Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Odlična partnerka. Tip ti da vse ti pa razmišljaš kako se bosta ločila. Za kozlat.

Kako na hitro do nekaj evrov

You deserve your dream, Without a cash deposit, you enter codes and get paid. https://mamoney.xyz/bc46626607918/

 

Avtorica, sama sem pristaš gotovine in svojim staršem placujem vse mesečne stroške iz svojega tekočega računa. Onadva pa mi plačata v gotovini ko jo imam shranjeno za leta po ločitvi.  Tako mi nihče ne bo mogel nič očitati. Gre pa za okoli petsto evrov na mesec, v zimskih mesecih pa do sedemsto.

Zakaj bi pa skrivali? Denarja je itak več kot se rabi. Vsak vzame iz skupne malhe, kolikor rabi in noben sploh ne ve, koliko je v malhi. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Lili574, 08.08.2022 ob 15:59

Avtorica, sama sem pristaš gotovine in svojim staršem placujem vse mesečne stroške iz svojega tekočega računa. Onadva pa mi plačata v gotovini ko jo imam shranjeno za leta po ločitvi.  Tako mi nihče ne bo mogel nič očitati. Gre pa za okoli petsto evrov na mesec, v zimskih mesecih pa do sedemsto.

tako delam sama že 15 let in imam že okrogli stotisočakov gotovine. otroka sta zrastla, tako da me sedaj čaka lepši del življenja. itak bom pa dobila še kar nekaj na račun skupnega premoženja.

Odgovor na objavo uporabnika
Matija637, 29.10.2021 ob 21:13

Odlična partnerka. Tip ti da vse ti pa razmišljaš kako se bosta ločila. Za kozlat.

Temu se reče psihopatka. V partnerju vidi le korist, saj do njega nič ne čuti in ne more čutiti.

Preberite knjigo Obkroženi s psihopati, da se zavarujete pred takimi pijavkami.

Odgovor na objavo uporabnika
temu se reče, 08.08.2022 ob 17:03

Temu se reče psihopatka. V partnerju vidi le korist, saj do njega nič ne čuti in ne more čutiti.

Preberite knjigo Obkroženi s psihopati, da se zavarujete pred takimi pijavkami.

Ti moški garajo od jutra do noči, da prinesejo dovolj denarja za potrebe teh novodobnih lajdr.

Nimajo niti trenutka časa zase, zato jim zastonj priporočaš knjigo!

Midva z možem imava pošteno igro. Oba imava bančni klikin  in drug drugemu lahko gledava stanje na računu. Tudi če bi se zgodilo, da bi se mogla ločiti, je pol premoženja mojega in sem preskrbljena.

Mislim, da je to poden od podna kaj počneš, da ga dejansko že 20 let načrtno molzeš. Domnevam, da si tako že planirala na začetku, da boš ga ob ločitvi oskubla do dna, sama pa živela na veliki nogi. Jezi me ta sebičnost dan danes.

vedi, da si pokvarjena in vse ostale, ki držite z njo. Pa ne mi zdej, kolk prijateljic so možje obrali ob ločitvi, oni so zase in sta tudi vidva zase. Pokvarjeni ljudje vedno posplošujejo, čes kaj se drugim dogaja in da se z tem zavarujete, da se vam nebo, brezvezni izgovori, da se delate boge, da lahko opravičite svoja podla dejanja in da ste kao vi žrtev v očeh drugih. Sem mnenja da hudobija zastruplja hudobneža.

Navadna sponzoruša  .

