Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kdaj ste izgubili nedolžnost?

Kdaj ste izgubili nedolžnost?

Pr 14, zdaj jih imam 30

mmmmmmm a te dam ven iz neprostovoljne abstinence:)?

Tvoj “način” razmišljanja je slab, zato imaš tudi sex slab. Po vsem tem (če je to res) bi bilo verjetno težko pričakovati kaj boljšega, a ne?

Sem kar zakomplicirana glede tega.. Mogoče bi morala bit bolj na “izi”, pa nisem.. Mogoče bi mi bil pa še všeč, kaj veš.. 🙂 Kaj praviš, fantič? 😉

Zato ker je blo kr neki, ker ni blo iz srca ampak iz firbca

Janja

poslal sem ti mail.a si ga dobila?
definiraj “zakompliciranost”.
vsak ima svoja merila katera se mu zdijo ali pravilna ali pa si želi iz svoje kože pa ne more.
mogoče zaradi vzgoje, prepričanj itd.
vsekakor ni dobro da izpuščamo pozitivne priložnosti.
to mislim

Pri 24-ih, zdaj še zmer 24.

pri 18,5

res?
hm pa imaš tega istega partnerja sedaj ali kako?

Ja, imaš mail, tam sem bila malo bolj natančna.. 🙂

18…zdaj sem 23

Pri meni isto.
Le da je številka pri “zdaj sem” malo višja.

pri 26. ja, res.

en dan pred 18.roj.dnevom….blo bedno

pr 16, zdej 21

17, zdaj 33

uf je blo seksi, z eno šestnajstletnico z Vrhnike… ki ji tud slučajno nisem bil taprvi :)))

Seks… nič posebnega, kljub temu, da ji nisem bil prvi, ni pridobila posebnih izkušenj, jaz pa itak nisem upal kaj dosti. Ampak predhodno, par dni prej so bile pa noro dobre predigre. Še danes sanjam :))))

Ja, imam še zmerom istega.

Pri 14 ih-tudi midva sva še sedaj skupaj jaz jih štejem 29 in imava dva otroka.
Torej prvi in edini:))))))))))A je še kdo tak fenomen???

Pri 22-ih- z mojim možem, sedaj skoraj 33 – prvi in edini, zaenkrat, ha.

Pri 18ih, zdej stara 22 🙂

uf… morda je pa to zato, ker še drugih nista probali :)))))

Pri 22-ih, zdaj še vedno star 22. Nisem sicer nikol hotu da mi kira vzame nedolžnost pa da se hval s tem naokol pa sem ujel trenutek ko je od naj frenda frend ki ima “bitches” častil eno zastonj in sem si reku pa naj bo… Sicer nč posebnega, sploh mi ni prišlo, z kondomom je za en k*rac.

LP

Pri 15, z mojim tedanjim fantom – in bilo je super. Zdej sem stara 24, pa seveda nima istega fanta 🙂 🙂 🙂

jaz pri 24..danes jih imam 26…pa mi ni zal, da nisem hitela :)))

jaz tudi pri 24, zdaj 30.. tud meni ni žal, da sem zavrnila marsikatero ponudbo… tako mi je ustrezalo in tako je bilo prav! 🙂

New Report

Close