Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Odgovor na objavo uporabnika
sponzoruše prassssssice, 27.10.2021 ob 20:13

Kako vas ni sram? Goljufate, kradete, izkoriščate in obenem krulite, kako mora biti mož pošten, odkrit, deloven, in še in še.

Navadne kurbe ste te, ki skrivate denar, veste same najbrž še najbolje.

Zakaj ste se poročile, če se mislite ločit?

Še enkrat–kurbe ste! Ker le one spravljajo na stran ,kar zaslužijo s fukooom. Tako, kot ve.

Sem ženska.

Res je žalostno in sedaj mi je bolj jasno, zakaj je moja bivša vsak mesec takoj dvignila vso plačo še isti dan, ko je dobila nakazano na račun… Pa je bila že čez en teden brez denarja in sem ji moral vsak mesec dajati, čeprav sem sam plačeval vse položnice in kupoval hrano… Naj uživa, nekoč se ji bo že obilno povrnilo.

Odgovor na objavo uporabnika
Jan801, 27.10.2021 ob 20:29

Res je žalostno in sedaj mi je bolj jasno, zakaj je moja bivša vsak mesec takoj dvignila vso plačo še isti dan, ko je dobila nakazano na račun… Pa je bila že čez en teden brez denarja in sem ji moral vsak mesec dajati, čeprav sem sam plačeval vse položnice in kupoval hrano… Naj uživa, nekoč se ji bo že obilno povrnilo.

Tega bo čedalje več, zato pa varujte tudi moški, da ne boste ob razvezi postali klošarji..

Par receptov ste dobili že tu, ostalo se pa še sami malo znajdite 🤔

Pozdravljena,

 

No to ni zakonska zveza, ampak izkoriščanje. Kaj se bo zgodilo z denarjem v primeru, da se vam kaj zgodi? Kdo bo dobil denar? Ga bodo starši prinesli, kar težko verjamem, glede na to, da te podpirajo pri skrivanju. Bogi tvoj mož in otroci. Upam, da kmalu ugotovi kaj se dogaja in se loči, še prej pa pri odvetniku poskrbi, da ne dobiš od njega niti centa. Verjemi, da se da. Veliko sreče želim tvojemu možu in otrokom.

 

 

kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi? Isto kot pred državo. Na to vprašanje bi najbolje vedel odgovoriti kakšen direktor firme, katere je delni lastnik država.

Ti pa si bedna😕

Odgovor na objavo uporabnika
Simona 44, 19.10.2019 ob 19:43

Dobila sem nekatere bolj in manj prijazne komentarje. Žalosti me, da nekateri tako udrihate po meni, sami ste pa še veliko slabši. Napisala sem, da velika večina mojih znank dela podobno in si ustvarja finančno varnost za primer ločitve…
Jaz sama ne zapravljam denarja za drage torbice, parfume in zlatnino, res pa je, da vsak mesec en del MOJE plače dvignem in shranim pri svojih starših. Sem edinka in tako ali tako bom podedovala tudi hišo mojih staršev. Takrat pa bo za obnovo in vzdrževanje potreben določen kapital in tako v primeru ločitve ne bom ostala praznih rok. Mož mi je še kar všeč, saj skrbi za otroke in vse dela v hiši ampak ni to to. Zakon me utesnjuje, jaz pa si počasi želim svobodo in sedaj tudi prihaja moj čas….otroci samostojni, jaz pa…
Hvala ker ste me brali in podpirali.

Ja, vi gospa ste primer, zakaj nikoli ne oženiti Slovenke.

Jaz sem pa poročena iz ljubezni in vem, da sva skupaj v vsem. Oba dava vse od sebe in preživljava  družino po najboljših močeh. Tiste, ki skrivate denar ste velike HINAVKE in sploh ne želite,  da veza obstane. Kar seješ to dobiš, tako da ne pričakujte dobrega konca v  vaši vezi. Da teme o poštenosti sploh ne načenjam!

O prasica nagravžna. Upam da se ti vse povrne na stara leta. Da ti zgori hiša, avto in pol familije zravn. Da te ni sram baba ogabna. Da se lahko tko nizko spustiš kravetina jedna.

Kak si lahk tak prfukjena? Več zaslužiš, mož ne pije, ne kadi, deva otrokom pa še teb posoja… Ti pa skrivaš svoj denar, se pripravljaš na vojno. Ka sploh še delaš v tem zakonu?

Spizdi stran s tistimi 40 čuki pa si kup čisto svoje enosobno stanovanje pa uživaj ker bo čisto tvoje.

