete primitivci tam kjer ste in ne delate sramoto ostalim Slovencem ki smo prestopili meje Balkana (državne in tiste v glavi).

… pri vas ni razlike med ljudmi im živalmi.

Sem mislila da bo šla debata v drugo smer, pa gre v pravo:)
tudi sama sem mnenja, da marsikateri pamž ne bi smel v trgovino, pravzaprav sploh ven iz stanovanja ker so tako nevzgojeni.

je pa res, da gre v tujini moj pes lahko v večino trgovin. pri nas te pa na rožniku naderejo, kaj vi tukaj delate s temi psi umazanimi.

Pa je kužek na Rožniku privezan?

Vzgoja ne igra vloge? Zakaj se mi zdi, da si ena tistih mamic, ki imajo doma sončke?

Samo da te ne motijo vrabčki, miške, podgane, ščurki, molji in kar je še takšne zalege.[/quote]

ne motijo me, ker jih ni v moji hiši

vaša stanovanja pa smrdijo po psu, kar mene ne moti

še vedno trdim,da pes ni za v trgovino, kjer kupujem kruh in pecivo[/quote]

Ponavljam vprašanje: zgoraj našteti v trgovini te pa ne motijo? Ker so v trgovini, veš.

Jaz bom pa samo to rekla: noben pes me ne more tako razočarati, kot me lahko kakšen dedc!

Psi in mačke so mi zelo všeč in me načeloma v trgovinah ne motijo. Odkar se je pri mojem otroku razvila močna alergija na pasjo in mačjo dlako, pa me to, da bo zaradi tega pogosteje prišel v stik z dlako skrbi. Razumem lastnike psov, da jih ne želijo puščat cele dni same. Najprej so v službi, nato po opravkih in vsaj takrat si ga vzamejo s seboj.

New Report

Close