Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Khm..všeč mi je ženska

Khm..všeč mi je ženska

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 19.02.2024 ob 20:33

Odgovor na objavo uporabnika
branko374, 19.02.2024 ob 20:00

Na misel mi je prišel del pesmi od Mišo Kovaća: “nočas je šutnja, sve što nas veže, ne pričaj ništa bit če još teže”.

No jaz sem se za razliko od autorja toliko opogumil,da sem ji napisal za novo leto sporočilo(po enem letu skupnega dela v  firmi), če bi vsaj na eno pico šla z mano, pa magari, če je prva in zadnja. Če mi ne izpolni želje, ne bo zamere, jo bom razumel, saj je zasedena. In zgodil se je zgornji odstavek. Zdravo reče z ljubega miru in hitro mimo mene, nasmejala pa se mi je v letu dni, odkar delava skupaj  le za 2 sekundi in to 1x. Verjetno zato, da mi ne bi dajala lažnega upanja. nič ji ne zamerim, sploh ne, mi je pa težko. Nekdo dobi vse, drugi, pa niti nasmeha ne. A če pogledaš realno, je to pač za razumeti. Vsem se en človek ne more razdajati in tut lažna upanja dajati ni lepo. No naj jo v  življenju vodi sreča. Žal mi je le, da jo morem videvati vsak dan.Laže mi bi bilo, da je več ne bi nikoli videl. Te oči, katere ti vzamejo dih. Sicer pa, kaj bi se sploh pogovarjal z njo, ko če jo vidim, le gledam, niti besed ne najdem. Pozdravim, se rahlo nasmejem in odhitim naprej. Raje pa vem, če je ne srečam. Ne zato, ker mi je odveč, ampak, ker mi je lažje. Njena kolegica mi je rekla, da je zasedena, zato niti več nisem drezal, odgovora na pošto pa sploh nisem dobil. No sam sem pa fraj, a to ni pomembno. Morda se ji sploh ne gre, da je zasedena, lahko, da sploh nisem njen tip, kdo bi vedel. Skratka, v sebi sem zgodbo zaključil. In ko razčistiš v sebi, je nekam lažje. Ti autor pa kot vidim še zdaleč nisi v sebi razčistil.Morda bi moral. LP

Sej to, da niste dobili odgovora, je tudi odgovor.

Ampak kako se vam je pa sploh ratal zacopat v eno, če se očitno niti pogovarjal nikoli niste z njo, glede na to, da niti tega ne veste, a je zasedena ali ne? Ponavadi se kot odrasel človek zacopaš po tem, ko se nekaj časa pogovarjata in jo spoznaš kot osebnost in se ne zacopaš samo v videz.

Ja saj tudi molk je odgovor ja. Dobil sem ga in tudi temu primerno odreagiral. pustil sem jo na miru in izpolnjujem le osnovne vljudnostne pojme. Še najmanj kar bi si želel, da bi ji zaradi nekega zalezovanja pričel iti na jetra.

Saj se ne rabi neka oseba pogovarjat z tabo. Lahko jo opazuješ, kako se z drugimi. Kak nasmeh ima, kak pogled. Kako se smeje, razhudi. Zakaj ti že s tem ne bi mogla biti oseba všeč. Vsakemu je všeč določen izgled osebe in očitno je taka meni všeč. Ko sem jo prvič zagledal, mi je bila všeč, prelepa zame. Vedno sem si trdil, da take niso zame. So za “odličnjake”. Tega se spomnim iz enega vica, to besedo odličnjak. Vic je bil, da sta oče in sin skupaj gledala revijo Plajboy. In sin se slabo učil. Pa sin upraša očeta, pa ko jebe ove?. Pa mu oče odgovori: Odličnjaki:).

Če je zasedena pa ja njena kolegica ve, s katero vsak dan skup pijem kafe. Sicer pa ma sploh to pomen. Če ne prebira moje pošte in ne odpisuje vse kar je v zvezi z odnosom, vse drugo pošto kar je veze z službo ki jo pošljem pa prebere, ti je lahko vse jasno. Odgovor pomeni: “pusti me na miru privat, sva le sodelavca”. Kaj bi ji mogel to zameriti. Življenje je eno. Imaš podarjen čas. Vsak ga porabi tako in s tistim, ki se mu zdi tega vreden. Če si razumen, razumeš, če nisi, pa narediš neko piz…, kot un, ki je ob zavrnitvi punco šel štihat. Pol pa gremo vsi neuslišane ljubezni štihat. Kaj ljudem ne pade na misel. Pa bi šli narazen pari, pa bi se štihali. Noben ni lastnina nikogar. No, všeč bi mi bilo, da bi bila moja lastnina, a ni. Ženska ni auto.

Mesalina10,

zelo lepo si napisala. Skoda, da avtor ni odgovoril, bi me zanimal njegov komentar. Sama se zelo strinjam z zadnjim zapisom. Če si v zvezi in se zacopas v drugega, je tudi odnos s partnerjem boljsi. Ze slaba vest nam narekuje, da smo do partnerja bolj prijazni in pozorni.

Odgovor na objavo uporabnika
Ahhh diabites, 27.02.2024 ob 14:24

Mesalina10,

zelo lepo si napisala. Skoda, da avtor ni odgovoril, bi me zanimal njegov komentar. Sama se zelo strinjam z zadnjim zapisom. Če si v zvezi in se zacopas v drugega, je tudi odnos s partnerjem boljsi. Ze slaba vest nam narekuje, da smo do partnerja bolj prijazni in pozorni.

No ni ravno neka spodbuda za zakon, zvezo dejstvo, da si zacopan v drugega, nebi rekla da bi se ne vem kaj izboljšalo na ta račun…Slej ko prej se začnejo težave prvo pri uravnavanju čustev, čedalje bolj postajaš ujet, razdvojen…tako da joj kaksne cvetke, da se izboljša…Kaj že veza? To da si z mislimi pri drugemu, ter se zaveš da moraš nekaj zaključiti? Ker pač nismo vsi material za “varanje”, kot neki brežčutni roboti, želimo pa imeti razčiščene veze v katerih živimo oz. v katero bi se morda kdaj želeli podati. To da si v zvezi zacopan v drugega, nikakor ne more bit spodbuda za nič, če se ti ne “upali” noben alarm potem je bolje, da se ne greš zakona/zveze.

Odgovor na objavo uporabnika
branko374, 20.02.2024 ob 18:14

Ja saj tudi molk je odgovor ja. Dobil sem ga in tudi temu primerno odreagiral. pustil sem jo na miru in izpolnjujem le osnovne vljudnostne pojme. Še najmanj kar bi si želel, da bi ji zaradi nekega zalezovanja pričel iti na jetra.

Saj se ne rabi neka oseba pogovarjat z tabo. Lahko jo opazuješ, kako se z drugimi. Kak nasmeh ima, kak pogled. Kako se smeje, razhudi. Zakaj ti že s tem ne bi mogla biti oseba všeč. Vsakemu je všeč določen izgled osebe in očitno je taka meni všeč. Ko sem jo prvič zagledal, mi je bila všeč, prelepa zame. Vedno sem si trdil, da take niso zame. So za “odličnjake”. Tega se spomnim iz enega vica, to besedo odličnjak. Vic je bil, da sta oče in sin skupaj gledala revijo Plajboy. In sin se slabo učil. Pa sin upraša očeta, pa ko jebe ove?. Pa mu oče odgovori: Odličnjaki:).

