Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Khm..všeč mi je ženska

Khm..všeč mi je ženska

Odgovor na objavo uporabnika
Hahhhahhhahhahhhaaa, 05.08.2022 ob 14:55

Daj moderator spelji se s fejk temo 😠

Ti je dolgčas?? Pojdi mal na sonček

Kako lahko folk pada na glupe izmišljene teme …. mi nikoli ne bo jasno 🤦‍♂️

Ah, ko bi le bilo fejk. 😮‍💨

Ostala dva fanta pa…nimam besed. Zenske si taksnih res ne zasluzijo. Verjamem, da sta sama.

Sram me je, ker s taksnim besednim zakladom meceta crno luc na moski spol.

Hvala vsem ostalim za spostljiv nivo komunikacije.

Kako bi bilo poljubiti zensko.”

Lahko ti opisem mojo izkusnjo. Za razliko od tebe, so me vedno privlacili moski in zenske. Moja prva izkusnja v spolnosti je bila z moskim. Z zensko sem bil prvic cez kaksna 3 leta po tem.  Nisem v resni zvezi. Od kar sem poskusil z zensko, menjavam. Eno obdobje moski, potem zenska… Zenske so dobre. Bolj so cutne, kar ti lahko zelo paše, ce si tak tip. Mene noro privlacijo oboji. Ampak vecinoma le telesno. Evo, na hitro glavne razlike, da si bos znal predstavljat:

– zenska koža je nenormalno gladka – kar obcutis med poljubljanjem in dotiki. Mene to recimo precej vzburja.

– zenske se na splosno poljubljajo bolje, bolj eroticno. Tudi kadar gre za strasten poljub, so boljse- vsaj meni.

– lahko so hitre kot smo vecinoma mi, lahko pa akt z njimi traja neverjetno dolgo. In ce oba uzivata v tem, je noro dober obcutek.

– na splosno bos z zensko manjkrat oralno zadovoljen in z moskim je oralni sex boljsi

– je pa njih oralno zadovoljit nekaj res popolno drugacnega. Mokro, toplo, utripajoce. Meni zelo eroticno.

– zenske se te bodo vec dotikale. Ce ti to ustreza, je plus seveda.

– pri seksu z zensko zna biti veliko tekocin. Mene recimo vzburja, ko so mokre. Kolega pravi, da ga to odbija.

– zenska se odziva na dotike ma skoraj po celem telesu.

– vsec mi je njihovo stokanje, ko se blizaju vrhuncu.

– trenje je seveda malenkost manjse, ampak mene to nikakor ne ovira. Uzivava malo dlje, pa je.

Toliko na kratko.

Mislim, da me bodo zdaj popljuvali doloceni tu gor.

V glavnem tudi z zensko je lahko noro dobro.

Dobro uredi

Odgovor na objavo uporabnika
Z izkusnjami, 14.08.2022 ob 12:04

Kako bi bilo poljubiti zensko.”

Lahko ti opisem mojo izkusnjo. Za razliko od tebe, so me vedno privlacili moski in zenske. Moja prva izkusnja v spolnosti je bila z moskim. Z zensko sem bil prvic cez kaksna 3 leta po tem.  Nisem v resni zvezi. Od kar sem poskusil z zensko, menjavam. Eno obdobje moski, potem zenska… Zenske so dobre. Bolj so cutne, kar ti lahko zelo paše, ce si tak tip. Mene noro privlacijo oboji. Ampak vecinoma le telesno. Evo, na hitro glavne razlike, da si bos znal predstavljat:

– zenska koža je nenormalno gladka – kar obcutis med poljubljanjem in dotiki. Mene to recimo precej vzburja.

– zenske se na splosno poljubljajo bolje, bolj eroticno. Tudi kadar gre za strasten poljub, so boljse- vsaj meni.

– lahko so hitre kot smo vecinoma mi, lahko pa akt z njimi traja neverjetno dolgo. In ce oba uzivata v tem, je noro dober obcutek.

– na splosno bos z zensko manjkrat oralno zadovoljen in z moskim je oralni sex boljsi

– je pa njih oralno zadovoljit nekaj res popolno drugacnega. Mokro, toplo, utripajoce. Meni zelo eroticno.

– zenske se te bodo vec dotikale. Ce ti to ustreza, je plus seveda.

– pri seksu z zensko zna biti veliko tekocin. Mene recimo vzburja, ko so mokre. Kolega pravi, da ga to odbija.

– zenska se odziva na dotike ma skoraj po celem telesu.

