Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Khm..všeč mi je ženska

Khm..všeč mi je ženska

Avtor ni gej. Če se je zmožen zaljubiti v žensko, že ne. Morda je biseksualen, pa se je to pokazalo šele zdaj.

Me pa čudi, da naš najbolj znan forumski gej, Kokoši, ne pove nič o tej temi.

Kdo pa je ta famozen Kokoš, v vsaki temi se omenja..

Glede na to, da njegova zaljubljenost traja že precej dolgo vsekakor ni gej. Bi pa bil nekako že čas, da kaj ukrene oz. si vsaj razjasni, če je ona zainteresirana zanj, tako pa je po skoraj dveh letih se vedno v dvomih.

Sem v zvezi z biseksualnim moškim. Pred mano je bil v daljši zvezi s fantom. Nakar sta se razšla, ker se je zaljubil vame v skupni družbi. To mi je povedal po nekaj mesecih zveze, ko sem že bila vanj zelo zaljubljena. V najini zvezi vse štima, tudi spolno življenje je super. Začela sva živeti skupaj in on si želi otroke. Sama si jih tudi želim, vendar me skrbi najina prihodnost. Brskam po raznih forumih in člankih v upanju, da najdem pozitivne zgodbe o uspešnih zvezah, vendar sem si v glavi ustvarila le še več dvomov. Berem, da bi naj bili geji bolj nagnjeni k menjevanju partnerjev, kot tudi varanju, prav tako je enim seks z moškim bolj orgazmičen.  O tem sem partnerja sicer vprašala in pravi, da ni res, da seks je najboljši in najbolj čustveno intenziven z osebo, ki jo ljubiš, torej v njegovem primeru z mano. Berem tudi zgodbe, ko so moški po rojstvu otroka izgubili interes po spolnosti z žensko, saj je bil primarni cilj otrok. Med brskanjem po forumih sem naletela tudi na tvojo zgodbo. Ker vidim, da že dlje razmišljaš o zvezi z žensko, brskaš po tujih spletnih straneh in deluješ razumna oseba na trdnih temeljih, me zanima tvoje mnenje o dolgoročni uspešnosti zvez z biseksualcem oz. takšnih družinah ter minevanju spolne privlačnosti do nasprotnega spola, ali lahko ta privlačnost popolnoma mine za nasprotni spol? Partnerja resnično ljubim in vem, da sva karakterno ustvarjena drug za drugega. Kot ti omenjaš glede tvoje punce imava midva tudi neverjetno umsko povezanost. Sploh se ne bi rabla pogovarjat, saj ga samo pogledam v obraz in vem kaj čuti in misli, enako ve on. Najlepše je, ko mi priskoči na pomoč še preden sploh to omenim, ker takoj zazna moje šibkosti in želi, da se počutim dobro. Se pa bojim, da bova končala kot v filmu The best next thing. Hvala za kakršnokoli mnenje, ki si ga pripravljen deliti.

Draga Zaskrbljena,

hvala za zaupanje.

Glede na moje izkusnje, bi rekel, da privlacnost ne bo minila. Posebej, ce bosta vlagala v odnos kot je treba. Sam sem na zacetku privlacnosti upal, da bo trajalo nekaj tednov, potem nekaj mesecev…ampak ne mine. Preprican sem, da ima vajina zveza prihodnost. Ce oba razmisljata o prihodnosti, jo v mislih dozivljata, bi rekel, da je to to. Kar brez strahu se predaj. Ce vidis, da zeli poskrbeti zate, mu je zate resnicno mar in gradita na trdnih temeljih.

Glede tujih forumov, si verjetno opazila, da je moznih razpletov lahko vec. Ampak vsaka zgodba je zgodba zase  tako kot clovek, s katerim si jo delis.

