Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kdaj ste izgubili nedolžnost?

Kdaj ste izgubili nedolžnost?

17 let; zdaj stara 24 let

pri osemnajstih letih – nič kaj prijetni spomini :))))))))))

Pri 19-h…sem cakala pravega,prej sem se pa s tipi samo malo “igrala” kar se spolnosti tice in nisem sla nikoli do konca,ker enostavno ni bilo to to.Zdaj sem srecna,bilo je lepo in se zmeraj je lepo in ni mi zal,da sem pocakala.

15 let dane 23

Pri 16h in pol, v Portorozu – je bilo kar divje in ni mi zal…res je bil dober kar se seksa tice.
Danes imam pa 27 let in zelo ljubecega partnerja in je seks veckrat ljubljenje kot pa f… :)))

Pri devetnajstih, super je blo, bolelo, ampak doživela orgazem, ni mi žal, da sem čakala pravega, s katerim danes nisva več skupaj…spomini so pa lepi in ostanejo…

Pri 20, zdaj 21.

19 let, zdaj stara 24

Pri 20, v vlaku, s popolnim tujcem, ker me je ful motilo, da sem pri teh letih še vedno nedolžna. Tip pa je mislil, da imam M, ker sem seveda krvavela, zadeve pa ni končal, je rekel, da težko gre noter (?!), tako da sem tudi drugič krvavela. Jah, še to, v tem času sem imela tipa, hodila sva 2 leti, prvič pa sem “dala” neznancu, ker se provincialni tipi, kot je bil moj fant radi hvalijo naokrog, da so prvič položili to in to bejbo in celo opisujejo detajle. Zdaj sem sredi tridesetih, sex slab, nikoli doživela orgazma-pa ne po moji krivdi!

Pri 15 in žal mi je da nisem malo počakala.
Zdaj sem 26.

Janja

Pri 18, zdaj 28

Pri 16-ih, zdaj mam 20.

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

Jest pa pri 16-ih, s takratno ljubeznijo… sicer ni bila jaka resna zvezna, ampak vseeno mi ni žal!

Aja, danes 19 let!

Ni bilo prej nobenega pravega,da bi se splačalo – pri 23.Je bilo pa lepo.

Pri 20 in sva še sedaj skupaj in se imava še vedno prav lepo in včasih zeloooo noro :-o)

torej še sveža žemljica :)))
kako lepo.

uf zelo nenavadna zgodba , zelo, zelo, prvič slišam kaj takega.
pa ne da obsojam sploh ne , po eni strani zelo zastopim.
kaj si poročena ali kaj imaš nesposobnega tipa?

zakaj pa ti je bilo žal mislim zakaj si želiš da bi še malo počakala takrat?

mmmmm, sem pa mislil da kmečke deklice ne seksate:)))
hecam se.

no, še predstavnik moškega spola.
Prvič pri sedemnajstih s sošolko na končnem izletu na Češkem, no ja ni bilo najbolj, čeprav sem kasneje izvedel da je tud ona takrat prvič, zato mi je ostalo v spominu. Sedaj sem star 30

Seveda sexamo!
Se celo vec moznosti imamo kot mestne… Npr: na travniku, v gozdu, na senu, v stali, pa se bi se kje naslo:)
Ker pa ze vsaka kmetica dandanes studira, imamo moznost se v mestu za vsakim vogalom:)
Skratka: kjerkoli:)

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

a partnerja imaš?
hm dej priloži mail bova kakšno rekla.
čau

jaz pa sem med ta hitrejsimi. pri 13. in mi ni niti malo zal, in pobudo sem dala jaz

18

Sveža žemljica, hehe..
Abstiniram, čeprav neprostovoljno.. 😉

New Report

Close