Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naredit, ko se hčerka zaplete z južnakom

Kaj naredit, ko se hčerka zaplete z južnakom


Tipičen odgovor ćefurja, itak takoj pomislite na nasilje.
Poglej, moja otroka sta po spletu naključij še vedno arijca, moji stari starši so imeli po obeh straneh zeleno karto, dobil sem ženo katere mati je dekliški priimek imela še nemški, oče je tudi preverjen domorodec.
če bosta otroka dobila Slovenko bom srečen, če bo Hrvatica tudi ok, nižje dol mi ne bo preveč všeč, sta pa otroka lepo vzgojena in vesta kaj pomeni mešanje ras z nečisto krvjo.
[/quote]

Če so tvoji otroci Iranci, potem razumem tvojo zakompleksanost, ker tudi te v Sloveniji gledajo malo postrani.

dregnil Damjan ali Jure Janković?

Slabo se ji piše. Morda se uspete dogovorit za odškodnino za deviški venček.

Probajte iztržiti čimveč.

pa ka si ti nor??? ka bojo ludi rekli,sosedi,?? ne ga srat,boljš,da ma pijanega slovenčka,kot pa Bosanca,ki jo ima rad,ne ga srat ,takoj jo zapret

pa ka si ti nor??? ka bojo ludi rekli,sosedi,?? ne ga srat,boljš,da ma pijanega slovenčka,kot pa Bosanca,ki jo ima rad,ne ga srat ,takoj jo zapret
[/quote]

Ker bosančki pa sploh ne pijejo. Nikoli. Kajne?

Bosanci in ostali južni imuni na alkohol. Oni SPLOH ne možejo bez doze. Rakija, pa rakija, pa rakija….prideš na obisk, najprej dobiš pod nos nešto žestoko…da o njihovem poniževalnem odnosu do žena sploh ne pišem.

Poglej samo južne obraze! Že pri tridesetih kažejo tiste znane pijanske poteze (Oliver Dragojević, Nino Robić, Robert Pešut, Jan Plestenjak….)

Onda – lozovaća. Miloš Kovačič je ravno zato dobil posle za KRKO v Rusiji, ker ga je toliko nesel….


Ti pa res poznaš veliko južnjakov. Po tem, kar tukaj pišete kao Slovenci, se je rese za zamislit kakšen je ta slovenski gen.

Če so tvoji otroci Iranci, potem razumem tvojo zakompleksanost, ker tudi te v Sloveniji gledajo malo postrani.
[/quote]
Kar tolaži se..

Se je moja sošolka spetljala z enim južnim mešancem, srarši od dole, on rojen tukaj. Je zgledal normalen fante, sam da je bil z Rakove jelše. Je želel bit kot slovenc, pa mu z leti vsakič bolj ta njihov musli talent ven seka. Ko sta dobila otroka, obrezat, svinjine ne sme niti ona več jest, pa ni važno kje, tud pri svojih starših ne. Je iz ene lepotice postala ena reva, ki ga živi, če prav se na zunaj kažejo kot haj femily. Otrok je pa po rojstvu bil kar en teden brez imena, ker je blo ubogi revi težko povedat, da sploh ni mela besede pri izbiri imena.Izbral je ime , ki ga še v Bosni težko dajo otroku.
In ta 25 let star, uglajen poba, se je obrnil v pol leta . Zdaj ma ona vsake tolk časa kakšen črn uč, ker jo tamal z glavo butne v arkado. Vozi se pa le v BMW ju, sam si ga je sama kupila, še preden je njega spoznala. Še to ji bo vniču, potem bo pa lahkp šla domov. Dela pa mutna posla.

Zakaj ga nisi s piskrom po glavi? Ker si le motovilila, jokcala in mu še vedno nastavljala?
Pa trezna sta bila tudi oba, anede?
K južnjaku si prišla pa le z vrečko umazanih cunj? Nakladaj komu drugemu!
[/quote]

Za info, ne pijem alkohola, Slovenc ga je mnogo več kot juznak. Kar se pa zlorabe tiče, pa moli boga, da se ne znajdes v njej, je težko ven, zelo težko, pa se mi ne da zdej pisat o tem. Če mi je zaradi počasnih sodnih mlinov pomagala varna hiša, se ne pomeni, da nimam premoženja, pomeni da me on mogel najti. Imam pa pod palcem verjetno več kot ti, tako sem stopila v vezo z mnogo več kot ti v svojo, pa se pozres se lahko, tudi moj juznak ni prišel v vezo s culico. Sicer pa ti, ki si sposoben kaj takega napisat ne mores biti prida nikjer.