Vem, kaksen renome imamo geji  in s tezkim srcem priznam, da ni dalec od resnice. S(m)o pa izjeme. Zame menjavanje partnerjev nikoli ni bilo v igri in izredno visko cenim zvestobo. Ampak ta prepricanja in vrednote so del osebnosti in pri tem se ne zanasaj na “zgodbe”. Fanta verjamem, da dobro poznas in kot si rekla, o tem govorita, tako da lahko sama vidis, kaksen sistem vrednot ima…kaksne so njegove izkusnje/zgodbe. Verjamem, da nisi izbrala slabega.

Predstavljam si, da si nasla nekoga, kot bi ta moja punca nasla mene preden je spoznala moza in jaz svojega partnerja. Da je bilo tisto okno priloznosti in bila sta ob pravem casu na pravem kraju.

Verjetno ga bodo še vedno privlacili tudi moski, ampak ce ima glavo na pravem mestu, bo seveda znal obvladovati zadevo. Iskreno pa dvomim, da ga bos ti kdaj nehala privlaciti. Sploh pa zivljenje, ki ga bosta oblikovala, druzina…ce o tem razmislja, mu je zagotovo privlacna misel na to in misel nate v tej vajini zgodbi.

Le pogumno in zaupaj. ❤️

S cmokom v grlu zakljucujem ta odgovor.

Srecno in oglasi se se kaj.

Avtor,

Včasih nekoga spoznamo kasneje v življenju, ker prej ni bil pravi čas – smo bili nezreli, ne bi se našli, prevelike razlike v stilu življenja ipd.

Toliko časa že pišeš o tem, veliko pišejo tud drugi, in nisi dosedaj ukrenil ničesar v smeri spoznavanja. Živet z vprašanje kaj bi ali kaj pa če .. je to to, kar si želis? Al te skrbi okolica?

Vredno se je potrudit za ta odnos ne glede na izzid.

Avtor hvala za tvoje mnenje. Ker izhajaš iz lastnih izkušenj, mi res veliko pomeni. O tem sem se pogovorila tudi s prijateljicami, ki me sicer podpirajo, da naj sledim svojim čustvom in srcu, vendar na obrazu jim vidim, da so zelo skeptične glede najine skupne prihodnosti. To je tudi v meni povzročilo precejšnje dvome. Tudi sprejemanje oseb, ki so istospolno usmerjene je v naši družbi slabo oz.precej  nerazumljeno.  Moram priznati, da tudi z moje strani, zato je res pomembno, da človeka dobro spoznaš in vidiš kakšne so njegove vrednote, kot praviš sam. Ker ima partner že določene izkušnje iz preteklosti mislim, da je izoblikovana osebnost. Pri njem me je pritegnilo ravno to, da je zelo močna in trdna osebnost, hkrati pa zaradi preteklih tudi negativnih partnerskih izkušenj zelo ljubeč in ceni zvestobo. Mislim, da je takšen ravno zaradi njegove istospolne izkušnje in soočanja s tem. Trenutno partnerju res zaupam in sem prepričana v najino zvezo, kar bo prinesel čas, pa tako nikoli in z nikomer ne moreš vedeti, zato si ne bom več postavljala vprašanj, ampak bom uživala v najinih skupnih trenutkih in načrtih za prihodnost.

Sem ponovno prebrala celotno tvojo zgodbo in me je nekako razžalostila. Tvoja razdvojenost res ni lahka, hkrati pa iz tvojega pisanja izhaja prava iskrena ljubezen. Če bi tvoja punca tole prebrala, bi bila ganjena do solz. Kot ženski mi je zanimiv in tudi težko razumljiv tvoj zapis, da ti je bila v življenju privlačna le ena ženska. Mora biti ta tvoja punca res nekaj posebnega oz. mogoče navzven niti ni nič posebnega, ampak je nekaj posebnega vajina skupna energija in občutek, ki ga imaš ob njej. Tega najbrž ne boš našel ob nikomer drugem. Verjetno sta res zamudila obdobje skupnega ustvarjanja družine kar nekako obžaluješ, ko pišeš, da se nista spoznala 20 let nazaj. Vendar nič zato, verjamem, da bo v prihodnosti še prišel pravi čas za vaju. Najbrž to nekje v sebi veš in čutiš tudi sam, saj drugače bi te privlačnost minila in zaljubljenost izzvenela.

