Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Khm..všeč mi je ženska

Khm..všeč mi je ženska

Odgovor na objavo uporabnika
Razočarana576, 28.09.2022 ob 16:07

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 26.09.2022 ob 23:10

Odgovor na objavo uporabnika
trte, 26.09.2022 ob 04:05

Kako je avtor? se je kaj razjasnilo z opazovanjem? Ugotovile kakšne lastnosti, ki prej niso bile vidne?

Ne, nič kar bi me odvrnilo. Celo nasprotno. Uspel sem se si ji še bolj priblizat in vsak stik me prevzame. Zagledan kot sem, bi morala res nekaj katastrofalnega narediti, da bi me odvrnilo.

Opazil sem, da sem ze parkat ob intimnosti s partnerjem mislil na njo. Razum mi pravi, da tole ne gre v pravo smer.

Nekaj me mora streznit.

Lepo da si si upa ji približat. Kako pa je ona odreagirala na tvoje približevanje in kako daleč si se ji približal? Ali si naredil zmenek z njo?

ne vem, če jo je povabil ven ali številko ali kaj podobnega. Pisal je le, da se ji je pribložal do določene mere. Kaj sedaj to pomeni, je pa drugo vprašanje. Tudi ni nikoli več kot toliko omenjal, kakšne stike so imeli, le da so jih imeli.le da postaja zmeden.

Avtor, radi bi malo inputa s tvoje strani – kaj si ugotovil o njej, kaj si želiš, na kakšen način si se ji približal … morda je bolje, za tvoje lastno duševno zdravje, da ji poveš, da ti je simpatična in bi jo želel povabiti na pijačo ali na sprehod, če si želi. Pa vidiš reakcijo

Odgovor na objavo uporabnika
ahh, 29.09.2022 ob 10:01

ne vem, če jo je povabil ven ali številko ali kaj podobnega. Pisal je le, da se ji je pribložal do določene mere. Kaj sedaj to pomeni, je pa drugo vprašanje. Tudi ni nikoli več kot toliko omenjal, kakšne stike so imeli, le da so jih imeli.le da postaja zmeden.

Avtor, radi bi malo inputa s tvoje strani – kaj si ugotovil o njej, kaj si želiš, na kakšen način si se ji približal … morda je bolje, za tvoje lastno duševno zdravje, da ji poveš, da ti je simpatična in bi jo želel povabiti na pijačo ali na sprehod, če si želi. Pa vidiš reakcijo

Kaj ne vidite, da si moderatorji sami pisejo poste in odgovarjajo???? Kak bedak moras bit, da to ne vidis omg

Odgovor na objavo uporabnika
NEHAJTE NABIJAT BUTALCI, 29.09.2022 ob 10:03

Kaj ne vidite, da si moderatorji sami pisejo poste in odgovarjajo???? Kak bedak moras bit, da to ne vidis omg

in kaj? tema se mi vseeno zdo zanimiva? kje ne piše, da ni kje kak moški v razmerju zaljubljen v poročeno žensko in doživlja prav to?

Ahh dej dej navadna homofobna tema! Obstaja tudi razlog da skušajo blokirat vse geje na forumu! Ja babovje ima gladko kožo kot dojencelj, če te to vzburja in imaš pedofilna nagnjenja, pa gola je kot golič.

https://celebmafia.com/wp-content/uploads/2016/03/gal-gadot-out-in-new-york-city-march-2016-3.jpg

Celo kao “najlepše” izgledajo v reali kot sranje!

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2020/07/NINTCHDBPICT000207233611.jpg?w=1040

Ni ga čez seksi jebacha! Od šibkotelesnih grdavšastih hipergamičnih, solipsističnih babulj se zelodec obracha! Od babulj so še heteroti dvignili roke! MGTOW se z resnico širi kot kuga. Zato vladniki norijo kot hijene in skušajo resnico zajeziti!

http://celebrityfulllovely.blogspot.com/2010/12/miley-cyrus-without-makeup.html

https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article7094378.ece/ALTERNATES/s615b/Rosie-Huntington-Whiteley-and-Jason-Statham-enjoying-a-white-sand-beach-at-hotel-Amanpuri.jpg

Moški stokrat bolj privlačni od teh preklastih štorkelj!