Če je zasedena pa ja njena kolegica ve, s katero vsak dan skup pijem kafe. Sicer pa ma sploh to pomen. Če ne prebira moje pošte in ne odpisuje vse kar je v zvezi z odnosom, vse drugo pošto kar je veze z službo ki jo pošljem pa prebere, ti je lahko vse jasno. Odgovor pomeni: “pusti me na miru privat, sva le sodelavca”. Kaj bi ji mogel to zameriti. Življenje je eno. Imaš podarjen čas. Vsak ga porabi tako in s tistim, ki se mu zdi tega vreden. Če si razumen, razumeš, če nisi, pa narediš neko piz…, kot un, ki je ob zavrnitvi punco šel štihat. Pol pa gremo vsi neuslišane ljubezni štihat. Kaj ljudem ne pade na misel. Pa bi šli narazen pari, pa bi se štihali. Noben ni lastnina nikogar. No, všeč bi mi bilo, da bi bila moja lastnina, a ni. Ženska ni auto.

“Saj se ne rabi neka oseba pogovarjat z tabo. Lahko jo opazuješ, kako se z drugimi. Kak nasmeh ima, kak pogled. Kako se smeje, razhudi. Zakaj ti že s tem ne bi mogla biti oseba všeč.”

Da ti je samo všeč, no prob, da si pa zacopan vanjo, da se ti obraz kr sam razširi v nasmeh, ko jo vidiš in ti začne srce utripat, ona se pa niti ne pogovarja s tabo, je pa mučenje živali, agonija brez konca in kraja in recept za globoko čustveno rano. Če take sam ne odrežeš in si s tem iztakneš trnek iz ust. Ker je samo metaforičen trnek, ni taprav, taki si pol suženj v naslednjem lajfu, če ga ne daš ven.

Če bi vam lepo korektno rekla njet, ne bi bil problem, tenzija bi se sprostila in vi bi bli spet svobodni, tko si boste pa v glavi napletli scenarije in se oklepali 0.01% upanja.

Odgovor na objavo uporabnika
Mesalina10, 20.02.2024 ob 16:32

Avtor ni napisal koliko otrok ima njegova punca, niti koliko so stari. Piše da so relativno majhni, verjetno pa se ni zaljubil tik po tem, ko se je vrnila iz porodniške. Predvidevam da res majhni več niso. Če so otroci stari 10 plus že veliko razumejo. Sama sem se razšla s partnerjem, ko je bil otrok star 10 let in je ločitev povsem dobro prenesel. Še zdaj mi pove, da boljše da sva se ločila, saj sva sedaj srečnejša. Tako da otroci, sploh če so večji niso ovira na poti k vajini sreči. Ker svojih otrok nimaš, ti manjka ta izkušnja in najbrž to težje razumeš, ampak danes je veliko otrok ločenih staršev in to ni noben tabu. Če je ona čustveno zrela in stabilna oseba, se tudi ne rabiš bat, da bi mogel stopit v vlogo očeta, ker tega od tebe sigurno ne bi pričakovala. Avtor tudi pišeš o tem, da bi svoji punci razkril zaljubljenost, če bi vedel, da v njeni zvezi kaj ne štima. Tukaj pa mislim, da se lahko postaviš v svojo kožo in ugotoviš, da je takšno razmišljanje nesmiselno. Sam pišeš, da imaš s partnerjem dobro zvezo, da te privlači in ga ljubiš. Torej vse ti štima, pa si se kljub temu zaljubil v drugo!  Verjetno je tudi ona v dobrem odnosu s partnerjem in hodijo skupaj na dopuste, itd… ampak to še zdaleč ne pomeni, da se ni zaljubila vate. Namreč partnerja se skozi odnos razvijata in rasteta vsak v svojo smer. Pogost razlog za ločitev je ravno to, da je eden inetektualno močnejši oz. ima drugačne čustvene potrebe. Praviš, da se s to punco karakterno izjemno dobro ujemata, že na stopnji, da si v njenem umu. Takšen tvoj občutek ne more biti le enostranski, sigurno ona čuti enako. Če ne bi čutila, takšnega karakternega ujemanja ne bi bilo. In ravno tu je razlog zakaj vsi na tem forumu mislimo, da tudi ona do tebe čuti enako, saj sta se intelektualno in čustveno zelo povezala in to vodi v zaljubljenost. Ženske takšno povezanost in ujemanje še posebej cenimo in ravno to povezujemo z ljubeznijo. Je pa seveda korak na tebi. Ne delaj si utvar, da ne ve, da si gej. Ti si že v polovični prednosti pred njo s tem, da veš, da njo privlačijo moški. Ona niti tega ne ve, da tebe privlačijo tudi ženske, zato pojma nima kaj pomeni tvoja naklonjenost in normalno, da deluje negotova, kar pa ti opaziš kot, da se rahlo prestraši. Po opisu te punce sodim, da gre za zelo prizemljeno, inteligentno, razumevajočo, samozavestno in čustveno zrelo osebo. S takšno osebo se lahko pogovoriš karkoli. Očitno te tudi zelo ceni in spoštuje, če ti prepusti, da jo iz njenih misli pripelješ v realnost in jo z besedami pomiriš. Že to je znak, da si ji zelo všeč. Nekateri niti v daljšem partnerskem odnosu ne dosežejo takšnega medsebojnega ujemanja. Glede na to, da ona brez zadržkov in težav pohvali druge, jo lahko tudi ti pohvališ.  En dan preden greš v službo se enostavno odloči in ji povej kaj ti je na njej všeč in če bi imel punco, bi bila takšna kot ona. Če bo nadaljevala pogovor, veš da gresta v dobro smer. Če bo rekla samo hvala, bo pa vseeno vesela pohvale in je to to, sam pri sebi pa boš vedel, da si  poskusil. Verjemi, če ne boš poskusil boš z leti to vedno bolj obžaloval. Zaljubljenost, ki traja tri leta kljub dobri vezi s partnerjem, ni le prehodna zaljubljenost, ampak bistveno več. Takšne prehodne zaljubljenosti minejo v nekaj mesecih, pozabiš in greš s partnerjem dalje, tvoja pa se sodeč po tvojih kronoloških zapisih le stopnjuje in postaja intenzivnejša. Mogoče prebereš tvoje zapise za nazaj in boš videl, da so tvoja čustva do nje vse močnejša.  Moraš pa tudi vzeti v obzir, da tvojo zvezo s partnerjem čustveno hrani in ti dviguje libido, ravno zaljubljenost v drugo osebo. Bi bilo tvoje vsakodnevno počutje, dobra volja in veselje ter nivo libida enak brez nje?

 

Mesalina10, hvala za te besede. Res si podrobno brala in naredila zelo natancne povzetke in pravilne zakljucke.

Otroci so res se majhni glede na tvoj kriterij (do 10). V cevlje oceta bi stopil, ceprav bi me bilo strah. Ampak…ves cas se sprasujem, ali si ne zasluzijo odrascati v druzini kot sva odrascala midva s to punco. Toliko ljudi poznam, ki niso imeli te moznosti. Pri njej doma vse stima – je ta prejsnji teden nanesel pogovor me nasimi zenskami v sluzbi na partnerje in njen odziv, besede, nasmeh niso bile narejene. Bilo je pristno. Vem, kako odreagira, ko je v zadregi in prepoznal bi dvom, skrivanje oz neprijeten obcutek, ki bi ga zacutila. Tako, da bi bil moj poseg v ta njun odnos, v njihovo druzino, res dejanje popolnega egoizma z moje strani. Potesitev radovednosti. Tudi ce bi ona cutila enako, bi imel celo zivljenje v mislih, da sem otrokom vzel oceta, ker sem zelel njihovo mamo. Tega ne zmorem. Zal. Vsaj zdaj ne. Ce bodo leta prinesla kaj drugega, morda. Vem, da je tezko razumeti.