Srečno in upam, da se še kaj bereva.

Oh ta tema mi je tako zanimiva in hkrati pereča…koliko neuslišanih ljubezni je tu, koliko hrepenenj…veselja in bridkosti.  Ni nam dano pogosto, ni nam dana velikokrat, čista ljubezen. Ko jo vidiš, jo spoznaš, ter jo začutiš. Včasih nam verjetno ni dano, da se združimo z ljubljeno osebo. Kljub vsemu ohranimo spomin nanjo v srcu, za vedno.

Upamo na avtorjev happy end, hkrati pa obžalujemo svoje neizpolnjene in zamujene priložnosti.

Hvala Zaskrbljena615! Porocaj cez cas o lepih stvareh, ki vama jih prinasa zveza. Vse bo dobro ❤️

Anonimna16, kaj pa je happy end? In za koga 😢 Toliko je govora tukaj, da je treba misliti nase. Tako tezko je to, ce so v igri custva mnogih, tudi mojega ljubljenega partneja. Zame neizvedljivo. Vseeno hvala za lepe zelje po srecnem koncu. Upam, da vsaka odlocitev vodi v srecen konec za nekoga. ❤️

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7515, 04.07.2022 ob 15:30

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 03.07.2022 ob 23:48

Kako naj zacnem? Da sem gej? Istospolno usmerjen sem. Ja, ze od kar pomnim. Nikoli me nobena zenska ni privlacila, niti v letih, ko me je razganjalo, niti v sanjarjenjih. Vseeno sem se tezko sprijaznil, da sem drugacen. Okolica temu pac ni bila naklonjena. A sem naredil korak…povedal druzini in ozjim prijateljem. Tega je zdaj ze slabih 20 let. 10 let sem tudi v zelo lepi resni in trdni zvezi. Vse štima. Res. Nakar je v moje zivljenje stopila zenska, ki mi je svet obrnila na glavo. Iskreno nikoli ne bi mislil, da je to mozno. Zaljubil sem se. Torej v zensko. Prvic v zivljenju je zenska pritegnila mojo pozornost v smislu privlacnosti. Custva so precej sveza in partnerju nisem povedal. Niti ne vem, ce bom, ker sem nekako odlocen, da custev ne bom negoval, ker ne vem, kam bi to vodilo. Sem pa totalno zmeden, kako se lahko to kar tako zgodi. Po dveh desetletjih bojev s samim sabo in sprejemanjem svoje drugacnosti, naj zdaj predelujem še tole.

Prisla je tiho in vizualno nevpadljivo, ampak s svojo prisotnostjo naredila nepricakovano. Je lepa punca, nezna, zadrzana, skromna. Izredno pametna, pronicljiva…in v njen um sem se ujel. Tako drugacna je od drugih zensk, to lahko zatrdim. Rad bi bil v njeni druzbi, ceprav se je izogibam kolikor se da, da ne zapletem dodatno. Sanjarim o njenih ustnicah in pogledu, o tem, kako bi bilo poljubiti zensko. Ne vem, ce ve za mojo spolno usmerjenost, je pa tudi sama v resni zvezi (in ima druzino). Je pa dejstvo, da stikov ne morem popolnoma prekiniti. Cutim, da ji je v moji druzbi prijetno. Custva do mojega partnerja se niso spremenila, se vedno me privlaci, prav tako se vedno trznem ob kaksnemu drugemu moskemu. Torej ostajam gej ocitno…ki sanjari o tocno eni punci.

Vem zagotovo, da ji o obcitkih ne bom  razlagal, niti mojemu partnerju. Razcistil bom pri sebi in sel dalje. Upam, da bo slo.