Odgovor na objavo uporabnika
trte, 27.09.2022 ob 03:52

in če bi slučajno jo srečal, ko konča z delom, po naključju na parkingu? pristopiš do nje, jo pozdraviš in tako načneš pogovor tudi izven okolja?

Kakšno jo ti vidiš, ko jo opazuješ? Kakšna oseba je?

Dejansko misliš na njo, da bi bila ona ob tebi, ko si intimen?

Pogovarjam se z njo, ko se lahko, ko cas dopusca. Pristopim jaz ali pa ona.

V mojih oceh je res idealna zenska. Cenim jo in spostujem. Tudi ta obcutek je potem velika moralna zavora. Nasploh sem z zenskami navajen ravnati lepo, pri njej pa to dobi še vecji pomen in zadovoljstvo. In cutim, da prav to tudi njej ugaja. In prvic imam pri zenski obcutek, da bi rad (po)skrbel za njo. Ne znam opisati drugace. Rad bi jo varoval, spravljal v smeh, jo vodil, ljubkoval…Ah…v teh mislih se izgubim:)

In ja, sanjarim, kako bi bilo biti intimen z njo. Samo jaz in ona.

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 29.09.2022 ob 20:55

Pogovarjam se z njo, ko se lahko, ko cas dopusca. Pristopim jaz ali pa ona.

V mojih oceh je res idealna zenska. Cenim jo in spostujem. Tudi ta obcutek je potem velika moralna zavora. Nasploh sem z zenskami navajen ravnati lepo, pri njej pa to dobi še vecji pomen in zadovoljstvo. In cutim, da prav to tudi njej ugaja. In prvic imam pri zenski obcutek, da bi rad (po)skrbel za njo. Ne znam opisati drugace. Rad bi jo varoval, spravljal v smeh, jo vodil, ljubkoval…Ah…v teh mislih se izgubim:)

In ja, sanjarim, kako bi bilo biti intimen z njo. Samo jaz in ona.

Oooo ke lep zapis… In lepi občutki. Jah, ta ljubezen ima res čudne fore. Naj se vama izide tako kot je zapisano…

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 29.09.2022 ob 21:01

Oooo ke lep zapis… In lepi občutki. Jah, ta ljubezen ima res čudne fore. Naj se vama izide tako kot je zapisano…

Ja se bo izšlo, mesec dni mu bo zanimiva, potem pa se mu bo spet zaluštala 21 centimetrska klobasa, pa ta tudi če je normalna, da se bo ukvarjala s penisom ki se svaljkal po tujih ritah, sicer pa tema navadna provokacija. 😉 Kot da celo življenje ni videl babjega šusa, pa je zdaj srecal neko vesoljko, ki ga je pritegnila haha. Pa daj že če ti je tako všeč to nerazvito babovje pa pusti že moške na miru. 😉

https://www.malemodelscene.net/wp-content/uploads/2018/11/Marlon-Teixeira-Polaroids-2018-03.jpg

napisal si ” v mojih očeh je res idealna ženska”. Spoznaj jo malo več, pristopi do nje, ko jo vidiš, tudi izven dela. Pozdravi jo, pokramljaj z njo, spoznavaj jo. ustvari tisti domač občutek, da jo boš lahko na pijačo povabil.

Skratka – idealiziraš jo, ker so vajini stiki omejeni na določeno okolje, določeno situacijo in določen čas. Na kratko zaljubil si se.

Zaljubljenost traja določeno obdobje in res ti želim, da zadevo razvozlaš. Svetovala bi ti, da te stike gojiš, jih preusmeriš tudi na čas izven delovnega mesta, na zasebno področje in te 2 leti porabiš za to, da jo spoznavaš. Če ugotoviš, po 2 letih, da so čustva prisotna, pristna, da te privlači, da si jo želiš, da si želiš življenja z njo, potem ta korak naprej naredi takrat. Po kakem letu, letu in pol druženja.