Pa o cem ti zdaj govoris.?
Sej nismo v savdski arabiji ampak v slo
Jaz zivim v slo in moji otroci tud
Ja itak da ne bom pustila da mi hcer mlati juznjak al pa slovenc sploh nima veze kdo je
Kaj mislis da bom stran gledala.?
[/quote]
Ti ne boš storila nič, ker si mala miška za v izložbo! Tvoj Slovenec, ki se obnaša čisto po južnjaško bi pa storil marsikaj! Nisem balkanofob in spoštujem vse narode! Ti ga le hvali, zavedaj pa se, da imamo nekateri odličen spomin in se dobro spomnimo, kako so se dvajset let nazaj pretepali po Ljubljani, on in njegovi južnjaški prijatelji s Fužin, Most in Štepanjskega naselja!
Seveda se vam je bil primoran prilagoditi, če je želel biti član vaše “HOH” družine s staro hudičevko na prestolu, ki je vladala s trdo roko in je vse pod preprogo pometla. Čudim se, da še ni položil roke na tvoj strupeni jezik, ko je tako vskipljiv ker je hudičevka že lep čas pod rušo.

Tri prijateljice: Londončanka, Parižanka in Fata – sedijo pri kavici.
Pogovarjajo se o možeh, kako so leni in doma nič ne pomagajo. Sklenejo, da jih bodo naučile kozjih molitvic in se zmenijo, da se čez dva tedna spet dobijo in poročajo o uspehih. Londončanka – prvi dan nisem videla še nič, drugi dan tudi ne, tretji dan sem pa že videla, kako obeša nogavice, ki jih je sam opral.” Parižanka – “Pri meni je bilo podobno. Pierru sem povedala, da ne bom več kuhala in pomivala posode. Prvi dan nisem videla še nič, drugi dan tudi ne, tretji dan pa sem videla, kako si peče jajčka na oko.” Fata – “Tudi jaz sem Mujotu rekla, ne perem njegovih smrdljivih nog, ne pospravljam in ne kuham več. Prvi dan nisem še nič videla, drugi dan tudi ne, tretji dan pa sem že lahko odprla eno oko”

Za info, ne pijem alkohola, Slovenc ga je mnogo več kot juznak. Kar se pa zlorabe tiče, pa moli boga, da se ne znajdes v njej, je težko ven, zelo težko, pa se mi ne da zdej pisat o tem. Če mi je zaradi počasnih sodnih mlinov pomagala varna hiša, se ne pomeni, da nimam premoženja, pomeni da me on mogel najti. Imam pa pod palcem verjetno več kot ti, tako sem stopila v vezo z mnogo več kot ti v svojo, pa se pozres se lahko, tudi moj juznak ni prišel v vezo s culico. Sicer pa ti, ki si sposoben kaj takega napisat ne mores biti prida nikjer.
[/quote]

Sam nik ti pove, da tvoja izkušnja daje vedeti, da je imel tip neko zaslombo, da si imela toliko težav. Ker je vedno tako. In čemu ga v resnici nisi s piskrom? Ker si bila ustrahovana ali zakaj? Vprašanje je bilo provokativno ravno zaradi tega, da poveš resnico, meni ni mar, katere narodnosti je bil.

No, to je presneto res.
Sva prišli k svojima vojakoma, dol v šiptarijo, na obisk istega dne, ona čedna, postavna Bosanka, on en bolj naduvan, isto Bosanec. Vsi mladi. Že takoj prvi dan sedeli na kavi, v skupini njihovih sotovarišev.
Naslednji dan enako.
Kar me je vrglo s stola, ona prisilno nasmejana, z zaprtim očesom in razbito arkado. Svetovano mi je bilo, naj držim jezik za zobmi. Meni, 21letnici, nič jasno. On do mene maziljen.
Takrat sem tja potovala sama, do Prištine z letalom, naprej z busom in šinbusom. Ves čas so me varovali naši vojaki, intuitivno, takoj, ko so slišali, kam grem, ki so se vračali v svoje enote. Danes si ne upam, ni več varno.

Koliko ste nekateri smešni. V čem ste potem taki starši kot si ti in tebi podobni v razmišljanju drugačni od Arabcev, nad katerimi se zgražate za njihovo početje?!

