Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kajenje ob vozicku

Kajenje ob vozicku


Ne hodim v javni park. Veliko lažje se živi ko doumes da ne moreš drugim komandirat v parku ker te itak ne bojo upošteval. Nič ne moreš naredit lahko se samo skregas ampak tisti ki kadi bo kadil naprej ker lahko in je dovoljeno in v parkih so tudi pepelniki (torej je dovjeno kajenje) in kosi za smeti. Drugo bi bilo če bi se nag slekel ker nag pač ni dovjeno sedet na klopci.
[/quote]

Še enkrat: mama z vozičkom je bila tam prva….. še ne bo zdej?

Lepo še enkrat:
V dotičnem primeru je bila mama z vozičkom tam na klopci prej, kot tista dva kadilca. Prisedla sta in pričela puhat smrad od sebe proti otroku. Prosila ju je – pa sta arogantno adreagirala -kot pričakovano pri večini kadilcev. Ni ju verbalno napadla, lepo ju je prosila, ona pa sta jo arogantno verbalno….. Onadva pa nista bila zmožna, ker je bil fiks z nikotinom prednost. Kaj ti ne zmoreš razumet?? Aja, kadilc si -razumemo.
[/quote]

Kako lepo je ona prosila in kako arogantno sta onadva odreagirala, ne vemo, lahko si le domišljamo. Komentiramo zdaj bolj to, ali je taka prošnja upravičena ali ne. Jaz pravim, da ni, v bistvu celo menim, da je arogantno prositi nekoga, ki je sedel na sosednjo klop, če se lahko umakne. Pa če še tako lepe besede uporabiš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa peeesda no – še enkrat: mama z vozičkom je bila tam prva, pred kadilcema… to je point red vsemi temi vašimi nakuckanimi “črevi” tukaj…. Cut the crap.
[/quote]

Ja pa kaj potem, če je bila prva. Kaj tisti, ki prvi sede na klopco, lahko potem komandira vsem, ki pride za njo, kje bodo sedeli? You cut the crap!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa peeesda no – še enkrat: mama z vozičkom je bila tam prva, pred kadilcema… to je point red vsemi temi vašimi nakuckanimi “črevi” tukaj…. Cut the crap.
[/quote]
Od kdaj je v parku vrsta.?
Pa pezda no v parku ne šteje kdo prvi pride. Sploh nima veze kdo je prvi kdo šesti. Streje samo dovoljeno in nedovoljeno

Lepo še enkrat:
Veliko in vse….

Še tebi: Nekdo, ki ima neko odvisnost, se mora v javnem parku in na javni površini umestiti tako, da s svojim početjem ne ovira in moti drugih. pošetje teh dveh kadilcev je oviralo dihanje mame in otroka. Ker je pač precenila, da nikotin ni zanju, za kadilca pa vse… kaj ne zmoreš tukaj razumet? Aja, nikotinski fiks ima prednost pred pametjo pri kadilcih.

Tudi tebe niso starši naučili osnov bontona obnašanja v javnosti?
[/quote]

mene so učili da je park od vseh neglede kdo in kdaj je prisoten in kaj tam počne, izjeme so ogeajeni parki, ki imajo povsod napisan pravilnik kaj se sme in kaj ne in tistega se upošteva in če nikjer ne poše da je kajenje prepovedano, nima nihče ničesar za pizdit kaj in kje kdo to lahko počne, če gre pa za površino s prepovedjo kajenja pa kamot pizdiš če kdo prižge čik, ja? in take površine so največkrat otroška igrišča v katere pa na smolo mamic s cucki tudi slednji niso dovoljeni tako da še enkrat, po bontonu, če nekdo sedi nekaj metrov stran od tebe v javnem parku, lahko počne kar počne brez da imaš ti kaj za kokodakat, ker palica ima dva konca in na drugem koncu te ta palica tepe, ko nekaj kar ti počneš ni všeč nekomu drugemu pa magari če je samo tvoja prisotnost in te nekdo že na pogled organsko ne prenese, pa če sediš tam kot kip, a boš v takem primeru še opletala z bontonom drugih ali se boš po bontonu odstranila, da s svojo prisotnostjo ne boš kalila miru nekoga drugega?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ampak prišla sta tja kasneje, ZA mamo z vozičkom…

Če pošneš nekaj v javnem parku, kar drugi ne, je vljudno da se umakneš in počneš to tako, da drugih ne moti. A ti to ni jasno? Te tega po bontonu niso starši naučili? 🙂
[/quote]

Ja, saj tudi mamica je počela nekaj drugega, kot kadilca. Kaj v parku se lahko počne samo ena stvar?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ste res smešni. Samo zato, ker je ta, ki je odprla temo, bila tečna, neprespana ali nepotešena, zatežila tistima kadilcema, se prepirate o tem kdo ima pravico kje sedeti. 🙂

Ja, saj tudi mamica je počela nekaj drugega, kot kadilca. Kaj v parku se lahko počne samo ena stvar?
[/quote]

Kaj pa? Ja, “drgnila” je voziček gor pa dol po tleh, z uspavanim otrokom? pa lepo je rekla, kadilcema, če se lahko prestavita, ker sta prišla celo kasneje, kot ona tja?

joj, tukaj se pa res vidi, kako primitivna je kadilska kultura nekaterih…..

