Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšna skupina za kristjane za spoznavanje in druženje? kje srečati samskega vernega moškega?

kakšna skupina za kristjane za spoznavanje in druženje? kje srečati samskega vernega moškega?


Slišala sem že en kup neumnosti od katolikov, ampak česa tako arogantnega in idiotskega pa še ne.

močno verjamem, da bo precej drugačna kot misliš danes.
še celo Tovariš tito je leta 1979, malo pred smrtjo, sredi Vatikana prosil Papeža za odvezo, čeprav prej 40 let ni hotel slišat za Boga.

Takole ti povem :
Videl sem vsega v življenju ampak da bi videl enega vernega hriščana ki prakticira tisto kar biblija uči, to pa nisem. Pazi ! Tudi ogromno fratov sem spoznal in so ista pašta. Poznam pa dosti ljudi ki sploh niso verni ampak dobro vejo kaj je prav in kar ni. Poznam pa tudi muslimane iza katerih se lahko večina moških kar lahko skrije.Ampak to je druga štorija…
Najbrž zadnji hriščan je bil Sveti Frančišek iz Asizija. Ni naključje da je sedanji Papež vzel njegov akronim.
Po nekakšnem tvojem (zmotnem) prepričanju misliš da bo sama vera varovala tvoj zakon. To ne bo šlo. Nikoli ni in nikoli ne bo. Mogoče boš spoznala jutri kakšnega ne-vernika in boš ugotovila da je on tisti kar iščeš. Tudi to sem imel priliko videti…. Življenje, v neki svoji bizarnosti, včasih poskrbi da se na videž dva različna pola sestave v neko harmonijo. Zato ne išči vernike ampak ljudi ki jim lahko rečeš človek.

Meni je najbolj smešno, ko kdo reče “On je zelo veren, vernega moraš poročiti”. Sem ga imela za nekaj časa…in? On kao veren (iz najbolj verne familije v celi občini) pa je grešil, da se je kar kadilo za njim 🙂 Sedaj je že nekaj let poročen. Ima dva otroka. Na zunaj izgledajo kot prava blazno srečna krščanska družina….uradno je pa on totalen kurbir, ona pa pojma nima. Poznam take budale.

močno verjamem, da bo precej drugačna kot misliš danes.
še celo Tovariš tito je leta 1979, malo pred smrtjo, sredi Vatikana prosil Papeža za odvezo, čeprav prej 40 let ni hotel slišat za Boga.[/quote]
No ampak recimo, da je Broza lahko malo bolj upravičeno skrbelo, kot Robija.

Mene res nič ne skrbi. Imam čisto vest. niti žene nisem prevaral, kot to radi prakticirajo verniki. 🙂

Hinavski verniki pa si kar perite svojo vest pri spovedih.

Pa tudi, recimo hipotetično, da bi imel kaj na vesti, ne vem, kakšno vezo ima z Bogom neka religija ali shizofren župnik, ki si domišlja, da je božji poslanec.
Ravno toliko,kot religija z resnico. Absolutno zero. :-)))


No…. resnično lahko verjameš. To štima.

Ti verjameš tudi v brezmadežna spočetja, odmikanje morja, vstajenje od mrtvih, vnebovzetje in podobne oslarije, tako da je racionalnim ljudem popolnoma vseeno, kaj ti verjameš. Te jemljejo z veliko rezerve.

V Ku Klux Klan-u so sami kristjani. Morda najdeš tam!?

Ti verjameš tudi v brezmadežna spočetja, odmikanje morja, vstajenje od mrtvih, vnebovzetje in podobne oslarije, tako da je racionalnim ljudem popolnoma vseeno, kaj ti verjameš. Te jemljejo z veliko rezerve.[/quote]

me ne moti, če si TI racionalni potomec opice.

avtorica, jaz ti ga podarim. bo kmalu samski. navali.

Ti verjameš tudi v brezmadežna spočetja, odmikanje morja, vstajenje od mrtvih, vnebovzetje in podobne oslarije, tako da je racionalnim ljudem popolnoma vseeno, kaj ti verjameš. Te jemljejo z veliko rezerve.[/quote]

me ne moti, če si TI racionalni potomec opice.[/quote]

To se pa svojemu bogecu pritoži, da te je naredil tako podobno opicam, da se na kilometre daleč vidi, da eno iz drugega izhaja. Da oba hodita pokončno, imata oči, nos, usta, hrbtenico, jetra, želodec, možgane, identično razporeditev prstov. Upsi, kak zajeb s strani bogeca. Totalno je užalil svojo najljubšo kreacijo.

[img]http://65.media.tumblr.com/tumblr_lcx4ilD2od1qa944oo1_1280.jpg[/img]

Poglej še v Prenovi v duhu, je več možnosti za to, da koga spoznaš kot na bogoslužju, ker imajo tudi manj formalna srečanja. Pa srečno!


Ne ne, kar mojega bivšega naj vzame. Za povrh vsega ostalega je globoko veren, enako kot gospa, s katero sem ga dobila, tako da se giblje v dobri krščanski družbi.


Ne ne, kar mojega bivšega naj vzame. Za povrh vsega ostalega je globoko veren, enako kot gospa, s katero sem ga dobila, tako da se giblje v dobri krščanski družbi.[/quote]
Tvoj bivši ima pa res krompir, da se te je končno losal.

Mantilla, pozdravljena.
O duhovnih temah boš dobila konstruktivne odzive na Vaš link
Z razporočenimi se na spoštljiv, terapevtski način veliko ukvarjajo v Ignacijevem domu
Vaš link
Odgovora od duhovnih retardirancev, ki na veliko razkazujejo svoj primanjkljaj tule zgoraj, pač ne moreš iskati.
Želim ti moči, veselja in poguma na tvoji poti 🙂

TA FOTOGRAFIJA POVE VSE. TEGA DESNIČARJI NE RAZUMEJO.

To se pa svojemu bogecu pritoži, da te je naredil tako podobno opicam, da se na kilometre daleč vidi, da eno iz drugega izhaja. Da oba hodita pokončno, imata oči, nos, usta, hrbtenico, jetra, želodec, možgane, identično razporeditev prstov. Upsi, kak zajeb s strani bogeca. Totalno je užalil svojo najljubšo kreacijo.

[img]http://65.media.tumblr.com/tumblr_lcx4ilD2od1qa944oo1_1280.jpg[/img]
[/quote]

New Report

Close