Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KEMOTERAPIJA

KEMOTERAPIJA

Odgovor na objavo uporabnika
ZDRAVILEC0, 29.03.2024 ob 19:08

Odgovor na objavo uporabnika
eno vprašanje, 29.03.2024 ob 17:45

Za zdravileco,

Je bilo že zgoraj vprašanje.

Zakaj bivšemu predsedniku Drnovšku “zdravilec” ni mogel pomagati pri rakavi bolezni in Drnovška danes ni več med živimi? Ne bi o tem, koliko denarja mu je namenil za “zdravljenje”.

Nisi odgovoril, zdravileco, raje se bockaš z modrim vragom.

Hmm??

zato, ker je obupal v osamljenosti, kljub velikim uspehom, sposobnosti in človečnosti gospoda Drnovška, bil je zelo dober človek, pomagati so mu želeli iz celega sveta, bil je res Č L O V E K… ampak njegova duša je bila zelo osamljena (pobili se boste ko mene ne bo več)  pove vse- je tako omamljeni od alkohola modrivrag

Zdaj si pa ze vedeževalka, ne le doktor znanosti. Pa ti si neverjetno cigo.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

gatara

zdravileco, bluziš, tako kot politiki.

Na preprosto vprašanje nimaš odgovora. Pfuujj!

Odgovor na objavo uporabnika
ja šur ja, 29.03.2024 ob 18:46

Saj so narejene študije za vsako vrsto raka, koliko jih je preživelo po 5 letih brez kemoterapije in koliko s kemoterapijo. Razlika je očitna.

Jah, kakor vzameš. Recimo pljučni rak – nobenih bistvenih razlik v času preživetja po kemoterapiji ali brez nje. Jasno je, da je nekaj vrst tega raka smrtnih in da ni bistvenega povečanja preživetja. Je pa še druga zadeva. Kakovost teh parih let ali še manj, ki jih preživiš do smrti. Če greš na operacijo, kjer ti odstranijo eno pljučno krilo, prihajaš počasi k sebi, potem se ti stanje poslabša, dobiš kemoterapijo… in si praktično ves čas betežen, imaš kar naprej slabosti, shujšaš do kosti… Ali pa ne greš (kar je naredil moj očim) in praktično do konca še okoli hodiš, skoraj nič ne shujšaš, umreš doma, medtem ko si zjutraj še v mesto vozil. Popoldan je šel spat, potem se je pa zbudil, zbruhal kose tkiva in v dveh min umrl.  Oba strica umrla tudi zaradi pljučnega raka, natanko isto časa preživela kot očim, s tem da sta bila veliko večino časa po bolnicah in na koncu shirala do kosti. Kaj bi ti izbrala?

Vem, da so nekatere kemoterapije okej zadeva in pomagajo, predvsem mladim, takim pri močeh, z močnim srcem, odvisno seveda od vrste raka. So pa nekatere čisto brez haska in celo skrajšajo življenje, mama je umrla zaradi kemoterapije, tri tedne po njej, čeprav je bila prej še čisto okej, hodila okoli itd. Srce ni preneslo.

Odvisno od primera. Ne gre posploševati. Vsak naj se sam odloči. Daj mi rajši primer za črevesnega raka v 3. stadiju, ker tega poznam. Da, grem na kemoterapijo. A si sicer prebrala uvodne poste? Vprašam te, a so katerega tvojih sorodnikov silili v kemoterapijo? A so koga ki ni izbral kemoterapije poniževali? Ker baje ljudi silijo v kemoterapijo in če je ne izberejo se jih potem ponižuje. Kako je tvojemu očimu uspelo, da ga farmakomafija ni prisilila v kemo?

Tu nas prepričujejo da se raka pozdravi s prehrano in čaji, sicer ne povejo kakšno. Še več, da v bistvu nalašč iščejo rake, da lahko silijo ljudi v kemoterapijo, da poberejo denar. Ampak kemoterapija te bo pa itak ubila. Ali pa jaz narobe razumem zakaj je bila tema odprta.

Aja, pa da rak ni nič takega, to se telo samo zdravi zaradi zakisanosti…

Pomojem je še najbolj zadel viharc. Ker bodo prazniki in ker jih eni sovražijo in naredijo malo drame, ker potem lahko uživajo v kreganju.

