Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj so vaši razlogi, da ne morete živeti skupaj s starši partnerja?

Kaj so vaši razlogi, da ne morete živeti skupaj s starši partnerja?

Odgovor na objavo uporabnika
Halo zemlja, 17.09.2022 ob 10:10

Vsakega normalnega odraslega človeka bi motilo, da ga mama opominja na zobozdravnika, mu zlaga cunje in zanj skrbi kot da ima 10 let ali kot da je retardiran.

Normalnega!!!!

ta ni, tega bo mami pokrivala pa žena rit pucala!

Tudi če bi imeli lasten vhod in se tašča ne bi čisto nič vtikala, ne bi hotela.

    Zakaj? Zato, da se lahko vsaj brez njegove odvetnice zdereva drug na drugega, skregava, pobotava in seksava brez občinstva že skoraj 20 let;)  Čisto enostavno ;)) Če bi živeli v isti hiši z njegovimi ali mojimi bi bila midva ločena ali pa eden od naju vdovec. Pa se imava s taščo zelo radi, nobenih zamer, odnosi so topli, iskreni in prijazni.

Morda ti ne razumeš, da ni prijetno, če ti nekdo non stop diha za ovratnik in organizira vse namesto tebe. Ljudje nimajo kaj početi s svojim prostim časom, pa se preveč ukvarjajo z življenjem drugih. Vsak si želi svojo zasebnost. Vidva skupaj sta Eno in tukaj mama nima kaj delati vmes, pa je lahko še taka Dobrotnica. Veliko sreče!

Ma tudi proč od tebe bi lahko šla….tipičen mamin sine, ki se nikoli ne bo spremenil. Pri tebi ne bo nikoli srečna, ker bo vedno mamica vmes🤮🤮🤮🤮

Eem, ker je odrasel človek, ki je sposoben skrbeti sam zase in za svojo družino. Vi pa očitno niste, ker bi radi, da vam mama še vedno vse rihta. Mogoče pa sploh ne rabite partnerke, ampak samo mamo?

Odgovor na objavo uporabnika
Ne razumem in nikoli ne bom, 12.09.2021 ob 07:45

Moja mami je vedno govorila o tem, kako bo moja bodoča punca živela pri nas. Tega si je želela, ni ji problem prati oblek, kuhati kosila, celo polikala bi ji vse obleke, pa moja punca ne pusti, si raje sama. Še obleke bi najraje sama prala, pa ne razumem zakaj ji je to tako zelo pomembno. Prav zavrača vso pomoč, ki nama jo nudi mami, čeprav tako bolana in obnemogla kot je, ne more veliko narediti. Vse jo boli, ima nekatere težave, se težko premika, ampak vseeno zbere toliko moči, da nama vse to naredi. Čeprav potem joka, da jo boli. Zato ne razumem, zakaj punca ne vidi kako jo ima rada in kako se žrtvuje za njo. Ona pa samo sanja o tem, da hoče živeti na svojem. Ne vidi pa, da bi že lahko bila na svojem, če bi sprejela mojo mami.

Ti si bolan v glavi sine. Namesto, da bi ti svoji mami na stara leta pomagal, ti mora se vedno ona vse naredit. Pa kolk si ti star? 15? Daj odrasti ze enkrat, pa se odkopi dol z mame. To so slovenski moski danes. Razvajeni v tri PM.

Zakaj ne želi sobivat z tvojo mamo ?Ker želi živet svoje življenje kjer ni prostora še za tretjo osebo,ne glede na vso pomoč in dobroto.Ker se ljudje spreminjamo ,vidva se bosta prav tako tudi vajina mama in vprašanje,če boste takrat našli skupni jezik.Ker so naše pottebe in želje razlikujejo itd.

Odgovor na objavo uporabnika
Naj161, 16.09.2021 ob 04:16

Jaz bom pa tako rekla… Naj pere namesto mene, naj pomiva namesto mene… Jaz bom pa ta čas noge v luft. Ko ji bo dop**** ji mogoče klikne, da se sploh v prvi vrsti ne bi rabila vtikati. Do takrat bom pa jaz lepo izkoristila čas za fanta. Pa mu ga raje dobro potegnila.

Ona bo pa zraven sveco drzala 🤣🤣🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Pozitivka951, 18.09.2022 ob 08:08

Kdo bo pa vse to opravil, ko mamice ne bo več?

Isce nadomestno mamico, ker drugace bo klosar.

pa kaj je z vami? odlepite se že enkrat od staršev zakaj ste luzerji? normalno da kot odrasel človek rabiš svoj mir, prostor sploh če imaš otroke, dajte se skulirat. raje živim pod mostom kot s svojimi starši še manj pa s starši svojega partnerja ker sta oba mentalno zaostala. žau mi je ampak imam z obojimi zelo slabe izkušnje tako da svojim otrokom ne morem narediti tega

New Report

Close