– vsec mi je njihovo stokanje, ko se blizaju vrhuncu.

– trenje je seveda malenkost manjse, ampak mene to nikakor ne ovira. Uzivava malo dlje, pa je.

Toliko na kratko.

Mislim, da me bodo zdaj popljuvali doloceni tu gor.

V glavnem tudi z zensko je lahko noro dobro.

Dobro uredi

Pokazala sem odgovor gej frendu. Njegov odziv: mikavno. 😊😊😊😊

Dolgo sem brala in razmišljala o tvoji zgodbi. Dejstvo je, da se sama nahajam v zelo podobni situaciji, ki me zelo razjeda. Sem poročena in sem se zaljubila v drugega moškega. Vem da sem mu všeč, a kljub temu se me na toliko časa izogiba. Včasih je full pozoren, išče pogovor in imam občutek, da sem mu pomembna. Na kar se njegovo vedenje obrne brez razloga in me ignorira. Ko se sprijaznim, da ne želi z mano kake veze ali druženja in jaz se notranje umirim, pride kot vihar in mi izkazuje pozornost, piha na dušo in z njegovim nasmehom me čist zmede . Zapelje me v  emocionalni kaos. Ves čas sem v začaranem krogu katerega ni konec.

Veliko krat sem ga postavila pred dejstvo, da bi se zmenila na kako pijačo, a je vedno imel sto izgovorov. Res pa je, da mu nikoli nisem mojih čustev direktno pokazala ali komunicirala. Težava je v tem, ker se nahajava v službenem razmerju in si nisem nikoli upala.

Vem pa, da tako ne bom zmogla dalj časa živeti. Zato ti iskreno svetujem, bodi iskren, priznaj sam sebi in njej čustva. Poskusi kaj ti življenje ponuja. Lahko je samo enkrat v življenju. Kot opisuješ: »Je rada v tvoji družbi ?« Kar pomeni, da tudi ona nekaj čuti do tebe, zato bodi odkritosrčen do nje. Da ji ne bo tako težko kot meni.

Lepo da imaš ti in ona tako trdne vrednote, a vedi da ženske ne bi se spogledovale z drugimi, če bi v njihovem življenju z partnerjem bilo vse v lepem redu.

Sama imam tudi trdne vrednote, a moram priznati, da z leti in z današnjimi izkušnjami gledam drugače. Vprašam se: »Zakaj ne bi poskusila?« Kot so ti že drugi svetovali, ti bo lahko samo žal, če si ne boš upal.

Upaj si! 😊

Odgovor na objavo uporabnika
Razočarana576, 25.08.2022 ob 23:46

Dolgo sem brala in razmišljala o tvoji zgodbi. Dejstvo je, da se sama nahajam v zelo podobni situaciji, ki me zelo razjeda. Sem poročena in sem se zaljubila v drugega moškega. Vem da sem mu všeč, a kljub temu se me na toliko časa izogiba. Včasih je full pozoren, išče pogovor in imam občutek, da sem mu pomembna. Na kar se njegovo vedenje obrne brez razloga in me ignorira. Ko se sprijaznim, da ne želi z mano kake veze ali druženja in jaz se notranje umirim, pride kot vihar in mi izkazuje pozornost, piha na dušo in z njegovim nasmehom me čist zmede . Zapelje me v  emocionalni kaos. Ves čas sem v začaranem krogu katerega ni konec.

Veliko krat sem ga postavila pred dejstvo, da bi se zmenila na kako pijačo, a je vedno imel sto izgovorov. Res pa je, da mu nikoli nisem mojih čustev direktno pokazala ali komunicirala. Težava je v tem, ker se nahajava v službenem razmerju in si nisem nikoli upala.

Vem pa, da tako ne bom zmogla dalj časa živeti. Zato ti iskreno svetujem, bodi iskren, priznaj sam sebi in njej čustva. Poskusi kaj ti življenje ponuja. Lahko je samo enkrat v življenju. Kot opisuješ: »Je rada v tvoji družbi ?« Kar pomeni, da tudi ona nekaj čuti do tebe, zato bodi odkritosrčen do nje. Da ji ne bo tako težko kot meni.

Lepo da imaš ti in ona tako trdne vrednote, a vedi da ženske ne bi se spogledovale z drugimi, če bi v njihovem življenju z partnerjem bilo vse v lepem redu.

Sama imam tudi trdne vrednote, a moram priznati, da z leti in z današnjimi izkušnjami gledam drugače. Vprašam se: »Zakaj ne bi poskusila?« Kot so ti že drugi svetovali, ti bo lahko samo žal, če si ne boš upal.

