Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

ob ločitvi se deli skupaj novo ustvarjen – ne pa prihranjeno ☺
ker osebni TRR je osebni – ne skupni !!

Ko te nebi znaoooo..skupooo..bi te platiooo…😁😁😁

Ženske vedno pri ločitvi potegnemo takratko, zato je boljše da se za prihodnost zavarujem že prej. Moški pa večinoma vse zagonite za pijačo in zabavo..
[/quote]Zame si navada pras. Napisala si da tvoj ne pije, a dodajaš na koncu da moški vse zagonimo za pijačo. Hišo boš delila na pol, če se slučajno ločiš, a mož vlaga vse v njo.
Prass.

To ti misliš!
Pri oddaji tožbe za ločitev moraš obvezno navesti, kakšno vsoto imaš na svojem osebnem računu, poleg tega pa še delnice,….itd. Zato pa gospa Simona denar shranjuje pri svojih starših (pa če sta ona dva s tem seznanjena ali pa ne)

hvala za odličen nasvet kot si napisala, se ga bom tudi sama držala.
Ti si moja vzornica 😀

Se vidi, da je za večino vas denar – vladar. Za ženske bolj, kot za moške. Pa da še partnerju kradete? Obup.

hvala za odličen nasvet kot si napisala, se ga bom tudi sama držala.
Ti si moja vzornica 😀
[/quote]

Sam res, ni slaba ideja :))

se bom vzdrzal komentarja, ker si ze tako lepo zaprosila.

Prav imas, pa se moski se bolje pocuti, ce misli, da ima zenska manjso placo od njega, tako, ste lahko vsi srecni 😀


Bravo Mončika. Dober komentar. Avtorica je res, kaj je tam en zgoraj napisal.

Se bom vzdržala zapisati svoje misli, ki so se mi podile ob branju tega tvojega zapisa.

Se mi zdi tvoje početje preveč nizkotno in podlo, da bi ti dajala kakšne nasvete, kako še bolj goljufati partnerja, ki ti omogoča (pre-)lepo življenje.

Dobila sem nekatere bolj in manj prijazne komentarje. Žalosti me, da nekateri tako udrihate po meni, sami ste pa še veliko slabši. Napisala sem, da velika večina mojih znank dela podobno in si ustvarja finančno varnost za primer ločitve…
Jaz sama ne zapravljam denarja za drage torbice, parfume in zlatnino, res pa je, da vsak mesec en del MOJE plače dvignem in shranim pri svojih starših. Sem edinka in tako ali tako bom podedovala tudi hišo mojih staršev. Takrat pa bo za obnovo in vzdrževanje potreben določen kapital in tako v primeru ločitve ne bom ostala praznih rok. Mož mi je še kar všeč, saj skrbi za otroke in vse dela v hiši ampak ni to to. Zakon me utesnjuje, jaz pa si počasi želim svobodo in sedaj tudi prihaja moj čas….otroci samostojni, jaz pa…
Hvala ker ste me brali in podpirali.

Zdaj pa lepo tabletko za umiritev in spat. Drugače bo teta sestra huda 🙂


upam da bo mož to ugotovil in te še pravočasno dal na čevelj

Haha, to sm jst misla da bom imela en tak svoj skrivni črni fond za vsak slučaj 😉 pa sm se premisla. Ga nit ne rabm, sva se že kr takoj vse zmenla 😉 no ja, v bistvu ga imam, ker on itak ne ve kolk dnarja je gor 😉 ampak ve pa za ta fond 😉 tko kot jst za njegovga 😉 ker itak imava vsak svoj račun, sicer oba dava za stroške itd neki dnarja od plače, on ker kr dost več zasluž od mene da zato več, ostalo pa pač imava vsak na svojem računu.


upam da bo mož to ugotovil in te še pravočasno dal na čevelj
[/quote]

Naj kar, ona je itak pripravljena, bo bolj sebe zjebal. LOL.

A tvoja babnica ti je tablete skrila in nesla k svojim staršem?

Uf draga moja, dokler je zveza v redu, se vedno da vse lepo zmenit, oba sta lepo razsodna. Ko pa pride kriza, mimogrede enemu poči film in pozabi na razsodnost. Jeza, užaljenost, šok, ponižanje itd., vse to lahko spremlja ločitev in takrat je glava težko trezna. Vse mogoče se lahko zgodi, pa tudi če je partner prej in potem zlata vreden.

Simona, svoj nasvet sem ti dala. Da se zmeraj shranjuj denar pri starsih, ker bo drugace izvedel.

Da pa vecino tvojih znank to dela je pa res res zalostno. Pa nima veze za kaj ne zapravljas.
Sama (se) nisem porocena, ker sem mnenja, da je to itak samo en papir, ce imam partnerja rada in ga spostujem tega ne rabim. Bo lazje zaradi pravic, ko jih imam kot zena, ko se porociva.

Vseeno. Tvoj moz dela zate, je super, prezivlja druzino. Ce je pa vse slo ze navzdol, zakaj se ne locita? Pa saj ce je tok uredu bi tudi razhod bil ok, no razen ce izve, da si dajala na stran kes zase. Moja mama me je zmeri ucila, da naj bom samostojna, samo to ne pomeni, da bom svojo druzino zapostavljala in partnerja “obirala”.

Ne vem, mogoce ne razumem cele situacije samo taksna veza… Ce bi otroci lahko imeli vec???!

Ah… No vso sreco.

Jaja vse smo iste 😁😁😁😁

Partnerici se lahko čez noč utrga, pa vas prijavi za nasilje in boste brez vsega na cesti!
Moški, pamet v roke in razmišljajte tudi z zgornjo glavo ☹️

Tako pametne Slovenke denar skrivamo že od nekdaj, samo naši zabiti dedci tega še niso ugotovili!

Tako pametne Slovenke denar skrivamo že od nekdaj, samo naši zabiti dedci tega še niso ugotovili!
[/quote]

Po 30 letih sem se locila. S crnim fondom sem si kupila majhno 2sobno stanovanje. Pol hise sem prepisala na sina, ki zivi v mansardi s svojo druzino spodaj pa bivsi moz sedaj sam in sem sla. Stanovanje pa bo itak poherbaltadrug otrok. Ne vem v cem je problem. Ce ne bi imela crnega fonda bi ostala na cesti sinova druzina in pa moz. Pa se za tadrugega bi bore malo ostalo.
Zakaj nisem sparala javno? Ker moj moz je mnenja da je treba vse zapravit in vtaknit v hiso.

Če se ločita se pogledajo prihodki obeh in to gre na pol. Kolk si ti v tem času skriješ je brezpredmetno.

New Report

Close