Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kajenje ob vozicku

Kajenje ob vozicku

Ti se *ziher* ne vozis z avtom, sploh pa ne z dieslom, ane?!

Dajte ga no srat no, zunaj pa res nimas kaj za tezit.

(P.S.: Pa sem nekadilec)
[/quote]
Ja, super primerjava uporaba sredstva, ki praktično zagotavlja preživetje z nekogaršnjo slabo razvado ki v najboljšem primeru, ne zagotovi bolezni.

Ja, zasvojenost je res jeb.a.
Ni ti mar za popolnoma nič, niti škodovanju drugim ljudem.

[quote=BYT3:
Sem kar obticala z odprtimi usti in me je prijelo, da bi ji tisti cigaret zatlacila tako globoko v usta, da bi ji kje drugje ven pogledal.

Uglavnem, ali res nekaterim ljudem ni mar za soobstoj drugih?

————
Oboje sta dve avtoričini povedi. Mislim, da je nekaj z njo narobe.
Nikar z avtom mimo po cesti peljat, ko bo ona z vozičkom ravno na sprehodu.

Ubogi otrok


Ja, super primerjava uporaba sredstva, ki praktično zagotavlja preživetje z nekogaršnjo slabo razvado ki v najboljšem primeru, ne zagotovi bolezni.
[/quote]

tvoje preživethe pač zastruplja in ubija druge bolj, kot tistih par dimčkov od cigaret, ki ga kasiraš v življenju…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Čist prav ti je povedala. Sej se nista vsedla na isto klopco kot ti. Če te je dim tolk motil, zakaj se sama nisi presedla na drugo klopco ali pač prošetala naprej. Vstala bi in šla, ne pa da uzun težiš s čiki.
Sm nedolg nazaj šla na sprehod, pa naenkrat pred mano isto na sprehodu en par. Oba s čikom v ustih. Valjda ko sm prišla že skor do njiju, da je dim šel direkt vame. A bi jima morala rečt da ugasneta čik al pa da se drugje sprehajata s čikom v ustih? Itak sm jih prehitela, da sm bila pred njima in je bilo ok. Se pač odmakneš če te mot.
Sm tud nedolg nazaj imela doma eno družbo, cca 6 ljudi, vsi sami kadilci. Smo sedel na balkonu in so kadil. Ko se mi soseda nad mano zadere, da voha dim. Sm ji sam rekla, da če jo mot, naj se notr zapre pa ga ne bo vohala. A zdej bi morala ta folk nekam vn poslat kadit? In kam? Za blokom so klopce ampak je tud otroško igrišče. Pred blokom sprehajalna pot, cel kul folka šeta.

Kadlici so smrdljivci.

Mimogrede si bila tam prva. Onadva sta pač brezobzirno prišla pohat svoje. Lahko pa bi predlagala, če lahko zamenjate mesta, da bi veter pihal stran od vozička.

Glede na njun odgovor sklepam da gre za ljudi ki jih boli đomba za ostale. Ignoranti brez čuta za odgovornost do ostalih. Pač… takega ne prepričaš čez noč. Če je nekulturna svinja je pač svinja.

Kaj naj ti rečem. Aha, vem.
Kot mlada mati, najbrž še ne veš, da tako mali otrok ni za v vročino.
Aja, tebe jebbe nekaj drugega, da se lahko usajaš in komandiraš neznance. Za komandiranje imaš cucka.

kaj ima to veze če je bila prva tam? nekdo je bil tam še pred njo in nekdo pred njim ali njo itn. a to po vaši logiki pomeni da lahko določajo kdo in kaj lahko? pa če bi čisto prvi osebi tam na tistem kraju šla ona na živce bi bil tud argument da jo lahko stera proč, ker je bil/a tam pred to tečno mamico? eni imate piskre res samo za okras….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

kaj ima to veze če je bila prva tam? nekdo je bil tam še pred njo in nekdo pred njim ali njo itn. a to po vaši logiki pomeni da lahko določajo kdo in kaj lahko? pa če bi čisto prvi osebi tam na tistem kraju šla ona na živce bi bil tud argument da jo lahko stera proč, ker je bil/a tam pred to tečno mamico? eni imate piskre res samo za okras….
[/quote]

Sorry, ampak kadilci naj bi bili vsaj toliko obzirni da ne bi smradili okoli drugih. Od vseh prostih mest na katere je tist doppel raufnk naletu sta se morala ravno zravn otroka nasrat. Nekulturne svinje so pač nekulturne svinje.

