Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naredit, ko se hčerka zaplete z južnakom

Kaj naredit, ko se hčerka zaplete z južnakom

Kaj naredit… roštilj, kaj pa boš?

Če ga kupi z dovolj denarja, je tudi ne bo, dokler ta le bo. Je dovolj teh primerov.
[/quote]
Ne vem kaj s tem mislis
Vem pa da si neumn


Ne vem kaj s tem mislis
Vem pa da si neumn
[/quote]

Neumn? Si pozabila slovensko?
Če ima punca dovolj premoženja, ki ga prinese v zakon, je ne bo nihče tepel, niti muslimam ne, ker se deklino da razdediniti.
Ne razumeš? Ajja, asociacija. Le zgolj slučajno, je pa res.

Bila sem s Slovencem, me je skoraj spravil na psihiatrijo, zgarbal da ne štejem, sodni mlini so počasni, rešitev je bila varna hiša. Po letih sem spoznala juznaka, samo srce ga je, danes štejeva 8 let skupnega življenja. Ti si pa bedak, to je neozdravljivo.

Bila sem s Slovencem, me je skoraj spravil na psihiatrijo, zgarbal da ne štejem, sodni mlini so počasni, rešitev je bila varna hiša. Po letih sem spoznala juznaka, samo srce ga je, danes štejeva 8 let skupnega življenja. Ti si pa bedak, to je neozdravljivo.
[/quote]

Zakaj ga nisi s piskrom po glavi? Ker si le motovilila, jokcala in mu še vedno nastavljala?
Pa trezna sta bila tudi oba, anede?
K južnjaku si prišla pa le z vrečko umazanih cunj? Nakladaj komu drugemu!

Neumn? Si pozabila slovensko?
Če ima punca dovolj premoženja, ki ga prinese v zakon, je ne bo nihče tepel, niti muslimam ne, ker se deklino da razdediniti.
Ne razumeš? Ajja, asociacija. Le zgolj slučajno, je pa res.
[/quote]
Daj daj take neumnosti pa se ne. Zakaj bi razdedinili hcer ker jo moz tepe .? Ni vazno bila ta hci muslimanka,slovenka,hrvatica ali moz musliman,slovenc ,hrvat ona pa nekaj drugega..tistega ki ti tepe hcer prijavis hcer pa domov odpeljes..jaz vem da me noben ne bi ustavil ,da hcere ne bi iztrgala iz rok nasilneza,ne pa da jo grem razdedinjit ,da bo se bolj v curcu in odvisna ko ne bo imela svojega denarja.
Dej dojet da je druzinsko nasilje prisotno tako med revnimi kot bogatimi in srednji slojem in v vseh kulturah


Daj daj take neumnosti pa se ne. Zakaj bi razdedinili hcer ker jo moz tepe .? Ni vazno bila ta hci muslimanka,slovenka,hrvatica ali moz musliman,slovenc ,hrvat ona pa nekaj drugega..tistega ki ti tepe hcer prijavis hcer pa domov odpeljes..jaz vem da me noben ne bi ustavil ,da hcere ne bi iztrgala iz rok nasilneza,ne pa da jo grem razdedinjit ,da bo se bolj v curcu in odvisna ko ne bo imela svojega denarja.
Dej dojet da je druzinsko nasilje prisotno tako med revnimi kot bogatimi in srednji slojem in v vseh kulturah
[/quote]

Kako jo boš odpeljala, odraslo osebo, če boš sploh do nje prišla, če sama tega noče? Omamila in proti njeni volji?
Tem ženskam se tako sperejo možgani, da je sposobna ladtno mater v nevarnost spraviti! Ti, punca, sploh nimaš nobene realne predstave o življenju, ki ga ne poznaš, čeprav se ravno dogaja v okolju, ki ga pa poznaš, tudi v Sloveniji, ne le v Bosni in Izraelu. Živiš v stekleni kupoli, v akvariju.
Boš odpeljala svojo hči, vnuke, njene otroke pa pustila v tistem okolju, ker ji jih bodo odtujili? Oni so njihovi državljani, ne slovenski, nje?
Najela in plačala vojsko, specialce? Napravila mednarodni incident?
To ni Slovenija, ne pozabi. Tu se lahko afnaš.

