Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naredit, ko se hčerka zaplete z južnakom

Kaj naredit, ko se hčerka zaplete z južnakom

Upaj samo da jo bo čim prej namikastil . Takrat bo privekala domov, vsa v bulah, po tistem bo lažje, je pa morda del krivde tudi vajin, skozi otroštvo ji nista predočila negativnih lastnosti tovrstne populacije, zato ne zna prepoznati nevarnosti, tu je krivda povsem vajina.

Srčno upam, da se bo odselila in prekinila stike s tabo. Kdo ti daje pravico določati svojemu otroku partnerja? Ona bo živela z njim, ne ti.


Ja, fulll imamo podobno kulturo in navade! Ahaha!
Z balkanci še še, s temi, ki jih ti navajaš, pa ne. Sploh kakšni v komunizmu ateistično vzgojeni imajo res dosti skupnega z njimi. Niti ne gre samo za vero, tudi standard, navade, službe, ma vse je drugače. Vi si samo domišljate, da ste jim podobni. Mi pride zdaj na misel Maja Keuc, dete, ki ni poznalo verske vzgoje, tisti njen Šved in njegova familija pa ful verna, je morala še v cerkvi pet. Nič čudnega, da sta zdaj na off.
Dokler bodo Slovenci za 1. maj pekli čevape, verjemite, d aimajo več skupnega z južnimi kot s preostalo Evropo.
[/quote]

Podpis! Ateistično vzgojeni simpatizerji socializma (teh je v Sloveniji ogromno) z zahodnjaki in severnjaki nimajo nič skupnega.

Če greš dovolj na sever, prideš na jug.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A vi resno mislite, da so pa nasi sinovi terno zadeli, ker se dobivajo z vaso hcero, ki ima primitivno in zagamano familijo do konca? Da ne govorim o teh vasih princeskah… se ne bom spuscala na vas nivo.
In kje je razlika med vami in nami?
Nam je pomembno, da je nas otrok z nekom, ki ga osrecuje, in ne z nekom, ki bo ustrezal mojim kriterijem.
Pa naj sem 100x cefurka, sem lahko ponosna na vzgojo in vrednote, ki jih prenasam na svoje otroke.

in oče takrat vsaj opozorila, pa me nista. Niti takrat mi ni svetila opozorilna lučka, ko je o težava v njihovi družini govoril kot o posledicah gobcanja žensk.
Ker imava otroka, bo ostal večno del nas, ampak otroku se vsak dan opravičim, ker sem mu izbrala takega fotra.

Podpis! Ateistično vzgojeni simpatizerji socializma (teh je v Sloveniji ogromno) z zahodnjaki in severnjaki nimajo nič skupnega.
[/quote]

Bolje biti ateistično vzgojen simpatizer socializma kot katoliško klerikalno vzgojen simpatizer ali sodelavec ustaštva, fašizma, nacizma … To je bilo tudi zahodnjakom že pred več kot 75 leti jasno.

Jaka 31
Tebe bi mogo kdo pošteno namikastit budalo. Kaj te misliš da samo južnjaki tepejo babe Slovenci pa ne ha?

Slovenci tudi kakšno ustrelijo v srce medtem, ko puško “čisitjo” ali pa kakšno roko odrežejo …

Slovenci tudi kakšno ustrelijo v srce medtem, ko puško “čisitjo” ali pa kakšno roko odrežejo …
[/quote]

Slovenci? hehehe

Bolje biti ateistično vzgojen simpatizer socializma kot katoliško klerikalno vzgojen simpatizer ali sodelavec ustaštva, fašizma, nacizma … To je bilo tudi zahodnjakom že pred več kot 75 leti jasno.
[/quote]

Falot vagina? :)))

Falot vagina? :)))
[/quote]

Austin Powers.

Slovenci tudi kakšno ustrelijo v srce medtem, ko puško “čisitjo” ali pa kakšno roko odrežejo …
[/quote]

Veš fegy, našemu sosedu je bilo pa škoda naboja in jo je kar s kladivom v spanju, v zgovor pa je rekel, e pa šta, nije mi više bila dobra i nije znala kad treba šutjeti.
No njegov sin se je potem ditasnciral od fotrovih dejanj, iz priimka izbrisla zadnji zlog.

Daj napiši kaj več o vrednotah, pls 🙂

Če bi te opozorila, bi to bilo politično nekorektno in bi jih po novem celo lahko prijavila zaradi sovražnega govora. No ja, pa še pomagalo ne bi nič. Efekt bi bil ravno nasproten.

Drgač pa, Slovenke ne veljajo za dobre življenjske partnerice…južnjaki se jim običajno ognejo.

Za dober reproduktiven izid priporočam gensko analizo hčerke in vsakega od partnerjev. Plodi naj se s tistim, ki bo genetsko najbolj drugačen. To je edini pravi pristop za zdravo človeško populacijo v prihodnosti. Amen!

Odvisno kdo je ta juznjak in iz kaksne druzine je. Tako kot niso vsi slovenci biseri tidi vsi juznjaki niso zanic.
Tud juznjakinje lepo vzgajajo svoje sinove in slovenke slabo svoje hcere in obratno
To da si slovenc ne pomen da si nujno super duper
To je navaden mit da vsi juznjaki tepejo svoje zene ..moj oce (prihaja iz bih) v zivljenju ni dvignil roke nad mojo mamo rojeno slovenko ..nasilje nad zeno je bilo vedno nekaj nesprejemljivega in vrednega prezira v njegovih oceh ker tako se obnasajo opice in ne clovek
To da so slovenci obsedeni in castijo nemce in ostale severnjake kot bogove pa ni nic novega..kompleks manjvrednosti pac..

Če se ti vidiš kot južnjaka, prav. Nekateri se ne.
[/quote]

Za zgoraj nastete Avstrijce, Nemce in Francoze si pac juznjak, Slovan in primitivnez.

Ja, hudica!
A ce bi pripeljala Svabota, bi bilo pa ok? Ves, Nemci tudi niso nase gore list!
[/quote]

Napisala je, da ni ok kot mož, se pravi, da ni težava samo v tem, da je OD DOL….

Falot vagina? :)))
[/quote]

Ne, Alotta Fagina.


Problem je če prinese prtljago zraven, ker potem se jih ne rešiš več!

Slovenci tudi kakšno ustrelijo v srce medtem, ko puško “čisitjo” ali pa kakšno roko odrežejo …
[/quote]

Njegova mati je iz muslimanskih vrst, oče pa njen falot, prava muslim mafija. Neverjetno, kako te ženske vedo, koga si podrediti in kako. Za en fuk je naredil celo štalo. Bedak.

Njegova mati je iz muslimanskih vrst, oče pa njen falot, prava muslim mafija. Neverjetno, kako te ženske vedo, koga si podrediti in kako. Za en ****** je naredil celo štalo. Bedak.
[/quote]

f u k

Dobro jutro! Vsem nazdravje s kavico.
Če bi še enkrat izbirala, bi izbrala dalmatinca ;)))

New Report

Close