Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kdaj ste izgubili nedolžnost?

Kdaj ste izgubili nedolžnost?

jaz bi želel probati.
iz kje pa prihajaš?

Pri 25:)

OJEJ OJEJ
berem in berem, da bi prišla do kakšne meni bližje številke pa nič – pri 14, sedaj 30…..pa še vedno mislim, da se je sex najlepše kar mi je (poleg drugih lepih stvari) podarilo življenje !!
A sem normalna !???

Upam, ker drugače nisem normalen tudi jaz… 🙂 Se je tudi zgodilo pri 14.

Uf končno, no saj sem vmes našla še kakšno izjemo – sem šla pa računat in sem celo ugotovila da sem se uštela skoraj za celo leto !!

Nekdo te napada z mojim nerezerviranim nickom…

pa si ga rezerviraj… tudi jaz sem si ga nekoč moral

uf… si bil pa hiter… dekleta so pri tem praviloma malo mlajša namreč…

poznam pa tipa, ki se je prvič dol dal v petem razredu… s sošolko

čist normalna… če ti ni žal zaradi česarkoli, potem ni razloga da tega takrat ne bi nardila…

Sicer pa saj veš..

..ku*ac izgubljen,
ne vrne se noben (:-P)

Moja je bila starejša. Smo se spraševali kdo ga je že imel na toplem, pa izveš, da ta in ta rada da, pa greš in dobiš… 🙂

Pri 20, sedaj 31. Me pa je že ful razganjalo, ampak se mi ni zdel nobeden dovolj dober, ne bi pa prenesla da bi bila samo za črtico. Sex je super in mislim ,da sem noter spravila zamujeno :-)), saj sva s fantom sexala povprečno1-2x na dan,sedaj po osmih letih (moj drugi) pa 2x na teden, bi večkrat pa je tu otrok, pa služba, seveda pa izkoristiva kakšen prosti dan v vikendu, če je otrok pri babici – potem pa dan preživiva v postelji.

16let in to s tem tipom s katerim še sedaj hodim. Bil mi je prvi in edini….
Vedno super….

Pri 18 -ih..grozljivka…zdej sm stara 23…..pa srednja žalost- kar se sexa tiče….bo treba ukrepat in popravit zdejšnjo situacijo

Ni problema, samo daj svojo mobi številko…

…stara pa si…? 17?

ha, tudi jaz en dan pred 18 rojstnim dnevom, a ni to naključje

ma ja, ni nujno res. jaz jih imam 26, pa sele sedaj po 8 letih komaj spoznavam, kaj je to ljubljenje, ne pa *** na hiter. vsaj mislila sem, da je to tako, dokler me ni pravi moski v roke dobil. delno je res, da je lahko zamudila 10 let uzitkov, jaz bi raje zabrisala teh mojih 8 let in zacela pred letom in pol, ko sem spoznala njega. da o posilstvu pri 20 ne govorim.

Pozdravljeni!

Nedolžnost sem izgubila pri 16 letih s fantom s katerim sva še zdaj skupaj. Sedaj sem stara 20 let.

in to hiiiitro. nikol ne veš, koliko ti bo žal izgubljenih dni

he he he… kak je enostavno sodit, dokler ne spoznaš alternative. Pa ne mislim s tem nič slabega!

kmalu bom 21let.

Pri 16ih letih, ostala z istim še leto in pol.

Pri 24, z mojim sedanjim možem, imava štiri otroke. Zdaj stara 31. Moj prvi in edini, nikoli žal, da nisem hitela!

Pri 19 s svojim sedanjim možem, oba devičnika:)) Takrat mi je bilo ful nerodno, ko se zdaj spomnim na to, me pa kar stisne, tak lep spomin je…

jest lohka porihtam stvar moj telefon je 051 369 345

New Report

Close