Upaj si! 😊

In za takega, ki te ignorira si pripravljena žrtvovati svoj zakon? Niti minimalnega standarda ne dosega, spoštovanje. Dajte se malo ceniti ženske… Obstajajo moški, ki nudijo doosti več kot čiste osnove, kaj šele taki, ki niti toliko ne dajo od sebe, da bi bili dosledni sebi in svojim odločitvam, ki ti pijejo energijo in te imajo za budalo.

Tole se ne bo dobro končalo. Ti povem jaz.

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 03.07.2022 ob 23:48

Kako naj zacnem? Da sem gej? Istospolno usmerjen sem. Ja, ze od kar pomnim. Nikoli me nobena zenska ni privlacila, niti v letih, ko me je razganjalo, niti v sanjarjenjih. Vseeno sem se tezko sprijaznil, da sem drugacen. Okolica temu pac ni bila naklonjena. A sem naredil korak…povedal druzini in ozjim prijateljem. Tega je zdaj ze slabih 20 let. 10 let sem tudi v zelo lepi resni in trdni zvezi. Vse štima. Res. Nakar je v moje zivljenje stopila zenska, ki mi je svet obrnila na glavo. Iskreno nikoli ne bi mislil, da je to mozno. Zaljubil sem se. Torej v zensko. Prvic v zivljenju je zenska pritegnila mojo pozornost v smislu privlacnosti. Custva so precej sveza in partnerju nisem povedal. Niti ne vem, ce bom, ker sem nekako odlocen, da custev ne bom negoval, ker ne vem, kam bi to vodilo. Sem pa totalno zmeden, kako se lahko to kar tako zgodi. Po dveh desetletjih bojev s samim sabo in sprejemanjem svoje drugacnosti, naj zdaj predelujem še tole.

Prisla je tiho in vizualno nevpadljivo, ampak s svojo prisotnostjo naredila nepricakovano. Je lepa punca, nezna, zadrzana, skromna. Izredno pametna, pronicljiva…in v njen um sem se ujel. Tako drugacna je od drugih zensk, to lahko zatrdim. Rad bi bil v njeni druzbi, ceprav se je izogibam kolikor se da, da ne zapletem dodatno. Sanjarim o njenih ustnicah in pogledu, o tem, kako bi bilo poljubiti zensko. Ne vem, ce ve za mojo spolno usmerjenost, je pa tudi sama v resni zvezi (in ima druzino). Je pa dejstvo, da stikov ne morem popolnoma prekiniti. Cutim, da ji je v moji druzbi prijetno. Custva do mojega partnerja se niso spremenila, se vedno me privlaci, prav tako se vedno trznem ob kaksnemu drugemu moskemu. Torej ostajam gej ocitno…ki sanjari o tocno eni punci.

Vem zagotovo, da ji o obcitkih ne bom  razlagal, niti mojemu partnerju. Razcistil bom pri sebi in sel dalje. Upam, da bo slo.

In tu prosim za vaso pomoc. Poznate kaksen tak primer? Berem, da seveda je mozno, da naletis na osebo nasprotnega spola, ki te privlaci. V nasih krogih tudi slisim kdaj za koga, ki ga seveda ne poznam in niti ne vem, ali je res ali ne. Kako se stvari razpletejo? Bi vi na mojem mestu ravnali drugace? Tuhtam, ali bo to kar tako minilo (glede na to, da stikov prekiniti ne morem)? Da bi se ponovilo še s kaksno drugo zensko pa  iskreno dvomim.

 


A ti povem kako jaz vidim homo sceno? V otroštvu se otroci igrajo igrice. Ponavadi prijatelji med seboj in prijateljice med seboj. Potem pa odrastejo. Tale homo scena meni deluje kot ljudje, ki nikoli niso odrasli. Ostali so pač na razvojni stopnji otrok….