Koliko ste nekateri smešni. V čem ste potem taki starši kot si ti in tebi podobni v razmišljanju drugačni od Arabcev, nad katerimi se zgražate za njihovo početje?!
[/quote]

Ko boš bla oče, boš bla razumela.

Koliko ste nekateri smešni. V čem ste potem taki starši kot si ti in tebi podobni v razmišljanju drugačni od Arabcev, nad katerimi se zgražate za njihovo početje?!
[/quote]

V tem je razlika, da v njemu vre, a ji ga ne bo prepovedal, arabec jo bi pa pretepel in ji dal p**** zašiti, da se slučajno ne bi sku.rbala.

V tem je razlika, da v njemu vre, a ji ga ne bo prepovedal, arabec jo bi pa pretepel in ji dal p**** zašiti, da se slučajno ne bi sku.rbala.
[/quote]
Dobro si napisal mu VRE, ampak je ne bo pretepel oziroma tako kot si ti rekel, ker se zaveda kje bo končal. Če bi bile stvari tudi pri nas drugače, ne dvomim, da bi ji tak tip človeka dal lekcijo.

Ko boš bla oče, boš bla razumela.
[/quote]
Ne boš verjel, da sem starš in otroke lepo podučim in jim pokažem kako stojijo stvari in kaj je pomembno pri ljudeh cenit.
Ljudje, ki pač nimajo v družini nikogar, ki bi bil drugačne nacionalnosti in mogoče vere pač sodijo po nekih stereotipih in zato tak pogled.
Jaz bi rada videla statistiko ločitev po nacionalnosti.


Ne boš verjel, da sem starš in otroke lepo podučim in jim pokažem kako stojijo stvari in kaj je pomembno pri ljudeh cenit.
Ljudje, ki pač nimajo v družini nikogar, ki bi bil drugačne nacionalnosti in mogoče vere pač sodijo po nekih stereotipih in zato tak pogled.
Jaz bi rada videla statistiko ločitev po nacionalnosti.
[/quote]

Jah, sej. Že spet po babje. Lepo je napisano, da, ko boš bla oče. Pa njega praš.
Sam dej mu do besede, če zmoreš. Pa, če ti bo po pravici povedal, glede na to, da te pozna in mora bit tiho.
Ko boš pa v reali v taki situaciji, se spomni na tvojo statistiko.
Kolkr si srborita in impulzivna… Si prava levinja, ne? Zato, ne nakladaj.

Mi smo vsi politično korektni. Ne motijo nas ne Bosanci, ne šiptarji, ne črnci. Ampak v familijo jih pa nihče noče.


Dobro si napisal mu VRE, ampak je ne bo pretepel oziroma tako kot si ti rekel, ker se zaveda kje bo končal. Če bi bile stvari tudi pri nas drugače, ne dvomim, da bi ji tak tip človeka dal lekcijo.
[/quote]

Motiš se. Vsem nam kdaj vre iz upravičenih in neupravičenih razlogov. Vsi smo samo ljudje. Kako ti svoje vrenje nadziraš, oceniš, kaj je prav in kaj ne, ter kaj v takem primermu pokažeš s svojimi dejanji, je pa tisto, kar dela razliko med nami. Na to, kaj smatramo za prav in kaj za narobe, pa veliko vpliva kultura iz katere prihajamo.


Yes doktor vsevedi 😂😂😂


Yes doktor vsevedi 😂😂😂
[/quote]

Pejd svojga pobožat pa polubčkat.🤗 Ln.

Motiš se. Vsem nam kdaj vre iz upravičenih in neupravičenih razlogov. Vsi smo samo ljudje. Kako ti svoje vrenje nadziraš, oceniš, kaj je prav in kaj ne, ter kaj v takem primermu pokažeš s svojimi dejanji, je pa tisto, kar dela razliko med nami. Na to, kaj smatramo za prav in kaj za narobe, pa veliko vpliva kultura iz katere prihajamo.
[/quote]
Kako bi pa odreagiral, ko bi tvoja hči bila s Slovencem in bi jo poniževal, udaril, varal,….?


Taka drama okoli tega s kom bo ali ne bo hčerka, slovenščina pa takšna, da bi se je še Albanec sramoval.
Uporaba nedoločnika in namenilnika ti ni najbolj jasna, pa tudi nekatere druge besede so zapisane v polomljeni slovenščini. Zanalaš? Resno?? Vstrajala? V tebi vre? Potemtakem niso samo južnjaki vročekrvni! 🙂

New Report

Close