Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšna skupina za kristjane za spoznavanje in druženje? kje srečati samskega vernega moškega?

kakšna skupina za kristjane za spoznavanje in druženje? kje srečati samskega vernega moškega?

Aha, v avtoričini temi se ukvarjaš s tebi bolj zanimivo temo? Zakaj pa potem vsak dan nastajajo nove teme, če bi lahko potemtakem vsi sebi zanimive teme debatirali le v eni temi?

In ti bi om meni zvedela še več, jaz pa o tebi nikoli koliko si dejansko butasta? A to ti je enakopravnost?

Meni ni problem debatirati tudi o meni, le kaj novega povej ne pa kot lajna ponavlat že zdavnaj spoznano.

Domačo nalogo glihkar delam, se ukvarjam s teboj;))) Asetivnost pa dobiš samo v zameno![/quote]

Ker nisem reden gost tukaj, ker redko kaj napišem, ker kljub temu, da sem butasta si vseeno kaj zapomnim, ker mene zanima marsikaj, po drugi strani pa vse ravno ne, ker imam druge prioritete kot ti, ker o človeku nikoli ne izveš vsega, ker menim, da ne premoreš se res vživeti v človeka in ker lahko delam kot želim, brez da ti dopustim manipulacijo 😉


Vsi najbolj priznani znanstveniki, doktorji, fiziki itd……SO VERNI.
Pameten nevernik NE obstaja.[/quote]

Daj ne seri. Bolestno veren človek nikoli ne more biti razgledan. Kdor verjame v pravljice, da je bog naredil neko 13 ali 14 letnico nosečo s pomočjo “svetega duha”, pa da je en ubogi križanec tretji dan od mrtvih vstal in se v pričo svojih učencev dvignil v nebo… JA, TAK ČLOVEK JE PA RES INTELIGENTEN IN RAZGLEDAN!!![/quote]
Za enkrat je tako, da so najbolj razvite države tiste države, ki so “verne”
Komunistično ateistične države pa so zaenkrat med bolj zaostalimi in manj razvitimi državami.
Čudno knede?
Kdo je potem bolj pameten?

Odlično napisano! Kratko, jedrnato in predvsem – RESNIČNO! Razgledanosti in slepa vera ne gresta skupaj. Bolestno verne ljudi njihova religija omejuje, da bi lahko razumeli še kaj izven tega, kar poznajo in kar jim pridiga dedec v kikli.[/quote]
Vsi najbolj priznani znanstveniki, doktorji, fiziki itd……SO VERNI.
Pameten nevernik NE obstaja.[/quote]
Potem pa ne vem, kaj zblojeni verniki sploh hodite h dohtarjem. Naj vam kar po telefonu pošlje božjo energijo in vas ozdravi s svojo vero. :))))

In če bi danes znanstveniki bili tako verni in religiozni, bi še danes kurili čarovnice. 🙂
Pameten vernik zato ne more obstajati, ker slepo sledenje veri in cerkvi, temelji na naivnosti in primitivnosti, saj za utemeljitev vere v božička ne rabiš nobenega znanstvenega dognanja. 🙂

In seveda smo vsi, ki ne sledimo neki religiji, komunajzarji. Kot tiste izjave omejencev, da smo vsi, ki ne zagovarjamo ilegalcev in teroristov, SDS-ovci. 🙂

Aveš, če ne bi bila sposobna se vživeti v sočloveka, se mnogih moja pisanja sploh dotaknila ne bi;)))

Niti iskanja resnice na način trditev, ne bi dojemali kot manipuliranje, obsojanje,…….