Odgovor na objavo uporabnika
pajade169, 29.03.2024 ob 19:18

zdravileco, bluziš, tako kot politiki.

Na preprosto vprašanje nimaš odgovora. Pfuujj!

Saj pravim. To je značilno za narcise. Na preprosto vprašanje ne znajo ali nočejo odgovorit.

Lej ga idiota. Zdaj pa čisto stoto obrnil.

Zakaj Drnovška in marsikaterega bogatega ne pozdravijo zdravilci? Tudi te srbske pevke niso, ki je umrla pred tremi dnevi za rakom.

 

Jaz pa tebe vprašam: zakaj alopatska medicina ne pozdravi vseh rakov, saj pravite, da edina pozdravi raka? Moji sorodniki z rakom so vsi umrli. Noben od njih ni sel k zdravilcem, samo z uradno medicino so se zdravili.

In zakaj niso šli k zdravilcem, če ti pozdravijo raka?

Nobeden ne trdi, da samo kemoterapija pozdravi.

Kje so zdravilci, za mnoge znane osebe, da se javijo in jim pozdravijo raka? Kje je kdaj kašen zdravilec bil na tv in spregovoril o čudežni ozdravitvi s čajem in ostalimi pripravki? In zraven bi bil ozdravljeni, ter potrdil to. Kje so vsi ti bioenergetiki, homeopati in ostali??

Pripeljite mi jih. Pa da jih vidimo. In takoj opustimo zdravljenje na onkološkem inštitutu.

.Zakaj tja po gips? Vejo odlomiš in si navežeš na roko.

Ne morejo biti dobri ko ti paše in slabi, ko ti ne

 

Dolgo nazaj sem v zdravnike verjela tako kot ti, a zaradi druzinskih izkusenj imam zdaj o njih precej slabo mnenje. Mislila pa sem, da za poskodbe so pa vseeno dobri. Izkazalo se je, da tu tudi tu niso kaj prida. Imela sem kompliciran zlom, ki je po obravnavi slabsi, kot je bil takoj po poskodbi, zato moja roka ne bo nikoli vec taka, kot je bila prej, ker je kost zamaknjena. Po dobrih treh tednih so mi povedali, da bi morali operirati in popraviti, a da ne bodo, ker je prepozno. Od takrat naprej verjamem, da je veja lahko boljsa resitev od nekaterih zdravnikov. Vsekakor bi bila v mojem primeru.

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 28.03.2024 ob 10:34

Ne bom prav pametna, ker nisem v taki situaciji, vem pa, da bi bila v dvomih in bi raziskala vse. Ker kemoterapija je največji dobičarski biznis farmakomafije, zato pa se tako forsira iskanje raka, na vse načine ti probajo najti raka, zato pa so ti programi (Dora, Svit, a je še kateri?), ne zato, ker jih skrbi za moje, tvoje in vaše zdravje, ampak zato, da se najde mušterije za kemoterapije.

Saj ti ne držijo pištole na čelo,da sodeluješ,a ne? Kdo te sili?

Ne jokcaj,ko te bo rak razjedal in boš kričala od bolečin. Uradno medicino takrat ne išči..drži se svoje rožče in čajčka

Odgovor na objavo uporabnika
ZDRAVILEC0, 29.03.2024 ob 08:11

točno tako!! Vsi ti našteti programi in še nekaj jih je, uvajajo se tudi novi so samo zato da najdejo čim več ljudi z diagnozo, ki potrebuje KEMOTERAPIJO. Kaj pomeni da ti postavijo diagnozo rak? Npr. za raka prostate je potrebno samo povišanje PSA in dobiš brezplačno KEMOTERAPIJO. Poznam precej primerov tega pojava ko moškemu brez težav pri naključni preiskavi krvi ugotovijo tudi povišan PSA. Ta moški star 85 let ne hodi lulat v nočnem času, nima nobenih težav in mu odredijo KEMOTERAPIJO samo na podlagi povišanega PSA. Torej, povišan PSA pomeni za te goljufe RAK da lahko predpišejo KEMOTERPAIJO. Ko se gospod star 85 let ne odloči za KEMOTERPIJO in zdravniku reče da je ne bo vzel, mu zdravnik odgovori: potem ne boste dočakali 90 letnice… mislim katastrofa od zdravstva, ki ga naprej peha farmacevtska mafija, ki vam je vsilila tudi cepiva COVID19 za katere je pokasirala 178 milijard dobička. Zdravniki so prodajalci te svinjarije in ne zdravilci in pri tem vlečejo lepe provizije. Kam smo prišli- samo poglejte kako zdravijo ljudi Z BOJNIMI STRUPI- K E M O T E R A P I J O

budalo prosim bodi tiho in se ne norčuj iz rakavih bolnikov….upam,da te ne dobi karma…debil