In kot si ugotovila je res-obcutki se poglabljajo. Sprva sem mislil, da bo privlacnost minila kot je prisla. Pa ni. In zgleda ne bo.

Edino odresitev vidim v pogovoru z mojim partnerjem, a nimam poguma. Cutim sram, da mu nisem povedal, ko so se obcutki pojavili. In bolj mocna kot je zelja po tej punci in  njeni blizini, bolj tezek pogovor bi bil.

 

“Bi bilo tvoje vsakodnevno počutje, dobra volja in veselje ter nivo libida enak brez nje?” V bistvu je bilo do pred 3 leti. Potem je prisla privlacnost do nje in tako je vstopila tudi v moje pocutje in libido. Kadar imava vec stika, je dan popoln. Ne predstavljam si vec, da je ni v mojem zivljenju. Tako da…razmisljam ze cel teden o tem tvojem vprasanju. Ne vem, ali si ne znam odgovoriti ali pa si morda ne upam odgovoriti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 28.02.2024 ob 20:13

“Saj se ne rabi neka oseba pogovarjat z tabo. Lahko jo opazuješ, kako se z drugimi. Kak nasmeh ima, kak pogled. Kako se smeje, razhudi. Zakaj ti že s tem ne bi mogla biti oseba všeč.”

Da ti je samo všeč, no prob, da si pa zacopan vanjo, da se ti obraz kr sam razširi v nasmeh, ko jo vidiš in ti začne srce utripat, ona se pa niti ne pogovarja s tabo, je pa mučenje živali, agonija brez konca in kraja in recept za globoko čustveno rano. Če take sam ne odrežeš in si s tem iztakneš trnek iz ust. Ker je samo metaforičen trnek, ni taprav, taki si pol suženj v naslednjem lajfu, če ga ne daš ven.

Če bi vam lepo korektno rekla njet, ne bi bil problem, tenzija bi se sprostila in vi bi bli spet svobodni, tko si boste pa v glavi napletli scenarije in se oklepali 0.01% upanja.

Zdravo in hvala za odgovor. Si mi dal(dala)misliti. Upam, da sva lahko na “ti”.To, kar si napisal-a je pisalo tudi v horoskopu. Namreč pisalo je, da se je taka zgodba v moji zgodovini že odvila, popolnoma enaka in da mar vrjetno ne želite, da se ponovno. Da osvežim zgodbo:( TAkrat je bila zgodba prav takšna z podobno blondino. Želel sem si je in jo prosil vsaj za eno kavo al pico z mano. Iz te pice je pol prišlo pa prijateljsko druženje celo leto dni, nakar sva se celo vmes sporekla, izkazalo se,da je ženska daleč od mojega ideala v glavi. Nisva si v zameri, druživa pa se tudi ne več. In kar je še najbistveneje, bolje da se ne.).

Zaljubil sem se v izgled, ne v karakter človeka. Kakšna je v njeni notranjosti oseba, ki je ujeta v telo ob rojstvu, ne vem. Ne bom sodil, ker bi ji lahko delal krivico, ali pa tudi ne. V vsakem primeru ona se je odločila, da mi ne bo dala možnosti, da jo spoznam od znotraj. Svoj nefizični del. In to je njena pravica in prav je tako, da ima vsak to pravico. zakaj pa se je, ve le ona, saj je odgovorov veliko. Je pa z njeno kolegico ponovno nanesel pogovor nanjo. Kolegica trdi, da je celo samska trenutno. Pa sem tej kolegici zaupal,da sem ji pisal če gre na pijačo in je mela oke vuni poleg. In je vprašala če je pošto sploh prebrala in da morda zato ni odpisala. Pa sem rekel, da zagotovo je, kljub temu da msn kaže,da ni prevzeta pošta. Lahko jo namreč označiš za neprebrano sam, po tem,ko si prebral. Ženske so preveč radovedne, da ne bi prebrale pošte ki je prišla. Skratka škoda si več o tem beliti glavo. Problem je le,da delava v isti ustanovi. Če bi je ne videval vsak dan na hodnikih, bi bila verjetno že na pol pozabljena. Se pač pozdraviva iz vljudnosti in odbrziva vsak na svojo stran. V vsakem primeru ne bom storil ničesar, če mi ne odgovori na msn pošto. Razen seveda, kar je službenega striktno. Ta molk na msn mi govori, da “pusti me privat na miru”. Problem je le,da le pogled ko jo srečam razburka vso domišlijo v glavi in tudi utvare, za 0,01%, kot praviš. Češ, saj te pa pozdravi. Ja valjda te, če pa iz vljudnosti mora, ker se skoraj zaleti vate. Morda je ženska, ki želi biti sama, ker so se ji moški zamerili(baje da se ji en celo je nekoč),morda ji nisem všeč, morda noče tipa iz iste službe zato, ker če ne gre, se pol hudo gledata vsak dan,morda…Ni vredno ugibati. Ugibam zato, da ti objasnim primer ne razglabljam zase. Ti si si vzel-a čas, da mi pišeš, jaz pa sem se potrudil objasniti primer. To sem ti bil dolžan:) . LEpo je pokramljati z tabo.

 

(za anonimno, nadaljevanje teksta)Res je, morda bi bilo z njene strani bolje ne, ali pa vsaj zaenkrat ne, kot pa molk. Človek potem ve, kje je. (Morda sem nekoč bil tudi sam nepošten. Sem tut dolgo svojo kolegico puščal v negotovosti, preden sem ji povedal, da sta najini življenji preveč različni, da bi lahko zaživela skupaj, ostala pa sva kolega dobra. Nisem je hotel razočarat). Ta pa igra na to karto, da ne odgovori, češ,da ni videla, da sem ji napisal. A sem siguren, da je prebrala. Saj prejšnje pošte je. Kot sem že dejal, kar se službe tiče pošte je, kar pa privat, pa se naredi ,da ni prebrano. Se pravi, noče me prizadeti, ker ve mojo težko življensko zgodbo, da mi umrla partnerka nedolgo nazaj. Ve sicer ,da nisem slab človek, pa me noče prizadet. TAko si jaz to razlagam. In ji tudi ne zamerim, le morda bolje bi bil odgovor ne. A kot praviš-tudi molk je odgovor.

Popolnoma razumem, da ti vest ne dopušča razdora družine.  Sama sem bila pred leti v podobni situaciji. Zbližala sem se z moškim, ki je imel 5 let staro punčko. Bil mi je zelo všeč karakterno in privlačen. Nekajkrat sva se dobila, veliko je govoril o svoji hčerki. Nadaljnjega koraka z njim nisem zmogla, saj sem ves čas imela pred očmi njegovo majhno hči. Zato popolnoma razumem tvoje razmišljanje. Moraš pa vedeti, da tako razmišljamo zgolj nekateri. Ta moški si je kasneje našel drugo žensko, ki je to ni motilo in ima z njo še enega otroka. Delujeta srečna. Verjetno bi sama s sedanjimi življenjskimi izkušnjami ravnala drugače in enostavno vzela/sprejela kaj mi življenje ponuja.