In tu prosim za vaso pomoc. Poznate kaksen tak primer? Berem, da seveda je mozno, da naletis na osebo nasprotnega spola, ki te privlaci. V nasih krogih tudi slisim kdaj za koga, ki ga seveda ne poznam in niti ne vem, ali je res ali ne. Kako se stvari razpletejo? Bi vi na mojem mestu ravnali drugace? Tuhtam, ali bo to kar tako minilo (glede na to, da stikov prekiniti ne morem)? Da bi se ponovilo še s kaksno drugo zensko pa  iskreno dvomim.

 

Prijatelj, če imaš dušo oziroma ti je mar do nje, vsaj malo, ji ne boš želel slabo in ji šel razdirati družine za svoj firbec. Konc debate.

 

Se strinjam z vašim zapisom.

Glede na tvojo zgodbo sem si happy end predstavljala s tvojo punco. Mislim, da tukaj ni govora o tem, da je treba misliti nase, ampak bolj o tem, da je težko živeti z eno osebo v realnosti, z drugo pa v mislih in po njej hrepeneti. Nekako to ne gre eno z drugim. Poleg tega si tudi s to punco vzpostavil odnos, če flirtata in tako je/bo tudi na nek način prizadeta. Seveda pa je tvoja obzirnost do partnerja in tvoje vrednote vredne vsega spoštovanja. Želim ti, da izbereš pravo pot, ki te bo osrečila in kot je napisala zaskrbljena615 mislim, da bo pravi čas zate s tvojo punco se prišel.

Kaj pa bi storil, če bi ti tvoja punca povedala, da čuti nekaj več do tebe?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna16, 19.01.2024 ob 22:55

Kaj pa bi storil, če bi ti tvoja punca povedala, da čuti nekaj več do tebe?

Vse mozne scenarije sem v glavi ze preigral. Mislim, da bi postala moja. ❤️

Moški so pri takšnih pogovorih bolj direktni. Ženske pa ponavadi izrazijo svoja čustva bolj med vrsticami, tako da skusaj brati  med vrsticami.😉 Se je v tem času vajino prijateljstvo kaj poglobilo? si ugotovil  kaksne njene slabe lastnosti, ki bi te odvračale kar so ti napovedovali v prejšnjih postih?

Avtor pogrešam tvoje lepe zapise o tvoji muzi. Počasi bo dve leti odkar si prišel s pisanjem. Se še spomniš prvih misli in občutkov, ko si občutil zaljubljenost? In kako je sedaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Ahhh diabetes, 02.02.2024 ob 18:42

Avtor pogrešam tvoje lepe zapise o tvoji muzi. Počasi bo dve leti odkar si prišel s pisanjem. Se še spomniš prvih misli in občutkov, ko si občutil zaljubljenost? In kako je sedaj?

Ahh diabetes,

spomnim se dobro prvih obcutkov 😊😍

In tudi obcutka presenecenosti in zmedenosti, ki se je ob tem pojavil. Ter dvoma in hkrati strahu. 🥺

Prvic sem zacutil metuljcke med enim izmed najinih pogovorov. Med njenim pogledom, ko je cakala na moj odgovor. Bil je dolg, globok pogled. Taksen tipicen njen, vendar do takrat nisem nikoli obcutil nicesar. Takrat pa iznenada. (Da ne bo narobe razumljeno, ni spogledljivka – dalec od tega.) In potem je poleg pogleda mravljince povzrocil še njen smeh, glas, pogled  na njene ustnice, vrat…kasneje pa že samo misel nanjo. In danes še vedno traja. Tako rad ji (po)gledam v oci. Tako žive so. Ko govoriva, imam obcutek, da pol pogovora opravijo njene oci. In njen vonj… Zadnjic sem pomislil, da bi v sel v trgovino in prevonjal vse zenske parfume, dokler ne bi nasel njenega…in ga nesel domov 🤪 Vzburja me pogled na njene ustnice in vrat. Pogosto se zalotim, da mislim na to, kako bi jo poljubljal. Zalotil sem se, da razmisljam o ljubljenju z njo, ko sem intimen s partnerjem. Vem, da to ni prav in to me kasneje zre. Partnerju ne upam povedati…predaleč v mislih sem pri tem. Izredno privlacna so mi tudi njena dejanja: nacin, kako se vklopi v pogovor, kako zavzeto poslusa in tudi slisi cloveka, kako pusti ljudem okoli sebe svobodo, kako mocno čuti (tudi občutke drugih) in kako se vcasih ujame v svoje misli in mi pusti, da jo pripeljem v realnost. Vsec mi je, kako v ljudeh opazi dobro in kako pohvali druge…brez tezave in zadrzkov.