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5650, 29.03.2024 ob 19:19

Odvisno od primera. Ne gre posploševati. Vsak naj se sam odloči. Daj mi rajši primer za črevesnega raka v 3. stadiju, ker tega poznam. Da, grem na kemoterapijo. A si sicer prebrala uvodne poste? Vprašam te, a so katerega tvojih sorodnikov silili v kemoterapijo? A so koga ki ni izbral kemoterapije poniževali? Ker baje ljudi silijo v kemoterapijo in če je ne izberejo se jih potem ponižuje. Kako je tvojemu očimu uspelo, da ga farmakomafija ni prisilila v kemo?

Tu nas prepričujejo da se raka pozdravi s prehrano in čaji, sicer ne povejo kakšno. Še več, da v bistvu nalašč iščejo rake, da lahko silijo ljudi v kemoterapijo, da poberejo denar. Ampak kemoterapija te bo pa itak ubila. Ali pa jaz narobe razumem zakaj je bila tema odprta.

Aja, pa da rak ni nič takega, to se telo samo zdravi zaradi zakisanosti…

Pomojem je še najbolj zadel viharc. Ker bodo prazniki in ker jih eni sovražijo in naredijo malo drame, ker potem lahko uživajo v kreganju.

Tu nas prepričujejo da se raka pozdravi s prehrano in čaji, sicer ne povejo kakšno. Še več, da v bistvu nalašč iščejo rake, da lahko silijo ljudi v kemoterapijo, da poberejo denar. Ampak kemoterapija te bo pa itak ubila. Ali pa jaz narobe razumem zakaj je bila tema odprta.

Mah, bedarija, na take oslarije niti ne odgovarjam. Seveda ni res, da ljudi silijo v kemoterapije itd. kot niti da boš raka v 3. stadiju s čajčki pozdravil. Jaz sem samo izpostavila nesmiselnost zdravljenja nekaterih rakov, za katere je jasno, da bodo v nekaj letih rezultirali s smrtjo, pa če se zdraviš ali pa ne. In da je kdaj tudi brez veze, da si zadnjih par let uničiš s hiranjem, slabostjo in bolnicami, pa tudi če pridobiš par mesecev življenja. Ampak meni je pač kvaliteta življenja zelo pomembna, veliko bolj kot samo životarjenje.

Da je imela ženska neznosne bolečine in hudo reakcijo po kemoterapiji, tudi verjamem. Ni tako zelo redko. Da jih veliko kemoterapija pokonča, ker srce tega ne prenese, tudi. Ampak saj preden se temu podvržeš, pač ne veš. Ni tako enostavno, da bi rekel, saj te nihče ne sili, da imaš kemoterapijo. Ljudje mislijo, da bo pomagala, veliko zdravnikov niti ne pove jasno, da je tudi velika možnost predčasne smrti, predvsem pri starejših ljudeh s šibkim srcem.  Sploh pa nočejo povedat, da je pri nekaterih rakih dejansko skoraj isto sranje glede preživetja, če se podvržeš agresivni terapiji ali pa ne. O tem nočejo govoriti, čeprav zelo dobro vedo, skoraj na mesec natančno znajo opredeliti, koliko življenja ima še nekdo pred seboj. Ja, pri kakšnem odstotku se znajo zmotiti, ampak dejansko nepomembno. Vendar nikoli ne napovedujejo. Ker imamo čisto slučajno onkologa za prijatelja, je na eni žurki, po tem ko sem mu dala izvide takrat še živega očima, sicer malo pod gasom -povedal, da je glede na izvide, njegovo kondicijo itd. možno pričakovati še 4 mesece življenja.  Če bi šel pod nož pa mogoče en mes več. Kasneje se je sicer ven vlekel, naj tega nikomur ne govorim, in tudi nisem, seveda. Ampak točno čez 4 mes je umrl. Isto je bilo pri enemu stricu. No, tam se je za 2 tedna zmotil. Grozljivo, kako natačno znajo to napovedat, seveda pa bodo o tem molčali kot grob. Tudi če ga gnjaviš na žive in mrtve, naj ti pove, ti bo kvečjemu povedal od – do. Ampak po navadi niti tega nočejo napovedovati, baje se vsak različno odziva in ne moreš vedeti bla bla bla…