Kako jo boš odpeljala, odraslo osebo, če boš sploh do nje prišla, če sama tega noče? Omamila in proti njeni volji?
Tem ženskam se tako sperejo možgani, da je sposobna ladtno mater v nevarnost spraviti! Ti, punca, sploh nimaš nobene realne predstave o življenju, ki ga ne poznaš, čeprav se ravno dogaja v okolju, ki ga pa poznaš, tudi v Sloveniji, ne le v Bosni in Izraelu. Živiš v stekleni kupoli, v akvariju.
Boš odpeljala svojo hči, vnuke, njene otroke pa pustila v tistem okolju, ker ji jih bodo odtujili? Oni so njihovi državljani, ne slovenski, nje?
Najela in plačala vojsko, specialce? Napravila mednarodni incident?
To ni Slovenija, ne pozabi. Tu se lahko afnaš.
[/quote]
Pa o cem ti zdaj govoris.?
Sej nismo v savdski arabiji ampak v slo
Jaz zivim v slo in moji otroci tud
Ja itak da ne bom pustila da mi hcer mlati juznjak al pa slovenc sploh nima veze kdo je
Kaj mislis da bom stran gledala.?

Kako jo boš odpeljala, odraslo osebo, če boš sploh do nje prišla, če sama tega noče? Omamila in proti njeni volji?
Tem ženskam se tako sperejo možgani, da je sposobna ladtno mater v nevarnost spraviti! Ti, punca, sploh nimaš nobene realne predstave o življenju, ki ga ne poznaš, čeprav se ravno dogaja v okolju, ki ga pa poznaš, tudi v Sloveniji, ne le v Bosni in Izraelu. Živiš v stekleni kupoli, v akvariju.
Boš odpeljala svojo hči, vnuke, njene otroke pa pustila v tistem okolju, ker ji jih bodo odtujili? Oni so njihovi državljani, ne slovenski, nje?
Najela in plačala vojsko, specialce? Napravila mednarodni incident?
To ni Slovenija, ne pozabi. Tu se lahko afnaš.
[/quote]
Židovska posla!
Njihove princeske so nedotakljive.


Pa o cem ti zdaj govoris.?
Sej nismo v savdski arabiji ampak v slo
Jaz zivim v slo in moji otroci tud
Ja itak da ne bom pustila da mi hcer mlati juznjak al pa slovenc sploh nima veze kdo je
Kaj mislis da bom stran gledala.?
[/quote]

Ko ti bo hčer zbasala z izvoljencem čez mejo, pozabi na to, kako jo boš na svoj način reševala. Misliš, da ostali starši dopuščajo teror nad svojimi otroki?
Poglej samo v šole in vrtce pri nas, večinoma se teror le skrije pod preprogo.
Si zelo naivna, že z zapisom o Savdski Arabiji. Saj še tega ne veš, kaj se v resnici dogaja v tvoji deželi Izraelu. Sama si zapisala, da tam ni nobenih nepravilnosti. O realnem življenju veš le toliko, kolikor si dopuščaš čez lastni akvarij pogledati.


Židovska posla!
Njihove princeske so nedotakljive.
[/quote]

Dej dej da si ne bos kej naredu..

Od kar imam “južnjaka”sem spolno potešena. Vedno je dobre volje in nikoli nasilen. Prej sem imela Slovenca, drugega kot hoditi po gostilnah ni znal. Seks je bil brezvezen, tudi spolni organ je bil bolj majhen. Pijan je razgrajali in me poskušal večkrat udariti. Nikoli več Slovenca!


Tipičen odgovor ćefurja, itak takoj pomislite na nasilje.
Poglej, moja otroka sta po spletu naključij še vedno arijca, moji stari starši so imeli po obeh straneh zeleno karto, dobil sem ženo katere mati je dekliški priimek imela še nemški, oče je tudi preverjen domorodec.
če bosta otroka dobila Slovenko bom srečen, če bo Hrvatica tudi ok, nižje dol mi ne bo preveč všeč, sta pa otroka lepo vzgojena in vesta kaj pomeni mešanje ras z nečisto krvjo.