Glede zapisa, da vidiš odrešitev v pogovou s partnerjem…tu se nekako ne bi strinjala. Morda le na način, da bi si s pogovorom z njim olajšal slabo vest in bi se lažje spustil v odnos s punco, ne verjamem pa, da bi te zaljubljenost minila. Odrešitev lahko dosežeš le na en način….soočenje (pogovor/poljub/objem….) z njo. Tudi, če morda razmišljaš o menjavi službe, ker te to preveč obremenjuje, dvomim, da jo boš pozabil. Ne vem pa zakaj meniš, da bi ona pri pogovoru o svojem partnerju začutila dvom, skrivanje oz neprijeten obcutek. Ponavadi dolgoletne zveze z otroci postanejo samoumevni odnosi, zato mislim, da za takšne občutke pri njej ni razloga. Kako pa ona reagira v interakciji z drugimi ženskami, če praviš, da ste pretežno ženski kolektiv. Se med pogovorom izpostavlja, da bi pritegnila tvojo pozornost? Opaziš kdaj, da je užaljena, če se npr. pri pogovoru posvetiš bolj kateri drugi sodelavki oz. te želi imeti zase? Te med pogovorom opazuje, ko se pogovarjaš z drugimi? Glede na to, da si ne predstavljas vec, da je ni v tvojem zivljenju, se je vajin prijateljski odnos, napram tvojemu odnosu z drugimi sodelavkami, kaj poglobil?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mesalina10, 11.03.2024 ob 10:20

Popolnoma razumem, da ti vest ne dopušča razdora družine.  Sama sem bila pred leti v podobni situaciji. Zbližala sem se z moškim, ki je imel 5 let staro punčko. Bil mi je zelo všeč karakterno in privlačen. Nekajkrat sva se dobila, veliko je govoril o svoji hčerki. Nadaljnjega koraka z njim nisem zmogla, saj sem ves čas imela pred očmi njegovo majhno hči. Zato popolnoma razumem tvoje razmišljanje. Moraš pa vedeti, da tako razmišljamo zgolj nekateri. Ta moški si je kasneje našel drugo žensko, ki je to ni motilo in ima z njo še enega otroka. Delujeta srečna. Verjetno bi sama s sedanjimi življenjskimi izkušnjami ravnala drugače in enostavno vzela/sprejela kaj mi življenje ponuja.

Glede zapisa, da vidiš odrešitev v pogovou s partnerjem…tu se nekako ne bi strinjala. Morda le na način, da bi si s pogovorom z njim olajšal slabo vest in bi se lažje spustil v odnos s punco, ne verjamem pa, da bi te zaljubljenost minila. Odrešitev lahko dosežeš le na en način….soočenje (pogovor/poljub/objem….) z njo. Tudi, če morda razmišljaš o menjavi službe, ker te to preveč obremenjuje, dvomim, da jo boš pozabil. Ne vem pa zakaj meniš, da bi ona pri pogovoru o svojem partnerju začutila dvom, skrivanje oz neprijeten obcutek. Ponavadi dolgoletne zveze z otroci postanejo samoumevni odnosi, zato mislim, da za takšne občutke pri njej ni razloga. Kako pa ona reagira v interakciji z drugimi ženskami, če praviš, da ste pretežno ženski kolektiv. Se med pogovorom izpostavlja, da bi pritegnila tvojo pozornost? Opaziš kdaj, da je užaljena, če se npr. pri pogovoru posvetiš bolj kateri drugi sodelavki oz. te želi imeti zase? Te med pogovorom opazuje, ko se pogovarjaš z drugimi? Glede na to, da si ne predstavljas vec, da je ni v tvojem zivljenju, se je vajin prijateljski odnos, napram tvojemu odnosu z drugimi sodelavkami, kaj poglobil?

 

Mesalina10,

sem razmisljal o tem, kako se lahko zivljenje nepredvideno obrne. Hvala za delitev tvoje izkusnje.

Kaksna je ona? V odnosu z drugimi zenskami je topla, prijetna, rade jo imajo in obcutek imam, da so rade v njeni druzbi, ceprav nikoli ne vlece pozornosti nase. Tako nevpadljivo pritegne ljudi, kot z nekaksno karizmo. Predvsem s svojo umirjenostjo a hkrati odlocnostjo, socutjem, s pravimi vprasanji ob pravem casu, s kaksnim povsem nepricakovanim saljivim komentarjem, tako da je vedno in do vsakega spostljiva in da poslusa in slisi druge. Taksne stvari opazimo(jo). In to morda vseeno pa le pritegne pozornost-ne pa v takem smislu kot si ponavadi predstavljamo “pritegniti pozornost” (da je nekdo glasen, zabavljac, pretirano urejen).

Nikoli nisem opazil, da bi jo moja interakcija z drugimi sodelavkami zmotila. Je pa res sicer, da nimam ravno veliko privat stikov s sodelavkami. Z njo si dalec najvec zasebnih informacij izmenjam. In ja imam obcutek, da se v tem smislu (zaupanja) najin odnos poglablja. Tudi z inputi z njene strani.

Opazuje me, ko govorim. Ampak opazuje tudi druge. To je tudi ena izmed “njenih” stvari. Njen obraz in oci, ko poslusa. 😍Nisem še naletel na koga, ki bi z ocmi in obraznimi potezmi tako jasno (po)kazal sogovorniku, da ga poslusa. Vidim, kako vcasih koga to zmede 🙂 Mene ne. Uzivam takrat se pogovarjava in si gledava v oci. In se vidiva v oceh. Sem ze povedal, kako zive so njene oci? Kako prepoznam v njenem pogledu vso paleto custev?

Oh 😍 Imam obcutek, da se bo spet kdo obregnil ob moje opise. Kaj morem ❤️

Mirno noc

 

 

 

Punco res dobro opazuješ. Sem razmišljala, če je kdaj kateri moj partner mene tako opazoval oz. bil pozoren name in mislim, da ne. Nobeden ni bil tako zelo intuitiven. Si zelo čustveno inteligenten. Potemtakem lahko tudi iz njene govorice telesa razbereš, če si ji fizično privlačen kot moški in jo vleče k tebi?  Če nam je nekdo privlačen, imamo nekateri nehote določene kretnje, ki nas izdajo, mogoče jih opaziš tudi pri njej?

Sem pa tudi razmišljala o tvojem zapisu o odrešitvi. Mogoče pa je prava beseda zate iskanje rešitve in ne odrešitve. Ne glej na tvojo trenutno situacijo kot na trpljenje, ker je ne moreš imeti, ampak bodi hvaležen, da je vstopila v tvoje življenje, saj je zaradi nje čas preživet v službi boljši in pestrejši. Spoznal si čudovito osebo, ki ji lahko zaupaš in se nanjo zaneseš. Ker sicer je v službah gradit pristne prijateljske odnose zelo težko. Je veliko hinavščine in zavisti med sodelavci, sploh če nekdo napreduje oz. je boljši. Če je ona oseba, ki zna gojiti prijateljske odnose tudi v službi, brez nekega pretiranega primerjanja z drugimi in ohrani svoj jaz, je zame to vredno več kot morebitna ljubezenska zveza. Nekateri danes rečejo, da je težje najti prijatelja, kot pa partnerja, tako da razmisli v tej smeri in se že v mislih osredotoči na vajin prijateljski vidik, glede na to, da v trenutnem obdobju naslednjega koraka ne zmoreš.

