Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste oblečeni danes?

Kako ste oblečeni danes?

hahahahaaaa in pri vseh je že pomlad. napol slečene in gole, tankih samostoječkah, oblekcah, mini kiklcah.

Temno moder hlačni kostim, zlato-krem bluzo s pentljastim ovratnikom , krem salonarji.

Mmm res si ti vedno vroča Alenny, saj bi te vprašal, če si samska, a takšna ženska je ideal vsakega moškega in je posledično praktično nemogoče, da bi bila samska. Res imaš neverjeten okus za modo in oblačenje, ko bi bilo le več žensk s podobnim okusom.


Itak so tukaj 2-3 osebe, ki si vsak dan izmišljajo in pišejo neresnične neumnosti. Neven pa kak pomen ima to. Da vsak dan nekdo tukaj piše in pribija neumnosti.


Itak so tukaj 2-3 osebe, ki si vsak dan izmišljajo in pišejo neresnične neumnosti. Neven pa kak pomen ima to. Da vsak dan nekdo tukaj piše in pribija neumnosti.
[/quote]

Jaz rad preberem zjutraj, da se mi dvigne in me malo prebudi 🙂

Črne pajkice, črne žabe, rdeč dolg puli in roza copate.

Zdajle še v trenerki in flisu, popoldan pa v kavbojkah in modrem puloverju s kitami, pa nizkih gležnarjih z elastiko.

Trenutno še v pižamo. Potem bodo pajkice, če bom šla pa ven, pa bom kakšne stare kavbojke navlekla nase. Za soboto bo OK.

Pisane športne pajkice, črne najlonke, dolgo oranžno oprijeto majico, svetlo moder brezrokavnik in srebrne espadrile.

Sem zamenjala pajkice s sivimi, oblekla še svetlečo zlato rjavo bundo in obula rjave semiš škornje čez kolena.

Wtf, zlate bunde, srebrne espadrile, spandex pisane plastik fantastik pajkice…kot bi se znašla v neki cheap turbo folk balkanski beznici. Pa mušketirski škornji, ki žensko totalno izmaličijo, ne smejo manjkat. Slivenke res nimajo pojma o eleganci.

Jaz rad preberem zjutraj, da se mi dvigne in me malo prebudi 🙂
[/quote]
Stari če se ti na te nabuloze dvigne, si pa res močno v ku…

Verjetno se mu dvigne, ker nobena ne napiše da ima modrc gor. Verjetno ne.

Rdeče oprijete hlače, črn pas, belo dolgo srajco, črne najlonke, črne gležnarje z visoko petko, črno svetlečo bundo in belo kapo s cofom.

Danes ne grem iz hiše, delam seminarsko nalogo.
Po jutranji kavi sem se stuširala, oblečeno imam samo tuniko.
Ostala bi v pižami, a bo verjetno prispel paket ali dva.

Črno usnjeno krilo, precej živahno rdeč pulover in visoki črni škornji. “Power outfit” za ponedeljek, ga rabim 🙂

A kar brez modrca okrog skačete?
Zakaj nobena ne napiše, a ima modrc ali ne.

Se popolnoma strinjam.

A kar brez spodnjih hlač in modrca okrog hodiš, nikoli ne napišeš kakšne spodnje hlače imaš, kakšne barve in kakšen modrc imaš?

Kakšne neumnosti sprašujete. Okrog tega smo se že v eni drugi temi razpisale.

Rdečo oprijeto obleko do kolen, črne debele žabe, črn širok pas, črno siv plašč in črne salonarje.

Bravo Alenny, otovritveni post zimskega torka. Kdo naju je spravil iz postlelje tako zgodaj …

Sivo cevasto krilo, sivi semiš gležnarji, globoko vijoličen pulover z šal ovratnikom, jeklen nakit.

Bravo Alenny, otovritveni post zimskega torka. Kdo naju je spravil iz postlelje tako zgodaj …
[/quote]

Mene ura, imam en seminar.

Sive pajkice, črne žabe, belo srajco, rjave škornje čez kolena, zlato rjavo svetlečo bundo in belo kapo s cofom.

New Report

Close