 

Še ena, ki se ji je podobno zgodilo, le da ni delovnega odnosa.

prvo – oseba, ki ti je odgovorila na ta post, ima prav. Ni vse ok v odnosu, če se spogleduješ z drugimi; svetujem ti, da sama pri sebi razčistiš, kaj ti manjka pri možu, kaj pogrešaš in kaj si želiš, česa si ne želiš in kaj te moti. Sama sem se z možem pogovorila o tem. Mislila sem, zaradi njegovega obnašanja zadnjih nekaj let, da me ne ljubi več, da me ima, ker nima nobene druge boljše in ker se mu ne ljubi osvajat druge ali iskat druge in da ga ne privlačim več. Posledično sem se začela od njega odmikat in lanjsko leto sem se od njega odzaljubila (so se zgodile neke neumnosti s sosedi in me je pustil kratko malo na cedilu). Priznala sem mu, da ga vidim kot prijatelja, da me ne privlači več, da mi je z leti pokazal, da ga ne zanimam in potem mi je priznal, da je zadrževal čustva, da se ni hotel “slinit”. Mater, sem bila jezna nanj. Sem mu tudi zabrusila, kako bova sedaj to rešila, ker ga jaz ne ljubim več in mi je všeč nekdo drug in me nekdo drug privlači. Ni mi znal odgovoriti. Ampak razčistila pa sva in je veliko lažje živeti skupaj vedoč, da nisem totalna smet za njega.

drugo – ta moški, ki mi je všeč, me privlači, se prav tako igra igrice. Je poročen, mislim ,da ima celo majhne otroke. Celo rinko mi je kazal in od takrat naprej sem se sama umaknila pred njim in sem tiho, ko pride mimo zaradi delovnih obveznsoti. Pojavi se 1x na 3 mesece, pride pred mano, se mi smeji, me gleda, se mu svetijo oči in ko z moje strani ni besed in reakcije, se zresni, vzame kar ima za vzet in gre proč brez pozdrava.

Verjemi mi, da ni vredno zakon uničiti za take moške. Tako kot mi je mož rekel pred kratkim – ti ga ne boznaš, ne veš, kakšna je njegova situacija, koliko jih ima na strani poleg tebe. Ostala boš sama ti, ker tak človek, ki se tako s tabo igra, zelo dobro ve, da te privlači, ampak ni pripravljen prevzeti odgovornosti za svoja dejanja in si s tem boža svoj prekleti moški ego. Pusti ga, ni vredno.

Raje se pogovri z možem, povej mu o svojih željah in frustraijah, začni hodit z njim zvečer na kak sprehod (bled, koper, bohinj, ob kakem jezeru, kejr je romantično, so lučke; čez mejo če ste ob mejah in poznate kak tak kraj) in se skušaj z njim približat.

Moški, ki bi želel tebe, te spoznati, se s teboj družiti bi prišel in bi ostal, poročena ali ne – ne bi se tako igračkal.

to je bil odgovor razočarani 576, pa mi ni kopiralo njenega besedila.

avtor si kaj ugotovil skozi vsa ta pisanja?

Odgovor na objavo uporabnika
trte, 13.09.2022 ob 21:55

avtor si kaj ugotovil skozi vsa ta pisanja?

Lepo, da si obudil-a temo, je zelo zanimiva in nenavadna.

Odgovor na objavo uporabnika
mSmBčlkjh, 13.09.2022 ob 22:10

Lepo, da si obudil-a temo, je zelo zanimiva in nenavadna.

me zanima, kako se zadeva razpleta, če je kaj ugotovil, se morda zmotil pri presoji. Pa tudi odgovori drugih so zanimivi

Odgovor na objavo uporabnika
trte, 13.09.2022 ob 22:42

me zanima, kako se zadeva razpleta, če je kaj ugotovil, se morda zmotil pri presoji. Pa tudi odgovori drugih so zanimivi

Tema je še vedno aktualna 😊

Ze tako rad opazujem ljudi, nihove reakcije, interakcije, zdaj sem se posvetil njej. Opazovanju nje. Ko seveda lahko. Prijetno opravilo je to 😍 Zelel sem namrec vedeti, kako ona cuti, ceprav ne vem, kaj bom z informacijo. Vprasati pa si tako niti slucajno ne upam. Tako opazujem, kako reagira v stiku z razlicnimi ljudmi. Kot sem omenil, je zelo prijetna in z vsemi prijazna, spostljiva, vljudna in zato je tezko na prvi pogled zakljuciti, kdo je v njenem krogu priljubljenih. Ampak, ce jo opazujes, gre 😊 In z veliko gotovostjo lahko trdim, da sem med ljudmi, ki jim je naklonjena malo bolj. Druzbo mi delajo same punce, ampak tega sem tako vajen 😉

Ne vem, kaj naj s to informacijo; na nek nacin me samo bolj podzge. Kot nekatere objave tukaj na forumu.  Imam obcutek kot da mucim samega sebe.

S partnerjem sem poskusal malo naceti to temo. Bilo bi mi lazje spregovoriti, ce bi zaznal, da se je tudi on kdaj srecal s takimi obcutki. Pa se ni in ne morem zaceti pogovora. Ne še.

