Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naredit, ko se hčerka zaplete z južnakom

Kaj naredit, ko se hčerka zaplete z južnakom

Veš fegy, našemu sosedu je bilo pa škoda naboja in jo je kar s kladivom v spanju, v zgovor pa je rekel, e pa šta, nije mi više bila dobra i nije znala kad treba šutjeti.
No njegov sin se je potem ditasnciral od fotrovih dejanj, iz priimka izbrisla zadnji zlog.
[/quote]

Tudi Slovenci ne uporabijo vedno naboja … včasih je tudi nož čisto dovolj dobra izbira ali pa kar z rokami … ena boljših zgodb:

https://regionalgoriska.si/novica/hladnokrvno-ubil-sem-svojo-zeno

Če se dobro razumeta in sta si podobna, ne bo problemov. Je že razjahala z njegovega k***a in se odločila za resno vezo ali je še sveže?

Moja sorodnica se je poročila na črnogorskon obalo. Oba dr. On ni nič pomagal v gospodinjstvu. Za vse je bila sama, ko so prišli otroci. Ko je bila ekonomska kriza zaradi vojne, je pa on pozabil na svoj dr. spredaj in se lotil vsakega dela, da je preživel družino in dobro izšolal otroke. Ko so gradili, se ona ni smela pritakniti nobenega dela pri gradnji. V času vojne je šel tudi na tržnico prodajat svoje pridelke. Skratka občasno se je izkazal kot mož.
Kot je ena rekla, najbolje presoditi konkretnega človeka in izhajati iz predsodkov.

Tudi Slovenci ne uporabijo vedno naboja … včasih je tudi nož čisto dovolj dobra izbira ali pa kar z rokami … ena boljših zgodb:

https://regionalgoriska.si/novica/hladnokrvno-ubil-sem-svojo-zeno
[/quote]

Čistokrvnih Slovencev skoraj ni več. Mojo sošolko je tudi najprej tepel Bojan, dokler ni enkrat po naključju odkrila, da je Fikret.
Tudi če ni iz Fužin, je za slovenstvo še zmeraj merodajen rojstni list.

Joj kolk mi grete na zivce taki ki bi na vsak nacin radi dokazali da slovenci pa ne tepejo zensk ..tisti,ki jo tepe je ziher juznjak ali vsaj mesanec..o pa jih pa tudi ubijajo jih ..vi se pa kar tolazite z nesmisli se naprej

Brez veze se prepirat. Nekteri vemo, da se tud mi “koljemo med sabo”. Narodnost gor al dol, povsod je tko. Tud med južnjaki je veliko dobrih ljudi.

Jaz bi raje pomeranca.

Brez veze se prepirat. Nekteri vemo, da se tud mi “koljemo med sabo”. Narodnost gor al dol, povsod je tko. Tud med južnjaki je veliko dobrih ljudi.
[/quote]
Res je,pa
Vseeno mi grejo na zivce :))

Prebrala sem en kup predsodkov, reala pa zna vcasih cloveka tudi presenetit.
Ce cloveka ze v osnovi ne sprejemas in mu tudi ne das moznosti, da ga spoznas in clovek nesprejetost tudi zacuti, potem sta samo dve skrajni moznosti; clovek se od nesprejemajocega distancira in izolira, ali pa se mu upre. Le izredno visoka stopnja osebne integritete in ljubezni pa je potrebna, da se clovek trudi v nedeogled.
Pricakovati, da bo fant ravnal s hcerjo kot s princesko, med tem, ko ga njena familija nesprejema ali pa celo sovrazi, to gre samo ob zaljubljenosti ali pa izredno trdni ljubezni, vse ostalo je iluzija….

Slavje?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Jaz bi raje pomeranca.
[/quote]

Iiiiii, jaz tud. Kaj mi nuca, če sem še dalmatinca morala pustit pr njegovih, ker tle ni časa še za enega ne, kaj šele za dva 🙂

js tud hčeri govorim naj se ne spetljas čefurjem.upam da me bo poslušala.ena deklca v našem loncu se je spetljala z bosančkom na začasnem delu.saj je fejst poba.slovensko govori da ne bi rekel da je pri nas 5 let-.potem sta dobila dva fantiča.ne.nso ju krstili.a obrezali so ju,v njegovi domovini.deklina ne upa pisnit.,..

Iiiiii, jaz tud. Kaj mi nuca, če sem še dalmatinca morala pustit pr njegovih, ker tle ni časa še za enega ne, kaj šele za dva 🙂
[/quote] :-)))

Šuti ženo!

:-)))
[/quote]

LP! ;))))) <3

Z Nemci in Avstrijci si delimo isto kulturo, tradicijo in običaje, z Balkanci, ki so bolj naravnani na Turčijo pa smo si svetlovna leta daleč in se samo čudim, da smo lahko živeli v isti državi.
[/quote]

Zanimivo, da Nemci in Avstrijci niso tega mnenja. Za njih smo namreč tudi mi Balkanci.

Zanimivo, da Nemci in Avstrijci niso tega mnenja. Za njih smo namreč tudi mi Balkanci.
[/quote]

Kakšen vtis pa naj dobijo, ko je slovenija polna juge?

se popolnoma strinjam

ČE BI IMELA JUŽNJAKA BI TE ŽE PREBUTAL!!!

ČE BI IMELA JUŽNJAKA BI TE ŽE PREBUTAL!!!
[/quote]

Evo, tocno to je razlog, zakaj smo Slovenci primitiven in zahojen narod!

Sosledje zapisov je bistveno v tej temi. Puško in žago je nekdo pripisal Slovencu. Jok. Tale drug umor pa v smislu – ja, ok, če prvi ni Slovenec, pa tale iz Sp. Fokovcev sigurno je. Pa je res? Kar precej takega s.ranja je vseeno povezano z južnjaki. Torej si negativno famo nase vlečete sami. Tudi s tem, da se ne ogradite in obsodite dejanj svojih.

ČE BI IMELA JUŽNJAKA BI TE ŽE PREBUTAL!!!
[/quote]
Zakaj tocno naj bi me prebutal.?

Evo, tocno to je razlog, zakaj smo Slovenci primitiven in zahojen narod!
[/quote]

No povej, zakaj?

Sosledje zapisov je bistveno v tej temi. Puško in žago je nekdo pripisal Slovencu. Jok. Tale drug umor pa v smislu – ja, ok, če prvi ni Slovenec, pa tale iz Sp. Fokovcev sigurno je. Pa je res? Kar precej takega s.ranja je vseeno povezano z južnjaki. Torej si negativno famo nase vlečete sami. Tudi s tem, da se ne ogradite in obsodite dejanj svojih.
[/quote]
A res ..katerih mojih.? V moji druzini nihce ne tepe svoje zene se manj ubija zeno
Lahko se na glavo pistavis ostaja dejstvo da tudi slovenci tepejo svoje zene in ne samo juznjaki pa katerikoli ze..normaln ne tepe zene ne glede od kod je. Nenormalnost pa ne pozna ne vere ne nacije
Res mi greste eni na kurc ko hocete na vsak nacin prikazat da slovenci ne poznajo nasilja nad zenskami

Če ga kupi z dovolj denarja, je tudi ne bo, dokler ta le bo. Je dovolj teh primerov.

New Report

Close