Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj so vaši razlogi, da ne morete živeti skupaj s starši partnerja?

Kaj so vaši razlogi, da ne morete živeti skupaj s starši partnerja?

Odgovor na objavo uporabnika
Tvoja punca, 12.09.2021 ob 16:29

A sem jaz tvoja punca mogoče? Moj tudi živi doma z mamo, v istem gospodinjstvu. Od začetka sem se počutila zelo dobrodošlo in sprejeto, kmalu so pa pričele letati ideje kako bi morala živeti, kaj početi, raznorazni nasveti, razlage kako počne stvari ona drugače od mene in zakaj je njen način boljši… Kasneje nisem smela več početi stvari, katere sem počela prej, češ da bo ona, da je to njena pomoč meni. Vzela mi je vso svobodo pod pretvezo pomoči, kljub upiranju in prošnjam partnerju, naj tega ne dovoli in da sploh nisem upoštevana. Dobila sem pa “zaušnico”, da sem nespoštljiva in nehvaležna, ker ne cenim njene pomoči. Drugače ne more početi nič sama brez pomoči mojega partnerja, niti po konzervo fizola ne gre po par stopnicah. Ker ne more. More pa po stopnicah, ko gre za mano pospravit stvari.

Je pa točno takšna kot tvoja. Drugače uboga, vse jo boli, skoraj da ne potrebuje zdravniške pomoči ob prvem kašlju, lahko pa iztrga njegove obleke iz rok in jih opere, posuši in zlika. Potem pa se skuha kosilo, ker ona ve, kako skuhati, da bo njemu dobro.

Norim, norim, nooooriiiiim. Ampak ne morem iz smorna v katerem sem.

Si priklenjena na njega? Zakaj ne moreš stran? V bistvu nočeš. Kdo ve iz kakšnega bolanega razloga. Mislim oprosti ampak kako te lahko nekaj tako otročku podobnega vzburja do te mere da seksaš z njim? Mu mamica tudi za to nasvete daje? Pazi da ne ugotoviš da tudi na tem področju nisi tako dobra kot ona. Saj veš, ona zna najboljše 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Ne razumem in nikoli ne bom, 12.09.2021 ob 14:45

Moja mami je zlata ženska, ki se je celo življenje žrtvovala zame. In za to ji bom vedno hvaležen. Ne poznam bolj močne osebe in bolj prijazne… je oseba na katero se lahko najbolj zanesem in ji najbolj zaupam. Zapustiti jo kar tako ne gre. Tega si ne zasluži. Po vsem tem, kaj je naredila zame.

Tvoja mami je predvsem delala celo življenje na tem da te vzgoji v invalida. Da ne bo sama ostala. Bolano iz obeh strani. Oba sta bolana do amena. Ti ker igraš otročka kot odrasel človek. Ona ker igra nepogrešljivo, vsemu sem se odpovedala mamico odraslemu otroku. Njena naloga je bila vzgojiti družbeno koristnega človeka, ki si bo ustvaril svoje življenje. Vzgojila je pa fantička, ki ni zmožen živeti brez mamice. Oba sta čustveno totalna invalida. Ne rinita v ta vajin bolan odnos še drugih.

Odgovor na objavo uporabnika
zanimivo266, 11.09.2021 ob 21:53

Fascinantno da otročki dobijo ženske. Kaj pa je narobe z njo da si ne more moškega najti? Mislim otročki, ki jih mame rihtajo ne seksajo. TI bi pa oboje. Špilal dojenčka in seksal. Seksajo moški. Odrasli ljudje. V vezah so odrasli ljudje. Ti imaš pač rad mamin jošk. Si nedorasel otročiček v telesu odraslega moškega (predvidevam). Ritko ti tudi mamica briše pa kupčka podre?

Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.  