Tako mocno si vcasih zelim, da bi jo samo objel in drzal v objemu. Ne znam opisati. Res globoka zelja, kot bi bila v meni ze od zdavnaj.

Veliko premisljujem o besedah prebranih na teh straneh. O vseh spodbudah… Tudi o tem, da ona nekoc naleti na te zapise in se prepozna. ❤️

Dragi Zmeden

 

Res pocasi ne vem ali sanjaris ali res dozivljas tole privlacnost. Ce bi bil res tako zaljubljen, bi ji povedal. Tudi ne razumem, kako lahko ljubis oba? To tvojo Punco in tvojega Partnerja. Vem, vedno poudarjas, da ne zelis uniciti druzine in prizadet tvojega Partnerja. A v resnici se mi zdi, da je ne ljubis dovolj in da te premalo vzburja, ker itak ne ukrenes nic?

Po dveh letih je ona sigurno opazila tvojo zaljubljenost. Tvoje globoke poglede, ko jo gledas v oci in ko jo s srcem poslusas, ko ti govori. Nasploh pa, ce sta flitara.

In menim, da tudi ve za tele lepe zapiske in sporocila, ki so prav iz srca napisana.  Verjetno so ji ravno tile potrdile tvoja custva in pogrela se bolj srce. 

A kaj, ce si ti ne upas in si se odlocil da ostanes Gej!

In zdaj po dveh letih, je verjetno njeno upanje ugasnilo in si je poiskala drugo pot.

Dragi Zmeden, pisi se naprej take lepa besedila. Vsako posamicno srce, si z njimi ogrel.  Zelo me zalosti in srce boli, da ji nisi nikoli dal priloznost, da bi se sama odlocila. 

Srecno  tvoja Razocarana  😇😉😎

glej, itak te bodo zdej vsi tu napadli, tipično za ta forum…ampak kljub temu bi ti povedala svoje mnenje

poznam par, poročena 20 let, pa pride mož domov in reče…sori, ves čas se počutim ujetega v tem zakonu, privlačijo me moški in končno si bom priznal…in je šel od žene in k moškemu

 

pri tebi je pač obratno….kaj bi bilo tu narobe? glej…podoben primer…recimo..nekatere ženske ujete v zakonu, postanejo frigidne, ležerne, se zanemarijo, nič od nič (tudi moški), a pride prava oseba mimo, en bežni ljubimec, zacvetijo, spoznajo svojo spolnost na novo…in tudi ti si spoznal na novo svoje mesto…

 

nič ni narobe pri tem, nič…srce dela drugače kot hočeš, kot okolica želi, kot si si ti nastavil………

mogoče si pa srečal svojo dušo dvojčico, spoznal, začutil, da sta povezana…in kaj potem, če sedaj okolica ve, da si gej in zdaj ne boš več…

moj predlog počakaj še malo, da spoznaš svoja čustva do te ženske, da vidiš, če je resnično vse tako globoko, kot se zdi, opazuje se, kako se počutiš ob njej…ti si tu pomemben, ne tvoja družina, okolica, trenutni partner…sori, če sem koga razjezila, a sem ti iskreno napisala….

veliko sreče

Hvala zmeden, da tvoje lepe zapise deliš z nami. Je zadnjič en moški v enem izmed zapisov na forumu napisal, da piše o njegovi ljubljeni punci, zato ker ima občutek, da jo tako manj pogreša in mu je bližnje. Verjetno je tudi pri tebi tako. Po eni strani ti je zelo blizu, ko hrepeniš po njenih dotikih, pa je zelo daleč.