Zato pa pišem na tak način kot ga, da vidim kje zaboli..;))))


Vsi najbolj priznani znanstveniki, doktorji, fiziki itd……SO VERNI.
Pameten nevernik NE obstaja.[/quote]
Potem pa ne vem, kaj zblojeni verniki sploh hodite h dohtarjem. Naj vam kar po telefonu pošlje božjo energijo in vas ozdravi s svojo vero. :))))

In če bi danes znanstveniki bili tako verni in religiozni, bi še danes kurili čarovnice. 🙂
Pameten vernik zato ne more obstajati, ker slepo sledenje veri in cerkvi, temelji na naivnosti in primitivnosti, saj za utemeljitev vere v božička ne rabiš nobenega znanstvenega dognanja. 🙂

In seveda smo vsi, ki ne sledimo neki religiji, komunajzarji. Kot tiste izjave omejencev, da smo vsi, ki ne zagovarjamo ilegalcev in teroristov, SDS-ovci. :)[/quote]

Vidiš, ti si tipičen dokaz kako so/ste neverniki neumni.
Zelo dober primer si dal, kako si antikristi razlagate ozdravitev s pomočjo vere v Boga.
Če ti razložim na tvoj primitiven način, ker drugačnega načina itak razumel ne boš;
Bog je ustvaril tudi dohtarja, da Bog preko dohtarja pomaga ozdravit bolnika.
Razumeš to logično povezavo?
Dvomim da razumeš…
Najlažje je biti komunist, antikrist, ateist…… in svet je lepši, ker se pač ne rabiš zavedat smisla svojega obstoja in svoje odgovornosti


In bog je najprej ustvaril bolezni, da je lahko potem ustvaril še dohtarja. Res pameten bog. 🙂

Najlažje je biti vernik, ker ne rabiš razmišljati s svojo glavo. Samo slepo slediš.
Tvoje blodnje o komunistih, so dober dokaz. Blodnjavi ljudje ste zato tudi bolj nagnjeni k verovanju, saj so vam blodnje blizu in jih zaradi možganske okvare dojemate preveč resnične. 🙂

adejno nikar ga ne seri, če bi religioznost ali vera bili upravičeni, potem bi dejansko obstajala nadnaravna sila(bog) ki bi poskrbel, da bolnikov splo bilo ne bi…

Če pa ima nadnaravno moč no….

Aveš, če ne bi bila sposobna se vživeti v sočloveka, se mnogih moja pisanja sploh dotaknila ne bi;)))

Niti iskanja resnice na način trditev, ne bi dojemali kot manipuliranje, obsojanje,…….

Zato pa pišem na tak način kot ga, da vidim kje zaboli..;))))[/quote]

Saj se dotaknejo, ampak žal ne vedno na pozitiven način.
Avorico smo pa čist prestrašili?


Potem pa ne vem, kaj zblojeni verniki sploh hodite h dohtarjem. Naj vam kar po telefonu pošlje božjo energijo in vas ozdravi s svojo vero. :))))

In če bi danes znanstveniki bili tako verni in religiozni, bi še danes kurili čarovnice. 🙂
Pameten vernik zato ne more obstajati, ker slepo sledenje veri in cerkvi, temelji na naivnosti in primitivnosti, saj za utemeljitev vere v božička ne rabiš nobenega znanstvenega dognanja. 🙂

In seveda smo vsi, ki ne sledimo neki religiji, komunajzarji. Kot tiste izjave omejencev, da smo vsi, ki ne zagovarjamo ilegalcev in teroristov, SDS-ovci. :)[/quote]

Vidiš, ti si tipičen dokaz kako so/ste neverniki neumni.
Zelo dober primer si dal, kako si antikristi razlagate ozdravitev s pomočjo vere v Boga.
Če ti razložim na tvoj primitiven način, ker drugačnega načina itak razumel ne boš;
Bog je ustvaril tudi dohtarja, da Bog preko dohtarja pomaga ozdravit bolnika.
Razumeš to logično povezavo?
Dvomim da razumeš…
Najlažje je biti komunist, antikrist, ateist…… in svet je lepši, ker se pač ne rabiš zavedat smisla svojega obstoja in svoje odgovornosti[/quote]

A dej no dej. Bog je ustvaril tudi zdravnika? OK, če gremo po tvoji logiki – zakaj je pa bog ustvaril homoseksualce? Zato, da ti lahko po njih pljuvaš, se jih bojiš in jih sovražiš?


In zaradi “vernih” znanstvenikov, na katere se sklicuje nek fanatičen vernik, je vedno manj religioznih ljudi.
Vsi ti “verni” znanstveniki zato ogrožajo in uničujejo moč religije in cerkve.