Ko pridem na ta forum mi mine, da bi žensko kdaj pogledu. Babe fukjene.

Žal lahko iz lastnih izkušenj potrdim, da je prvi post popolnoma resničen… Sam sem z bivšo doživel tako situacijo in sem sedaj v najemu v eni luknji, ona pa je ves čas zakona lepo kupčkala gotovino.. Čeprav sem imel veliko višjo plačo kot ona in sem plačeval vse položnice, leasing za avto, praktično tudi celotno gradnjo hiše, ker se je ona izgovarjala, da mora plačevati en velik kredit, ki ga je porabila, še predno sva se spoznala…  Pri sami razvezi pa je moj odvetnik po pregledu njenega finančnega stanja ugotovil, da o kreditu ni bilo duha ne sluha, vseeno pa je vsak mesec dvignila 800€ gotovine s svojega računa…

Pa sem ji jaz tepec vedno zaupal in verjel, na koncu se pa izkaže, da je cel zakon vsaj z njene strani bil velika laž… In kako naj moški po taki izkušnji še kdaj zaupa ženski?

Odgovor na objavo uporabnika
Aleksander286, 28.10.2021 ob 10:30

Žal lahko iz lastnih izkušenj potrdim, da je prvi post popolnoma resničen… Sam sem z bivšo doživel tako situacijo in sem sedaj v najemu v eni luknji, ona pa je ves čas zakona lepo kupčkala gotovino.. Čeprav sem imel veliko višjo plačo kot ona in sem plačeval vse položnice, leasing za avto, praktično tudi celotno gradnjo hiše, ker se je ona izgovarjala, da mora plačevati en velik kredit, ki ga je porabila, še predno sva se spoznala…  Pri sami razvezi pa je moj odvetnik po pregledu njenega finančnega stanja ugotovil, da o kreditu ni bilo duha ne sluha, vseeno pa je vsak mesec dvignila 800€ gotovine s svojega računa…

Pa sem ji jaz tepec vedno zaupal in verjel, na koncu se pa izkaže, da je cel zakon vsaj z njene strani bil velika laž… In kako naj moški po taki izkušnji še kdaj zaupa ženski?

velika večina žensk v Sloveniji dela in s tem preživlja sebe in sopreživlja družino.

Kakšno si ti našel, da si vse financiral sam in zakaj si to naredil pa veš le ti.  Po mojih izkušnjah ste taki moški sicer v manjšini, gre pa za moške,  ne preveč brihtne, z zelo nizko samozavestjo, ki jim je pa zelo pomemben umeten videz ženske, ki naj bi jim dvignila rang.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 28.10.2021 ob 10:46

velika večina žensk v Sloveniji dela in s tem preživlja sebe in sopreživlja družino.

Kakšno si ti našel, da si vse financiral sam in zakaj si to naredil pa veš le ti.  Po mojih izkušnjah ste taki moški sicer v manjšini, gre pa za moške,  ne preveč brihtne, z zelo nizko samozavestjo, ki jim je pa zelo pomemben umeten videz ženske, ki naj bi jim dvignila rang.

Ampak ravno o takih ponavadi beremo na straneh črne kronike in se čudimo, kako je ona bila topla in prijazna oseba in……!

Odgovor na objavo uporabnika
Mia410, 28.10.2021 ob 11:07

Ampak ravno o takih ponavadi beremo na straneh črne kronike in se čudimo, kako je ona bila topla in prijazna oseba in……!

niti slučajno ne beremo o takih na straneh črne kronike. Tam se znajdejo tiste, ki si navlečejo nasilneža, ki ga običajno finančno podpirajo in doma vse delajo, pa za frajerje ni nikoli nič dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 28.10.2021 ob 11:46

niti slučajno ne beremo o takih na straneh črne kronike. Tam se znajdejo tiste, ki si navlečejo nasilneža, ki ga običajno finančno podpirajo in doma vse delajo, pa za frajerje ni nikoli nič dobro.

Pri sosedi je bilo tako, da mu je natikala rogove, medtem ko je on garal in plačeval kompletno vse! zdržal je več kot dvajset let, pa so se mu vsi režali in se norčevali iz njega, no konec je pa bil pričakovan..

Odgovor na objavo uporabnika
aha ja pa ja, 28.10.2021 ob 11:57

Pri sosedi je bilo tako, da mu je natikala rogove, medtem ko je on garal in plačeval kompletno vse! zdržal je več kot dvajset let, pa so se mu vsi režali in se norčevali iz njega, no konec je pa bil pričakovan..

a to oni pijani gasilec iz Grosuplja?

ma ja, ponavadi taki, ki jih boljše polovice več let je.bejo v glavo in jim nabijajo rogove… na konc pa one dobijo

V čem je bistvo poroke/partnerstva če že v štartu razmišljaš o ločitvi?