Sanjarim ogromno, da sem vcasih z glavo cisto v oblakih. Tako sanjaril niti o nobenem moskem nisem kdaj…no morda malo.

Ko se znajdem sam z njo, postanem vedno rahlo zivcen. Vcasih mi je kar malce nerodno. In po njeni reakciji obcutim, da je opazila.  Tudi njej je rahlo nerodno. Ne znam dobro opisati, pa saj verjetno veste, o kaksnih trenutkih govorim.

In mislim, da ve, da sem gej. Tega sicer ne obesam na velik zvon, tako da bi bilo cisto mozno, da ne bi vedela, ampak kot receno, zdi se mi, da ve.

Toliko misli, obcutkov…kar kopicijo se.

Hvala, da se beremo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 15.09.2022 ob 13:58

Tema je še vedno aktualna 😊

Ze tako rad opazujem ljudi, nihove reakcije, interakcije, zdaj sem se posvetil njej. Opazovanju nje. Ko seveda lahko. Prijetno opravilo je to 😍 Zelel sem namrec vedeti, kako ona cuti, ceprav ne vem, kaj bom z informacijo. Vprasati pa si tako niti slucajno ne upam. Tako opazujem, kako reagira v stiku z razlicnimi ljudmi. Kot sem omenil, je zelo prijetna in z vsemi prijazna, spostljiva, vljudna in zato je tezko na prvi pogled zakljuciti, kdo je v njenem krogu priljubljenih. Ampak, ce jo opazujes, gre 😊 In z veliko gotovostjo lahko trdim, da sem med ljudmi, ki jim je naklonjena malo bolj. Druzbo mi delajo same punce, ampak tega sem tako vajen 😉

Ne vem, kaj naj s to informacijo; na nek nacin me samo bolj podzge. Kot nekatere objave tukaj na forumu.  Imam obcutek kot da mucim samega sebe.

S partnerjem sem poskusal malo naceti to temo. Bilo bi mi lazje spregovoriti, ce bi zaznal, da se je tudi on kdaj srecal s takimi obcutki. Pa se ni in ne morem zaceti pogovora. Ne še.

Sanjarim ogromno, da sem vcasih z glavo cisto v oblakih. Tako sanjaril niti o nobenem moskem nisem kdaj…no morda malo.

Ko se znajdem sam z njo, postanem vedno rahlo zivcen. Vcasih mi je kar malce nerodno. In po njeni reakciji obcutim, da je opazila.  Tudi njej je rahlo nerodno. Ne znam dobro opisati, pa saj verjetno veste, o kaksnih trenutkih govorim.

In mislim, da ve, da sem gej. Tega sicer ne obesam na velik zvon, tako da bi bilo cisto mozno, da ne bi vedela, ampak kot receno, zdi se mi, da ve.

Toliko misli, obcutkov…kar kopicijo se.

Hvala, da se beremo.

 

Lepo, da imaš možnost jo opazovat in videt. Hrepenenje se kaj zmanjša s časom? Želja, da bi šel k njej domov, ne pa k tvojemu? Mene ubija to, da ga ne vidim mesece in mesece in se potem ponovno pojavi in sem začela resno razmišljat, da bi preprosto dala odpoved in si iskala drugo delo.

Odgovor na objavo uporabnika
trte, 15.09.2022 ob 20:50

Lepo, da imaš možnost jo opazovat in videt. Hrepenenje se kaj zmanjša s časom? Želja, da bi šel k njej domov, ne pa k tvojemu? Mene ubija to, da ga ne vidim mesece in mesece in se potem ponovno pojavi in sem začela resno razmišljat, da bi preprosto dala odpoved in si iskala drugo delo.

Hrepenenje cutim, da se povecuje. Tega koraka ne bom naredil. Prevec ljudi bi bilo prizadetih.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 16.09.2022 ob 19:16

Hrepenenje cutim, da se povecuje. Tega koraka ne bom naredil. Prevec ljudi bi bilo prizadetih.

 

če so stvari urejene in med partnerjema poteka iskren pogovor, si ja prizadet, vendat to sčasoma mine.

Po tvojem zapisl sledeče, tudi ona čuti nekaj do tebe. A si se mogoče kdaj vprašal, kaj si ona želi? Mogoče prav tako hrepeni po tebi kot ti po njej in si iz določenega razloga ne upa ti povedat?