Poznam veliko primerov, ko so bila z južnaki zapletena dekleta izgubljena za vedno. Mislim, ne moreš rešiti vseh ….
[/quote]

Kakorkoli obrneš je vsak, ki je imel bilo kakšnega partnerja ne nek način zacahnan z njim skor celo življeneje, v negativnem al pozitivnem smislu. Jst sem že neki časa na tem svetu,, pa jih niti ne poznam toliko. Vem pa, da je bolj pomembna vera, kot nacionalnost, krščanska in pravoslavna vera še nekako gre, muslimanska s temi dvemi verami pa niti ne, edin, če je otrok te vere vzgojen svetovljansko. Imam osebno dva dobra kolega z muslimanskim imenom amapk obema se dobesedno jebe za vero, sta pa fer možakarja, da bolj ne morata bit, en ima otroka, drug ne in sin tega tega, ki ima otroke je odličen dečko, rojen tukej in šolan tukej in sem prepričan, da bo dober moški za bilo kakšno bejbo, ki bo ob njemu, ne glede na vero in barvo kože te bejbe.
Razmerja maldih iz mešanih ver so najboljša takrat, ko gresta na svoje in samo občasno obiskujejo svojce in, da sta oba tako izobražena, da ne posiljujeta en drugega z vero ampak se posiljujeta samo v postelji na prijeten način zarad strasti, pol je ta veza stoposto uspešna.
Staršem, ki imajo hčere in so orto nacionalisti se ponavad glih ta štala zgodi, ko se hčerka spajdaši s tistim, ki ga oni iz dna duše sovražijo in, kaj bi rekel, takim ljudem se lahko samo nasmeješ vsaj malo iz privoščljivosti, istočasno ji hje pa spet treba razumet, saj gre recimo 17 let njihove vzgoje v nič, z enim lepim pogledom žrebca njihove hčerke v pravem trenutku, tako, da je to pač jeba, jebi ga ampak največjo štalo starši naredijo, če hočjo hčerko odvrniti od te ljubezni, tako, da so starši v šah pat poziciji, no to se pri izobraženih ljudeh ne more zgoditi, orto nacionalistični bumbarji vseh ras pa hvala bogu naj trpijo, ko jih jebe.

Miki
miško…, pa lej, dobr si ti napisal… amapk nekaj o zavajanje zvodnikov. Zakaj se lepo vzgojena deklica, ki ima doma vse, od svoje sobe in kaj ti jst vem česa vsega zaljubi v zvodnika…. Preprosto zato, ker celo življenje živi dolgočasno življenje v svoji sobi, če nima nekih obšolških dejavnosti, šport, kultura itd., tukej je fora, zaradi česar se ji zamajako tal pod nogami zarad enga jebivetra, glumca skratka, ona se ne bo zlajubila v pridnega fanta, ker ji je enostavno preveč dolgočasen, zvodnik pa živi od mešanja zraka in nategovanja ljudi, nekdo jo mora celo življenje opozarjat na te ljudi….., glumce pač, pa nima veze spet katere nacionalnosti…

Ko ti bo hčer zbasala z izvoljencem čez mejo, pozabi na to, kako jo boš na svoj način reševala. Misliš, da ostali starši dopuščajo teror nad svojimi otroki?
Poglej samo v šole in vrtce pri nas, večinoma se teror le skrije pod preprogo.
Si zelo naivna, že z zapisom o Savdski Arabiji. Saj še tega ne veš, kaj se v resnici dogaja v tvoji deželi Izraelu. Sama si zapisala, da tam ni nobenih nepravilnosti. O realnem življenju veš le toliko, kolikor si dopuščaš čez lastni akvarij pogledati.
[/quote]
Zakaj bi pa njena hči “zbasala” čez mejo z izbrancem?
Morda se bo poročila s Slovencem, tako kot njena mati grda resnica?! 🙂
Nikoli ni napisala, da v Izraelu ni nepravilnosti. Drži se teme!