Portal je postal eden izmed najbolj obiskanih platform na slovenskem prostoru, ki mesečno doseže 1 milijon uporabnikov. Strokovnjaki podajajo strokovne in neodvisne informacije na 200 različnih forumih. Naš cilj je postati največji, neodvisni in nevtralni portal, ki nudi informacije katere temeljijo na preverjenih dejstvih. Portal želi v ospredje postaviti vsebino, ki bo dovolj razumljiva za laičnega poznavalca ter na ta način zagotoviti, da imajo uporabniki, bolniki preverjene informacije s katerimi si ustvarja širšo sliko o svojem zdravstvenem stanju.Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
invalid558, 12.09.2021 ob 17:08

Tvoja mami je predvsem delala celo življenje na tem da te vzgoji v invalida. Da ne bo sama ostala. Bolano iz obeh strani. Oba sta bolana do amena. Ti ker igraš otročka kot odrasel človek. Ona ker igra nepogrešljivo, vsemu sem se odpovedala mamico odraslemu otroku. Njena naloga je bila vzgojiti družbeno koristnega človeka, ki si bo ustvaril svoje življenje. Vzgojila je pa fantička, ki ni zmožen živeti brez mamice. Oba sta čustveno totalna invalida. Ne rinita v ta vajin bolan odnos še drugih.

Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.  

Portal je postal eden izmed najbolj obiskanih platform na slovenskem prostoru, ki mesečno doseže 1 milijon uporabnikov. Strokovnjaki podajajo strokovne in neodvisne informacije na 200 različnih forumih. Naš cilj je postati največji, neodvisni in nevtralni portal, ki nudi informacije katere temeljijo na preverjenih dejstvih. Portal želi v ospredje postaviti vsebino, ki bo dovolj razumljiva za laičnega poznavalca ter na ta način zagotoviti, da imajo uporabniki, bolniki preverjene informacije s katerimi si ustvarja širšo sliko o svojem zdravstvenem stanju.Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
priklenjena, 12.09.2021 ob 17:05

Si priklenjena na njega? Zakaj ne moreš stran? V bistvu nočeš. Kdo ve iz kakšnega bolanega razloga. Mislim oprosti ampak kako te lahko nekaj tako otročku podobnega vzburja do te mere da seksaš z njim? Mu mamica tudi za to nasvete daje? Pazi da ne ugotoviš da tudi na tem področju nisi tako dobra kot ona. Saj veš, ona zna najboljše 🙂

Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.  

Portal je postal eden izmed najbolj obiskanih platform na slovenskem prostoru, ki mesečno doseže 1 milijon uporabnikov. Strokovnjaki podajajo strokovne in neodvisne informacije na 200 različnih forumih. Naš cilj je postati največji, neodvisni in nevtralni portal, ki nudi informacije katere temeljijo na preverjenih dejstvih. Portal želi v ospredje postaviti vsebino, ki bo dovolj razumljiva za laičnega poznavalca ter na ta način zagotoviti, da imajo uporabniki, bolniki preverjene informacije s katerimi si ustvarja širšo sliko o svojem zdravstvenem stanju.Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.

So ti itak že povedali, da je tvoja mati šolski primer čustvene manipulatorke. Vse bi storila, še svečo bi vama držala pri seksu, magari celo noč na eni nogi, samo da te s svojim “žrtvovanjem” lahko drži za jajca. Ah, kako je dobra, kljub bolečinam se žrtvuje za naju, res je ne smeva zapustiti, to bi ji strlo srce – je tvoje bolno razmišljanje, s katerim je iz tebe naredila čustvenega invalida. Porezal ti je krila, rečeno poetično, oziroma te kastrirala, kot pravijo psihologi. Ti seveda tega ne moreš dojeti, saj si zmanipuliran od malega. Vse bi naredila, da te obdrži zase. Zato “žrtvovanje” in nato cmizdenje. Če te nekaj res boli, se zagotovo ne rineš nekomu nekaj delat, sploh če veš, da mu je siljenje v njegovo intimo odveč. Ti nisi nikoli odrasel, zato tega enostavno ne moreš razumeti. Odrasli ljudje, nekastrirani moški, si želijo živeti svoje življenje, imeti svojo intimo, ne pa da zlata mamica pere gate njegove žene. Preberi si knjigo Strupeni starši.

Zakaj se vsem zdi, da gre za manipulacijo in ne za ljubezen? A vas noben ni imel tako rad, da bi vam v življenju kaj pomagal??