Saj ti ne držijo pištole na čelo,da sodeluješ,a ne? Kdo te sili?

Ne jokcaj,ko te bo rak razjedal in boš kričala od bolečin. Uradno medicino takrat ne išči..drži se svoje rožče in čajčka

 

Nehaj siriti mit o kricanju od bolecin. Pri nekaterih je rak bolec, pri drugih ni. Oba moja starsa sta umrla zaradi raka. Ne en ne drug ni krical od bolecin, ceprav sta bila do konca brez vseh protibolecinskih sredstev.

Odgovor na objavo uporabnika
ježešna, 29.03.2024 ob 19:37

In zakaj niso šli k zdravilcem, če ti pozdravijo raka?

Nobeden ne trdi, da samo kemoterapija pozdravi.

Kje so zdravilci, za mnoge znane osebe, da se javijo in jim pozdravijo raka? Kje je kdaj kašen zdravilec bil na tv in spregovoril o čudežni ozdravitvi s čajem in ostalimi pripravki? In zraven bi bil ozdravljeni, ter potrdil to. Kje so vsi ti bioenergetiki, homeopati in ostali??

Pripeljite mi jih. Pa da jih vidimo. In takoj opustimo zdravljenje na onkološkem inštitutu.

s čajem, hahaha, zdaj močno posplošuješ kje si našlo čaj. Danes obstaja popolnoma drugo znanje, ki se ga farmacevtska mafija zelo boji, ker bo izgubila posel

Odgovor na objavo uporabnika
veja namesto gipsa, 29.03.2024 ob 19:41

.Zakaj tja po gips? Vejo odlomiš in si navežeš na roko.

Ne morejo biti dobri ko ti paše in slabi, ko ti ne

 

Dolgo nazaj sem v zdravnike verjela tako kot ti, a zaradi druzinskih izkusenj imam zdaj o njih precej slabo mnenje. Mislila pa sem, da za poskodbe so pa vseeno dobri. Izkazalo se je, da tu tudi tu niso kaj prida. Imela sem kompliciran zlom, ki je po obravnavi slabsi, kot je bil takoj po poskodbi, zato moja roka ne bo nikoli vec taka, kot je bila prej, ker je kost zamaknjena. Po dobrih treh tednih so mi povedali, da bi morali operirati in popraviti, a da ne bodo, ker je prepozno. Od takrat naprej verjamem, da je veja lahko boljsa resitev od nekaterih zdravnikov. Vsekakor bi bila v mojem primeru.

glej tumpek, ne gre za to ali si boš dal sam desko na roko in zavil, ali ti bo nekdo dal gips- gre za to, da telo v vsakem primeru vse naredi samo- zaceli kost. Kosti ti ne pozdravijo zdravniki, niti rane ki si jo dobil z ureznino se sama zaceli- TELO- TVOJE TELO IMA MOČ SAMOZDRAVLJENJA, ti mu moraš samo asistirati- KAPIŠ?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8270, 29.03.2024 ob 21:29

Saj ti ne držijo pištole na čelo,da sodeluješ,a ne? Kdo te sili?

Ne jokcaj,ko te bo rak razjedal in boš kričala od bolečin. Uradno medicino takrat ne išči..drži se svoje rožče in čajčka

kakšno neznanje, to da rak nekoga razje- R A Z J E  je plod bedakov, ki mislijo da rak razjeda, kakšen butelj, ti res nimaš pojma kaj je to rak. meni je vseeno, ali se imenuje rak, ali pa morska zvezda- no ja, res je, da farmacija že ve zakaj so to poimenovali RAK, zato, da se butlji kot si ti tega bojijo, ker se morske zvezde verjetno ne bi

Odgovor na objavo uporabnika
ja šur ja, 29.03.2024 ob 21:53

Tu nas prepričujejo da se raka pozdravi s prehrano in čaji, sicer ne povejo kakšno. Še več, da v bistvu nalašč iščejo rake, da lahko silijo ljudi v kemoterapijo, da poberejo denar. Ampak kemoterapija te bo pa itak ubila. Ali pa jaz narobe razumem zakaj je bila tema odprta.