Vecina kadilcev so egoisti in mislijo, da lahko zunaj kadijo kjerkoli hocejo. Ja lahko, ampak dokler ne smradite tocno vame. Najbolj me raz*** sploh zdaj poleti, ko grem v kaksno kavarno na teraso in skoraj vsi okrog mene kadijo. In kaj naj zdaj mi nekadilci zdimo notri celo poletje? Mislim, da bi morale gostilne imeti dve terasi, eno za kadilce in drugo za nekadilce. Se hujse je, ko gres kam na vecerjo. Ko bom jaz imela svoje otroke bom ista kot avtorica. Ko bi vsaj bili malo uvidevni in pazili, da ne smradijo tocno pred otroke.

Avtorica prav si naredila, itak si bila prva tam, jaz bi bila se toliko bolj nesramna in bi jo po pomoti pospricala z vodo :))

Sj… če mi ne bi bilo škoda 30EUR polnila za gasilni aparat v kombiju bi že marsikoga “pogasil”.

Dejstvo je, da so kadilci večinoma zasvojenci. Od takšnih ljudi, isto kot od zadrogiranih đankijev, ne moreš pričakovati ničesar drugega kot ignoranco, nekulturnost, egoizem in menefregizem.

Uhh, še ena, ki misli, da če ji je uspelo otroka na svet spravit, da se bo zdaj zemlja začela v drugo smer vrtet.preden bo tole tvoje dete odraslo in po &možnosti samo puhalo, boš imela še ogromno težav in težavic. Tale dim je bil šele začetek. Počak, da mu tašča sladkarije začne naskrivaj dajat ;)))
Mene, če nekaj moti, ne spreminjam druge, ampak začnem na sebi delat. Če nekdo na busu smrdi, ne bom začela njega dol pojat, ampak bom šla čimdlje stran, če ne drugače pa dol in na drugega.

Nevretenčarji.

Kaj se maš za umikat? Poveš naj pajčevno obriše z žajfe pa naj se doma stušira, ne pa da smrdi naokoli. Sj zato pa je svet v kurcu ker se takim umikate in še več bo tega. Tako pada kultura.

Žal.

Sorry, ampak kadilci naj bi bili vsaj toliko obzirni da ne bi smradili okoli drugih. Od vseh prostih mest na katere je tist doppel raufnk naletu sta se morala ravno zravn otroka nasrat. Nekulturne svinje so pač nekulturne svinje.
[/quote]

nekadilci bi pa lahko imeli in uporabljali možgane in se zadrževali tam kjer je namenjeno samo njim… butli so pač butlji…. še vedno smo pa svobodna država s svobodno izbiro, tako kot se bekdo lahko zucne v parku in prižge čik, lahko kdor ga to moti svobodno dvigne sralnik in se odpravi drugam…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

nekadilci bi pa lahko imeli in uporabljali možgane in se zadrževali tam kjer je namenjeno samo njim… butli so pač butlji…. še vedno smo pa svobodna država s svobodno izbiro, tako kot se bekdo lahko zucne v parku in prižge čik, lahko kdor ga to moti svobodno dvigne sralnik in se odpravi drugam…
[/quote]

Koja pi*da matrna si ti, da se bodo drugi tebi umikali ?