 

lepo

Odgovor na objavo uporabnika
Razočarana576, 17.09.2022 ob 00:27

Po tvojem zapisl sledeče, tudi ona čuti nekaj do tebe. A si se mogoče kdaj vprašal, kaj si ona želi? Mogoče prav tako hrepeni po tebi kot ti po njej in si iz določenega razloga ne upa ti povedat?

 

Mogoce. 😔 Nikoli nisem bil tako direkten. Strah pred tem, da bi bilo to res neumno vprasanje in bi rekla, da ne cuti nic, je prevelik. In verjetno bi izgubil odnos, ki ga trenutno imava.

Poskusi prvo z povabilom na kafe in bos videl kako se bo odzvala! Upaj si.

Tudi jaz sem se nekoč odločila ne poslušat svoje srce in si s sorodno dušo nisva upala prestopiti meje prijateljstva. Bila sva še zelo mlada, danes sem 20 let starejša, s krasnim partnerjem, pa vendar misel nanj boli vsa leta enako in že dolgo vem, da nikoli ne bo mimo. Upaj si, obžalovanje je grozljiva stvar…. Moja sorodna duša pa je med angeli.

Odgovor na objavo uporabnika
Anni681, 17.09.2022 ob 17:56

Tudi jaz sem se nekoč odločila ne poslušat svoje srce in si s sorodno dušo nisva upala prestopiti meje prijateljstva. Bila sva še zelo mlada, danes sem 20 let starejša, s krasnim partnerjem, pa vendar misel nanj boli vsa leta enako in že dolgo vem, da nikoli ne bo mimo. Upaj si, obžalovanje je grozljiva stvar…. Moja sorodna duša pa je med angeli.

se strinjam – upaj si. Naredi korak v pogovor, v spoznavanje, pogovori se doma, priznaj in povej, ko bo preveč.

doma sem možu povedala vse, povedala, kaj čutim, kako se počutim, kako sem razdvojena … in mi je rekel, da ja, ni mi prav, da bi ga spoznala, sam če bi mi to pokazalo, da je kreten, toliko bolje. rekel je, da je 50-50, da je kreten in ostalo da res ni … ampak je lažje živet

če bi lahko, če bi mi pokazal, da želi kaj več, pred vsemi, bi poskusila ..

ti jo želiš, ne je izpustit, spoznaj jo izven vajinega comfort zone – kakšna je, ko izraža mnenja, nestrinjanja, zahteve, kako bi dala skozi to z otroci ipd. morda ugotoviš, da je kaj drugega .. ampak ne boš vedel, če boš bežal. vse se da uredit, tudi če je na začetku prizadetost. ta mine in po vsakem dežju pride sonce .. nevihta, ki bi jo povzročila čez kako let ali 2 če bi se izšlo, bi šla mimo

Kako je avtor? se je kaj razjasnilo z opazovanjem? Ugotovile kakšne lastnosti, ki prej niso bile vidne?

Odgovor na objavo uporabnika
trte, 26.09.2022 ob 04:05

Kako je avtor? se je kaj razjasnilo z opazovanjem? Ugotovile kakšne lastnosti, ki prej niso bile vidne?

Ne, nič kar bi me odvrnilo. Celo nasprotno. Uspel sem se si ji še bolj priblizat in vsak stik me prevzame. Zagledan kot sem, bi morala res nekaj katastrofalnega narediti, da bi me odvrnilo.

Opazil sem, da sem ze parkat ob intimnosti s partnerjem mislil na njo. Razum mi pravi, da tole ne gre v pravo smer.

Nekaj me mora streznit.

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 26.09.2022 ob 23:10

Ne, nič kar bi me odvrnilo. Celo nasprotno. Uspel sem se si ji še bolj priblizat in vsak stik me prevzame. Zagledan kot sem, bi morala res nekaj katastrofalnega narediti, da bi me odvrnilo.

Opazil sem, da sem ze parkat ob intimnosti s partnerjem mislil na njo. Razum mi pravi, da tole ne gre v pravo smer.

Nekaj me mora streznit.

in če bi slučajno jo srečal, ko konča z delom, po naključju na parkingu? pristopiš do nje, jo pozdraviš in tako načneš pogovor tudi izven okolja?

Kakšno jo ti vidiš, ko jo opazuješ? Kakšna oseba je?

Dejansko misliš na njo, da bi bila ona ob tebi, ko si intimen?

Lepo da si si upa ji približat. Kako pa je ona odreagirala na tvoje približevanje in kako daleč si se ji približal? Ali si naredil zmenek z njo?

New Report

Close