Cerkev je vedno bila proti razvoju in proti znanosti, saj učenost in inteligenca ogrožata njihovo moč. Njihova moč je v ovčereji in v poneumljanju množice, ki slepo sledijo psihopatskemu umu, ki si jemlje absolutno pravico govoriti v nekem absolutnem imenu, za katerega nikoli ni nihče dokazal, da obstaja. Dokazano pa je, da obstaja psihopatsko bolan um.


Potem pa ne vem, kaj zblojeni verniki sploh hodite h dohtarjem. Naj vam kar po telefonu pošlje božjo energijo in vas ozdravi s svojo vero. :))))

In če bi danes znanstveniki bili tako verni in religiozni, bi še danes kurili čarovnice. 🙂
Pameten vernik zato ne more obstajati, ker slepo sledenje veri in cerkvi, temelji na naivnosti in primitivnosti, saj za utemeljitev vere v božička ne rabiš nobenega znanstvenega dognanja. 🙂

In seveda smo vsi, ki ne sledimo neki religiji, komunajzarji. Kot tiste izjave omejencev, da smo vsi, ki ne zagovarjamo ilegalcev in teroristov, SDS-ovci. :)[/quote]

Vidiš, ti si tipičen dokaz kako so/ste neverniki neumni.
Zelo dober primer si dal, kako si antikristi razlagate ozdravitev s pomočjo vere v Boga.
Če ti razložim na tvoj primitiven način, ker drugačnega načina itak razumel ne boš;
Bog je ustvaril tudi dohtarja, da Bog preko dohtarja pomaga ozdravit bolnika.
Razumeš to logično povezavo?
Dvomim da razumeš…
Najlažje je biti komunist, antikrist, ateist…… in svet je lepši, ker se pač ne rabiš zavedat smisla svojega obstoja in svoje odgovornosti[/quote]
Jok. Ateist ve da je za vse sam odgovoren. Vernik se zgovarja na … ni da ni.


Potem pa ne vem, kaj zblojeni verniki sploh hodite h dohtarjem. Naj vam kar po telefonu pošlje božjo energijo in vas ozdravi s svojo vero. :))))

In če bi danes znanstveniki bili tako verni in religiozni, bi še danes kurili čarovnice. 🙂
Pameten vernik zato ne more obstajati, ker slepo sledenje veri in cerkvi, temelji na naivnosti in primitivnosti, saj za utemeljitev vere v božička ne rabiš nobenega znanstvenega dognanja. 🙂

In seveda smo vsi, ki ne sledimo neki religiji, komunajzarji. Kot tiste izjave omejencev, da smo vsi, ki ne zagovarjamo ilegalcev in teroristov, SDS-ovci. :)[/quote]

Vidiš, ti si tipičen dokaz kako so/ste neverniki neumni.
Zelo dober primer si dal, kako si antikristi razlagate ozdravitev s pomočjo vere v Boga.
Če ti razložim na tvoj primitiven način, ker drugačnega načina itak razumel ne boš;
Bog je ustvaril tudi dohtarja, da Bog preko dohtarja pomaga ozdravit bolnika.
Razumeš to logično povezavo?
Dvomim da razumeš…
Najlažje je biti komunist, antikrist, ateist…… in svet je lepši, ker se pač ne rabiš zavedat smisla svojega obstoja in svoje odgovornosti[/quote]

Kaj je smisel tvojega obstoja in kakšna je tvoja odgovornost? Ki se ju seveda dobro zavedaš.