Ampak naredi korak naprej, ker sicer svojega življenja takega kot je sedaj ne boš mogel živeti in to ni prav do tvojega partnerja, do tebe in konc koncev tudi do nje. Časa imata dovolj, da se lahko spoznata, da lhako ugotoviš tudi njeno manj prijetno plat (in zagotavljam ti, da jo ima), da ugotoviš, ali je to res to in greš potem po tej poti. Sicer boš samo trpel in tvoj partner bo začel čutiti, da nekaj ni ok.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ahh, 30.09.2022 ob 10:22

napisal si ” v mojih očeh je res idealna ženska”. Spoznaj jo malo več, pristopi do nje, ko jo vidiš, tudi izven dela. Pozdravi jo, pokramljaj z njo, spoznavaj jo. ustvari tisti domač občutek, da jo boš lahko na pijačo povabil.

Skratka – idealiziraš jo, ker so vajini stiki omejeni na določeno okolje, določeno situacijo in določen čas. Na kratko zaljubil si se.

Zaljubljenost traja določeno obdobje in res ti želim, da zadevo razvozlaš. Svetovala bi ti, da te stike gojiš, jih preusmeriš tudi na čas izven delovnega mesta, na zasebno področje in te 2 leti porabiš za to, da jo spoznavaš. Če ugotoviš, po 2 letih, da so čustva prisotna, pristna, da te privlači, da si jo želiš, da si želiš življenja z njo, potem ta korak naprej naredi takrat. Po kakem letu, letu in pol druženja.

Ampak naredi korak naprej, ker sicer svojega življenja takega kot je sedaj ne boš mogel živeti in to ni prav do tvojega partnerja, do tebe in konc koncev tudi do nje. Časa imata dovolj, da se lahko spoznata, da lhako ugotoviš tudi njeno manj prijetno plat (in zagotavljam ti, da jo ima), da ugotoviš, ali je to res to in greš potem po tej poti. Sicer boš samo trpel in tvoj partner bo začel čutiti, da nekaj ni ok.

 

Hvala! Top odgovor ❤

Jah nima jajc. ker bi rad še vedno imel tisto stvar v bulji. Sploh pa bi pa hipotetična zaljubljenost morala že davno izzveneti. Tako razni biseksualci vse okoli sebe po vrsti zajebavajo. Čeprav je tema več kot očitno provokacija. Avtor se obnaša kot da ima pet let in zavaja vse okoli sebe.

In po tvoje je normalno da nekdo svojega partnerja še leto in pol do dve leti vleče za nos? Si pa res prismojeno. Več očitno vse te poste piše neka nedojebana babulja! 😉

Odgovor na objavo uporabnika
LEGENDA MONA, 30.09.2022 ob 10:51

In po tvoje je normalno da nekdo svojega partnerja še leto in pol do dve leti vleče za nos? Si pa res prismojeno. Več očitno vse te poste piše neka nedojebana babulja! 😉

dragi gospodič, če pisarite take neumnosti, je več kot jasno in očitno, da ste zagrenjen dedc, ki nima pojma, kako razčiščevati osebne težave in reševati odnose. Če ima človk jajca ali ne, je to njegova stvar in njegova odločitev. misim, da je dobil dovolj odgovorov, da bi lahko sam presodil, kaj je najbolj zanj, za partnerja in zanjo, da sotori in naredi. Če bo to storil, je pa na njemu, ne na nas.

Ker si želite nekoga žalit in poniževat, predspostavljam, da ste doživeli zavrnitev, da si želite do nekoga pristopit in ne veste kako ali mislite, da ne boste prejeli, kar si želite. Iskreno upam, da je tista, do katere si želite, dovolj pametna, da bo videla, da imate ogromno nerazčiščenih računov sami s seboj in da ste izredno zagrenjena oseba, ki samo čaka, da bodo drugi kaj naredili zanj, ni pa pripravljen sebe spremeniti in izboljšati za dobro odnosa. Neotesanec – takim kot ste vi, bi reklo – neotesanec.