Zgleda si res našel dušo dvojčico in se povezal z njo na globlji ravni. Poznam sicer več primerov moških, ki so bili sprva v zvezi z žensko in si nato priznali, da jih privlačijo moški. Tvoja obratna situacija je res zanimiva. Praviš, da nikoli nisi imel spolnih odnosov z žensko, niti v najstniških letih nisi nikoli poskusil imeti punce?  Najbrž si že zato potem bolj zadržan, saj bi bila zate povsem nova izkušnja, ampak brez skrbi, spolnost med dvema, ki se čutita in ujemata je čudovita.

 

Kako se še sploh lahko zadržuješ glede na tvojo močno željo po njej in je enostavno ne objameš…..

Hej, po kakšnem letu se javljam tudi jaz, ker večkrat pomislim na to temo. Torej … trenutno to traja že približno dve leti, pa še vedno so čustva enaka? Česa te je pravzaprav strah? Da si nekje na svoji življenjski poti sebe definiral kot istospolno usmerjenega in si zdaj v konfliktu sam s sabo? Zakaj se tako bojiš neznane prihodnosti, si v glavi pripravljaš tisoče možnih scenarijev, pa vendar ne poskusiš ugotoviti, kateri od teh je tisti, ki se dejansko zgodi?

Dragi Zmeden958, zberi pogum, verjamem, da se skriva nekje v tebi. Pogum, da slediš sebi. Da narediš korak iz svoje cone udobja. Da že enkrat greš po tej poti, po kateri hrepeniš. Ne oziraj se vnaprej na to, kakšna bo reakcija drugih ljudi, tvoje muze, tvojega partnerja, tega ne moreš predvideti, niti ne moreš na to vplivati. Nisi dolžen tega, da skrbiš za to, da so ljudje okoli tebe srečni, medtem ko ne loviš svoje sreče na vsakem koraku. Obrni si življenje tako, da ne boš v nedogled trpel zaradi ene in iste stvari, ali v tem primeru človeka. In četudi ostaneš sam, zakaj te je tega tako zelo strah? Strah, da bi izgubil oba, čeprav se dobro zavedaš, da obeh ne moreš imeti in ti eden od njiju tudi ni popolnoma dovolj. Po zapisanem sodeč sklepam, da si dobrosrčen, pozitiven, dober človek, razgledan, z veliko mero empatije. Znašel se boš tako ali drugače, le verjeti moraš vase. Prvi korak je vedno najtežji, ker ga narediš v neznano. Vsak korak za tem je lažji.

Si znaš odgovoriti, ali si srečen? Si znaš odgovoriti, kaj želiš? Po čem hrepeniš? Kaj bi rad čez 5, 10 let? S kom bi se rad postaral? Mislim, da če greš dovolj globoko vase, boš, ali pa morda že si, našel vse odgovore. Na tebi pa je, da tem odgovorom slediš.

Želim ti vse dobro, kot vedno ❤️

Tudi jaz z veseljem prebiram tole temo. Toliko enih zgodb, vspodbudnih odgovorov…človek dobi upanje, da se bo morda čez čas skristlizirala slika dveh oseb, ki se več kot očitno ljubita. Zanima me, česa se toliko bojiš, tudi če ji rečeš, omeniš? V končni fazi, saj te ne bo kar takoj letela partnerju zatožit… ampak podala ti bo povratno informacijo, takoj boš videl njen odziv.Tudi nič tako napačnega nebi storil, če bi z njo želel razčistiti zadeve. Kar opisuješ skozi celo zgodbo je flirt, intenzivna čustva..Ahh kar meni gre vse pokonci, ko se spomnim na mojega nerojenega… tistih njegovih globokih pogledov, iskrivih oči, nalezljivega nasmeha…bližine, ko ga čutim…Ti šment kaj, ko nječ ne bo.