Dej spelji s takimi…….

Kaj vse so kadilci zmožni nalepit od žaljivk, če jih kdo lepo prosi, če se odstranijo, ker jim njihov dim ne paše?

A se vi zavedate, da kadilci posiljujejo druge z dimom, posegajo v njihov prostor tudi v javnem prostoru s tem, ko jim zanalašč pred nosom puhajo? A ste tako žleht, da morate to počet?

Ni tvoja servirana nepotešenost, tečnost, ki sploh ni res, nič v primerjavi s rpitivnostjo, oholostjo in vzvišenostjo nekaterih zasvojenih kadilcev… Ker on MORA prižgat čik, in ga boli in briga v tistem trenutku za vse okoli sebe. Ja, to pa je znak kadilske nekulture nekaterih kadilcev. Na dlani.

Dej spelji s takimi…….

Kaj vse so kadilci zmožni nalepit od žaljivk, če jih kdo lepo prosi, če se odstranijo, ker jim njihov dim ne paše?

A se vi zavedate, da kadilci posiljujejo druge z dimom, posegajo v njihov prostor tudi v javnem prostoru s tem, ko jim zanalašč pred nosom puhajo? A ste tako žleht, da morate to počet?

Ni tvoja servirana nepotešenost, tečnost, ki sploh ni res, nič v primerjavi s rpitivnostjo, oholostjo in vzvišenostjo nekaterih zasvojenih kadilcev… Ker on MORA prižgat čik, in ga boli in briga v tistem trenutku za vse okoli sebe. Ja, to pa je znak kadilske nekulture nekaterih kadilcev. Na dlani.
[/quote]

me zanima če bi ti premaknila svojo debelo rit, če bi ti katera/kdo rekla/rekel da se spelji drugam, ker je bil/a on/a prej tam kot ti, pa ni pomemben razlog, magari ker smrdiš po švicu…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Od kdaj je v parku vrsta.?
Pa pezda no v parku ne šteje kdo prvi pride. Sploh nima veze kdo je prvi kdo šesti. Streje samo dovoljeno in nedovoljeno
[/quote]

V tvoji glavi, po bontonu, mora štet, da če je bil nekdo tam prvi, ti pa prideš kasneje v njegovo bližino in ga posiljuješ z dimom, on pa tega noče, da je logično, da se umakneš malo stran….. Ampak nekaterim vam ego tega ne dopusti, kajne?

me zanima če bi ti premaknila svojo debelo rit, če bi ti katera/kdo rekla/rekel da se spelji drugam, ker je bil/a on/a prej tam kot ti, pa ni pomemben razlog, magari ker smrdiš po švicu…
[/quote]

Samo zate in ker se mi ravno da: mo rit je zate taka, da bi ti gobec dol odrolalo, ko bi jo videl. Natrenirana, da lahko kovance na njej vrtiš…. Moj švic nima časa zasmrdet. se redno umivam.

Ne moreš vse po sebi sklepat, no.

Dejstvo je, da bi bilo treba prepovedati kajenje po parkih in podobnih področjih, ker cigaretni dim zasmraja daleč naokrog. In ne, niso nekadilci dolžni neprestano prenašat tega smradu, ko grejo na sprehod, v park in nazadnje tudi na teraso lokala.

En stalno utruja, da so za nekadilce namenjeni notranji prostori – je pač preprosto neumen. Kadilcem so prepovedali kajenje znotraj, ker je pač dim bolj nevaren (in smrdljiv) v zaprtem prostoru, a to ne pomeni, da imajo pa zdaj kadilci primat nad zunanjimi prostori. Kdor tako razmišlja, je preprosto neumen in primitiven. To so dobesedno neinteligentna razmišljanja.

Ko sem bila v bolj urejenih rezortih in parkih v tujini, kajenje ni bilo dovoljeno na prostem! Kadilci so na prostem, sredi parka, imeli posebne kotičke, urejene za kajenje, in to je bilo to. Tam so lahko kadili, drugje ne! Cigaretni dim je nasilen – ne gre toliko za zdravje, kot za smrad. Če greš v park, ne hodiš vohat čikov, ampak naravo.

Te stvari so jasne in samoumevne kulturnim ljudem, primitivcem pač ne bodo nikoli.

Dej spelji s takimi…….

Kaj vse so kadilci zmožni nalepit od žaljivk, če jih kdo lepo prosi, če se odstranijo, ker jim njihov dim ne paše?

A se vi zavedate, da kadilci posiljujejo druge z dimom, posegajo v njihov prostor tudi v javnem prostoru s tem, ko jim zanalašč pred nosom puhajo? A ste tako žleht, da morate to počet?

