Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o monovcih?

Kaj si mislite o monovcih?

Opa !

Si prijavila na policijo ? Zakaj ne ?
[/quote]

?????????
Kaj pa naj bi prijavila?
Da me en neznan tip žali in zmerja?
A misliš, da se s tem policija ukvarja?
A misliš, da se policija ukvarja z monovci, ki hodijo sem gor žalit?

Tudi jaz sem pravljično bitje. V resnici ne obstajam.

……precej časa na monu. Pa so spreminjam v smo 😉

?????????
Kaj pa naj bi prijavila?
Da me en neznan tip žali in zmerja?
A misliš, da se s tem policija ukvarja?
A misliš, da se policija ukvarja z monovci, ki hodijo sem gor žalit?
[/quote]

Nič čudnega, da se je spravll nate, če ti pa tako hitro zleze pod kožo. Tak folk moraš samo razkrinkat, imaš več moči kot si misliš. Samo javno na forum bi morala objaviti vse emaile, sporočila.

Oni se hranijo s tvojo pozornostjo. Potem pa na vsake toliko časa testirajo ali vaba še deluje ali ne. Včasih bi rekla, da to delajo samo luzerji, ampak ne, delajo to tudi osebe, ki so v očeh javnosti uspešne .. a ne 🙂

?????????
Kaj pa naj bi prijavila?
Da me en neznan tip žali in zmerja?
A misliš, da se s tem policija ukvarja?
A misliš, da se policija ukvarja z monovci, ki hodijo sem gor žalit?
[/quote]

Eno je če te užali kot anonimno persono na forumu. Drugo je, če zlorabi tvoje osebne podatke za izvajanje nasilja nad teboj.

In da, policija se meddrugim ukvarja tudi s tem. Če si bila deležna groženj, pa tu sploh ni dvoma. Vsaka grožnja se obravnava kot prava.

Citiram iz spletne strani (navodila žrtvam spletnega nasilja):

[code]Komunikacijo z osebo je treba prekiniti.
Ne odgovarjajte na sporočila, ki so sovražna ali vas žalijo.
Komunikacijo, ki je potekala, je treba shraniti (potrebujete dokaze za morebitno prijavo).
Ne nakazujte denarja in ne pošiljajte dodatnih fotografij.
Poiščite pomoč.
Kar se je zgodilo, naj prijavijo policiji.[/code]

Si vis pacem, para bellum.

Nič čudnega, da se je spravll nate, če ti pa tako hitro zleze pod kožo. Tak folk moraš samo razkrinkat, imaš več moči kot si misliš. Samo javno na forum bi morala objaviti vse emaile, sporočila.

Oni se hranijo s tvojo pozornostjo. Potem pa na vsake toliko časa testirajo ali vaba še deluje ali ne. Včasih bi rekla, da to delajo samo luzerji, ampak ne, delajo to tudi osebe, ki so v očeh javnosti uspešne .. a ne 🙂
[/quote]

Tipa sem blokirala. Sem pa tule na monu že parkrat opozorila, da se predstavlja tudi kot ženska, da pride do kontaktov.
Ta tip sigurno ni v javnosti uspešen, je navadna zguba.

Eno je če te užali kot anonimno persono na forumu. Drugo je, če zlorabi tvoje osebne podatke za izvajanje nasilja nad teboj.

In da, policija se meddrugim ukvarja tudi s tem. Če si bila deležna groženj, pa tu sploh ni dvoma. Vsaka grožnja se obravnava kot prava.

Citiram iz spletne strani (navodila žrtvam spletnega nasilja):

[code]Komunikacijo z osebo je treba prekiniti.
Ne odgovarjajte na sporočila, ki so sovražna ali vas žalijo.
Komunikacijo, ki je potekala, je treba shraniti (potrebujete dokaze za morebitno prijavo).
Ne nakazujte denarja in ne pošiljajte dodatnih fotografij.
Poiščite pomoč.
Kar se je zgodilo, naj prijavijo policiji.[/code]
[/quote]

A ti misliš, da sem taka trapa, da bi neki monovki dala osebne podatke? Ta monovka je bil polarc. Tipa sem pač skenslala in to je to.
Ne rabim jaz pomoči, nisem žrtev.

A ti misliš, da sem taka trapa, da bi neki monovki dala osebne podatke? Ta monovka je bil polarc. Tipa sem pač skenslala in to je to.
Ne rabim jaz pomoči, nisem žrtev.
[/quote]

Citiram:
“Ja z obema. Polarc se je še pritepel na moj elektronski naslov, z zvijačo, ko se je tu predstavljal za žensko. In potem se je lotil zmerjanje in žaljenja še po mailu.”

