Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kdaj ste izgubili nedolžnost?

Kdaj ste izgubili nedolžnost?

ojla sem ti danes poslal mail.ponovno.nisem imel racunalnika, veš.

Jaz sem, čeprav te ne prekašam…mene včasih prime skušnjava in se vprašam, le kako bi blo z drugim?

kaj pa on tebe tudi ne vara?

Pri 17, bolj zaradi tega ker se mi je zdelo, da sem ednina nedolžna na svetu! Se ne spomnim kako je bilo, verjetno zanič (žurka)

Lani pri 31. letih, nekaj tednov po poroki, če ne štejem teda, da sem bila pri 7. letih grobo posiljena…

Kako pa sedaj to doživljaš? Vse pozabljeno? Začenjaš na novo?

Pri 18 (no 1 teden pred 18. roj. dnevom), sedaj 23, še vedno z istim, pa imam namen, da tako tudi ostane, čeprav se včasih tudi sprašujem, kako bi bilo s kom drugim.

pri 21

1 mesec pred 18 🙂 zdaj 18 pa 1 mesec 😉

še zmeraj sem nedolžna…nekaj čez 30…zato, ker se ne počutim krivo, ker sem se ljubila…:)

se ne strinjam, da so vsi tisti, ki še niso nedolžni in tisti, ki so krivi…:)

seveda… zakaj bi hitela, če ti ni pasalo… Edino, problem je v tem, da boš morda na stara leta ugotovila, da si bila kakih 10 let prikrajšana za užitke, oz. si tovrstno uživala 10 let manj, kot bi lahko, kar pa niti ni malo

ne vem točno, kaj si zastopu…ma zgleda prau neč:)

sem hotela samo povedat, da se zaradi ljubljenja ne počutim nič krivo (torej se počutim nedolžno)…

sem tud hotela povedat, da nedolžnosti ne izgubiš…lahko pa izgubiš ključe…

sem hotela povedat, da se mi “izguba nedolžnosti” ne zdi glih najbolj posrečena sopomenka za “prvič spolno občevati ali imeti prvič spolne odnose”…ker kot rečeno nič ne izgubiž, še najmanj pa nedolžnost – in postaneš naenkrat kriv… 🙂

hm… se mi zdi kr škoda zgubit nedolžnost z “beaches”.

a si vezana imaš fanta?

Jaz sem pa stara že 68 let pa sem še zmeraj nedolžna,ja,sem pač pridna.

Jaz pri 17 tih, pa to zato ker se mi je zdelo da vsi okol mene že, sam jaz čakam. Pol pa tud ostali partnerji- groza, ko sem pri 19tih spoznala moža, sem si rekla, no to pa je to. In še zdaj tud tko mislim.

Da ne bo dvoumnosti: izguba nedolžnosti je prvi seks! Brez filozofskih razglabljanj o tem kaj je “prvič”…

…najrajš pa o sexu filozofiram…:)

Jaz sem bolj praktik 😉

Upam, da vsaj lulaš z njo… 😉

pol si jo pa malo bolj na dolgo obriše, pa je tud fajn..

a ne, babi? :))))

praksa brez teorije ne gre…:)

Pri 20 sedaj stara 26 let. Ni mi žav da sem čakala na pravega! čeprav bi lahko še počakala1

pri 15., stara bom pa 20

pri 26ih sem se nedolzen :-/

New Report

Close