Odgovor na objavo uporabnika
branko374, 04.03.2024 ob 02:52

(za anonimno, nadaljevanje teksta)Res je, morda bi bilo z njene strani bolje ne, ali pa vsaj zaenkrat ne, kot pa molk. Človek potem ve, kje je. (Morda sem nekoč bil tudi sam nepošten. Sem tut dolgo svojo kolegico puščal v negotovosti, preden sem ji povedal, da sta najini življenji preveč različni, da bi lahko zaživela skupaj, ostala pa sva kolega dobra. Nisem je hotel razočarat). Ta pa igra na to karto, da ne odgovori, češ,da ni videla, da sem ji napisal. A sem siguren, da je prebrala. Saj prejšnje pošte je. Kot sem že dejal, kar se službe tiče pošte je, kar pa privat, pa se naredi ,da ni prebrano. Se pravi, noče me prizadeti, ker ve mojo težko življensko zgodbo, da mi umrla partnerka nedolgo nazaj. Ve sicer ,da nisem slab človek, pa me noče prizadet. TAko si jaz to razlagam. In ji tudi ne zamerim, le morda bolje bi bil odgovor ne. A kot praviš-tudi molk je odgovor.

“Se pravi, noče me prizadeti, ker ve mojo težko življensko zgodbo, da mi umrla partnerka nedolgo nazaj. Ve sicer ,da nisem slab človek, pa me noče prizadet.”

Menim, da simpatijo idealizirate in racionalizirate negativno izkušnjo, ampak izvirni greh je po moje že sploh vaša filmska izpoved ljubezni. Ne poznam primera, da bi se to dobro izteklo in tudi klasična literatura nas uči, da to ni dobra ideja, na to foro popuši mladi Werther pri Goetheju, Puškinov Evgenij Onjegin in celo sicer spretni Valmont v de Laclosovih Nevarnih razmerjih, veliki izpovedi sledi ničelni interes simpatije. Mogoče je to naravno, mogoče take izpovedi ubijejo privlačnost, ker si ne moremo želeti, kar že imamo in ona vas že ima.

Poleg tega filmska izpoved ljubezni žensko po moje prejkone zmede, za začetek podvomi v iskrenost pisma, sploh če ni vajena čustvenih izlivov ali ji malo manjka samozavesti, boji se, da tip ni iskren, da jo hoče samo kresnt, da se bo osmešila. Pa tudi, če je iskren, kaj pa naj ona s to informacijo, da ste vi do ušes vanjo, prilaufa in se vam vrže v objem?

Naravni trajektorij take odnosne dinamike je po mojem mnenju, da s flirtanjem dvigaš napetost in seksualno tenzijo do točke, ko jo lahko samo še objameš in kušneš in se s tem tenzija sprosti. Ali pa, da jo probaš objet in kušnt in te skensla, ampak se vseeeno tenzija sprosti in si spet svoboden, v ustih nimaš več trnka, ki si si ga sam zahaklal tja.

To, kar vi delate, je pa po moje agonija, mučenje živali, do ušes v eno, ki se ji ni zdelo potrebno signalizirati niti prejema pisma, to mi ne zveni ne spoštljivo, ne empatično.

Ker kaj pa imate zdaj od tega vajinega odnosa, razen trpljenja, a ne bi bilo bolje, da se stvar čimprej razčisti, da veste na čem ste in jo po potrebi odrežete, da se srce zaceli nazaj. Neko črto v pesku najbrž morate imet, najbrž ne boste še naslednjih 10 let do ušes v eno, ki vam ne vrača čustev.

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 12.03.2024 ob 22:34

Mesalina10,

sem razmisljal o tem, kako se lahko zivljenje nepredvideno obrne. Hvala za delitev tvoje izkusnje.

Kaksna je ona? V odnosu z drugimi zenskami je topla, prijetna, rade jo imajo in obcutek imam, da so rade v njeni druzbi, ceprav nikoli ne vlece pozornosti nase. Tako nevpadljivo pritegne ljudi, kot z nekaksno karizmo. Predvsem s svojo umirjenostjo a hkrati odlocnostjo, socutjem, s pravimi vprasanji ob pravem casu, s kaksnim povsem nepricakovanim saljivim komentarjem, tako da je vedno in do vsakega spostljiva in da poslusa in slisi druge. Taksne stvari opazimo(jo). In to morda vseeno pa le pritegne pozornost-ne pa v takem smislu kot si ponavadi predstavljamo “pritegniti pozornost” (da je nekdo glasen, zabavljac, pretirano urejen).

Nikoli nisem opazil, da bi jo moja interakcija z drugimi sodelavkami zmotila. Je pa res sicer, da nimam ravno veliko privat stikov s sodelavkami. Z njo si dalec najvec zasebnih informacij izmenjam. In ja imam obcutek, da se v tem smislu (zaupanja) najin odnos poglablja. Tudi z inputi z njene strani.

Opazuje me, ko govorim. Ampak opazuje tudi druge. To je tudi ena izmed “njenih” stvari. Njen obraz in oci, ko poslusa. 😍Nisem še naletel na koga, ki bi z ocmi in obraznimi potezmi tako jasno (po)kazal sogovorniku, da ga poslusa. Vidim, kako vcasih koga to zmede 🙂 Mene ne. Uzivam takrat se pogovarjava in si gledava v oci. In se vidiva v oceh. Sem ze povedal, kako zive so njene oci? Kako prepoznam v njenem pogledu vso paleto custev?

Oh 😍 Imam obcutek, da se bo spet kdo obregnil ob moje opise. Kaj morem ❤️

Mirno noc

 

 

 

Pa mi je končno jasno..

Ne ni vredno vzeti otrokom očeta/matere.

Sploh pa bi za to dejanje morala biti oba sto procentna..da bo novi partner vendar vskočil tudi v pomoč. Ker tako je otrok te potrebuje, predvsem mali …bodimo realni. Otrok zboli, potrebuje pomoč pri učenju, podporo. razvozu na dejavnosti, pozornosti, ujčkanju, vzgoji, igri..tisoče je teh stvari v dnevu, ki jih imamo matere.

Bi zaradi neizpolnjene ljubezni to zavrgli ali nebi?

Imaš prav, ko praviš v tem primeru trpi eden. Ko pa bi se zavestno odločili za ta korak, vemo da bi nas trpelo več, kajne?Poleg tega pa povej mi kako bi zaživel novi partner poleg otrok? Bi bil lahko pripaden družini, bi nas sploh tako tretiral? Verjetno bi imel tudi novi partner pomanjkljivosti, kajne…

Te zadeve niso lahke in najbolje je da do tega sploh ne pride, sploh kadar si v neki zvezi.

 

 

 

Hej avtor.  malo sem googlala o tem, kako istospolno usmerjeni dozivljajo zenske in če se sploh lahko prav zaljubijo v zensko in naletela na tvojo temo. Sem v zvezi s fantom, ki se opredeljuje kot biseksualec. Odnos kot tak je vredu, spolno življenje bi pa opisala kot “medlo”. Vglavnem ta medlost v spolnosti me moti, z njegove strani ni prave strasti. Najina zveza je še bolj na začetku.. Ne vem, če ima še smisel vztrajat in čakat, če se bo zaljubljenost/strast okrepila. Po tvojih zapisih sem dobila upanje, da se bo, saj se sicer zelo ujemeva v skupnih interesih, ampak ne vem. Ko sem brala tvojo zgodbo, se mi zdi, da tvoja ljubezen raste, vendar je bolj povezana s karakternim ujemanjem kot privlačnostjo, ali misliš da bi te ta ženska v spolnosti enako strastno privlačila kot moški. Ne bi rada vztrajala v odnosu brez prihodnosti. Sva še mlajša in mogoče še on ni raziskal svoje usmerjenosti, ne vem. Če imaš kakšno mnenje, se zahvaljujem. Če nimaš, sem pa samo napisala kako se počutim, nekam sem mogla.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 14.03.2024 ob 22:06

“Se pravi, noče me prizadeti, ker ve mojo težko življensko zgodbo, da mi umrla partnerka nedolgo nazaj. Ve sicer ,da nisem slab človek, pa me noče prizadet.”