Kaj pa tebe odvraca od samostojnosti?

Kaj bi bilo narobe s tabo, ce bi svoje perilo sam pral in Slikal (😂😂😂😂) ter sam kaj skuhal?

 

Ne, s tasco ne bi zivela in hvala vesolju, da sva bila oba istega mnenja, da sva sla v najem. No, s tascino sestro bi pa komot zivela, pa ne da mi pere in kuha, ampak nasploh je tako fajn zenska, da sem jo cisto posvojila za svojo.

Priklenjena na njega? Mogoče bi se lahko reklo, da takšni grdi komentarji dajejo brco v rit tudi meni in meni podobnim. Rada ga imam – v tem je štos. Ne bi ga rada zapustila, mi je prijetno v njegovi družbi in sem sproščena ob njem. Bojim se, da tega ne bom nikjer več našla… So to dovolj veliki razlogi, zakaj sem “priklenjena” na njega? Ni nobenih bolanih zadev v ozadju. Samo rada ga imam, enostavno in preprosto.

Odgovor na objavo uporabnika
Punca tvoja, 12.09.2021 ob 18:44

Priklenjena na njega? Mogoče bi se lahko reklo, da takšni grdi komentarji dajejo brco v rit tudi meni in meni podobnim. Rada ga imam – v tem je štos. Ne bi ga rada zapustila, mi je prijetno v njegovi družbi in sem sproščena ob njem. Bojim se, da tega ne bom nikjer več našla… So to dovolj veliki razlogi, zakaj sem “priklenjena” na njega? Ni nobenih bolanih zadev v ozadju. Samo rada ga imam, enostavno in preprosto.

Škoda samo da ima on raje mamico. Ti pa raje njega kot sebe. Nič, še naprej se trudi da postaneš njegova ženska. Slej ko prej bo gospa, ki to mesto zaseda pod zemljo. Potem je ne boš rabila več poslušat. Samo še svojega boš poslušala ko bo spomine na svojo žensko obujal. Fletno življenje si si izbrala.

Odgovor na objavo uporabnika
Še ena 60, 12.09.2021 ob 18:25

So ti itak že povedali, da je tvoja mati šolski primer čustvene manipulatorke. Vse bi storila, še svečo bi vama držala pri seksu, magari celo noč na eni nogi, samo da te s svojim “žrtvovanjem” lahko drži za jajca. Ah, kako je dobra, kljub bolečinam se žrtvuje za naju, res je ne smeva zapustiti, to bi ji strlo srce – je tvoje bolno razmišljanje, s katerim je iz tebe naredila čustvenega invalida. Porezal ti je krila, rečeno poetično, oziroma te kastrirala, kot pravijo psihologi. Ti seveda tega ne moreš dojeti, saj si zmanipuliran od malega. Vse bi naredila, da te obdrži zase. Zato “žrtvovanje” in nato cmizdenje. Če te nekaj res boli, se zagotovo ne rineš nekomu nekaj delat, sploh če veš, da mu je siljenje v njegovo intimo odveč. Ti nisi nikoli odrasel, zato tega enostavno ne moreš razumeti. Odrasli ljudje, nekastrirani moški, si želijo živeti svoje življenje, imeti svojo intimo, ne pa da zlata mamica pere gate njegove žene. Preberi si knjigo Strupeni starši.

Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.  

Portal je postal eden izmed najbolj obiskanih platform na slovenskem prostoru, ki mesečno doseže 1 milijon uporabnikov. Strokovnjaki podajajo strokovne in neodvisne informacije na 200 različnih forumih. Naš cilj je postati največji, neodvisni in nevtralni portal, ki nudi informacije katere temeljijo na preverjenih dejstvih. Portal želi v ospredje postaviti vsebino, ki bo dovolj razumljiva za laičnega poznavalca ter na ta način zagotoviti, da imajo uporabniki, bolniki preverjene informacije s katerimi si ustvarja širšo sliko o svojem zdravstvenem stanju.Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
hja570, 12.09.2021 ob 19:27

Škoda samo da ima on raje mamico. Ti pa raje njega kot sebe. Nič, še naprej se trudi da postaneš njegova ženska. Slej ko prej bo gospa, ki to mesto zaseda pod zemljo. Potem je ne boš rabila več poslušat. Samo še svojega boš poslušala ko bo spomine na svojo žensko obujal. Fletno življenje si si izbrala.

Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.  

Portal je postal eden izmed najbolj obiskanih platform na slovenskem prostoru, ki mesečno doseže 1 milijon uporabnikov. Strokovnjaki podajajo strokovne in neodvisne informacije na 200 različnih forumih. Naš cilj je postati največji, neodvisni in nevtralni portal, ki nudi informacije katere temeljijo na preverjenih dejstvih. Portal želi v ospredje postaviti vsebino, ki bo dovolj razumljiva za laičnega poznavalca ter na ta način zagotoviti, da imajo uporabniki, bolniki preverjene informacije s katerimi si ustvarja širšo sliko o svojem zdravstvenem stanju.Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa tebe odvraca, 12.09.2021 ob 18:43

Kaj pa tebe odvraca od samostojnosti?

Kaj bi bilo narobe s tabo, ce bi svoje perilo sam pral in Slikal (😂😂😂😂) ter sam kaj skuhal?

 

Ne, s tasco ne bi zivela in hvala vesolju, da sva bila oba istega mnenja, da sva sla v najem. No, s tascino sestro bi pa komot zivela, pa ne da mi pere in kuha, ampak nasploh je tako fajn zenska, da sem jo cisto posvojila za svojo.

Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.  

Portal je postal eden izmed najbolj obiskanih platform na slovenskem prostoru, ki mesečno doseže 1 milijon uporabnikov. Strokovnjaki podajajo strokovne in neodvisne informacije na 200 različnih forumih. Naš cilj je postati največji, neodvisni in nevtralni portal, ki nudi informacije katere temeljijo na preverjenih dejstvih. Portal želi v ospredje postaviti vsebino, ki bo dovolj razumljiva za laičnega poznavalca ter na ta način zagotoviti, da imajo uporabniki, bolniki preverjene informacije s katerimi si ustvarja širšo sliko o svojem zdravstvenem stanju.Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne razumem in nikoli ne bom, 12.09.2021 ob 18:37

Zakaj se vsem zdi, da gre za manipulacijo in ne za ljubezen? A vas noben ni imel tako rad, da bi vam v življenju kaj pomagal??

 

 

Ravno zato, ker me moja mama obozuje in me je razvajala na vse pretege, se zrtvovala in naredila zame vse, se mi ne zdi fer, da ji na stara leta naprtim se svojo druzino na grbo!

Tebi je to posteno povracilo za vso ljubezen, ki ti jo je dala in daje?

Ja, mama uziva v skrbi zate, a ne, zakaj bi ji vzel ta uzitek?

Kaj pa, ce ji reces, da je dovolj skrbela zate, da zdaj bos ti skrbel sam zase in zanjo in ji povrnil za vse ter ji pokazal, dalahko v zivljenju uziva se kako drugace, ne le ob pranju tvojih gat in kuhanju goveje zupe?

 

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa tebe odvraca, 12.09.2021 ob 20:03

 

 

Ravno zato, ker me moja mama obozuje in me je razvajala na vse pretege, se zrtvovala in naredila zame vse, se mi ne zdi fer, da ji na stara leta naprtim se svojo druzino na grbo!

Tebi je to posteno povracilo za vso ljubezen, ki ti jo je dala in daje?

Ja, mama uziva v skrbi zate, a ne, zakaj bi ji vzel ta uzitek?

Kaj pa, ce ji reces, da je dovolj skrbela zate, da zdaj bos ti skrbel sam zase in zanjo in ji povrnil za vse ter ji pokazal, dalahko v zivljenju uziva se kako drugace, ne le ob pranju tvojih gat in kuhanju goveje zupe?

 

Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.  

