Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Če greš v vezo z nekom mu zaupaš in ne razmišljaš o ločitvi, če razmišljaš o ločitvi in mu ne zaupaš ne hodi v vezo. Živi in pusti živeti.

Ne vem no,ocitno je da ni zaupanja med vama. Ne razumem takih ljudi,otroke imata skupne ,ampak njegove finance so skupne,tvoje pa samo tvoje in skrivas denar pred lastnim mozem.
Drugo vprasanje je zakaj sploh razmisljas o locitvi.? pravis da je ok moz,oce …torej v cem je problem.?

Tvoj problem je, ker nimaš mere, ker pretiravaš. Vse je bilo ok, do tistega, kako mož vlaga v hišo, daje otrokom in še tebi kaj posodi 😂😂😂
Imeti mero pri nakladanju . To se nauči 😉
[/quote]
Kaj bi mi pa ti rekla na naše razmere? Od brata partnerka je bila kljub dobri plači vedno brez denarja in si je vedno sposojala pri vseh.. Brat ji je vse plačeval in ji pokrival minuse na računu. Sedaj po desetih letih, ki jih je preživela pri nas pa se je odselila domov in smo šele sedaj videli da si je uredila in to popolnoma celo stanovanje v domači hiši.
In brat kot cepec, ni imel niti pojma kaj se dogaja ☹️

Se strinjam. Meni se zdi, kot da moza ne spostujes in mu ne zaupas. In pa ja, da se mu pri locitvi pol strga je razumljivo, saj so vsa leta, ko sta bila skupaj laz…
Nevem, jaz sem si zbrala partnerja, ki mu zaupam in ce se ze grem poroko ne grem vanjo z razmisljanjem kako se bova locila. Vzela sva si cas, se spoznala, gradila na odnosu in zaupanju.
In kakor so gor napisali, ce bi moski to napisal bi ga lincali. Pa a ne privoscis svojim otrokom najbolsega? Pa njemu, ki bi ga mogla imet najraje? Ko si napisala, da bi si vec privoscili… Sem mogla pokomentirat, sorry 😀
No glede vprasanja pa ce noces, da izve(ce bi se meni to zgodilo bi res prislo do locitve) se zmeraj hrani denar pri starsih… Vsaj dokler jih se imas. Kamorkoli vezes bo slej ali prej ugotovil. Sicer ne vem kako ti je do sedaj uspelo skrivati, ocitno ne ve koliko zasluzis…

kako čeprav? Ravno zato jih rabi

Jaz imam varcevalni racun na ime starsev. Je tudi dober moz, so me pa izkusnje naucile, da se v primeru locitve se tako zlat moz preobrne, sploh, ce je druga zenska v igri.

Ne razumem, zakaj bi nekdo skrival denar… Res ne razumem tega.
Jaz ti predlagam drugo varianto, ki se nama z ženo zelo obnese. Midva imava vsak svoje dohodek. Ob plači, ki jo dobiva, vsak od naju direktno s transakcijo nakaže 700 eur na skupen račun, ki ga imava odprtega pri eni od bank in sva nanj oba pooblaščena, vsak svojo kartico in oba lahko dvigujeva in plačujeva s tega računa.

1400 eur je tako najinega skupnega denarja, ki je namenjen za čez mesec. Imava dva otroka. Za kaj trošimo ta denar? Oba tankava avtomobile, plačava položnice kar je telefonov, interneta, štroma in hišnih položnic… S tega denarja se kupuje tudi v trgovini vse kar se potrebuje za gospodinjstvo, iz tega denarja se gre tudi na kakšno kosilo, večerjo, otrokom se kupi kaj za oblečt, darila za praznovanja in ostalo. Torej vse kar družina potrebuje v mesecu.

Najin denar, torej tistega, ki pa imava na svojih računih pa trošiva za sebe in najine potrebe. Torej – najina oblačila, frizerji, žena za svoje potrebe (čevlje, kozmetika, luksuz). Računalniki, novi telefoni, stvari za osebno rabo, to plačuje in kupuje vsak sam.

Otroški vrtec plačujem jaz, ker je moja plača višja. Živimo pa v Avstriji, kjer imamo 14 plač, torej so 4 plače za dopuste in večje luksuze. To je naš način.
Kam in kako žena da denar, ki ji ostane mene ne zanima. Četudi v štumf.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Me spominja na mojo taščo. Je počela nekaj podobnega. Sicer ni skrivala pri starših, ker jih itak ni imela več, ampak na svoji lastni knjižici.

In kaj je sledilo?

Umrla je. In takrat je vse dobil njen mož. Tako, da četudi šparaš, da boš lagodno živela na stara leta, se lahko marsikaj zgodi in tvoji plani gredo lahko po vodi. Sploh ker praviš, da je mož dobričina in skrbi za vse vas. Ker stari pregovori tudi še kaj veljajo in kdor drugemu jamo koplje, sam vanjo pade.