Mah, bedarija, na take oslarije niti ne odgovarjam. Seveda ni res, da ljudi silijo v kemoterapije itd. kot niti da boš raka v 3. stadiju s čajčki pozdravil. Jaz sem samo izpostavila nesmiselnost zdravljenja nekaterih rakov, za katere je jasno, da bodo v nekaj letih rezultirali s smrtjo, pa če se zdraviš ali pa ne. In da je kdaj tudi brez veze, da si zadnjih par let uničiš s hiranjem, slabostjo in bolnicami, pa tudi če pridobiš par mesecev življenja. Ampak meni je pač kvaliteta življenja zelo pomembna, veliko bolj kot samo životarjenje.

Da je imela ženska neznosne bolečine in hudo reakcijo po kemoterapiji, tudi verjamem. Ni tako zelo redko. Da jih veliko kemoterapija pokonča, ker srce tega ne prenese, tudi. Ampak saj preden se temu podvržeš, pač ne veš. Ni tako enostavno, da bi rekel, saj te nihče ne sili, da imaš kemoterapijo. Ljudje mislijo, da bo pomagala, veliko zdravnikov niti ne pove jasno, da je tudi velika možnost predčasne smrti, predvsem pri starejših ljudeh s šibkim srcem.  Sploh pa nočejo povedat, da je pri nekaterih rakih dejansko skoraj isto sranje glede preživetja, če se podvržeš agresivni terapiji ali pa ne. O tem nočejo govoriti, čeprav zelo dobro vedo, skoraj na mesec natančno znajo opredeliti, koliko življenja ima še nekdo pred seboj. Ja, pri kakšnem odstotku se znajo zmotiti, ampak dejansko nepomembno. Vendar nikoli ne napovedujejo. Ker imamo čisto slučajno onkologa za prijatelja, je na eni žurki, po tem ko sem mu dala izvide takrat še živega očima, sicer malo pod gasom -povedal, da je glede na izvide, njegovo kondicijo itd. možno pričakovati še 4 mesece življenja.  Če bi šel pod nož pa mogoče en mes več. Kasneje se je sicer ven vlekel, naj tega nikomur ne govorim, in tudi nisem, seveda. Ampak točno čez 4 mes je umrl. Isto je bilo pri enemu stricu. No, tam se je za 2 tedna zmotil. Grozljivo, kako natačno znajo to napovedat, seveda pa bodo o tem molčali kot grob. Tudi če ga gnjaviš na žive in mrtve, naj ti pove, ti bo kvečjemu povedal od – do. Ampak po navadi niti tega nočejo napovedovati, baje se vsak različno odziva in ne moreš vedeti bla bla bla…

citat onkologa 85 letnemu gospodu, ki ni imel nobenih težav s prostato, samo povišan PSA je bil: ČE NE BOSTE VZELI KEMOTERAPIJE- NE BOSTE DOČAKALI 90 LET.

To je več kot vsiljevanje, to je vnašanje strahu, da se bo odločil tako kot mu laže onkolog. Ta gospod se ni odločil za kemoterapijo, ampak mu je onkolog tudi ukinil vso sodelovanje z njim, naj gre kamor želi, če ne želi njegove pomoči s kemoterapijo

Zdravileco, ti si pa precej butast.

Nimaš argumentov, kar nekaj blebetaš v tri dni.

Odgovor na objavo uporabnika
Ma ne moreš verjet, 29.03.2024 ob 11:27

Odgovor na objavo uporabnika
ZDRAVILEC0, 29.03.2024 ob 11:23

Odgovor na objavo uporabnika
TicaMarica, 29.03.2024 ob 11:16

Moja mama je kemoterapijo dobivala 34 let nazaj zaradi levkemije. Rešila ji je življenje. Umrla je 30 let po diagnozi.

bla-bla-bla-bla… koliko ti plača mafija farmacevtska za take troole, 30 let prejemala kemoterapijo, saj ni mamut- to še mamuta ubije

Evo ga cigana nepismenega #1, treh stavkov ne more logično povezat v mali betici pa bo solil pamet o kemoterapiji 😀

iz aviona se vidi da MODRIVRAG piše v najmanj 5 niki

Odgovor na objavo uporabnika
pejtpejt, 30.03.2024 ob 19:04

iz aviona se vidi da MODRIVRAG piše v najmanj 5 niki

Res je.

