Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o monovcih?

Kaj si mislite o monovcih?

Briga me kake namene je imel. Sem ga takoj skenslala. Je še težil in pošiljal fotke svojih otrok potem pa ponorel, ker sem mu povedala, da me ne zanima ne on in ne njegovi otroci.
[/quote]

Koliko si pa stara ali mlada? Zakaj je v tebe zapel?

Misls da ima res otroke ali je na netu slike pobral? Koliko otrok je bilo na sliki?
Ravnala si kot je tebi ustrezalo.
[/quote]

S tem se pa jaz ne obremenjujem. Jaz sem mu povedala, da me ne zanima ne on, ne njegovi otroci in to je to. Pa tudi njegovo jokanje o bivši ženi me ne zanima.


Greva stavit, da se to ne bo zgodilo 🙂
[/quote]

Jaz grem pa stavit, da če bi odprla tako temo, da se bosta oba spravila nate.

Kako si pa tole na moj zapis skup spravil?
[/quote]

Ker gre za nelogično trditev, kar utemeljujem z lastno izkušnjo. Kadarkoli odgovarjaš na tehnično vprašanje, boš napaden, dehumaniziran, ponižan itd. Torej, je tehnična pomoč iskanje težav ?

“Če je bog kaj res pravično razdelil je to pamet. Vsakdo misli, da je ima dovolj.”

Res ni dobrega razloga za to, da se ZNANIM problematikom daje potuho. Res se vse zgodi z razlogom ampak ta razlog se nahaja pri njih samih, ne v vseh ostalih. Zato za “med vrsticami” omenjene zgolj krajša misel:

“Ko umreš, ti niti ne veš da si umrl in ni ti težko. Težko je ostalim. Isto je, ko si glup.”

Si vis pacem, para bellum.

Jaz grem pa stavit, da če bi odprla tako temo, da se bosta oba spravila nate.
[/quote]
Enkrat je izjavila da se osebno poznajo. Pa snelca ga tudi pozna pa jo v glavo jebe in ocrnjuje da sebe pobeli.

Banda si ti frijevec ali matematik;)
[/quote]

Najboljše iz obeh svetov in še malo naokrog.

Si vis pacem, para bellum.

Banda si ti frijevec ali matematik;)
[/quote]

Najboljše iz obeh svetov in še malo naokrog.

Si vis pacem, para bellum.


Enkrat je izjavila da se osebno poznajo. Pa snelca ga tudi pozna pa jo v glavo jebe in ocrnjuje da sebe pobeli.
[/quote]

Ja, ne sme pisat pod tem nikom. MOra pač nek anonimen nik uporabiti in napisat, da je samska, da ne želi otrok ali pa, da je debela in da želi shujšat (na to se robi vedno prilepi)

Drugače pa iste sorte ptic skupaj letajo.

????????????????????
[/quote]

Tole:

“Ja z obema. Polarc se je še pritepel na moj elektronski naslov, z zvijačo, ko se je tu predstavljal za žensko. In potem se je lotil zmerjanje in žaljenja še po mailu.”

in tole:

A ti misliš, da sem taka trapa, da bi neki monovki dala osebne podatke? Ta monovka je bil polarc. Tipa sem pač skenslala in to je to.
Ne rabim jaz pomoči, nisem žrtev.

Ne gre ravno skupaj.

Ne da mislim. Sama si mi povedala.

Si vis pacem, para bellum.

Ker gre za nelogično trditev, kar utemeljujem z lastno izkušnjo. Kadarkoli odgovarjaš na tehnično vprašanje, boš napaden, dehumaniziran, ponižan itd. Torej, je tehnična pomoč iskanje težav ?

“Če je bog kaj res pravično razdelil je to pamet. Vsakdo misli, da je ima dovolj.”