Ni tvoja servirana nepotešenost, tečnost, ki sploh ni res, nič v primerjavi s rpitivnostjo, oholostjo in vzvišenostjo nekaterih zasvojenih kadilcev… Ker on MORA prižgat čik, in ga boli in briga v tistem trenutku za vse okoli sebe. Ja, to pa je znak kadilske nekulture nekaterih kadilcev. Na dlani.
[/quote]
Meni res smrdi cigaretni dim in ga ne prenašam. A tebi pa smrdi resnica. 🙂
A ti si tudi nepotešeno ali na splošno tako zateženo ? 🙂


Meni res smrdi cigaretni dim in ga ne prenašam. A tebi pa smrdi resnica. 🙂
A ti si tudi nepotešeno ali na splošno tako zateženo ? 🙂
[/quote]

Ne, sem realno vztrajna oseba do tistih, ki težijo na forumu z lasntno nepotešenostjo, ki jo lepijo drugim.

V tvoji glavi, po bontonu, mora štet, da če je bil nekdo tam prvi, ti pa prideš kasneje v njegovo bližino in ga posiljuješ z dimom, on pa tega noče, da je logično, da se umakneš malo stran….. Ampak nekaterim vam ego tega ne dopusti, kajne?
[/quote]
Kot prvo mene ne moreš videt s cikom v ustih v parku ker sploh ne kadim niti ne hodim v park. Kot drugo kaj teb ni jasno.? Park ni osebna lastnina ampak javna povrsina tam vidiš svega in svasta. Moraš vzet v zakup da te lahko na javnem tud kak cucek po nogi naskoci. To se je zgodilo mojemu možu enkrat na plaži zunaj pred barom ko smo bili na pijaci
Men je bilo sicer ful zabavno če bi imela priboljške bi jih kuža celo vrečko dobil
:))

Samo zate in ker se mi ravno da: mo rit je zate taka, da bi ti gobec dol odrolalo, ko bi jo videl. Natrenirana, da lahko kovance na njej vrtiš…. Moj švic nima časa zasmrdet. se redno umivam.

Ne moreš vse po sebi sklepat, no.
[/quote]

verjamem, saj pujs zase tud midli da izgleda za dol past in ne smrdi ker se poliva s parfumom…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Bravo, imaš zelo prav.

Dejstvo je, da je Slovenija država, kjer še vedno prevladuje balkanska kultura. Žal. In tega se nekateri nikli ne bodo otresli. Niti za lastno dobro ne.

verjamem, saj pujs zase tud midli da izgleda za dol past in ne smrdi ker se poliva s parfumom…
[/quote]

Poglej se v ogledalo najprej – in svoj prag popucaj. POtem pažali druge preko konic svojih prstov, če bo še potrebno.

Kaj pa? Ja, “drgnila” je voziček gor pa dol po tleh, z uspavanim otrokom? pa lepo je rekla, kadilcema, če se lahko prestavita, ker sta prišla celo kasneje, kot ona tja?

joj, tukaj se pa res vidi, kako primitivna je kadilska kultura nekaterih…..
[/quote]

Ne razumem. Kaj so bili zmenjeni za točno uro in sta zamudila? Za kazen pa jih je poslala na drugo klop, kot v šoli? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bravo, imaš zelo prav.

Dejstvo je, da je Slovenija država, kjer še vedno prevladuje balkanska kultura. Žal. In tega se nekateri nikli ne bodo otresli. Niti za lastno dobro ne.
[/quote]

Podpis.

Avtorica: Hej vidva tamle, danes pa minutko zamujata, jaz sem tukaj že od osmih. Hitro na drugo klopco, ker me moti vajin dim. Jutri pa le 2 minutki prej. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

bravo, edino si bilo v tujini… in če že opletaš s kulturo v tujini tam ne bo folk nikomur utrujal če sedi na kadilski klopci pa če je to kadilec ali nekadilec, v sloveniji bi pa nekadilci še na takih klopcah in prostorih namenjenim kajenju, težili če se lahko umaknejo, tako da predno sploh omenjaš kakršno koli kulturo, bo treba poštimat vašo, ker ste vi tisti nekulturni s teženjem, še nisem videl kadilca, da bi težil nekadilcu naj se spelje ker kadi, kontra je pa skoz eno težačenje, ki gs sicer rešimo s parimi dimčki in ignoriranjem vašega bolščanja kot da ravnokar serjete v hlače…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Poglej se v ogledalo najprej – in svoj prag popucaj. POtem pažali druge preko konic svojih prstov, če bo še potrebno.
[/quote]

jaz se ne hvalim z neko nadpovprečno lepoto, ti pa kamot izkrivljaš svojo podobo, net prenese vse… 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

jaz se ne hvalim z neko nadpovprečno lepoto, ti pa kamot izkrivljaš svojo podobo, net prenese vse… 🙂
[/quote]

Očitno si že nazaj s čika, ker ti je kreativnost “proradila”. Ali loše….. Kuckaj, kuckaj, pa špilaj ti pingpong, če to rabiš.

New Report

Close