Ženska zloba ne pozna meja. Ti si dokaz, kako so moški prismojeni, da so sploh v zvezi z vami. Malo je moških, ki so tako nizkotni.


Kaj bi mi pa ti rekla na naše razmere? Od brata partnerka je bila kljub dobri plači vedno brez denarja in si je vedno sposojala pri vseh.. Brat ji je vse plačeval in ji pokrival minuse na računu. Sedaj po desetih letih, ki jih je preživela pri nas pa se je odselila domov in smo šele sedaj videli da si je uredila in to popolnoma celo stanovanje v domači hiši.
In brat kot cepec, ni imel niti pojma kaj se dogaja ☹️
[/quote]

Čudne razmere, milo rečeno. Midva ne veva druga za drugega za vsak evro kam ga vtakne, pa tudi dohodek imava vsak dovolj visok, da bi komot “skrila” nekam en črni fond. Da bi pa živel eden na račun drugega in dajal svoj denar na stran, je pa nemogoče. Saj nisva id.i.ota, ne eden, ne drug, osnovne matematike sva se naučila v prvi triadi oš.

Karma 😁

Aja pa ta posodi mi stotko ,to mi je cist cudn.
Kako lahko mozu ali zeni posodis denar.? Mozu ali zeni denar preprosto das.
Cudna veza

Vidim, da veliko ljudi živi v zelo čudnih vezah..

Če oba hrčkata, ni s tem popolnoma nič narobe.

Če pa je dedec tako neumen, da tega ne vidi in financira vse, si je sam kriv in si zasluži, da ga obere še bolj.

Vidim, da veliko ljudi živi v zelo čudnih vezah..
[/quote]

Kaj se čudiš. Romantike ni, je samo denar.

Ane…


da mu ves denar pobereš.😁😁😁


Hudo je, če stopi eden od partnerjev v zakon s figo v žepu in že od prvega dne načrtuje izhod!

Vidim, da veliko ljudi živi v zelo čudnih vezah..
[/quote]
Men je to cudn,da pisojas mozu zeni denar

Ane…
[/quote]

Itak…nevem kako to zgleda. To reces ej stari posodi mi 100e ,vrnem takrat in takrat al kako imajo to ustimano .?
:)))


da mu ves denar pobereš.😁😁😁
[/quote]
Vsega lih ne :))


Hudo je, če stopi eden od partnerjev v zakon s figo v žepu in že od prvega dne načrtuje izhod!
[/quote]

Prišla iz revne dežele, kjer je dobesedno živela v kolibi. Se poročila z obupancem, ki jo je “kupil”. Poročena 12 let, od njega izcuzala okrog 40.000 €, se ločila in zdaj v rodnem kraju živi skorajda v vili.
Od prvega dne naprej je to načrtovala.
Samo obupani moški so v svojem obupu gluhi in slepi, samo,da imajo žensko ob sebi.

Itak…nevem kako to zgleda. To reces ej stari posodi mi 100e ,vrnem takrat in takrat al kako imajo to ustimano .?
:)))
[/quote]

Jaz tudi ne 😁😁 saj sva SKUPAJ, delava za NAJU, NAJINO druzino, NASO prihodnost 😊
Mi je pa mama govorila, ko je imela najemnika, jo je zena klicala in rekla, da moz se ni dobil place, da mu ne bo posodila za najemnino in ce lahko placa on svoj del 5.(cifro sem si zmislila, nevem kdaj so bili zmenjeni) ker mu ona ne bo posodila. Svoj del pa je placala. Pa vem, da je to res, ker nikoli nista zamujala z najemnino ali stroski… Sta potem bajto kupila. No nekdo jo je, ne vem al ona ali on 😀

Jaz tudi ne 😁😁 saj sva SKUPAJ, delava za NAJU, NAJINO druzino, NASO prihodnost 😊
Mi je pa mama govorila, ko je imela najemnika, jo je zena klicala in rekla, da moz se ni dobil place, da mu ne bo posodila za najemnino in ce lahko placa on svoj del 5.(cifro sem si zmislila, nevem kdaj so bili zmenjeni) ker mu ona ne bo posodila. Svoj del pa je placala. Pa vem, da je to res, ker nikoli nista zamujala z najemnino ali stroski… Sta potem bajto kupila. No nekdo jo je, ne vem al ona ali on 😀
[/quote]
Haha si lahko mislim,kaksno faco je naredila tvoja mama…ker jaz bi jo tud :))

hujše so tiste, ki še od desca denar zapravijo za traparije

ju knou d dril …

New Report

Close