Res ni dobrega razloga za to, da se ZNANIM problematikom daje potuho. Res se vse zgodi z razlogom ampak ta razlog se nahaja pri njih samih, ne v vseh ostalih. Zato za “med vrsticami” omenjene zgolj krajša misel:

“Ko umreš, ti niti ne veš da si umrl in ni ti težko. Težko je ostalim. Isto je, ko si glup.”
[/quote]
Jaz te verjetno nisem v kaki taki ta pametni temi napadla, morda kaj butastega vprasala ze, pikra pa znam bit do tistih, ki bi si to zasluzili. Ampak spiknem enkrat, dvakrat in odneham.
Pranje umazanega perila na forumu mi je pa total mimo, cetudi se kao gre za svarilo drugim. Kaj takega pocno zgolj naivni. Da sploh pridejo v tak polozaj.
Za tisto, ki bi rada da jst zapnem z robijem ali viharnim, ne zmorem, priznam da ju nisem zmozna tako zapeljat, da bi mi nasedla, me predobr poznata.

Tole:

“Ja z obema. Polarc se je še pritepel na moj elektronski naslov, z zvijačo, ko se je tu predstavljal za žensko. In potem se je lotil zmerjanje in žaljenja še po mailu.”

in tole:

A ti misliš, da sem taka trapa, da bi neki monovki dala osebne podatke? Ta monovka je bil polarc. Tipa sem pač skenslala in to je to.
Ne rabim jaz pomoči, nisem žrtev.

Ne gre ravno skupaj.

Ne da mislim. Sama si mi povedala.
[/quote]

In kaj ti ne gre skupaj?
A ti resno misliš, da se policija ukvarja z enim anonimnežem, ki žali ljudi po spletu?
Ali pa, da se jaz sekiram zaradi enega psihiča? Sem ga pač skenslala in to je to. Brigajo mene njegove težave.


Jaz te verjetno nisem v kaki taki ta pametni temi napadla, morda kaj butastega vprasala ze, pikra pa znam bit do tistih, ki bi si to zasluzili. Ampak spiknem enkrat, dvakrat in odneham.
Pranje umazanega perila na forumu mi je pa total mimo, cetudi se kao gre za svarilo drugim. Kaj takega pocno zgolj naivni. Da sploh pridejo v tak polozaj.
Za tisto, ki bi rada da jst zapnem z robijem ali viharnim, ne zmorem, priznam da ju nisem zmozna tako zapeljat, da bi mi nasedla, me predobr poznata.
[/quote]

No povej od kod je viharni. Ljubljancan?

In kaj ti ne gre skupaj?
A ti resno misliš, da se policija ukvarja z enim anonimnežem, ki žali ljudi po spletu?
Ali pa, da se jaz sekiram zaradi enega psihiča? Sem ga pač skenslala in to je to. Brigajo mene njegove težave.
[/quote]

Mi je že žal, da sem ti sploh odgovoril.

Si vis pacem, para bellum.

No povej od kod je viharni. Ljubljancan?
[/quote]

Saj je že večkrat povedal, da je POsavc.

In kaj ti ne gre skupaj?
A ti resno misliš, da se policija ukvarja z enim anonimnežem, ki žali ljudi po spletu?
Ali pa, da se jaz sekiram zaradi enega psihiča? Sem ga pač skenslala in to je to. Brigajo mene njegove težave.
[/quote]

Ker si prijazna in simpaticna mislim da si stara uporabnica Peaches breskvica ki se je menila z mambico se leta 2015. Se motim?

No povej od kod je viharni. Ljubljancan?
[/quote]
Ni. Niti blizu ni.
Ampak za take podatke se obrni na njega, je zadnjic tu gor sam napisal skorajda geografske tocke, kje zivi.

Mi je že žal, da sem ti sploh odgovoril.
[/quote]

No s pisanjem o policiji res nisi ravno pametno izpadel :).

