Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste oblečeni danes?

Kako ste oblečeni danes?

Alenny, a bi ti nosila brazilke iz krzna angora zajčka?

Brez fotk vam več nič ne verjamem😉

Alenny, a bi ti nosila brazilke iz krzna angora zajčka?
[/quote]

Dober si 😉

Temno sive žametne hlače, petrolej zelen pulover iz moherja, sivi gležnarji.

Rdečo pleteno obleko do kolen, temno rjav pas, črne najlonke s pikicami, rjave škornje čez kolena, zlato rjavo svetlečo bundo in belo kapo s cofom.

Umazano belo cevasto krilo z našitimi žepi, mentol zelen pulover + temno zelen svilen šal, visoki črni škornji.

Ozke kavbojke do gležnjev, črne najlonke, rdeč dolg pulover, črne gležnarje z visoko petko, dolgo rumeno bundo in belo kapo s cofom.

Ne boste verjeli, v Lidlu sem že pol leta nazaj kupila eno pižamo. Znižano na 4 evre.
Hlače so kariraste (top zdaj) in jih nosim za ven. 🙂
Nekje moram še poiskat en puli s tigrastim vzorcem, ki je zdaj modern (imam 3 omare cot)
in sem dobra.
Ne kupim nobenega oblačila še 5 let!

Sem videla u Bati ene škorenjčke, roza s rožastim vzorcem – ti bi šli ko ata na mamo na tole kombinacijo 🙂

Temne kavbojke, oranžno-rjav ročno pleten pulover s kitami, holcarske škornje.

Trenutno sem še v pižami. Kasneje bom pa oblekla črne usnjene škornje, dolgo in debelejšo poslovno obleko v črni barvi, sivo črn rahlo karirasto vzorčast suknjič ter dolg zimski plašč.

Sem videla u Bati ene škorenjčke, roza s rožastim vzorcem – ti bi šli ko ata na mamo na tole kombinacijo 🙂
[/quote]

😀 Brez dvoma. Pa še en pikčast šal zraven.

O eni ste celo leto maškare 🙂

Črne svetleče pajkice, črne najlonke, rumen dolg ozek pulover in roza copate.

O eni ste celo leto maškare 🙂
[/quote]

In eni celo leto sivi, neopazni, brez življenja v sebi in depresivni.

Sivo roza fitnes trenirko, črne samostoječke in roza copate.

Gremo malo na sončka – ene stare kavbojke, ki jih ni škoda za v blato, nepremočljive škornje, en pisan pulover, ki sem ga še v starih dobrih časih naštrikala iz ostankov in smb bundo 😊


Pics or it didn’t happen.


Pics or it didn’t happen.
[/quote]

Dream on 😊

Ksiht pa kilaža sta problem a ne Replika?! Drgač bi te blo že povsod dost, tko kot te je z jezikon in s svojim egocentrizmom. Brez Mona te pobere med tistimi tvojimi storži.

😂😂😂 to bo, ja. Evo, že letim po fotografije in ti prilepim vsaj dvajset slik, opremljenih s pričami in datumi, da tebi DOKAŽEM da nisem taka LOL…
Samo slike bodo gor samo eno minuto, pol jih bom pa zbrisala, torej ostani tukaj gor in napeto glej 😂😂😂😂

Ozke in sprane kavbojke do gležnjev, rdeč dolg puli, črne najlonke, rjave semiš škornje čez kolena, zlato rjavo svetlečo bundo in belo kapo z rjavim cofkom.

A so spet visoke petke v igri?

Replika. Nisi naravna. Predvsem pa rada pretiravaš. Tudi v prezenci na Monu.

Danes ozko krilo z vodoravnimi progami v bordo, sivi in modri barvi, moder pulover, modre najlonke in sivi gležnarji.

Oprijete hlače in eno luštno srajco.

New Report

Close