In bog je najprej ustvaril bolezni, da je lahko potem ustvaril še dohtarja. Res pameten bog. 🙂

Najlažje je biti vernik, ker ne rabiš razmišljati s svojo glavo. Samo slepo slediš.
Tvoje blodnje o komunistih, so dober dokaz. Blodnjavi ljudje ste zato tudi bolj nagnjeni k verovanju, saj so vam blodnje blizu in jih zaradi možganske okvare dojemate preveč resnične. :)[/quote]
Tolk si omejen in mentlno podhranjen, da enostavno s svojim skromnim procesorjem ne skužiš, da u bistvu si sti tisti, ki nisi sposoben razmišljati s svojo glavo.
Razložil sem ti, z najbolj preprostimi besedami, kako Bog npr preko dohtarjev uresniči svojo moč ozdravitve, ampak ti lapaš svojo zblojeno antikristično oziroma komunistično primitivno logiko.
Če bi ti poznal vsaj tisti najosnovnejši krščanski nauk, bi z lahkoto dognal, da bolezni ne bo več v posmrtnem življenju. Bolezen, hudobnost, pohlep, pokvarjenost, neumnost, komunizem, ateizem….obstajata zgolj v tem življenju kot ga poznamo le sedaj. V tem življenju moraš s svojo svobodno voljo, ki ti jo je Bog dal, zaslužit, da boš v posmrtnem življenju lahko živel brez bolezni in v večnem raju. Vera uči, da je to življenje, ki ga živimo sedaj, je zgolj nekakšna preizkusna doba, za vstop v raj. Zdaj v tem življenju moraš pred Bogom dokazat in pokazat kam boš s svojimi dejanji in svojim življenjem, s svojo dobroto ali s svojo hudobo, šel po smrti.
V nebesa ali pekel, rečemo s preprostimi besedami.
Ampak to je zate že višja kvantna fizika…
Ti si se pač zadovoljil s teorijo, da je tvoj prednik opica in s to teorijo si ti čisto zadovoljen.
Ubogi si

Aveš, če ne bi bila sposobna se vživeti v sočloveka, se mnogih moja pisanja sploh dotaknila ne bi;)))

Niti iskanja resnice na način trditev, ne bi dojemali kot manipuliranje, obsojanje,…….

Zato pa pišem na tak način kot ga, da vidim kje zaboli..;))))[/quote]

Saj se dotaknejo, ampak žal ne vedno na pozitiven način.
Avorico smo pa čist prestrašili?[/quote]

Občutek ob dotiku je vedno odvisen izključno od tistega, ki ga želi prejeti.

Drgač je pa tema fejk, nabiranje klikov…

Saj se dotaknejo, ampak žal ne vedno na pozitiven način.
Avorico smo pa čist prestrašili?[/quote]

Občutek ob dotiku je vedno odvisen izključno od tistega, ki ga želi prejeti.

Drgač je pa tema fejk, nabiranje klikov…[/quote]

Če želiš biti poslušan in slišan bo treba taktiko spremeniti. Če si zadovoljen z manj, tudi prav. Če hočeš biti samo ”tepen” , pa je tudi tvojo izbira. 😉

In potem praviš, da sva smo dve klikajoči ovčki? 😛

Občutek ob dotiku je vedno odvisen izključno od tistega, ki ga želi prejeti.

Drgač je pa tema fejk, nabiranje klikov…[/quote]

Če želiš biti poslušan in slišan bo treba taktiko spremeniti. Če si zadovoljen z manj, tudi prav. Če hočeš biti samo ”tepen” , pa je tudi tvojo izbira. 😉

In potem praviš, da sva smo dve klikajoči ovčki? :P[/quote]

Nič ne želim… Le sosedu sem obljubila da mu iz pgd izračunam specifikacijo materijala pa si mi ne daaa… zato rabim uržeh za beg…

Jaz nisem klikajoča ovčka, zavestno delam dobro delo. Nekdo na ta račun (dobro) služi.

Če želiš biti poslušan in slišan bo treba taktiko spremeniti. Če si zadovoljen z manj, tudi prav. Če hočeš biti samo ”tepen” , pa je tudi tvojo izbira. 😉

In potem praviš, da sva smo dve klikajoči ovčki? :P[/quote]

Nič ne želim… Le sosedu sem obljubila da mu iz pgd izračunam specifikacijo materijala pa si mi ne daaa… zato rabim uržeh za beg…

Jaz nisem klikajoča ovčka, zavestno delam dobro delo. Nekdo na ta račun (dobro) služi.[/quote]

OMB Brklc, pa nehaj že enkrat tvoje nebuloze po MON-u klefat. A te ni sram? Glede na to, da si ob slovesu tako po petelinje trdil, da si mož beseda? Zdaj vidim kako kredibilen si, ja. Glede obstanka na MON-u in tudi glede vseh traparij, ki jih zapišeš. Pa ne mi zdaj s temi bedarijami, da niti ne veš kdo je ta Brklc. Si namreč prepoznaven s tvojimi bedastočami na 10 km.