Čez nekaj let boste videli stvari drugače kot jih sedaj. sedaj pišete iz jeze, grenkovbe, razočaranja in žalosti. Ko boste sprejeli stanje kot je, vam bo lažje.

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 30.09.2022 ob 10:28

Hvala! Top odgovor ❤

prosim.

najbolje je spoznati človeka na javnem kraju – reakcije, dejanja, vedenja. ne vem od kod sta, ampak vsak kraj ima en tak javen kraj in en bolj zaseben in romantičen.

Primer, V kopru greš lahko na pijačo ob morju, poklepetata, gresta hodit proti izoli ali po celem kopru, bolj osamljeno in romantično pa je škocjanski zatok v bertokih ali strunjan.

na krasu greš lahko po mestu, potem so pa sprehejalne poti – bolj obljudene in manj obljudene, ki ustvarijo poseben občutek pa tudi v javnosti sta.

v ljubljani je, na gorenjskem itn. skratka tega je ogromno in vsak kraj ima nekaj takega.tako ugotoviš, kako bi bilo v javnosti, kako bi se oba obnašala in počutila, izven tistega varnega okolja, ki sta si ga ustvarila.

in lahko boš tudi spoznal njene preference, kako reagira itn.

res ti želim, da bi, za tvoje dobro in partnerjevo, naredil ta korak naprej, brez strahu. Na koncu se vse uredi tako kot se mora, bolečina pa tudi mine.

Odgovor na objavo uporabnika
ahh, 30.09.2022 ob 11:50

dragi gospodič, če pisarite take neumnosti, je več kot jasno in očitno, da ste zagrenjen dedc, ki nima pojma, kako razčiščevati osebne težave in reševati odnose. Če ima človk jajca ali ne, je to njegova stvar in njegova odločitev. misim, da je dobil dovolj odgovorov, da bi lahko sam presodil, kaj je najbolj zanj, za partnerja in zanjo, da sotori in naredi. Če bo to storil, je pa na njemu, ne na nas.

Ker si želite nekoga žalit in poniževat, predspostavljam, da ste doživeli zavrnitev, da si želite do nekoga pristopit in ne veste kako ali mislite, da ne boste prejeli, kar si želite. Iskreno upam, da je tista, do katere si želite, dovolj pametna, da bo videla, da imate ogromno nerazčiščenih računov sami s seboj in da ste izredno zagrenjena oseba, ki samo čaka, da bodo drugi kaj naredili zanj, ni pa pripravljen sebe spremeniti in izboljšati za dobro odnosa. Neotesanec – takim kot ste vi, bi reklo – neotesanec.

Čez nekaj let boste videli stvari drugače kot jih sedaj. sedaj pišete iz jeze, grenkovbe, razočaranja in žalosti. Ko boste sprejeli stanje kot je, vam bo lažje.

O čem ti natulcuješ? Si vzelo antipsihotike? Naj tebi nekdo krade dve leti časa, pa da vidimo kako se boš počutilo. Daj vemo da samo sebi piseriš neke spise. So že drugi ugotovili. Vsak, ki mi vsaj kaj možganov v glavi, bi ga vprašalo na koga si drka petelina? Na moške ali ženske in bi težava bila rešena. Torej odgovori ali je normalno da zavaja partnerja še dve leti? Da vidimo kakšno neotesano jalovo babovje si šele ti. Če ne pa spokaj stran prismoda zblojena. 😉

Po prebranem je to samo recept za katastrofo kar ti sedaj počneš.

Berem. Samo ne vem, kaj/kako komentirati. Nekateri komentarji so tezko za prebavit. Tezko za prenest 😔 Ampak saj sem se sam izpostavil, sprejemam vse nekako.