Portal je postal eden izmed najbolj obiskanih platform na slovenskem prostoru, ki mesečno doseže 1 milijon uporabnikov. Strokovnjaki podajajo strokovne in neodvisne informacije na 200 različnih forumih. Naš cilj je postati največji, neodvisni in nevtralni portal, ki nudi informacije katere temeljijo na preverjenih dejstvih. Portal želi v ospredje postaviti vsebino, ki bo dovolj razumljiva za laičnega poznavalca ter na ta način zagotoviti, da imajo uporabniki, bolniki preverjene informacije s katerimi si ustvarja širšo sliko o svojem zdravstvenem stanju.Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
izkoriščevalec, 12.09.2021 ob 07:43

Nobena normalna ženska te povohala ne bi. Ne vem kaj je z tvojo narobe. Kao odrasel dedc, pa totalno nesposoben in zajeden v mamino joško. Prvi problem. Drugi problem da sploh ne dojameš da to pač ni normalno. Da te mamica rihta kot odraslega. Tretji problem je pa še največji, nimaš nobenega spoštovanja do lastne matere, niti do partnerke, nimaš nobene empatije in si čustveno totalno prikrajšan in nerazvit. Tvoja mami misli da si s tem rihtanjem ljubezen kupuje. Pa ji ne vžge da prvo minuto ko te neha rihtat bo tudi tvoja ljubezen minila. Ker misliš da je tam zato da tebi streže. Je zate tam. Tudi ženo boš isto gledal ko bo mami obnemogla. Ona je tam zato da tebe rihta. Nikoli se ne boš zmožen sam. Ker si len, fizično in mentalno. Na stopnji razvoja 12 letnika. Misliš da je cel svet samo za tebe tu. Kaj lahko tebi ponudi. Vsakega normalnega človeka bi bilo sram da mu dvakrat starejša ženska rihta osnovne življenjske zadeve. Obleke, hrano…. Ampak ti niti pomisliš ne da je mogoče kdaj utrujena a ne? Ti ne kapne sploh. Da si mogoče zasluži mir in počitek na stara leta. Ne, sploh ne pomisliš na to. Ker ona je tam zato da je tebi simpl v lifu. Ne rabi imeti svojega. Vsaka normalna ženska bo letela stran od tebe.

Bravo!

Čista 10-ka !

Skenslaj tole bejbo, pusti mi številko, meni bi pasalo malo razvajanja. Pa še kuha. Kaj češ lepšega.

Izvoli. Se boš osrečila v takšnem razmerju, res… Čez leta pa iskala to toplino, ki bi ti jo partner moral dati kje drugje, pa boš nazadnje še varalica. In mu dokazala, da je res njegova mamika edina oseba, na katero se lahko zanese v življenju. Začaran krog.

Ufff, punca stran od njega, sem bila v isti situaciji in vse kar lahko rečem je, da sedaj čutim olajšanje!! 🙂 Sem bila istih misli, kao, kaj če ne bom več našla tega, kaj če me nihče več ne bo hotel, pa verjemi, dobiš veliko boljše 😉 Ta se pa ne bo spremenil, verjemi.

Odgovor na objavo uporabnika
bivša500, 13.09.2021 ob 07:59

Ufff, punca stran od njega, sem bila v isti situaciji in vse kar lahko rečem je, da sedaj čutim olajšanje!! 🙂 Sem bila istih misli, kao, kaj če ne bom več našla tega, kaj če me nihče več ne bo hotel, pa verjemi, dobiš veliko boljše 😉 Ta se pa ne bo spremenil, verjemi.