Avtor resnično ti želim, da narediš korak naprej, ker kaj takega vendarle ne doživimo vsak dan.

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 06.02.2024 ob 21:21

Ahh diabetes,

spomnim se dobro prvih obcutkov 😊😍

In tudi obcutka presenecenosti in zmedenosti, ki se je ob tem pojavil. Ter dvoma in hkrati strahu. 🥺

Prvic sem zacutil metuljcke med enim izmed najinih pogovorov. Med njenim pogledom, ko je cakala na moj odgovor. Bil je dolg, globok pogled. Taksen tipicen njen, vendar do takrat nisem nikoli obcutil nicesar. Takrat pa iznenada. (Da ne bo narobe razumljeno, ni spogledljivka – dalec od tega.) In potem je poleg pogleda mravljince povzrocil še njen smeh, glas, pogled  na njene ustnice, vrat…kasneje pa že samo misel nanjo. In danes še vedno traja. Tako rad ji (po)gledam v oci. Tako žive so. Ko govoriva, imam obcutek, da pol pogovora opravijo njene oci. In njen vonj… Zadnjic sem pomislil, da bi v sel v trgovino in prevonjal vse zenske parfume, dokler ne bi nasel njenega…in ga nesel domov 🤪 Vzburja me pogled na njene ustnice in vrat. Pogosto se zalotim, da mislim na to, kako bi jo poljubljal. Zalotil sem se, da razmisljam o ljubljenju z njo, ko sem intimen s partnerjem. Vem, da to ni prav in to me kasneje zre. Partnerju ne upam povedati…predaleč v mislih sem pri tem. Izredno privlacna so mi tudi njena dejanja: nacin, kako se vklopi v pogovor, kako zavzeto poslusa in tudi slisi cloveka, kako pusti ljudem okoli sebe svobodo, kako mocno čuti (tudi občutke drugih) in kako se vcasih ujame v svoje misli in mi pusti, da jo pripeljem v realnost. Vsec mi je, kako v ljudeh opazi dobro in kako pohvali druge…brez tezave in zadrzkov.

Tako mocno si vcasih zelim, da bi jo samo objel in drzal v objemu. Ne znam opisati. Res globoka zelja, kot bi bila v meni ze od zdavnaj.

Veliko premisljujem o besedah prebranih na teh straneh. O vseh spodbudah… Tudi o tem, da ona nekoc naleti na te zapise in se prepozna. ❤️

Zelo lepe besede, razmišljujoče in pronicljive, ampak nekje morate narisat črto v pesku, tako močna čustva + negotovost in pasivnost  = agonija, tako se ljudje včasih zaljubijo v nedostopno osebo in zapravijo leta za intenzivno čustvovanje v prazno, to je potem že blizu limerenci in pobegu od realnosti čustvovanja v dejanskem razmerju.

Po dveh letih mencanja je čas, da zberete pogum in že kresnete bogo revo, sej mora biti tudi za njo mučenje to stopicljanje na mestu, odnos se mora nekam razvijati in ljubezen manifestirati v realnem svetu. In ob tem utegnete spoznati, da sploh niste gej, da je bila to samo faza, identiteta, ki ste si jo nadeli, naši možgani so tko narjeni, da se lahko v karkoli prepričamo.

Ljubiti se z žensko, v katero si tako zaljubljen, da boli, ko tudi ona čuti enako, je magično, nič se ne more primerjati s tem, tvoja energija se preliva in združuje z njeno, dobesedno hranita in zdravita se en z drugim, to je delanje ljubezni, energija take intenzivnosti in moči, da lahko ustvari novo življenje. V primerjavi s tem je homoseksualni seks samo mehanična frikcija, ni magičnosti, ni polarnega nasprotja, ni magnetne privlačnosti moške in ženske seksualne energije.