To so tvoje besede.

Si vis pacem, para bellum.

Men so pa vsi kul, z nikomur nimam nobenih problemov. Zna bit, da ne iscem tezav 😃

Tipa sem blokirala. Sem pa tule na monu že parkrat opozorila, da se predstavlja tudi kot ženska, da pride do kontaktov.
Ta tip sigurno ni v javnosti uspešen, je navadna zguba.
[/quote]

Saj se strinjam, drugače. Samo to je tak folk, ki živi za dramo in pozornost, kakršno koli, samo da je. Pa vsi imajo tako narcisoidno komponento, kjer jih brigajo samo njihove (kolkr bizarne) potrebe. Folk, ki se dolgočasi, ah a veš kakšne neumnosti in neiživete stvari jim rojio po glavi. Samo hočem reči, da ni nujno, da so tudi v realnosti na prvi pogled zgube. V notranjosti pa vsekakor.

A ti misliš, da sem taka trapa, da bi neki monovki dala osebne podatke? Ta monovka je bil polarc. Tipa sem pač skenslala in to je to.
Ne rabim jaz pomoči, nisem žrtev.
[/quote]

Kaj pa je hotel od tebe zasebno in kot katera zenska je predstavlaj se?

Citiram:
“Ja z obema. Polarc se je še pritepel na moj elektronski naslov, z zvijačo, ko se je tu predstavljal za žensko. In potem se je lotil zmerjanje in žaljenja še po mailu.”

To so tvoje besede.
[/quote]

Menda ja vem kaj sem napisala :).

Aha, potemtakem je odgovarjanje na tehnična vprašanja iskanje težav ?

Živele BUTALE !

“Če bo špičasto, bo kramp, če pa ravno pa lopata.”

Si vis pacem, para bellum.

Menda ja vem kaj sem napisala :).
[/quote]

Napisala si logično napako.

Si vis pacem, para bellum.

xrobe, obstajam samo takrat ko sem registrirana. 🙂

Kaj pa je hotel od tebe zasebno in kot katera zenska je predstavlaj se?
[/quote]

Sem pozabila, mislim, da zelena mamba ali nekaj takega. Ziher je bila kača.
Kaj je hotel, ja zmenek, da pridem k njemu in k njegovim otrokom. Ko sem ga skenslala pa je začel zmerjat, žalit.

Napisala si logično napako.
[/quote]

????????????????????

Daj odpri temo, kjer boš omenila, da si debela. Se bo Robi takoj spravil nate.
Če boš pa omenila, da si samska brez otrok, bo pa še Modri polarc navalil.

Kako si lahko jemljete k srcu neke napisane besede, nekega neznanca/ke na forumih?
Saj te ne pozna, naj trola 🙂

Sem pozabila, mislim, da zelena mamba ali nekaj takega. Ziher je bila kača.
Kaj je hotel, ja zmenek, da pridem k njemu in k njegovim otrokom. Ko sem ga skenslala pa je začel zmerjat, žalit.
[/quote]
Na dom da prides? Kaj pa ce je bila to vaba da ki kaj naredi? In kam v kateri kraj?

Aha, potemtakem je odgovarjanje na tehnična vprašanja iskanje težav ?

Živele BUTALE !

“Če bo špičasto, bo kramp, če pa ravno pa lopata.”
[/quote]

Kako si pa tole na moj zapis skup spravil?

????????????????????
[/quote]

Banda si ti frijevec ali matematik;)


Na dom da prides? Kaj pa ce je bila to vaba da ki kaj naredi? In kam v kateri kraj?
[/quote]

Briga me kake namene je imel. Sem ga takoj skenslala. Je še težil in pošiljal fotke svojih otrok potem pa ponorel, ker sem mu povedala, da me ne zanima ne on in ne njegovi otroci.

Daj odpri temo, kjer boš omenila, da si debela. Se bo Robi takoj spravil nate.
Če boš pa omenila, da si samska brez otrok, bo pa še Modri polarc navalil.
[/quote]
Greva stavit, da se to ne bo zgodilo 🙂

Briga me kake namene je imel. Sem ga takoj skenslala. Je še težil in pošiljal fotke svojih otrok potem pa ponorel, ker sem mu povedala, da me ne zanima ne on in ne njegovi otroci.
[/quote]

Misls da ima res otroke ali je na netu slike pobral? Koliko otrok je bilo na sliki?
Ravnala si kot je tebi ustrezalo.

New Report

Close