Pa tudi njegova “požrtvovalna” mami se ne bo spremenila. Najhuje je to, ker vem, da ta njun odnos ni ok, ker povem da mi ni ok, da ne vpletata na takšen način, da si želim, da bi bilo kako drugače. Pa izpadem jaz tista, ki komplicira in jo moti to, da njegova mami vzame telefon in pokliče zdravnika “naročila bi mojega sina/mojemu sinu bo zmanjkalo tabletov”. Jaz sem tista, ki komplicira, ko jo moti, ker bi njegova mami rada pospravljala tudi najini sobo. Jaz sem tista, ki je nehvaležna, da ji tašča opere spodnje perilo. Jaz sem tista, ki “zavrača to njeno ljubezen”. Jaz sem tista, ki odbija stran njegovo zalo mami, ko me pa ima rada kot lastno hčerko. TU JE TUDI PROBLEM!!! Do naju se ne obnaša da sva odrasel par, do naju se obnaša kot do otrok, pa da ne povem, koliko sva stara!!!! A ni grozno, ko je oseba postavljena v takšen položaj? Ima rada eno osebo, je zaljubljena, si želi biti s to osebo, ampak ko spozna še druge osebe, ki (tako pač je) pridejo v življenje skupaj v paketu s partnerjem in te blazno moti njihov odnos in neko sprevrženo razmerje…. Pa ti vse skupaj uniči in te pripelje do te stopnje, da razmišljaš, če si pa nenazadnje res mogoče ti kriv in si res neprilagodljiv in zaprt za druge osebe?

Vse bolj opažam takšen sprevržen odnos med njima… Na eni strani ga ujčka kot mladega fantka, kot otroka, po drugi strani ga pa ima za določene stvari na mestu moža. Da ne govorim o tem, kako ni enega dneva, izleta, da ne bi govoril “moja mami to, moja mami tisto”. Ko smo v družbi “moja mami to, tisto”…  Mami mami mami. Kaj če bi ostal pri svoji mami?

Sem bila na istem, ko sva se vselila v taščino stanovanje(plačevala sva ji najemnino). Konstantno vtikovanje, vsakodnevno klicanje češ, si jedel, si lačen? Ko pride na obisk, pospravljanje, premikanje stvari po svoje (čeprav sva midva živela tam), jamranje kako ona ne zmore sama, kako je boga. Sploh nama ni pustila, da se osamosvojiva. Na koncu sem bila jaz tista, ki je nehvaležna, nesramna, samo zato, ker nisem želela, da se nama vtika v življenje, želela sem si ustvariti življenje, ki bo nama ustrezalo, da  bo nama lepo, brez, da bi kdo konstantno bedel nad nama. Na koncu sem se izselila, ona se je vrnila in sedaj živita zopet skupaj. Pri skoraj 30 letih se do njega obnaša, kot da je najstnik, mu pere, mu lika, mu kuha…da ne omenim, ko sva živela skupaj še pralnega stroja ni znal prižgati…Aja pa, ko sem mu omenila, da me te stvari motijo mi je samo rekel, da sem občutljiva in da naj bom hvaležna za to.

nisem otrok, da bi mi neki tuji ljudje kuhali, prali, me učili in me spominjali na to, kaj moram naredit.

ti pa očitno si. otrok, nesposoben življenja na svojem in nesposoben prevzemanja odgovornosti za svoja dejanja in svoje odločitve.

pa hvala bogu, meni nikoli ni bilo treba iti k nekomu živet. sem bila dovolj sposobna, da sem od začetka lahko šla na svoje.

Čustveno manipuliranje s strani matere, sin kot žrtev tega ne dojame. Praviš, da nas starši nimajo radi? Jaz pravim, veliko bolj kot tebe. Ker so želeli, da sem samostojna, da znam poskrbeti zase, da sem srečna in na svojem. Veliko so mi pomagali tudi z delom (ali pokazali kako se kaj naredi) pri gradnji svojega doma. Sedaj pa najraje vidim, da počijeta, si privoščita kake počitnice itd. Dovolj sta naredila za vse nas, čas je za njiju in klub temu, da tega kao nista rabila, priznata, da jima ustreza kak teden namakanja v toplicah in kosilo kje drugje, ko kuha kdo drug.

“zanimivo266”,

mogoče jo je pa zato dobil, ker je lep.

Jst mam itak svoj ambient. Samo tako ce pomislim nebi mogel. Ajde mogoce ce je hisa pa da mava svojo etazo pa tudi to je tako tako… Da smo pa vsi v stanovanju to pa ni sans. Sej sploh ne mores biti komot, ne vem ce bi se lahko sprostil. Prav omejen si.

New Report

Close