Hvala pa za vsak razumem pogled na situacijo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 30.09.2022 ob 19:18

Berem. Samo ne vem, kaj/kako komentirati. Nekateri komentarji so tezko za prebavit. Tezko za prenest 😔 Ampak saj sem se sam izpostavil, sprejemam vse nekako.

Hvala pa za vsak razumem pogled na situacijo.

 

Ma pusti stat, tukaj sami hejterji kampirajo.. poslušaj sebe in svoje srce, če veš da ne ljubiš partnerja, bodi iskren in pojdi iskati srečo naprej, pa ali z njo ali s kom drugim. Ona je če nič drugo znak, da do svojega parnerja ne čutiš, kar bi moral….

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 30.09.2022 ob 20:13

Ma pusti stat, tukaj sami hejterji kampirajo.. poslušaj sebe in svoje srce, če veš da ne ljubiš partnerja, bodi iskren in pojdi iskati srečo naprej, pa ali z njo ali s kom drugim. Ona je če nič drugo znak, da do svojega parnerja ne čutiš, kar bi moral….

 

Do neke mere ima soft prav – dogaja se spremeba v tvojem življenju i ntvojem čustvovanju. Do partnerja res ni prav, da že sanjariš o nekom drugem, ne glede na to, da je to ženska. In ta k pisari neumnosti tu gor ima tudi prav – partnerja zavajat še naprej ni ok.

Mislim, da smo ti vsi nekako dali vedet, da je čas, da se s partnerjem pogovoriš in mu lepo razložiš, da ni več tako kot bi moralo biti ali pa da se umakneš. Biti z nekom, sanjariti pa o nekom drugem, ni fer do partnerja. In ona ni kriva za-to.

Ona je vezana, ti si vezan, ali jo spoznavaš, kot kolega, vedoč, da je to le to, ali pa jo pustiš pri miru in obrneš list.

Če jo želiš spoznavati, partnerju je potrebno povedati, kaj se dogaja in če to pomeni, da boš ostal sam, je očitno to tvoja pot, ker te morda res čaka nekaj drugega.

Ti povem iz osebnih izkušenj, da se zapletati z nekom na ta način ne da bi prej imel doma urejene odnose, razčiščene “pojme” za rečt, ne bo prineslo nič dobrega in tukaj boš res prizadel partnerja. To je tko kot ti je, na dokaj krudističen način, povedal legende mona, zavajaš partnerja. Sanjša dejansko o nekom drugem. To ti jasno, res jasno kaže, da je v vajini zvezi prišlo do razkola in da si očitno želita drugih stvari.

Ali naredi korak naprej z njo in udoamči vajin odnos ali jo pusti pri miru in se je začni izogibat, ker to, kar počneš, je dobesedno idealiziranje ženske, ki je ne poznaš.  Sem ti pisala, spremembe niso nujno slabe, lahko so potrebne in peljejo na določeno pot, ampak potrebno jih je sprejeti. Boli in je težko na začetku, potem gre mimo.

veš, včasih se res zgodi, da spoznaš ljubezen svojega življenja. Tisto pravo, tisto, za katero veš, da je to to. Čutiš privlačnost, čutiš povezavo, si zreš v oči in se izgubiš v njih, čas se ustavi.

Ampak … in to je žalost tega, si že v razmerju. Seveda, vse se da, če se želi, vendar ni enostavno. Otroci, če se jim prav razloži, bi razumeli. Partnerja, če je pogovor in iskrenost, bi razumela. Ampak to, kar te vse čaka, gradnja odnosa, skupno življenje, hrepenenje po tistem, kar je minilo, domačnost, udobje in varnost. Tisti, ki imajo urejeno domače življenje in se jim to zgodi, je žalost. Si želiš, ampak ne želiš po drugi strani. Si razpet, razcepljen. Na trenutke izgubljen. Partnerja imaš rad, vendar čutiš tisto nekaj do nekoga drugega, ki je virtualni tujec.Po drugi strani, pa te ni zraven in čutiš praznino, ti manjka, ga iščeš, si želiš biti ob tej osebi, hrepeniš po njej. In imaš hudo razdvojenost v sebi.

