Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o monovcih?

Kaj si mislite o monovcih?

Zelene mambe se spomnim. Predstavljala se je kot neka Primorka, se mi zdi.
[/quote]

Ja, meni je delovala kot ok ženska :).


Bolano je multinično.
Toliko sovraštva kot ga raztrosi bolan multinick, ga ne more petsto viharcev. 🙂
Samo ljudje ste naivni, ker verjamete nekim multinickom, kateri vas ima za norca.
[/quote]

Robijeve in Viharčeve komentarje si vsak komot prebere na monu in si sam ustvari mnenje o njima. Ali pa o njemu, sumim, da gre za eno in isto osebo.

Saj ti je tudi nimaš.
[/quote]

Kaj zdej, 1x jo imam in se hvalm z njo, 1x je nimam. Dej odloč se.

Kaj zdej, 1x jo imam in se hvalm z njo, 1x je nimam. Dej odloč se.
[/quote]Tvoja ni. Lahko rečeš da jo imaš, sam ni tvoja.

Zdaj si pa že nesramen. Poln kufer te imam. To, kar sem napisala je res. In res se mi ne da več ukvarjat s tabo. Lepo noč ti želim pa ne dramatiziraj tam, kjer ni težav. Deluješ kot osamljena opravljivka.
[/quote]

[img]https://media.giphy.com/media/l2YWGfpVtxBSFYaxG/giphy.gif[/img]

Si vis pacem, para bellum.

[img]https://media.giphy.com/media/l2YWGfpVtxBSFYaxG/giphy.gif[/img]
[/quote]

Ej, kaj pa če te je ta oseba ves čas za nos vlekla in te za nalašč spravila ob ventile?


Bolano je multinično.
Toliko sovraštva kot ga raztrosi bolan multinick, ga ne more petsto viharcev. 🙂
Samo ljudje ste naivni, ker verjamete nekim multinickom, kateri vas ima za norca.
[/quote]

Pa… možno je vse.

Si vis pacem, para bellum.

Ej, kaj pa če te je ta oseba ves čas za nos vlekla in te za nalašč spravila ob ventile?
[/quote]

Kdo je koga ? 🙂

Si vis pacem, para bellum.

Ej, kaj pa če te je ta oseba ves čas za nos vlekla in te za nalašč spravila ob ventile?
[/quote]

Če to multinik reče o multinikih, bo pa ja držalo.

Pa… možno je vse.
[/quote]
Ne možno, ampak petsto procentno. 🙂
Ko bi ti vedel, koliko nickov je bolan multinick danes že zamenjal… Koliko žaljivk nakracalo…. Koliko laži…. Bi te glava bolela.
Pravim, da ste ljudje tako naivni, da vas lahko vsak bedak nategne.


Ne možno, ampak petsto procentno. 🙂
Ko bi ti vedel, koliko nickov je bolan multinick danes že zamenjal… Koliko žaljivk nakracalo…. Koliko laži…. Bi te glava bolela.
Pravim, da ste ljudje tako naivni, da vas lahko vsak bedak nategne.
[/quote]

Jaz sem samo lepo povedal, da če so problemi ima druge načine, da jih rešuje, ne pa da jamra širnemu svetu in opleta z jezikom.

Si vis pacem, para bellum.


Ne možno, ampak petsto procentno. 🙂
Ko bi ti vedel, koliko nickov je bolan multinick danes že zamenjal… Koliko žaljivk nakracalo…. Koliko laži…. Bi te glava bolela.
Pravim, da ste ljudje tako naivni, da vas lahko vsak bedak nategne.
[/quote]

O tebi si lahko vsak ustvari lastno mnenje. Pač prebere tvoje komentarje tu gor. Vprašanje pa, če bodo našli kak tvoj post, kjer ne žališ.

Jaz sem samo lepo povedal, da če so problemi ima druge načine, da jih rešuje, ne pa da jamra širnemu svetu in opleta z jezikom.
[/quote]
To je brezupen primer.
Že več let širi sovraštvo in laži. In drugega ne zmore in niti ne išče rešitev.

Kaj zdej, 1x jo imam in se hvalm z njo, 1x je nimam. Dej odloč se.
[/quote]

Se vam opravičujem za svoje vmešavanje, ampak pri vas mi je nadvse zanimivo, da kontinuirno govorite v slengu.

drug drugega programiramo


To je brezupen primer.
Že več let širi sovraštvo in laži. In drugega ne zmore in niti ne išče rešitev.
[/quote]

Ti ti o sebi Robi – padli moderator, ki je bil odstranjen zaradi žaljenja žensk? Potem pa je prišel sem? Uničil MŽ, so ga končno skenslali kot moderatorja (monovci so dolgo prosili, da se ga skensla) in tip pride sam zlivat svojo gnojnico, po ženskah seveda.
Drugače pa seveda kdor ne verjame, naj prebrska mon. Dokazov o njegovem početju je ogromno.

Tvoja ni. Lahko rečeš da jo imaš, sam ni tvoja.
[/quote]

Ajde vsevedo, da te slišm čigava je.

Se vam opravičujem za svoje vmešavanje, ampak pri vas mi je nadvse zanimivo, da kontinuirno govorite v slengu.
[/quote]

Zakaj pa ne? To ti je čvek in en tak neresn forum in lahk pišm kot mi paše 😉

Ti ti o sebi Robi – padli moderator, ki je bil odstranjen zaradi žaljenja žensk? Potem pa je prišel sem? Uničil MŽ, so ga končno skenslali kot moderatorja (monovci so dolgo prosili, da se ga skensla) in tip pride sam zlivat svojo gnojnico, po ženskah seveda.
Drugače pa seveda kdor ne verjame, naj prebrska mon. Dokazov o njegovem početju je ogromno.
[/quote]
resnice o psihopatu na dan…………………..

Ljudje kot ljudje. Eni pametni,drugi zabiti. Eni prijazni drugi manj prijazni,eni zagrenjeni,drugi na pozitivo, pol so pa se tisti hudobni, s psihicnimi problemi, zapuscenih drkotov je tud kar nekaj, fovsljivci,par trolov… svega in svasta
Nekateri so mi vsec,drugi ne.


Ti in se par kvaternic spadate med zabite in neumne…ti je treba priznati da se lepo opises…bravo zate fuksa

Zakaj pa ne? To ti je čvek in en tak neresn forum in lahk pišm kot mi paše 😉
[/quote]

Ta forum je super fantastičen in tudi vi ste super fantastični. 🙂

drug drugega programiramo

Ta forum je super fantastičen in tudi vi ste super fantastični. 🙂
[/quote]

Res je, supr fantastičn je. Vidš in zveš marskej, vidš kakšn vse folk hod po tej zemlji, od raznoraznih de.bilov, pacientov….pa vse do full fantastičnih ljudi 😉
Aja pa hvala ti če sm zate supr fantastična 😉

Res je, supr fantastičn je. Vidš in zveš marskej, vidš kakšn vse folk hod po tej zemlji, od raznoraznih de.bilov, pacientov….pa vse do full fantastičnih ljudi 😉
Aja pa hvala ti če sm zate supr fantastična 😉
[/quote]

Absolutno, nevidna princesa, tudi Boginja… 🙂

(opravičujem se Vam, ker trenutno nisem prijavljen)

Neskončno rada vas imam❤. Vse, brez izjeme…

Super fantastični so Grda, Replikca, Banda te lupi😁, Suši, Markec, Stepko, Desipietri, Popajko, Čokoladica, Nogavička.
Super drekastični so Viharko, Robi, Vinkec, Ena južnjakinja, DXB, BTDT, Antilopka.

New Report

Close