Karma is a bitch ..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Simona 44, 19.10.2019 ob 14:00

Mene pa zanima, kako ve skrivate denar pred partnerjem da on tega ne opazi?
Poročena sem 20 let in sem že od začetka najine zveze imela svoje finance. Zaslužim več kot mož, tako da z lahkoto vsak mesec dvignem 400 do 600 € in jih shranim pri starših. V primeru ločitve tako mož ne bo mogel uveljavljati tega zneska za skupno premoženje, jaz pa bom odlično preskrbljena na stara leta. Drugače je mož dobričina in vse kar zasluži vloži v hišo in da otrokom. Tudi meni kupi, če mu le še kaj ostane. Drugače ne pije in ne kadi…
Včasih imam slabo vest, saj bi si z delom mojega denarja lahko veliko več privoščili samo sem rajši tiho in se delam da sem skozi v minusu in ga včasih tudi prosim, da mi posodi stotko do plače.
Kako pa ve poskrbite, da partner ne posumi da skrivate denar za slabe čase.
Ni pravokacija in vas prosim samo za resne odgovore.
Hvala

Zadnji cas je, da te brcne v rit. Ker mu stalno lazes. Skrivanje premozenja je pa po zakonu kaznivo dejanje.

Ubij se pokvarjenka grda.

Žal to ni osamljen primer. tudi dve moji sodelavki počneta ravno to. Pa sta obe srečni v zakonu, vsaj hvalita se, da je lepo in da ju partnerja malodane nosita po rokah. Ampa obe pravita, da varčujeta za hude čase, če bo prišlo do razveze ali smrti partnerja..

Hahha… Kuzla zmatrana… Tudi denar ti ne bo pomagal

V primeru ločitvenega postopka bodo gledali bančne izpiske, nihče ne bo tvojega moža spraševal koliko zaslužiš. Edino če ti izplačajo “pod mizo”.

Odgovor na objavo uporabnika
Jože763, 21.10.2022 ob 11:09

V primeru ločitvenega postopka bodo gledali bančne izpiske, nihče ne bo tvojega moža spraševal koliko zaslužiš. Edino če ti izplačajo “pod mizo”.

Jože Jože, iz kje si pa ti prilezel da pišeš take neumnosti? Moja tesna sodelavka že skoraj dvajset let “pere” denar po svoji metodi. Vse stroške za svoje starše in njihove znance plačuje s kartico svojega osebnega računa. Od njih pa pobira samo GOTOVINO! In točno ve, kaj sme in česa ne sme plačati iz svojega računa.

Torej Jože, kakšen bančni izpisek bi koristil njenemu možu, če bi morda kdaj prišlo do razveze. Pa o tej njeni metodi on itak nima pojma, ker si ne kontrolirata odhodkov.

In verjemi, še zdaleč ni edina, ki to počne!

Če je tvoj tak, ne pomeni, da smo vsi taki.

Ti tudi samo čakaš na ločitev? Uboge reve, kako bedno življenje.

Hehehe, uboga reva si in boš naprej. Tudi ločena.

Midva imava pregled nad financami oba … Niti nimam namena “šparat” sama. Imava nekaj prihranjeno, pooblaščena sva oba na obi kartici. Denar ni vse, tudi če se deli, imava ob dovolj, da začneva na novo. Nisem materialistka, imamava pa dovolj, da si lahko privoščimo vse kar želimo …

Mi pa ne pade na pamet, da bi od svoje plače daja na stran, da me bi mož zalagal. Imte pa res srčnega moža, da za vse finance poskrbi. No, moj/midva tudi, a ne skriva denarja drug pred drugim …

 

 

Treba te jebat!

Pokvarjena si res, on dobricina,a ti kaca!

upam da ima ljubico dve ali tri

Ce si grda na pomaga nic

To je tisti sistem. Prvo tvoje potem pa vsak svoje.

Točno tako je….jaz sem v njegovi hiši in v zgornjem nadstropju sva si uredila stanovanje, vse je šlo večino iz mojega denarja, po 10 letih ko sva se prvič skregala pa je rekel, da ni nič mojega ( vse je moje….), od takrat dajem denar na stran in ničesar več ne vlagam v stanovanje…..ko bom šla ( če bom ), vzamem sekiro in vse zbijem v nulo….

New Report

Close