Nič ne želim… Le sosedu sem obljubila da mu iz pgd izračunam specifikacijo materijala pa si mi ne daaa… zato rabim uržeh za beg…

Jaz nisem klikajoča ovčka, zavestno delam dobro delo. Nekdo na ta račun (dobro) služi.[/quote]

OMB Brklc, pa nehaj že enkrat tvoje nebuloze po MON-u klefat. A te ni sram? Glede na to, da si ob slovesu tako po petelinje trdil, da si mož beseda? Zdaj vidim kako kredibilen si, ja. Glede obstanka na MON-u in tudi glede vseh traparij, ki jih zapišeš. Pa ne mi zdaj s temi bedarijami, da niti ne veš kdo je ta Brklc. Si namreč prepoznaven s tvojimi bedastočami na 10 km.[/quote]

Pa saj to vemo. In on ve, da mi vemo.
Zdaj pač piše pod nickom gola resnica. Big deal. Ali pa, če bi bil Štefka ali pa Bučman ali …

Saj meni tudi ni ravno ok, da ima tak način, zato sem mu malo popridigala (se posipljem s pepelom) ampak je to njegova izbira. Take it or leave it!

gola resnica, ista ptiča, lena do amena! Amen! :DDDD

OHUDO! A bog je? Ej hvala, se že ves čas sprašujem kdo je kako ga ne morete pozabit. Ja potem pa za avtorico še obstaja upanje…

???? a tako da je temu? Ja hudo, sama o tem nič ne vem, da vem kar vi veste… Pa sem že večkrat prosila da bi kdo dokazal…

Majkemi? Se pravi, bog je mala pizda, ki iz cistega uzitka jebe svoje stvaritve v glavo, in jih potem na veke vekov muči v peklu ali jih ima “zmrznjene” v vicah, ker mu tako sede?

Odlično, odlično. Se pravi, ne samo da je totalni psihopat (beri: stara zaveza) z popolnoma razcepljeno osebnostjo (troedini), in MOM (beri: nova zaveza), še sadist je? 🙂

Fajn tole, fajn.

OMB Brklc, pa nehaj že enkrat tvoje nebuloze po MON-u klefat. A te ni sram? Glede na to, da si ob slovesu tako po petelinje trdil, da si mož beseda? Zdaj vidim kako kredibilen si, ja. Glede obstanka na MON-u in tudi glede vseh traparij, ki jih zapišeš. Pa ne mi zdaj s temi bedarijami, da niti ne veš kdo je ta Brklc. Si namreč prepoznaven s tvojimi bedastočami na 10 km.[/quote]

Pa saj to vemo. In on ve, da mi vemo.
Zdaj pač piše pod nickom gola resnica. Big deal. Ali pa, če bi bil Štefka ali pa Bučman ali …

Saj meni tudi ni ravno ok, da ima tak način, zato sem mu malo popridigala (se posipljem s pepelom) ampak je to njegova izbira. Take it or leave it!

gola resnica, ista ptiča, lena do amena! Amen! :DDDD[/quote]

“Ona” misli, da smo vsi takega intelektualnega dometa, kot je sam(a) in da nam ni že zdavnaj jasno, da gre za isto osebo.

Mene moti samo to, da se nekdo tako vzvišeno postavlja glede pameti in integritete nad druge ljudi, sam pa ni zmožen držati svoje lastne obljube glede zapuščanja tega foruma. To je vse. Ne maram ljudi, ki pridigajo eno in delajo drugo.

Majkemi? Se pravi, bog je mala ******, ki iz cistega uzitka jebe svoje stvaritve v glavo, in jih potem na veke vekov muči v peklu ali jih ima “zmrznjene” v vicah, ker mu tako sede?