Menim, da simpatijo idealizirate in racionalizirate negativno izkušnjo, ampak izvirni greh je po moje že sploh vaša filmska izpoved ljubezni. Ne poznam primera, da bi se to dobro izteklo in tudi klasična literatura nas uči, da to ni dobra ideja, na to foro popuši mladi Werther pri Goetheju, Puškinov Evgenij Onjegin in celo sicer spretni Valmont v de Laclosovih Nevarnih razmerjih, veliki izpovedi sledi ničelni interes simpatije. Mogoče je to naravno, mogoče take izpovedi ubijejo privlačnost, ker si ne moremo želeti, kar že imamo in ona vas že ima.

Poleg tega filmska izpoved ljubezni žensko po moje prejkone zmede, za začetek podvomi v iskrenost pisma, sploh če ni vajena čustvenih izlivov ali ji malo manjka samozavesti, boji se, da tip ni iskren, da jo hoče samo kresnt, da se bo osmešila. Pa tudi, če je iskren, kaj pa naj ona s to informacijo, da ste vi do ušes vanjo, prilaufa in se vam vrže v objem?

Naravni trajektorij take odnosne dinamike je po mojem mnenju, da s flirtanjem dvigaš napetost in seksualno tenzijo do točke, ko jo lahko samo še objameš in kušneš in se s tem tenzija sprosti. Ali pa, da jo probaš objet in kušnt in te skensla, ampak se vseeeno tenzija sprosti in si spet svoboden, v ustih nimaš več trnka, ki si si ga sam zahaklal tja.

To, kar vi delate, je pa po moje agonija, mučenje živali, do ušes v eno, ki se ji ni zdelo potrebno signalizirati niti prejema pisma, to mi ne zveni ne spoštljivo, ne empatično.

Ker kaj pa imate zdaj od tega vajinega odnosa, razen trpljenja, a ne bi bilo bolje, da se stvar čimprej razčisti, da veste na čem ste in jo po potrebi odrežete, da se srce zaceli nazaj. Neko črto v pesku najbrž morate imet, najbrž ne boste še naslednjih 10 let do ušes v eno, ki vam ne vrača čustev.

Zdravo “Anonimno”. Škoda da te n poznam. Tako rad bi ti plačal pijačo pico, pač nekaj, ker nikoli mi si ni zame vzel toliko časa, da mi se posveti za toliko časa, se z mano ukvarja in da mi poskiša “zbistrit misli”. Niti ni veze, ali si m/ž, mlad, star, samo vidim, da si “vredan”, kot rečejo hrvatje. Malo pozno sem odpisal, niti nisem mislil,da si bo gdo vzel čas za moj post in odgovarjal.

Ta ženska je ponavljam res skorajda škoda, da sem jo imel priliko srečati, saj mi je, kot poje Mišo Kovać, “donjela samo bol i tugo”, vrjemi, nič pa lepega razen pogleda, ki ga ima le ona. Pogleda, ki se nikoli ne nasmeje, ki kot robot naredi svojo, kar je potrebno v službi in brž domov, kot da nikol ni niti obstajala. Kot da sem videl duha, ki pride in takoj izgine izza vogala. Saj te tudi pogled na duha samo za hip totalno zamrzne, pretrese, pa magari le za hip, in tudi ko takoj izgine izza vogala, ga ne pozabiš hitro ne ali nikoli. Toliko žensk me je hotelo spoznati, a te pa meni niso bile po godu.Da bi vsaj katera približno tako izgledala kot ta, bi bil pa že svetovni moj dosežek. Torej se zanimajo zame le takšne, ki pa potem meni niso všeč. Namreč ta je pač ideal, ki si ga jaz pri ženski predstavljam. A dobro pregovor pravi, da vsega na tem svetu, kar nam je všeč ,pač ne moremo dobiti. No bo že držalo. Verjetno bi bil tvoj odgovor ta, da kaj pa si naredil v tej smeri, da bi poskusil to dobiti. No glede na mojo sramežljivost, sem že zdaj naredil ogromno heh. Sicer pa kaj bi se le menil z njo, če jo itak le samo debel ogledam, če jo slučajno kje srečam. Sploh pa ker ima tak intenziven resen pogled, da pisnit si ne bi upal. Včasih moreš reči bobu bob, pač ta ženska ni usojena zame.Morda bo pa katera primernejša uletela. Živel sem že z tremi.No morda bo pa še v življenju uletela četrta. Ki bo mi usojena. Glej, saj razumem, kaj mi z svojim odgovorom hočeš povedati, brez skrbi, ampak, moje mišlenje pa je, da vsak ima neko dostojanstvo. in če bi ji le ščepec bilo intresa, bi na kak način vseeno lahko pristopila tudi ona proti meni, če bi želela. JE pa čtak odnos zato, ker je ne zanimam, ali pa premalo zanimam, saj zna tudi ona v mojo smer pogledati, kjer se nahajam občasno, a mi se zdi, da zato, ker jo zanima, če jo gledam jaz. Glej, jaz se vseeno teh igric ne grem, ženska, ki ji možki kaj piše, ker mu je všeč, se lahko vsaj toliko nizko spusti, da odgovori, na njegovo pošto. Če ne, je pač zame dovolj jasen odgovor tudi molk. Bo jo pač osvojil nekdo, ki ga je več dedca u hlačah in ki ji bo dvoril z tem in onim vsak dan, jaz tega nisem sposoben. Kot sem dejal, bolje, da je nikol več ne bi niti srečal. Niti slike videl.PA ne zato, ker bi jo mrzil. Ampak, da mi ne bi bilo težko. Ampak saj veš, pamet pravi,” gremo naprej, drugim zmagam naproti”, srce pa pravi “piši ji”.

Sicer pa, ni ravno ena in edina ženska na tem planetu, ki bi mi bila všeč. Bo že ena. Nekoč nekdaj. Če ne v tem življenju, pa pravijo nekateri, se bo na drugem svetu, če si tukaj priden uresničile želje tam:). Delam s še eno prijetno žensko v tej službi.Tako se z že nobeno nisem ujel v druženju in duhovičima, ter se šalima da je kaj. Vedno bolj sva si všeč, samo tu spet nič ne pomaga, ker ima ona že partnerja. Tako da spet enosmerna ulica. Se tudi težko zadržuje, da se ne speča z mano, jaz pa je tudi ne pregovarjam v nič, saj kovati srečo na tuji nesreči mi pa nikakor ne diši. Ni tako simpatična meni daleč ne, kot ona prva, a je mi karakterno pisana na kožo in tudi ni slaba na pogled. Kakorkoli nobena ni zame.

Sicer pa veš kako poje Zečić: “srce je moje naviklo da gubi”. Hvala za odgovore in lp. Aja vabilo na pijačo pa velja kadarkoli, če se odločiš, brez slabih namenov, če pošto sploh najdeš(mlad,star, moški ženska. [email protected]).

