Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o monovcih?

Kaj si mislite o monovcih?

Res je, supr fantastičn je. Vidš in zveš marskej, vidš kakšn vse folk hod po tej zemlji, od raznoraznih de.bilov, pacientov….pa vse do full fantastičnih ljudi 😉
Aja pa hvala ti če sm zate supr fantastična 😉
[/quote]

Virtuala v kateri se nahajamo je več kot super fantastična. 🙂

drug drugega programiramo

Lindseyyyyy


Super. Če me bolano multinično označi za super drekastičnega, potem to pomeni, da sem na pravi poti. 🙂

Princeska Savina je absolutno nedotakljiva.

Wau, suprca, sm v kr dobri družbi pa tud če je zate ta drekastična 😉 razn tistga Vinkota pa DXBja ne poznam.


Super. Če me bolano multinično označi za super drekastičnega, potem to pomeni, da sem na pravi poti. 🙂
[/quote]

:))

Tale mon je kar v redu. Sta kdaj pomislili, da se s tem, ko nabijaš po vsem in vsakomur kot se dogaja na mon-u sčistiš.
Viharc bi bil zihr serijske posiljevalec in morilec, če ne bi bilo mon-a. To je terapevtski portal.
Podpiram v celoti, včasih ga tudi berem in sem pa kdaj včasih tudi kaj napišem. Potem me navadno spljuvajo. Jih kar vidim kako se penijo. He, he …

Robi in Viharc, tudi pišeta pod multiničnimi, pa se gremo razkrit pa gremo na poligraf, pa, da vidimo…in potem so bolani vsi drugi.

Kaj si mislite o monovcih?
Da so…

Virtuala v kateri se nahajamo je več kot super fantastična. 🙂
[/quote]
Vilid, bil si prepoznan. Daj odvrzi masko.


Vilid, bil si prepoznan. Daj odvrzi masko.
[/quote]

Na tem fantazijskem forumu sem startal z neregistriranim nickom Xrobe, ki sem ga potem tudi registriral. Meni absolutno neznana oseba Vilid ima neke svoje naloge, ki so meni absolutno neznane. Sem v službi Andromeda Princess.

Na tem fantazijskem forumu sem startal z neregistriranim nickom Xrobe, ki sem ga potem tudi registriral. Meni absolutno neznana oseba Vilid ima neke svoje naloge, ki so meni absolutno neznane. Sem v službi Andromeda Princess.
[/quote]A seveda. LOL

Andromeda Princess
Moon princess
Princeska Savina
princeska z venere

Si dovolj star, da vidiš, da moraš al dilerja al dohtarja zamenjat.

Se vam opravičujem, ampak nisem avtor teme.

Samo najslabše, kaj pa?

New Report

Close