Zakaj bi pa njena hči “zbasala” čez mejo z izbrancem?
Morda se bo poročila s Slovencem, tako kot njena mati grda resnica?! 🙂
Nikoli ni napisala, da v Izraelu ni nepravilnosti. Drži se teme!
[/quote]

Aja, jo zasleduješ? Jaz je ne. Ona že ve, o čem imava debato in kaj piše.
Čemu pa pišeš kot multinik, registrirana pa pljuješ po njih? No?

Imaš pač preveliko pi..s …do in bela jetra. Včasih smo takšnim rekli da je k,,,urr,,,b..aaa.


Zakaj bi pa njena hči “zbasala” čez mejo z izbrancem?
Morda se bo poročila s Slovencem, tako kot njena mati grda resnica?! 🙂
Nikoli ni napisala, da v Izraelu ni nepravilnosti. Drži se teme!
[/quote]
Se je pofočkal židovski odvetnik od grde.
Skupaj držite ker je vaša zagovornica. 🖕Domov si jo vzemi! Zakaj si je pa Slovenca izbrala? Slovenci so za Slovenke!

Aja, jo zasleduješ? Jaz je ne. Ona že ve, o čem imava debato in kaj piše.
Čemu pa pišeš kot multinik, registrirana pa pljuješ po njih? No?
[/quote]

Nisem registriran in nikogar ne zasledujem. Drži se teme!!

Južnjakom je najbolj važno to da majo lepo frizuro, črtasto trenirko in bele športne copate aja pa bmw ali audi…


Pa velike trde kumare na katere natikajo S*******


Tipičen odgovor ćefurja, itak takoj pomislite na nasilje.
Poglej, moja otroka sta po spletu naključij še vedno arijca, moji stari starši so imeli po obeh straneh zeleno karto, dobil sem ženo katere mati je dekliški priimek imela še nemški, oče je tudi preverjen domorodec.
če bosta otroka dobila Slovenko bom srečen, če bo Hrvatica tudi ok, nižje dol mi ne bo preveč všeč, sta pa otroka lepo vzgojena in vesta kaj pomeni mešanje ras z nečisto krvjo.
[/quote]
Tipičen odgovor slovenclna z malim tičkom.


Jaz bi bil proti.
Kot so na začetku povedali: to je golo sprenevedanje, da “Švaba tud ni naše gore list”. Ne, ni. A tudi ni balkansko-dinarskega pogorja list! In to je velika razlika! Balkansko-dinarski narodi so enostavno kulturno primitivni! Na prvo žogo to mogoče deluje simpatično in sproščujoče, a ko je treba kako zadevo speljat odgovorno, vztrajno in delavno, se pa začne balkansko-dinarska šlamastika! Ja, Balkanci znajo simpatično osvajat, ampak to je ves njihov domet. Računajo, da bodo skozi življenje prišli s takimi ad hoc prilizovanji, romantičnimi improvizacijami, glumljenjem strasti – ko je pa treba kaj drugega izpeljat v življenju, pa eno samo izmikanje, izgovarjanje, hvatanje krivin, prelaganje odgovornosti in preprosto lenoba. In ženske so za njih dobitek, ne partnerke. Partnerstva ne poznajo, samo primitivno nadvlado in posesivnost. In kar je najbolj v oči bijoče: ne glede na to, koliko časa južnjaki živijo na severu, nikoli ne prevzamejo kulturno-civiliziranih navad severa. Nikoli! Vedno ostanejo globoko prepričani, da je njihov nazadnjaški primitivni način hvatanja krivin najboljši možni! Nikoli niso pripravljeni sprejeti, da ima severna civilizacija tudi kaj smiselnega in upoštevanja vrednega. Za njih je to samo poligon, kjer lahko izvajajo svoje balkansko-dinarske mučke in mutna posla!
Zato raje vztrajaj, da južnjaka ne bo pri vaši hiši. Hči naj kar trmari, a naj pač na svoji koži izkusi lekcijo. Južnjaka pa nikoli ne pusti blizu!

Tudi geografski pojmi so relativni.
Preseli se južneje od južnjaka.
Potem boš imela hčerko, ki se je zapletla s severnjakom 😉

Tudi geografski pojmi so relativni.
Preseli se južneje od južnjaka.
Potem boš imela hčerko, ki se je zapletla s severnjakom 😉
[/quote]

Pardon. Popravek: boš imel.

New Report

Close