Ker si prijazna in simpaticna mislim da si stara uporabnica Peaches breskvica ki se je menila z mambico se leta 2015. Se motim?
[/quote]

Ne, nisem breskvica. Sem se pa par let nazaj menila z mambico (mislim, da zelena mamba, nisem pa prepričana). Domnevala sem, da je pač ena ok ženska, nisem vedela, da je polarc zadaj.


Ni. Niti blizu ni.
Ampak za take podatke se obrni na njega, je zadnjic tu gor sam napisal skorajda geografske tocke, kje zivi.
[/quote]

Na zmenek je prisel v trzin in rekel da je iz lj. Moski je visok pa suh. Ista oseba?


Jaz te verjetno nisem v kaki taki ta pametni temi napadla, morda kaj butastega vprasala ze, pikra pa znam bit do tistih, ki bi si to zasluzili. Ampak spiknem enkrat, dvakrat in odneham.
Pranje umazanega perila na forumu mi je pa total mimo, cetudi se kao gre za svarilo drugim. Kaj takega pocno zgolj naivni. Da sploh pridejo v tak polozaj.
Za tisto, ki bi rada da jst zapnem z robijem ali viharnim, ne zmorem, priznam da ju nisem zmozna tako zapeljat, da bi mi nasedla, me predobr poznata.
[/quote]

Zate nisem nič rekel. Nima pa smisla, da Cyberbullyjem daješ potuho z izjavami “če ne iščeš težav jih ne boš dobil”. Javnega pranja umazanega perila ne spodbujam, daleč od tega. Ampak če se nekdo do mene obnaša kot pi*da si pridržim pravico, da mu na mestu vrnem in mu pokažem, kje stoji. Žalostno pa je, da se moramo po tolikih incidentih o dotičnih osebah pogovarjati kot o problematičnih otrocih, ki bi morali na uregntni posvet k psihologu.

Izpadi so bili mogoče na začetku še zabavni, presenetljivi, v resnici pa gre očitno za patološko stanje, kjer bi pomagala le še strokovna pomoč.

Si vis pacem, para bellum.

Nič posebnga, pač eni so mi supr, eni tko tko, to seveda mislm na tiste ki pišejo z istimi nicki, o ostalih, pač multiničnih, pa ne mislm razpravljat 😛

No s pisanjem o policiji res nisi ravno pametno izpadel :).
[/quote]

Kako ti gledaš na svet mi je malo mar. Nadlegovanje se kazensko preganja. Lahko pa si mašiš ušesa in poješ LAALLALALALALALALALALA ne slišim te…

Če tega ne jemlješ resno ne vem zakaj potem dramatiziraš okrog tega ? Ali si sproti izmišljuješ, ker ti pozornost manjka?

Si vis pacem, para bellum.

Nič posebnga, pač eni so mi supr, eni tko tko, to seveda mislm na tiste ki pišejo z istimi nicki, o ostalih, pač multiničnih, pa ne mislm razpravljat 😛
[/quote]Lej jo, napisala si post, in se nis pohvalila s kamnito hiško tamo negde u vukojebini bivše Juge.

resnice o sebi

Kako ti gledaš na svet mi je malo mar. Nadlegovanje se kazensko preganja. Lahko pa si mašiš ušesa in poješ LAALLALALALALALALALALA ne slišim te…

Če tega ne jemlješ resno ne vem zakaj potem dramatiziraš okrog tega ? Ali si sproti izmišljuješ, ker ti pozornost manjka?
[/quote]

Jao, lej, ko bo tebe nekdo, ki te ne pozna in ki ga ti ne poznaš, zmerjal, ga pač prijavi na policijo.
Jaz pa nisem taka trapa, da bi se sekirala zaradi enega bebca, ki ga ne poznam in tudi on mene ne pozna.
Če ti zdaj napišem, da klatiš neumnosti, me boš prijavil policiji, ker te žalim? Pa resno mislim, da klatiš neumnosti s to policijo.

New Report

Close