Odlično, odlično. Se pravi, ne samo da je totalni psihopat (beri: stara zaveza) z popolnoma razcepljeno osebnostjo (troedini), in MOM (beri: nova zaveza), še sadist je? 🙂

Fajn tole, fajn.[/quote]
Nimaš pojma.
Bog je DOBEEEEER. Neizmerno dober.
Bog nič ne jebe svoje stvaritve v glavo. Samo svobodno voljo je dal tem svojim stvaritvam. Da se pač vsak sam odloči, med dobrim in zlom.
Saj Bog tebe v nič ne sili. Bog tebe ne sili, da bodi zloben in da se bo potem on naslajal nad tvojo zlobnostjo. Niti te ne sili, da bodi dober. Sam se moraš odločit. Bog ti samo ponudi dve opciji.
In za svoja dejanja boš na sodni dan dobil plačilo.
POdobno kot prometni predpisi.
Nihče te ne sili, da moraš kršit prometne predpise. Ampak če jih boš kršil, boš pač kaznovan.
Tako to gre približno, veš ti fantek oziroma punčka!

Pa saj to vemo. In on ve, da mi vemo.
Zdaj pač piše pod nickom gola resnica. Big deal. Ali pa, če bi bil Štefka ali pa Bučman ali …

Saj meni tudi ni ravno ok, da ima tak način, zato sem mu malo popridigala (se posipljem s pepelom) ampak je to njegova izbira. Take it or leave it!

gola resnica, ista ptiča, lena do amena! Amen! :DDDD[/quote]

“Ona” misli, da smo vsi takega intelektualnega dometa, kot je sam(a) in da nam ni že zdavnaj jasno, da gre za isto osebo.

Mene moti samo to, da se nekdo tako vzvišeno postavlja glede pameti in integritete nad druge ljudi, sam pa ni zmožen držati svoje lastne obljube glede zapuščanja tega foruma. To je vse. Ne maram ljudi, ki pridigajo eno in delajo drugo.[/quote]

zakaj pa ga potemtakem priznavaš za svojega boga?

Majkemi? Se pravi, bog je mala ******, ki iz cistega uzitka jebe svoje stvaritve v glavo, in jih potem na veke vekov muči v peklu ali jih ima “zmrznjene” v vicah, ker mu tako sede?

Odlično, odlično. Se pravi, ne samo da je totalni psihopat (beri: stara zaveza) z popolnoma razcepljeno osebnostjo (troedini), in MOM (beri: nova zaveza), še sadist je? 🙂

Fajn tole, fajn.[/quote]
Nimaš pojma.
Bog je DOBEEEEER. Neizmerno dober.
Bog nič ne jebe svoje stvaritve v glavo. Samo svobodno voljo je dal tem svojim stvaritvam. Da se pač vsak sam odloči, med dobrim in zlom.
Saj Bog tebe v nič ne sili. Bog tebe ne sili, da bodi zloben in da se bo potem on naslajal nad tvojo zlobnostjo. Niti te ne sili, da bodi dober. Sam se moraš odločit. Bog ti samo ponudi dve opciji.
In za svoja dejanja boš na sodni dan dobil plačilo.
POdobno kot prometni predpisi.
Nihče te ne sili, da moraš kršit prometne predpise. Ampak če jih boš kršil, boš pač kaznovan.
Tako to gre približno, veš ti fantek oziroma punčka![/quote]

Čakaj, tule nekaj ne laufa.
Bog je DOBEEEEER. Neizmerno dober.

A ni to malo neskladno potem z:
Bog ti samo ponudi dve opciji.

Ker ne pomeni to, da je bog – namenoma! ustvaril zlo? Ker če ga ni, potem ni vsemogočen ampak je so soenako z njim (recimo mu Satan), ali pa ni neizmerno dober, ker je namenoma ustvaril zlo, ki ga sedaj uporablja za preizkusanje svojih stvaritev?

Ker je bog, de iure, nezmotljiv, in je je bog vsemogočen je… edini možno odgovor ta, da je bog namenoma ustvaril zlo, in je posledično – ne neskončno dober, ampak končno dober in malo tudi – zloben?

New Report

Close