Pogledate jo v oči, objamete in kušnete, najbolj naravna stvar na svetu.

 

Uf, ste mi nasuli misli in vzpodbud.

Odgovarjam kar vsem.

@Razočarana576, hvala za lep zapis. Ne vem, ce je ona opazila mojo zaljubljenost. Morda le mojo naklonjenost na trenutke. In takrat vidim, da se rahlo ustrasi. Zaznam spremembo. Veš, ne flirtava. Poznam razne pristope punc, ki zelijo nevtocnokaj od mene…od pogledov, dotikov, zapeljivih besed. Meni za to nikoli ni mar in verjetno delujem zelo zadrzano in kmalu z mano obupajo. Ta moja punca nikoli ni flirtala. Ne z mano, niti s kaksnim drugim fantom je nisem videl.


@jest
…. Custva do punce so enaka ze skoraj 3 leta. Poznava pa se mnogo vec. Pozitivna custva sem gojil do nje ze pred privlacnostjo. Ker je resnicno fejst punca. Potem je iznenada prisla privlacnost. In hkrati je ostala privlacnost do mojega partnerja.

@Anonimno109. Prvic cutim privlacnost do punce. Nikoli nisem poljubljal nobene, imel spolnih odnosov. Nic. Misel na stik z njo mi popolnoma razkuri mozgane. Vedno bolj. In v tem obdobju me tudi nobena druga ni pritegnila. Enkrat je nrkdo na tem forumu napisal, da sem se zaljubil v duso z duso. Verjetno je res tako. Slo je preko njenega privlacnega karakterja…ta me je ze vsa leta poznanstva vlekel k njej. Ostalo je samo nadgradnja.

@Limonca580. Hvala za lep zapis. Ja bojim se. Zelo. Kolikor je vse to lepo, je tudi strasljivo. Ne razmisljam toliko o tem, kako se definiram. Zadrzuje me to, da ima druzino. In majhne otroke. In jaz imam cudovitega partnerja, ki ga ljubim in me privlaci. Strah me je prav tega, da unicim zivljenja en kup ljudem. Vem, da v tem vidim le slab razplet in ne vem, zakaj je tako. Kot bi me globine zelele prepricati, da nisem vreden drugega lepega razpleta. Ali pa je morda ne ljubim tako mocno kot partnerja… Ceprav cutim, da gojim do nje poleg zaljubljenosti tudi mocna pozitivna custva. Globoko cutim, kako bi jo varoval, poskrbel zanjo…

Zelo dobra vprasanja si mi zastavila. Res dobra. Še moram preiskati svoj notranji svet 😊

@EnaMonna, ni tako enostavno. Oz jaz ne vidim tako enostavno to, da bi ji kar povedal za svoja custva. Sva sodelavca, kar pomeni, da se vidiva veliko, veliko sodelujeva. Vse skupaj bi znalo biti strasansko neprijetno, ce bi se ustrasila mojih custev. Iskreno si ne predstavljam tega. Sva taksna karakterja (lahko recem za oba), da bi eden od naju gotovo menjal sluzbo zaradi tega. Pa trenutno oba uzivava v tem, kar delava. Kar pomeni, da ce bi ji res kadarkoli povedal, bi moral biti pred tem res 100%, da cuti enako. Ker takrat bi se potem skupaj odlocila, kako dalje. Ce so custva samo na moji strani, vem da se bo popolnoma prestrasila. Ne bi ji rad naredil tega.


@Anonimno
8409. Kaksen zapis z nabojem 😊 Naj povem, da tudi ljubiti se z mojim partnejem je bilo v fazi zaljubljenosti nezemeljsko, zdaj pa je magicno 😉 Hocem reci, tudi geji obcutimo mocno energijo ob tem, kadar gre za ljubezen. Razumem pa, kaj zelite povedati…posebej zadane me tisti del z “ustvariti novo zivljenje”. O tem sem v teh 3 letih zacel razmisljati in prebudilo se je skrito hrepenenje.

New Report

Close