Pac nisi glih 100% gej. Kaj zaj? Spolna usmerjenost je pac spekter. Welcome to bisexuality🧚‍♀️

Potesi tvojo radovednost s katero drugo žensko, tko brez obveznosti. Drugače nikoli ne boš vedel, če te ženske spolno sploh privlačijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna236, 29.03.2024 ob 13:34

Hej avtor.  malo sem googlala o tem, kako istospolno usmerjeni dozivljajo zenske in če se sploh lahko prav zaljubijo v zensko in naletela na tvojo temo. Sem v zvezi s fantom, ki se opredeljuje kot biseksualec. Odnos kot tak je vredu, spolno življenje bi pa opisala kot “medlo”. Vglavnem ta medlost v spolnosti me moti, z njegove strani ni prave strasti. Najina zveza je še bolj na začetku.. Ne vem, če ima še smisel vztrajat in čakat, če se bo zaljubljenost/strast okrepila. Po tvojih zapisih sem dobila upanje, da se bo, saj se sicer zelo ujemeva v skupnih interesih, ampak ne vem. Ko sem brala tvojo zgodbo, se mi zdi, da tvoja ljubezen raste, vendar je bolj povezana s karakternim ujemanjem kot privlačnostjo, ali misliš da bi te ta ženska v spolnosti enako strastno privlačila kot moški. Ne bi rada vztrajala v odnosu brez prihodnosti. Sva še mlajša in mogoče še on ni raziskal svoje usmerjenosti, ne vem. Če imaš kakšno mnenje, se zahvaljujem. Če nimaš, sem pa samo napisala kako se počutim, nekam sem mogla.

Anonimna 236, oprosti za pozen odgovor.

Ja, moja privlacnost do te punce se je res razvijala in rastla. Pred to privlacnostjo nikoli ne bi verjel, da bom tako kdaj cutil do punce. Tako, da…vse je mogoce. Lahko da se tvoj fant še lovi v obcutenjih in kako s punco. Se posebej, ce prej ni imel punce morda. Jaz vem, da bi bil zmeden. Ampak zagotovo pa bi bil strasten.

Razlicni smo si v spolnosti. Ce te skrbi fantov “medli” pristop, ti svetujem, da ga malo povprasas, kaj bi ga spravilo na visje obrate. Zagotovo obstaja kaj. Povprasaj ga, kaksna je bila njegova spolnost s partnerjem. Bodi radovedna.

In kar pogumno v odnos. Ce je je odlocil zate, ga zagotovo privlacis.

Zelim ti vse dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
branko374, 31.03.2024 ob 21:09

Zdravo “Anonimno”. Škoda da te n poznam. Tako rad bi ti plačal pijačo pico, pač nekaj, ker nikoli mi si ni zame vzel toliko časa, da mi se posveti za toliko časa, se z mano ukvarja in da mi poskiša “zbistrit misli”. Niti ni veze, ali si m/ž, mlad, star, samo vidim, da si “vredan”, kot rečejo hrvatje. Malo pozno sem odpisal, niti nisem mislil,da si bo gdo vzel čas za moj post in odgovarjal.

Ta ženska je ponavljam res skorajda škoda, da sem jo imel priliko srečati, saj mi je, kot poje Mišo Kovać, “donjela samo bol i tugo”, vrjemi, nič pa lepega razen pogleda, ki ga ima le ona. Pogleda, ki se nikoli ne nasmeje, ki kot robot naredi svojo, kar je potrebno v službi in brž domov, kot da nikol ni niti obstajala. Kot da sem videl duha, ki pride in takoj izgine izza vogala. Saj te tudi pogled na duha samo za hip totalno zamrzne, pretrese, pa magari le za hip, in tudi ko takoj izgine izza vogala, ga ne pozabiš hitro ne ali nikoli. Toliko žensk me je hotelo spoznati, a te pa meni niso bile po godu.Da bi vsaj katera približno tako izgledala kot ta, bi bil pa že svetovni moj dosežek. Torej se zanimajo zame le takšne, ki pa potem meni niso všeč. Namreč ta je pač ideal, ki si ga jaz pri ženski predstavljam. A dobro pregovor pravi, da vsega na tem svetu, kar nam je všeč ,pač ne moremo dobiti. No bo že držalo. Verjetno bi bil tvoj odgovor ta, da kaj pa si naredil v tej smeri, da bi poskusil to dobiti. No glede na mojo sramežljivost, sem že zdaj naredil ogromno heh. Sicer pa kaj bi se le menil z njo, če jo itak le samo debel ogledam, če jo slučajno kje srečam. Sploh pa ker ima tak intenziven resen pogled, da pisnit si ne bi upal. Včasih moreš reči bobu bob, pač ta ženska ni usojena zame.Morda bo pa katera primernejša uletela. Živel sem že z tremi.No morda bo pa še v življenju uletela četrta. Ki bo mi usojena. Glej, saj razumem, kaj mi z svojim odgovorom hočeš povedati, brez skrbi, ampak, moje mišlenje pa je, da vsak ima neko dostojanstvo. in če bi ji le ščepec bilo intresa, bi na kak način vseeno lahko pristopila tudi ona proti meni, če bi želela. JE pa čtak odnos zato, ker je ne zanimam, ali pa premalo zanimam, saj zna tudi ona v mojo smer pogledati, kjer se nahajam občasno, a mi se zdi, da zato, ker jo zanima, če jo gledam jaz. Glej, jaz se vseeno teh igric ne grem, ženska, ki ji možki kaj piše, ker mu je všeč, se lahko vsaj toliko nizko spusti, da odgovori, na njegovo pošto. Če ne, je pač zame dovolj jasen odgovor tudi molk. Bo jo pač osvojil nekdo, ki ga je več dedca u hlačah in ki ji bo dvoril z tem in onim vsak dan, jaz tega nisem sposoben. Kot sem dejal, bolje, da je nikol več ne bi niti srečal. Niti slike videl.PA ne zato, ker bi jo mrzil. Ampak, da mi ne bi bilo težko. Ampak saj veš, pamet pravi,” gremo naprej, drugim zmagam naproti”, srce pa pravi “piši ji”.

Sicer pa, ni ravno ena in edina ženska na tem planetu, ki bi mi bila všeč. Bo že ena. Nekoč nekdaj. Če ne v tem življenju, pa pravijo nekateri, se bo na drugem svetu, če si tukaj priden uresničile želje tam:). Delam s še eno prijetno žensko v tej službi.Tako se z že nobeno nisem ujel v druženju in duhovičima, ter se šalima da je kaj. Vedno bolj sva si všeč, samo tu spet nič ne pomaga, ker ima ona že partnerja. Tako da spet enosmerna ulica. Se tudi težko zadržuje, da se ne speča z mano, jaz pa je tudi ne pregovarjam v nič, saj kovati srečo na tuji nesreči mi pa nikakor ne diši. Ni tako simpatična meni daleč ne, kot ona prva, a je mi karakterno pisana na kožo in tudi ni slaba na pogled. Kakorkoli nobena ni zame.

Sicer pa veš kako poje Zečić: “srce je moje naviklo da gubi”. Hvala za odgovore in lp. Aja vabilo na pijačo pa velja kadarkoli, če se odločiš, brez slabih namenov, če pošto sploh najdeš(mlad,star, moški ženska. [email protected]).

“moje mišlenje pa je, da vsak ima neko dostojanstvo. in če bi ji le ščepec bilo intresa, bi na kak način vseeno lahko pristopila tudi ona proti meni, če bi želela.”