Pameten glih nisi preveč. Kulture nimaš pa nobene za kar se lahko zahvališ nesposobnemu fotru.

jebi ga zunaj je za kadilce, znotraj za nekadilce, ne vem pa zakaj nekadilci pozimi ne rinete ven med kadilce, pa se jim rajši režite, poleti ste pa revčki, ki morate furat suffer… jaz osebno bi pa taki tečnobi jaz sem bil/a prva tam, odgovoril da lahko prvo pripeljem eno po faflji…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


S tem, da smrdi, ne škodi tvojemu zdravju. Če ti piha cigaretni dim v obraz, pa ja.
Ne vem, jaz razmišljam, da bi iz radovednosti začela kar policijo klicati v takih primerih kot je avtoričin (če bi bila prva nekje in bi prišli ti đankiji meni usmrajati zrak). Me prav zanima, kaj bi policaji naredili, ko bi jim pred nos pomolila par zakonskih členov, predvsem tistih o ogrožanju zdravja. Nekako dvomim, da bi naredili tisto, kar kadilci mislijo (upajo).

jebi ga zunaj je za kadilce, znotraj za nekadilce, ne vem pa zakaj nekadilci pozimi ne rinete ven med kadilce, pa se jim rajši režite, poleti ste pa revčki, ki morate furat suffer… jaz osebno bi pa taki tečnobi jaz sem bil/a prva tam, odgovoril da lahko prvo pripeljem eno po faflji…
[/quote]

Če si gnoj, si gnoj.

Sicer sem sama nekadilka, sem se sama umaknila v takih primerih, ker mi tudi ni bilo v interesu da kdo puha vame ali otroka ..ampak to da si od njiju pričakovala da se bosta umaknila, samo za to, ker imaš dojenčka, je naivno in egocenrtično. Kajti nista ona dva dolžna poskrbet za to, vajino zdravje, ampak ti. Pa tudi tvoja misel, kam bi njej zatlačila tisti cigaret je kar dosti zgovorna, pa ne v pozitivno smer zate. :). verjetno tudi ona kadilka ne bi pričakovala takega odziva od tebe hehe..

nekadilci bi pa lahko imeli in uporabljali možgane in se zadrževali tam kjer je namenjeno samo njim… butli so pač butlji…. še vedno smo pa svobodna država s svobodno izbiro, tako kot se bekdo lahko zucne v parku in prižge čik, lahko kdor ga to moti svobodno dvigne sralnik in se odpravi drugam…
[/quote]
Dvomim, da lahko, nekaznovano, nekdo v parku drugega malo z nožem pošlata. Kar pravno gledano spada v isto kategorijo kot kajenje: ogrožanje varnosti in zdravja.

Sicer sem sama nekadilka, sem se sama umaknila v takih primerih, ker mi tudi ni bilo v interesu da kdo puha vame ali otroka ..ampak to da si od njiju pričakovala da se bosta umaknila, samo za to, ker imaš dojenčka, je naivno in egocenrtično. Kajti nista ona dva dolžna poskrbet za to, vajino zdravje, ampak ti. Pa tudi tvoja misel, kam bi njej zatlačila tisti cigaret je kar dosti zgovorna, pa ne v pozitivno smer zate. :). verjetno tudi ona kadilka ne bi pričakovala takega odziva od tebe hehe..
[/quote]
Ne, nista dolžna poskrbeti za njeno zdravje. Sta pa dolžna ne škodovati njenemu zdravju.


S tem, da smrdi, ne škodi tvojemu zdravju. Če ti piha cigaretni dim v obraz, pa ja.
Ne vem, jaz razmišljam, da bi iz radovednosti začela kar policijo klicati v takih primerih kot je avtoričin (če bi bila prva nekje in bi prišli ti đankiji meni usmrajati zrak). Me prav zanima, kaj bi policaji naredili, ko bi jim pred nos pomolila par zakonskih členov, predvsem tistih o ogrožanju zdravja. Nekako dvomim, da bi naredili tisto, kar kadilci mislijo (upajo).
[/quote]

prva/prvi tam… kakšen privilegij pa misliš da to je, če si na neki javni površini prvi? pa pride nekdo, ki je tam drugi pa te poščije, pa ti biti tam prva nič ne pomaga, boš pač prva tam, ki jo bo nekdo poscal….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Če si gnoj, si gnoj.
[/quote]

normalno, zato si pa to mantro ponavljaj dalje 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kaj torej praviš, da je pravno gledano, na višji stopnji pomembnosti pravica človeka do kajenja, kot je pravica do zdravja?

New Report

Close