Tako kot jo imaš sedaj ti. In ne vidiš izhoda, čustva se krepijo, imaš pa rad njega.

Najtežja odločitev, ki zahteva modrost in odraslost je to, da to sprejmeš, partnerju to poveš in živiš naprej. S to osebo lahko te male trenutke živiš, se pogovarjaš, jo spoznaš osebno, postanete del življenja drug drugega. Gresta na sprehode, na kavo, v hribe, med ljudi. Pazita, da sta vedno v javnosti, v družbi, se pogovarjata, postaneta prijatelja, zaupnika. Kot sem ti pisala, na tebi je, da se odločiš, če želiš, da je del tvojega življenja. Če se za-to odločiš, partner mora vedet o njej. Ni nujno, da mu razložiš na dolgo in široko kaj kje kako in zakaj. Dovolj je, da mu poveš, da ti je simpatična, da bi jo rad spoznal in se z njo družil in da prosiš za razumevanje. Prijatelje imamo lahko tudi drugih spolov in tudi drugačne od običajne družbene skupine.

Eno stvar pa upoštevaj – ni in ne sme biti skrivnost. Zagotavljam ti, da se lahko zadeva v tem priemru zelo zaplete in v primeru, da ostane skrivnost, lahko pride do res neprijetnih trenutkov.

Tudi tako si lahko srečen, čeprav oba ta trenutek ne moreta biti skupaj. Lahko se pa spoznavata, družita in delata kake stvari skupaj – nekoč morda tudi v družbi. Nikoli ne veš, lahko bosta z leti postala le zelo zelo dobra prijatelja in bo ljubezen prerasla v bratsko ljubezen. Ljuebezen konc koncev ima mnogo oblik in z leti se spreminja.

Nikar pa je ne zatiraj, ker tako boš samemu sebi naredil težave in jo boš vse bolj in bolj idealiziral. Spoznaj jo, vendar bodi iskren pri tem, tudi s partnerjem.

Odgovor na objavo uporabnika
ahh, 02.10.2022 ob 18:38

veš, včasih se res zgodi, da spoznaš ljubezen svojega življenja. Tisto pravo, tisto, za katero veš, da je to to. Čutiš privlačnost, čutiš povezavo, si zreš v oči in se izgubiš v njih, čas se ustavi.

Ampak … in to je žalost tega, si že v razmerju. Seveda, vse se da, če se želi, vendar ni enostavno. Otroci, če se jim prav razloži, bi razumeli. Partnerja, če je pogovor in iskrenost, bi razumela. Ampak to, kar te vse čaka, gradnja odnosa, skupno življenje, hrepenenje po tistem, kar je minilo, domačnost, udobje in varnost. Tisti, ki imajo urejeno domače življenje in se jim to zgodi, je žalost. Si želiš, ampak ne želiš po drugi strani. Si razpet, razcepljen. Na trenutke izgubljen. Partnerja imaš rad, vendar čutiš tisto nekaj do nekoga drugega, ki je virtualni tujec.Po drugi strani, pa te ni zraven in čutiš praznino, ti manjka, ga iščeš, si želiš biti ob tej osebi, hrepeniš po njej. In imaš hudo razdvojenost v sebi.

Tako kot jo imaš sedaj ti. In ne vidiš izhoda, čustva se krepijo, imaš pa rad njega.

Najtežja odločitev, ki zahteva modrost in odraslost je to, da to sprejmeš, partnerju to poveš in živiš naprej. S to osebo lahko te male trenutke živiš, se pogovarjaš, jo spoznaš osebno, postanete del življenja drug drugega. Gresta na sprehode, na kavo, v hribe, med ljudi. Pazita, da sta vedno v javnosti, v družbi, se pogovarjata, postaneta prijatelja, zaupnika. Kot sem ti pisala, na tebi je, da se odločiš, če želiš, da je del tvojega življenja. Če se za-to odločiš, partner mora vedet o njej. Ni nujno, da mu razložiš na dolgo in široko kaj kje kako in zakaj. Dovolj je, da mu poveš, da ti je simpatična, da bi jo rad spoznal in se z njo družil in da prosiš za razumevanje. Prijatelje imamo lahko tudi drugih spolov in tudi drugačne od običajne družbene skupine.