Odrezat jo morate, ne bo šlo drugače, trenutna situacija vam, kot sami pravite, prinaša samo “bol i tugu”, zakaj bi mučili samega sebe? Če se ni udostojila niti reagirati na pismo, je s tem povedala vse, očitno ni ta prava in je treba novo kandidatko iskat in kot opisujete, imate hvala bogu eno kar pred nosom in še zagreta je, ta pravo je treba med ta zagretimi iskat, ne med ta hladnimi.

Zataknili ste si metaforični trnek v usta s to ta hladno in zdej ga morate dat ven, kaj pa boste, še naslednjih 10 let trpeli, jo od daleč gledali in sanjarili, da si bo premislila? V taki situaciji je to edina dostojanstvena stvar, ki jo lahko narediš, odrežeš jo in pozabiš, samo tako se lahko srce zaraste nazaj. Sej to gre hitro, če nimaš nobenga stika, si v par tednih iz ta hudega ven.

Zdravo “Anonimno”.

Ja saj sem verjemi, saj spadam med realiste(čeprav me je kolega ožigosal za pesimista). Je pa res tudi, da na tem svetu je vse mogoče, a dvomim, da ta 1procent prevagal, napram 99im nasprotnim. Sam v sebi mislim, da sta najina svetova tudi krepko različna,tako da ne bi niti tu ne pol šlo. No kak dan nazaj mi je ta njena kolegica, ki sva spet skup zjutraj kofetkala (kot vsak dan na začetku šihta) dejala, da szaj pa je baje kooončno našla enega možkega. No jaz nisem nič pripomnil,kot da nisem nič slišal. Mislim pa, da malo ta kolegica blefira. Ta sodelavka ima po moji presoji že ves čas partnerja, zato niti ne pomisli, na kaj drugega. No kakorkoli, kot bi rekel moj kolega z HR, da “nek ji bude sa srečom”. In kot poje Dražen Zečić, “kakav bi to čovijek bijo ja, kada bi me tvoja sreča boljela”. Sicer pa še do sedaj po več kot leto dni nisva niti se pogovarjala v živo, tut nisem se je videl nasmejati vsega skupaj za več kot slabih 5 sekund. Prav zato me zanima ta njen skrivnosten karakter.Kaj se tu zadaj skriva. Ampak je osebe, ki očitno ne želi imeti nikakršnega stika z mano in očitno najraje ve, če se z mano ne bi rabila nikoli začet pogovarjati, mam pa občutek, da pa rada ve, če jo pogledam, če jo kje vidim. (lahko da so tudi to moje utvare).No kateri ženski pa to ne godi:).

KAr se tiče druge sodelavke, pa…A veš kako je, ko te nekdo mika, doma ti tut ne gre ravno briljantno, ampak ne upaš in si rečeš, bolje vrabec v rokah, kot golob na strehi. No tako je pri njej. Ko bi morala stopiti korak naprej, pa se skrila kot polžek v hiško. Saj jo razumem, in ne obsojam,prijatli naprej, res nisem vedel, da še je z onim skupaj, saj mi so sodelavci razlagali,da sta šla narazen. No pa mi priznala sama, da to ni res. To mi priznala v nekem kontekstu, nisem je direkt vprašal. Pol pa nisem več niš namigoval v tej smeri, le službene in prijateljske teme. Mi je pa res žal, ker karakterno se mi zdi zanimiv človek, za spoznat in družit. Ampak vem tudi, kaj je reala in meja. Smo že toliko stari:). Vidim pa, da je tut njej žal, da me nima možnosti spoznati.

JA maš prav, v par tednih razčistiš pri sebi, saj te spusti. Nismo več najstniki. No nekoč bom še katero zase našel,vse ob svojem času:) LP

Odgovor na objavo uporabnika
branko374, 18.04.2024 ob 20:30

Zdravo “Anonimno”.

Ja saj sem verjemi, saj spadam med realiste(čeprav me je kolega ožigosal za pesimista). Je pa res tudi, da na tem svetu je vse mogoče, a dvomim, da ta 1procent prevagal, napram 99im nasprotnim. Sam v sebi mislim, da sta najina svetova tudi krepko različna,tako da ne bi niti tu ne pol šlo. No kak dan nazaj mi je ta njena kolegica, ki sva spet skup zjutraj kofetkala (kot vsak dan na začetku šihta) dejala, da szaj pa je baje kooončno našla enega možkega. No jaz nisem nič pripomnil,kot da nisem nič slišal. Mislim pa, da malo ta kolegica blefira. Ta sodelavka ima po moji presoji že ves čas partnerja, zato niti ne pomisli, na kaj drugega. No kakorkoli, kot bi rekel moj kolega z HR, da “nek ji bude sa srečom”. In kot poje Dražen Zečić, “kakav bi to čovijek bijo ja, kada bi me tvoja sreča boljela”. Sicer pa še do sedaj po več kot leto dni nisva niti se pogovarjala v živo, tut nisem se je videl nasmejati vsega skupaj za več kot slabih 5 sekund. Prav zato me zanima ta njen skrivnosten karakter.Kaj se tu zadaj skriva. Ampak je osebe, ki očitno ne želi imeti nikakršnega stika z mano in očitno najraje ve, če se z mano ne bi rabila nikoli začet pogovarjati, mam pa občutek, da pa rada ve, če jo pogledam, če jo kje vidim. (lahko da so tudi to moje utvare).No kateri ženski pa to ne godi:).

KAr se tiče druge sodelavke, pa…A veš kako je, ko te nekdo mika, doma ti tut ne gre ravno briljantno, ampak ne upaš in si rečeš, bolje vrabec v rokah, kot golob na strehi. No tako je pri njej. Ko bi morala stopiti korak naprej, pa se skrila kot polžek v hiško. Saj jo razumem, in ne obsojam,prijatli naprej, res nisem vedel, da še je z onim skupaj, saj mi so sodelavci razlagali,da sta šla narazen. No pa mi priznala sama, da to ni res. To mi priznala v nekem kontekstu, nisem je direkt vprašal. Pol pa nisem več niš namigoval v tej smeri, le službene in prijateljske teme. Mi je pa res žal, ker karakterno se mi zdi zanimiv človek, za spoznat in družit. Ampak vem tudi, kaj je reala in meja. Smo že toliko stari:). Vidim pa, da je tut njej žal, da me nima možnosti spoznati.

JA maš prav, v par tednih razčistiš pri sebi, saj te spusti. Nismo več najstniki. No nekoč bom še katero zase našel,vse ob svojem času:) LP

In potem jaz mislim, da nič ni, pa se z simpatijo vsaj pogovarjam.

Kako lahko sanjaš toliko časa o nekomu, pa te niti ne pozdravi, niti ne ogovori ne nič. Ne vem, ko bi vsaj poznal njen karakter, njo osebno…bi še razumela, tako pa to je popolna fantazija. Enako kot če si nalepiš plakat na steno, pa fantaziraš.

Oseba te mora prevezti celostno, da se zaljubiš, ljubiš. V vseh aspektih fizicno, psihicno. Ko se pokonektas ni vprašanj, osebo poznaš, no imaš vsaj občutek da jo poznaš v dno duše. Se trudiš vzpostaviti nek odnos, podlago, nekaj lepega za naprej, vse ostalo kar ti pišeš so ene sanje, nerealno.

To sodelavko pa itak jemlješ le kot rezervo, ker iz zapisanega daješ vedeti, da ni dovolj “vredna”.

Predelaj iluzijo in pojdi dalje.

Lepo napisano. Takšno fantaziranje je povsem nerealno in nesmiselno ter izguba časa zate, če z njene strani očitno ni nobenega feed backa. Življenje je prekratko za sanjarjenje v prazno.

New Report

Close