Odgovor na objavo uporabnika
Joja, 28.10.2021 ob 18:23

V čem je bistvo poroke/partnerstva če že v štartu razmišljaš o ločitvi?

Požrešnost in še enkrat požrešnost, v večini primerov pripadnic nežnejšega spola!

A ni to dobro, a ima nekaj na kupčku? Vsaj veš, da bo šla, ker se bo počutila “preskrbljeno”. A deci ste res taki luleki, da ne veste kdaj baba skriva dnar? Vsak naj obira svoj sadovnjak.

Odgovor na objavo uporabnika
Res je, 28.10.2021 ob 21:04

A ni to dobro, a ima nekaj na kupčku? Vsaj veš, da bo šla, ker se bo počutila “preskrbljeno”. A deci ste res taki luleki, da ne veste kdaj baba skriva dnar? Vsak naj obira svoj sadovnjak.

Seveda ona varčuje na račun družine, dec je pa idiot, ker ji brezmejno zaupa 😊

Odgovor na objavo uporabnika
Simona 44, 19.10.2019 ob 14:00

Mene pa zanima, kako ve skrivate denar pred partnerjem da on tega ne opazi?
Poročena sem 20 let in sem že od začetka najine zveze imela svoje finance. Zaslužim več kot mož, tako da z lahkoto vsak mesec dvignem 400 do 600 € in jih shranim pri starših. V primeru ločitve tako mož ne bo mogel uveljavljati tega zneska za skupno premoženje, jaz pa bom odlično preskrbljena na stara leta. Drugače je mož dobričina in vse kar zasluži vloži v hišo in da otrokom. Tudi meni kupi, če mu le še kaj ostane. Drugače ne pije in ne kadi…
Včasih imam slabo vest, saj bi si z delom mojega denarja lahko veliko več privoščili samo sem rajši tiho in se delam da sem skozi v minusu in ga včasih tudi prosim, da mi posodi stotko do plače.
Kako pa ve poskrbite, da partner ne posumi da skrivate denar za slabe čase.
Ni pravokacija in vas prosim samo za resne odgovore.
Hvala

To kar počneš je popolno hinavstvo! Preko 30 let sva poročena, imava sicer vsak svoj račun in imava tudi skupni račun, na katerega pač vsak po svojih zmožnostih polagava kolikor pač lahko… Vseskozi imam boljšo plačo od soproge, po večini plačujem položnice in vse kar je potrebno za vzdrževanje stanovanja, vikenda, avta, ona pa skrbi za gospodinjstvo. Nikoli in res nikoli drug drugega ne sprašujeva za kaj in koliko je kdo od naju kaj potrošil. Če je kak strošek večji in nepredviden, pa se vedno posvetujeva in črpava s skupnega računa. Ne razumem zakaj tako hinavstvo s tvoje strani, ko sama praviš, da bi tvoj soprog dal vse od sebe za svojo družino!??

Lp, Ferdo

Najbolj da še starši teb ne zaupajo tko k ti možu ne pa ti spizdijo z dnarjem. Karma. Bohnedej da si bi najdle dece k bi jim zaupale.

Glede na prebrano sigurno ne bom zaupal svoji partnerki in si bom sigurno delal en kupček za tak primer….

Sedaj vsaj vidim, kakšne ste Slovenke v resnici 😡, oziroma velik del….

Odgovor na objavo uporabnika
vidim, 29.10.2021 ob 12:51

Glede na prebrano sigurno ne bom zaupal svoji partnerki in si bom sigurno delal en kupček za tak primer….

Sedaj vsaj vidim, kakšne ste Slovenke v resnici 😡, oziroma velik del….

To vemo že dolgo časa, ha, ha, ha…

Kaj si ti noj, da si glavo tiščal v pesek?

No comment. Tipičen primer manipolacije in izkoriščanja. Glede na napisano da je moz dobričina in vse super še ne pomeni da ga treba izkoristit. Njegova napaka je da ni prepoznal manipolacije, če bi meni zena rekla da dela in nima denarja vsak mesec, ter da ne da nič k stroškom (pol) potem bi imela dolg pogovorila, in če nebi spremenila svojega mišlenja potem bi se ločila. Tolko o ljubezni v 21 stoletju (ljubezen do sebičnosti in denarja).

New Report

Close