Eno stvar pa upoštevaj – ni in ne sme biti skrivnost. Zagotavljam ti, da se lahko zadeva v tem priemru zelo zaplete in v primeru, da ostane skrivnost, lahko pride do res neprijetnih trenutkov.

Tudi tako si lahko srečen, čeprav oba ta trenutek ne moreta biti skupaj. Lahko se pa spoznavata, družita in delata kake stvari skupaj – nekoč morda tudi v družbi. Nikoli ne veš, lahko bosta z leti postala le zelo zelo dobra prijatelja in bo ljubezen prerasla v bratsko ljubezen. Ljuebezen konc koncev ima mnogo oblik in z leti se spreminja.

Nikar pa je ne zatiraj, ker tako boš samemu sebi naredil težave in jo boš vse bolj in bolj idealiziral. Spoznaj jo, vendar bodi iskren pri tem, tudi s partnerjem.

Hvala za tole.

“Eno stvar pa upoštevaj – ni in ne sme biti skrivnost.”

Kako resnicno edino pomembno se mi zdi to. Res hvala.

 

Tole pa ni pošteno do partnerja.. razen če se gresta odprtega razmerja. Pa naj se še on druži s ‘prijatelji’ brez obveznosti in potipa teren..

Ti si res čoknjeno. Pišeš spise samo sebi, ker nimaš nič pametnejšega za početi. O meni pa nakladaš neke pravljice in razpredaš neke glupe teorije. Prvo kot prvo v življenju nisem bil nikoli zavrnjen, ker se nisem nikoli v življenju nikomur ponujal. Preveč se imam rad in cenim. Celo za valeto in maturo sta me obe avši prosili da plešem z njimi. Tako da ti to prvo razčistim.

Zdaj pa brutalno realno, čeprav pišeš sama sebi in sta isti osebi  sta tako ti in avtor čustveno nezreli osebi, to nakazuje že pisarjenje o ” ljubezni svojega življenja ” in zaljubljanju ter idealiziranju oseb ki jih ne poznamo. To je namreč simptom čustvene nezrelosti tipične za frocovje in najstnike. Možno je da gre tudi za narcisa. V glavnem v celi zgodbi sta pomembna samo tvoja rit, čustva in potrebe. Drugi te ne zanimajo. Če bi imelo kaj introspekcije bi ostalo samsko, ker tako nestabilno, neuravnovešeno, nezanesljivo nimaš kaj v neki zvezi iskati. Mogoče si pa parazit, ki nujno rabi svoj plen. Tudi to obstaja. Pa ljudi odvržeš kot stari plašč  in si najdeš novo igračo, ki je zanimiva dokler pač je. Prvo si zafural starše, zdaj planiraš svojega partnerja in na koncu še to če prav razumem poročeno babovje. Pa itak na koncu samega sebe. Čeprav ne razumem kaj je idealnega v ponucanem babovje še posebej po možnosti s frocovjem. Daleč od idealnega. Sploh pa babovje nikoli ne ljubi moškega kot samega, temveč ljubi kar on lahko naredi oziroma stori zanjo. In tako se bo končalo spet na gejevskih aplikacijah. Zato pa smo nekateri osebki samski, ker je povsod okoli nas polno nekega mulja, in smo raje samski ter se zanesemo nase, kot da nas zajebavajo taki debili. Vse več je psihičev in narcisov. Zdaj pa če nimaš kaj pametnega za napisat raje ne piši, ker več kot očitno samo dvigaš to staro temo na vrh. 😉

legenda mona … hvala .. verjameš ali ne, si mi razveselil dan

New Report

Close