Budalo fuknjeno od viharca s svojimi multiniki je spet zasralo cel forum.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ZDRAVILEC0, 30.03.2024 ob 08:49

kakšno neznanje, to da rak nekoga razje- R A Z J E  je plod bedakov, ki mislijo da rak razjeda, kakšen butelj, ti res nimaš pojma kaj je to rak. meni je vseeno, ali se imenuje rak, ali pa morska zvezda- no ja, res je, da farmacija že ve zakaj so to poimenovali RAK, zato, da se butlji kot si ti tega bojijo, ker se morske zvezde verjetno ne bi

Piše butelj morska zvezda,..ko boš na mojem mestu. Me res zanima kaj boš naredil? Zdravilec se bo zdravil s čim. Veliko mojih sotrpinov,ki so tebi podobnim verjeli jih več ni. Jaz še živim,oni so že 10 let mrtvi.

V Sloveniji živi toliko pametjakovičev..tako,da dosegamo nadpovprečno kvoto v EU… same zarote in ravnozemekjci in teorije o ..kaj jaz vem..še čudno,da te ni nam FBI ukradel..mislim 60% živečih stručjakov v Sloveniji.

Odgovor na objavo uporabnika
ZDRAVILEC0, 30.03.2024 ob 08:54

citat onkologa 85 letnemu gospodu, ki ni imel nobenih težav s prostato, samo povišan PSA je bil: ČE NE BOSTE VZELI KEMOTERAPIJE- NE BOSTE DOČAKALI 90 LET.

To je več kot vsiljevanje, to je vnašanje strahu, da se bo odločil tako kot mu laže onkolog. Ta gospod se ni odločil za kemoterapijo, ampak mu je onkolog tudi ukinil vso sodelovanje z njim, naj gre kamor želi, če ne želi njegove pomoči s kemoterapijo

Od 2008 se že zdravim na onkološkem in me še nišče ni slil v nekaj..budalo ne trosi laži. Nimaš pojma..kopiraš in pametiješ

Odgovor na objavo uporabnika
ZDRAVILEC0, 30.03.2024 ob 08:44

glej tumpek, ne gre za to ali si boš dal sam desko na roko in zavil, ali ti bo nekdo dal gips- gre za to, da telo v vsakem primeru vse naredi samo- zaceli kost. Kosti ti ne pozdravijo zdravniki, niti rane ki si jo dobil z ureznino se sama zaceli- TELO- TVOJE TELO IMA MOČ SAMOZDRAVLJENJA, ti mu moraš samo asistirati- KAPIŠ?

ČE želiš funkcionalno roko,ti mora nekdo pravilno nastaviti kosti,da je telo sposobno samoozdravljenje. Kost se bo bolje in tudi hitreje zacelila ob poravnanju kosti. Kot takrat,ko imaš zdravilec desko na roki in se krivo zaceli. Verjemi..roka ni vwč uporabna in dalj časa celi..kapiš

Samo idioti zaupajo stoki.

https://www.facebook.com/watch?v=6222278347792965

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 01.04.2024 ob 08:33

Samo idioti zaupajo stoki.

https://www.facebook.com/watch?v=6222278347792965

jap, le poglejte si ta video, LE POGLEJTE ovce…. bravo Robi to mi deli.

Sem pogledala video in zraven razmišljala, koliko od vas zdajle kupuje paradižnik, jagode (ki so po dveh tednih po obiranju se popolnoma brezhibne) …

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica, 01.04.2024 ob 10:45

Sem pogledala video in zraven razmišljala, koliko od vas zdajle kupuje paradižnik, jagode (ki so po dveh tednih po obiranju se popolnoma brezhibne) …

dva tedna je še malo, jaz sem testiral paradišnik češnjevec- 37 dni kot nov

New Report

Close